Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26401) fokukac


fokukac
nagyúr

:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26402) lujó55 válasza fokukac (#26401) üzenetére


lujó55
őstag

ikszdé :C

(#26403) NoLF


NoLF
addikt

felajánlották, elfogadtam.:)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26404) lujó55 válasza NoLF (#26403) üzenetére


lujó55
őstag

mit? :F

(#26405) tildy válasza fokukac (#26401) üzenetére


tildy
nagyúr

Remelem nem gond ha megy lefordiutva angolra a munkatarsaknak :D Koszi:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26406) NoLF válasza lujó55 (#26404) üzenetére


NoLF
addikt

az új munkát

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26407) lujó55 válasza NoLF (#26406) üzenetére


lujó55
őstag

grat. :C

(#26408) Tothgera30 válasza NoLF (#26406) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az jó, grat. hozzá :R . Bár hétfőtől nálam is változik egy-két dolog :) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26409) NoLF


NoLF
addikt

köszönöm, urak :) a változás mindig jót tesz.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26410) Mawyx válasza NoLF (#26403) üzenetére


Mawyx
senior tag

gratulálok :))

Nekem meg vgre kiadta volt melóhely a kilépő papírokat :) el is megyek enni ennek örömére, aztán nemsoká meló :K

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26411) Mawyx


Mawyx
senior tag

hhrrr

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26412) Mawyx


Mawyx
senior tag

Pár napja bejött ide egy srác, hogy talán ide látott bejönni egy csajt, a neve legyen mondjuk Alexa, diszkóban találkoztak. Hát mondom ember, esélytelen, akárki is lehet az és az se biztos, hogy ide jött be, mi, akik itt dolgozunk az említett időben 3srácot láttunk bejönni, senki mást. Minden nap idejön érdeklődni, már leszólított itt mindenkit a környéken, hogy hátha valaki ismeri a semmitmondó leírás alapján és megtalálta :) 700ember közül és megvan, tényleg itt van, hagyott neki egy szép levelet virággal.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26413) lujó55 válasza Mawyx (#26412) üzenetére


lujó55
őstag

ne irigykedj! :P

(#26414) Mawyx válasza lujó55 (#26413) üzenetére


Mawyx
senior tag

dehogyis, de én is birnék egy ilyet, de ilyen bányarémeknek ilyen sose lesz :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26415) lujó55 válasza Mawyx (#26414) üzenetére


lujó55
őstag

hahó! pozitív szemlélet! mindenki elcsábul egyszer...

(#26416) Mawyx válasza lujó55 (#26415) üzenetére


Mawyx
senior tag

tényleg, elfelejtettem a pozitív szemléletet...
látom sikerült :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26417) AMD Power


AMD Power
titán

Jó estét!! :R

Mit tudtok tanácsolni BP-hez aránylag közel valami "jó" helyet amit érdemes megnézi!?Gondolok itt , nevezetességre, szép épületre, városra, falura bármire....

Van érvényes autópálya matricám így tudok ott is menni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#26418) Tim82 válasza AMD Power (#26417) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szentendre belvárosa úgy összességében, gödöllői kastély, zsámbéki templomrom, ráckevei kastély... most ami kapásból eszembe jut. Ja igen, a gödi biológiai állomás is jó hely, gyerekkoromban sokszor voltam ott. (Most már azt hiszem, pár száz forintot elkérnek a belépésért, akkor még ingyen volt.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26419) lujó55 válasza Tim82 (#26418) üzenetére


lujó55
őstag

ezt én is köszi :R

(#26420) Mawyx válasza AMD Power (#26417) üzenetére


Mawyx
senior tag

Amikor nekünk voltak 1napos autós lehetőségeink, akkor elmentünk a következő helyekre, mind 1napos kirándulás volt, legkorábban reggel 7-es indulás és este max 7óra fél 8 visszaérkezés jöhetett szóba.
Szentendre (séta a parton)
Esztergom (bazilika)
Visegrád (vár)
Eger (vár)
Győr (séta)
Komárom (vár)
Balaton (víz)
Pannonhalma (apátság)
Gödöllő (kastély)
és kétszer volt Szlovákia (várakat imádom)
Abony (állatkert)
Tudok képtárat mutatni, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26421) AMD Power válasza Tim82 (#26418) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi a tippeket!

Szentendre mivel nagyon közel van hozzánk (nem érdekes). De a többit megnézem a Google Earth-n. :R .

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#26422) Tim82 válasza lujó55 (#26419) üzenetére


Tim82
nagyúr

Melyiket?

Ja, még tudnám mondani Vácot (székesegyház, szerzetesi kripták, belváros), de oda én is mindig csak tervezek egyszer kiruccanni. :B

No meg közel van viszonylag a Börzsöny, főleg ősszel ajánlott egy csóványosi túra.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26423) lujó55 válasza Tim82 (#26422) üzenetére


lujó55
őstag

mindet!
asszony nyüstöl állandóan, hogy menjünk valamerre kiruccanni ami nincs túl messze, de egy fél napot jól el lehet tölteni

(#26424) AMD Power válasza Tim82 (#26422) üzenetére


AMD Power
titán

Vác is érdekel. Vagy pedig Gödöllő kastély + arborétum. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#26425) lujó55


lujó55
őstag

Na jóccakát mindenkinek!
Szép álmokat, akinek meg dógozni kell, kitartást :R

(#26426) Mawyx válasza lujó55 (#26425) üzenetére


Mawyx
senior tag

Jó éjt :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26427) Winner_hun válasza NoLF (#26406) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na az nekem mindig új van, még munkahelyet se kell hozzá váltanom:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26428) lujó55


lujó55
őstag

kerti gyomlálást terveztem, de nem szeretem a szemerkélő esőt :(

(#26429) FehérHolló válasza Winner_hun (#26427) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ja, nálam is.
Fiam, nyírjad már le a füvet!

Skynet is real. It's called Google.

(#26430) Tim82


Tim82
nagyúr

Na, akkor gyors tanácskérés.

Barátnőm születésnapja közeledik. Drága ajándékot nem szeretne (nagyon nem - hónapokba került, amíg sikerült rábeszélnem arra, hogy engedje meg, hogy a döglődő kínai mp3-lejátszóját egy Sandisk Sansa Clip+-ra cseréljem) és arra most nincs is nagyon keret.

Ismerve az ízlését, valamilyen olcsóbb, de mutatós, kézzel készített ékszert keresnék neki. (Hasonlót ajándékoztam már neki karácsonyra.) Ilyen célra szerencsére van már több magyar online "bolt", én a meska.hu-n nézelődtem.

A következőket néztem ki:
- türkiz medál
- ónix gyűrű
- sárkány medál (ha még nem mondtam volna, nagy fantasy-, szerepjáték- és Game Of Thrones-rajongó)
- Game Of Thrones-os medál (ez csak a témája miatt, de szerintem picit igénytelen)
- három csigás nyaklánc
- spirálos karkötő
- és hát valamiben át is kellene adni.

Ti a fentiek közül melyik(ek)et ajándékoznátok szívesen? (Nem csak egyet szeretnék közülük választani, de az összeset azért nem, ezért is dobnám be itt a kérdést.)

Nekem egyelőre az ónix gyűrű + három csigás nyaklánc + spirálos karkötő összeállítás tetszik a legjobban (mert ezek valamennyire stilárisan is összeillenek), természetesen dobozkával együtt.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26431) tildy válasza Tim82 (#26430) üzenetére


tildy
nagyúr

Crystalheart anyukajanak az ekszereit lattad mar?

Amugy szepek a linkelt ekszerek, mind 3 kivalasztott nagyon szep.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26432) ToBeY válasza Tim82 (#26430) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem a türkiz és a sárkány medál néz ki a legjobban.

(#26433) Tim82 válasza tildy (#26431) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, a karácsonyi ajándékom a barátnőmnek azok közül való. Viszont jelenleg nem tudok olyan ékszert mondani a kínálatukból, amelyik tetszene is és a keretből kijönne.

lujó55: megbecsülöm és ő is engem. :) A hajszíne világosbarna, a szemszíne zöld, némi barnával. Nem állna rosszul neki a türkiz, de a réz ékszerek sem. Semmilyen fémallergiája nincsen szerencsére.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26434) lujó55 válasza Tim82 (#26430) üzenetére


lujó55
őstag

1.) becsüld meg a barátnőd, mert értékes az olyan nőnemű teremtmény, aki a mai világban nem követelőzik, hogy mit akar és az isten pénze is kevés. (én feleségem már most kijelentette, hogy szülinapjára nem kér semmit)
2.) olyat vegyél neki ha ilyen kiegészítőkre gondolsz ami jól áll neki és szereti is hordani. persze mindent szeret amit tőled kap, de mégis: milyen színű a szeme és a haja? ha kék, vagy zöld, akkor a türkizes pl. nagyon ott van!
3.) nincs-e valamilyen fém-allergiája. ezt valahogy puhatold már ki. én vettem kisfeleségemnek egy tűzzománc katicás fülbevalót, mert imádja a katicabogarat és a fülcimpája begyulladt tőle. Lehet, hogy ő is csak nemesfémet tud hordani :U

(#26435) tildy válasza Tim82 (#26433) üzenetére


tildy
nagyúr

Oke, akkor nem sozltam, szerintem az altalad valasztottak nagyon mutatosak, jo dontes:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26436) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ctrl+C / Ctrl+V (bal oldali a cézett:D)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26437) kraftxld válasza fokukac (#26401) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos az esetek többségében nagony igaz :( Bár már volt szerencsém 1-2 üdítő kivétellel dolgozni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#26438) lujó55 válasza Tim82 (#26433) üzenetére


lujó55
őstag

hát, te döntésed lesz, az már biztos, de én a spirálos nyaklácot és a karkötöt is megvenném neki, mert passzolnak egymáshoz, ráadásul autentikusak nagyon.

(#26439) Tim82 válasza tildy (#26435) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, örültem, hogy egyrészt nekik is segítség, hogy vevőjük van, másrészt meg akkor az a nyaklánc, amit vettem tőlük, tényleg nagyon jó ajándék volt. (Kár, hogy már nincs fent róla fénykép a neten, azt hiszem, nem is árulnak hasonlót azóta - pár napja végignéztem újra a kínálatukat.) Az a baj viszont, hogy a legtöbb mostani ékszerük kicsit túlcifrázott (nem tudok rá jobb szót, de nem értékítélet, mert persze szépek) a barátnőm stílusához képest.

Köszönöm. :)

lujó55: köszönöm, Te is megerősítettél, hogy azok + még a gyűrű lesz (meg a dobozka). :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26440) lujó55 válasza Winner_hun (#26436) üzenetére


lujó55
őstag

fenyő.
de vajon milyen páccal készült? :F
:C

(#26441) pohár válasza Tim82 (#26430) üzenetére


pohár
félisten

lehet az ironthrone-nak jobban örülne akkor :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26442) bandus válasza lujó55 (#26434) üzenetére


bandus
veterán

ezzel nekem is óriási szerencsém van... :) egyáltalán nem igényli a drága dolgokat (az más kérdés, hogy valami oknál fogva egymásnak mindig elég nagy összegért veszünk ajándékot :D ), nem követelőzik, és nem várja el, hogy mindent én fizessek.

mi a szülinapi ajándék mellé mindig elmegyünk valahova vacsorázni, kajálni is, ami szerintem tök király. az én szülinapomon ide [link] vitt el, az övén pedig itt [link] voltunk. névnapokon pedig csak vacsi van, esetleg valami apróság :) bár fura szokott lenni, amikor nekem van névnapom, vagy szülinapom, a számlát pedig mindig elém teszik le :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#26443) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ehhh... hogy itthon miért nincs ilyen ;] !? Bár eléggé sokat gyakorolhattak rá, mert amúgy tuti az öngyilkosság :Y .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26444) lujó55 válasza Tothgera30 (#26443) üzenetére


lujó55
őstag

itthon miért is nincs ilyen?
lássuk csak:
1.) a fénycsőtörésért az egész tehetségkutatót bezárnák környezetszennyezés miatt, Indiában köztudottan tojnak a környezetre.
2.) nem tudom mennyi rúpiát kaptak, mert nem értettem a végét, de lehet, hogy nálunk egy honi Sandokan ennyit keres a kurvákból naponta és csak annyit kell tennie, hogy a bicepszét növeli, tetoválásokat fest magára és nem fürdik, vagy egyszerűen csak eljár a polgárjenő hivatalba nyafogni és odaadják neki a te adódból. tehát nem kell neki összetörni magát.
3.) a magyar suzuki még egy fél téglán se képes áthajtani, nemhogy egy emberen. :U

(#26445) lujó55 válasza bandus (#26442) üzenetére


lujó55
őstag

Két Szerecsen: UPolom, az tényleg nagyon jó hely :R

(#26446) Tothgera30 válasza lujó55 (#26444) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ezek nem kifogások :DDD .

Egyszerűen meg lehetne oldani. Fénycső helyett más üveget használnának, továbbá anyagilag ugye normalizálnak az itteni ( :D ha-ha-ha :W ) viszonylatokhoz képest. A Suzuki meg simán átmegy, én is azzal járok.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26447) AMD Power


AMD Power
titán

Nem tudjátok fent a Citadelán
szombat este meglehet valahol állni?
Egy kis sétára? "Városnézésre"?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#26448) lujó55 válasza Tothgera30 (#26446) üzenetére


lujó55
őstag

és próbáltad már?
mármint S-val áthajtani a "kedvenceiden" ;]
utána meg majd ápolgathatod őket a kórházban :P

(#26449) lujó55 válasza AMD Power (#26447) üzenetére


lujó55
őstag

már kérdezted korábban, de nem akartam hülyeséget mondani, ezért nem írtam rá.
én úgy tudom, hogy meg tudsz állni, mert 18:00 után free.

(#26450) AMD Power válasza lujó55 (#26449) üzenetére


AMD Power
titán

Este olyan 8 ora utan mennenk mikor mar sotet van. Nagyon reg nem voltam fent. Mar vagy 1x eve.:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.