Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26301) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Vki lojjon le konyorgom, egy B-s eucsomag amit 2008ban allitotak ossze az hogy jarhat le 2012 juniusban mikro fertotlenito nincs is benne, raadsul a legkorabbi kotszer lejarat 2013 marcius, na ezt mahgyarazza el vki

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26302) FehérHolló válasza neduddki (#26301) üzenetére


FehérHolló
veterán

ugnabbn a potka frecnsizba pcstt ktzeröccáz, pste ötzer uggyza bs eucsmog-

szerk: kötsgök!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#26303) nike_ válasza neduddki (#26301) üzenetére


nike_
addikt

Sehogy.

:P

(#26304) BlacKSouL válasza kételkedem (#26293) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De ha úsznod kell, az egyetlen dolog ami nem ázik el az a lejed lesz :) Szent Anna és/vagy Gyilkos tó átúszás után azonnal tudsz majd fizetni vele az illegális Havasigyopár árus román kisfiúknak és nagylányoknak.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26305) kételkedem válasza BlacKSouL (#26304) üzenetére


kételkedem
addikt

Rémes a fogása még az erősen használt bankjegynek is! Papírpénzhez szokott ujjaimnak ez a fólia pénz játékpénznek tűnik! :D
Mondjuk annyi előnye tényleg lehet, hogy jobban bírja a vizet.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26306) FehérHolló válasza kételkedem (#26305) üzenetére


FehérHolló
veterán

Próbáltál már összegyűrni egy magyar ezrest? (Csak óvatosan.)
Abban is több a mű, mint a fa.

Skynet is real. It's called Google.

(#26307) kételkedem válasza FehérHolló (#26306) üzenetére


kételkedem
addikt

Egész nap pénzt fogdosok, a hajtatlan és gyűretlen pénznek persze más a fogása, mint egy erősen használtnak. Nem véletlenül mondjuk, hogy ropogós bankó, tényleg csörög, zörög, ropog a pénz. :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26308) lujó55 válasza kételkedem (#26305) üzenetére


lujó55
őstag

igen, az átlátszó polietilén fólia feliratozva

(#26309) NoLF válasza kételkedem (#26299) üzenetére


NoLF
addikt

de jó nektek, még sosem jártam arra. jó mulatást!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26310) Mawyx


Mawyx
senior tag

Belém van esve, semmi kétség :D

Szia Kedves,
Hogy van ma, remélem, minden rendben van veled. Sajnálom, hogy aggódj az én Javaslat a kapcsolatot veled, de tudom, hogy lesz kérésemet jóhiszeműen és megértés, A nevem Helen, én csak ment keresztül az e-mail és profil ma már nincs lehetőség, mint hogy tudd, hogy én vagyok érdekelt, hogy egy kapcsolat veled, én is szeretném tudni, hogy a több, akkor küldjön egy e-mailt, hogy tudok küldeni Önnek további részleteket Beleértve az én saját képeimet. Azt hiszem, hogy tudunk mozogni innen. De ne feledje, hogy a szeretet nem színek akadály, nincs akadálya az oktatási háttérben, nincs társadalmi-gazdasági Barrier, vallási, nyelvi, nemzetiségi vagy távolság akadályt, az egyetlen fontos dolog van a szeretet. Várom a levelet az email címemre fenti. Isten áldjon meg
Üdvözlettel
miss Helen

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26311) lujó55 válasza Mawyx (#26310) üzenetére


lujó55
őstag

ne ellenkezz, hamarabb szabadulsz :DDD

(#26312) nike_ válasza Mawyx (#26310) üzenetére


nike_
addikt

"nincs társadalmi-gazdasági Barrier, ..."
Ez a nem mindegy!

(#26313) bobsys válasza kételkedem (#26305) üzenetére


bobsys
addikt

Ausztral dollar szinten ilyen. Nem rossz megoldas

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26314) FehérHolló válasza bobsys (#26313) üzenetére


FehérHolló
veterán

A kötél jobb.

Skynet is real. It's called Google.

(#26315) bobsys


bobsys
addikt

baaaaaaaaaaazdmeg
es idefingik a kibaszott irodaba
:W

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26316) Mawyx válasza bobsys (#26315) üzenetére


Mawyx
senior tag

azt ki kell engedni, különben fájni fog a poci

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26317) Mawyx válasza NoLF (#26309) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ha jól emlékszem te kivitted a kocsidat. Milyen rendszám van rajta? Kell rá angol rendszám? Milyen macerával jár elintézni?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26318) NoLF válasza Mawyx (#26317) üzenetére


NoLF
addikt

magyar rendszám, magyar biztosítás, nem regisztráltam. fél évente ki kell vinni az országból (akár egy napra) és akkor nem kell regisztrálni, nem kell útadót fizetni, nem kell csinálni semmit. így aztán nem tudom/nem érdekel, mi lenne a teendő, ha honosíttatnám idekint.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26319) pohár válasza bobsys (#26315) üzenetére


pohár
félisten

inkább az jöjjön ki, mint a mentő :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26320) bobsys


bobsys
addikt

Nem ertitek. Ez egy 2 helysegbol allo iroda. Ket kis luk. Nulla termeszetes feny, nulla szelloztetesi lehetoseg.
Es kulonben is, menjen ki az utcara.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26321) ladybug válasza bobsys (#26320) üzenetére


ladybug
őstag

Az utca milyen messze van? Kijutott volna pár másodpercen belül? Mert ezt nem igazán lehet visszatartani. :U

Megértelek, hogy bosszant, de hidd el, neki sem könnyű. Egyébként szellőző sincs, amit be lehet kapcsolni?
És mivel keresed a kenyered, te drága, hogy ilyen körülmények között kell dolgozzál? (kis luk, nulla fény, nulla levegő, fingós kolléga)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26322) kraftxld válasza bobsys (#26320) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Otthon főzni egy bitang jó chillis babot, másnap bevinni kajálni, majd várni a megfelelő alkalomra és visszaadni :)

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#26323) BlacKSouL válasza kraftxld (#26322) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Reggelire hagymás tojást, előző este meg rántott karfiolt... ;]
Chilissel az a baj, hogy gyakran megrogyasztja az interiőrt, és kevésbé lazul el az ember 'szellőztetés' közben, mert félti a szárazanyagot. A másik kettő viszont általában gond nélkül akár kis túlnyomással is felszabadítható :)
A megfelelő félhangos mantra pedig action előtt: Release, release, release ... majd BAMM ... és: Relax, relax, relax

Nemtom, jobb volt mikor a pináról beszélgettünk?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26324) bobsys válasza ladybug (#26321) üzenetére


bobsys
addikt

Kijutott volna. 6 lepes az ajto az utcara. En is kijutok, oldja meg. Szellozo nincs, van legkondi az meg ilyenkor nem er semmit.
ITs fiukent tengetem eletem. Szerdan nincs allando ugyfelem igy ilyenkor bent vagyok az irodaban.

(#26322) kraftxld: :)

(#26323) BlacKSouL: jobb volt

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26325) tope válasza BlacKSouL (#26323) üzenetére


tope
addikt

Jobb, de legalábbis kevésbbé gázos a téma :DDD

Szép napokat mindegykinek

(#26326) FehérHolló válasza tope (#26325) üzenetére


FehérHolló
veterán

és illatos pinát?

Skynet is real. It's called Google.

(#26327) tope válasza FehérHolló (#26326) üzenetére


tope
addikt

Jöhet az is :P

UI: Na ez a fenti smiley kissé félreérthető, de itt marad ;]

(#26328) Mawyx válasza BlacKSouL (#26323) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem volt jobb!

Van élet a meki után? Ez az interjú sem volt sikeres, nem birom felfogni némelyik ember el se olvassa az önéletrajzom, ott van benne, kár volt behívnia, csak elment az idő fölöslegesen amikor aludnom kellene.
Ha elmegyek a mekibe, mert úgy tűnik muszáj lesz, utána szóba áll még velem valaki?

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26329) Tothgera30 válasza FehérHolló (#26326) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Tereskova - Illatos a pinám :DDD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26330) #56474624


#56474624
törölt tag

Helló!

Nincs valakinek ötlete, hogy régi (90-es évek közepétől úgy 2000 környékéig) bp-i telefonkönyvet hol lehetne beszerezni?

(Bocs, hogy itt tettem fel a kérdést, de nem akartam emiatt új topic-ot nyitni, megfelelőbb topic-ot pedig nem nagyon látok. :) )

[ Szerkesztve ]

(#26331) NoLF válasza #56474624 (#26330) üzenetére


NoLF
addikt

postát hívd fel.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26332) #56474624 válasza NoLF (#26331) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ez remek ötlet, kösz! :R

(#26333) tope válasza Mawyx (#26328) üzenetére


tope
addikt

Kérek 2 bígmekket, meg 2 sséket, meg asstalt.
Sajna ilyen világot élünk, biztos munkahely nem nagyon van, illetve ha új, akkor azt meg kell becsülni.

(#26334) NoLF válasza tope (#26333) üzenetére


NoLF
addikt

angliában a mcdonalds az egyik legjobb munkahely egy bevándorlónak, olyan tisztelet övez, hogy el nem tudod képzelni. oltári juttatások, olyasmik, amit alig hinnék el, ha az albinkban nem lakna egy srác, aki ott melózik, s látom, mi mindent kap. egy perc túlóra máris 150%-os órabérrel számolódik, hogy csak a legalapvetőbbet mondjam. ha nem mész el a törvény által szabott fél óra szünet/5 óra munka pihenőidődre, rendesen lehordanak. stb stb stb.

de ez sajnos nem otthon van, onnan is vannak tapasztalatok, nem ilyenek...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26335) Mawyx válasza NoLF (#26334) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mekis fizetésből fent tudnám kint tartani magam?
Lakáskereséshez milyen oldalt ajánlasz? Van olyan rész a városban, amit ajánlott elkerülni, ami elég tré környék?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26336) lujó55


lujó55
őstag

nocsak! valamiről lemaradtam? bimbózó szerelem bontakozik ki itten lassan ;]
máris összeköltöztök? :B

(#26337) NoLF válasza Mawyx (#26335) üzenetére


NoLF
addikt

hahaha, mekis fizetésből itt havi 400 fontot félreraksz kb. (számolj)
szobákhoz ajánlom: gumtree.com
nálunk bristolban st. pauls az, ami fehér ember számára nem igazán ajánlott, bár biztos van még ezer ilyen rész, de még nem ismerem a várost, mert én a legszélén lakom.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26338) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Asztakurva...buszról se fórumoztam még öltetővel. :) Eddig. Csúcs hogy nem Nógrádvolán hanem Volánbusz.De a legkirályabb, hogy nem tudtam mitől mászkál magától a kurzor. Mint mikor hajas az egér alatt. Vagy nem ér le rendesen. Gondolkoztam hogy egy beépített tapipadot mi a frász zavarhat... Aztán 10 perc után leesett. A wezetéknélküli egeret bekapcsolva hagytam a táskában, és ahogy mozgott, birizgálta a kurzort ;]
Na jóvan, kikaapcsolom, mert olyan fasza utak vannak erre, hogy néha majdnem átütöm a gombokat az aljáig.
Éljen a digitális világ, most már nem szexualizál meg az unalom a majd' két óra alatt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26339) lujó55 válasza BlacKSouL (#26338) üzenetére


lujó55
őstag

de legalább van lefedettséged

(#26340) BlacKSouL válasza lujó55 (#26339) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát az is van, de ez wifi. Nagy kreativitással elnevezve: 'Volánbusz'. Node legalább egyértelmű.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26341) lujó55 válasza BlacKSouL (#26340) üzenetére


lujó55
őstag

wifi a volánbuszon?
besz.rok :Y

(#26342) tope válasza lujó55 (#26341) üzenetére


tope
addikt

Aztán panaszkodik itten a béka mindig, és ilyen luxus van arra. ;]

(#26343) lujó55 válasza tope (#26342) üzenetére


lujó55
őstag

hát ja.
volánbuszon wifi! hogy oda ne rohanjak.

(#26344) NoLF válasza lujó55 (#26341) üzenetére


NoLF
addikt

nyomják már jó ideje, több éve talán.

na mentem patkányfalvára dolgozni kicsit :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26345) FehérHolló válasza NoLF (#26344) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pécs-Budapest vonalon csak papíron van 3-4 éve.

Skynet is real. It's called Google.

(#26346) Mawyx


Mawyx
senior tag

Utálom az energiavámpírokat :W 1órát halgattam, oké, de kár volt, mert visszajött és még 2órát rányomott, már hümmögni se volt erőm és mivel vendég nem küldhetem el a francba. Mit lehet az ilyennel kezdeni?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26347) tbs válasza Mawyx (#26346) üzenetére


tbs
addikt

Küldd el a francba. :K A vendégjog annyit tesz, hogy nem gyilkolod le míg nálad van...

(#26348) Mawyx válasza tbs (#26347) üzenetére


Mawyx
senior tag

Neked mindig jó határozott véleményed van és nem bonyolítasz túl semmit :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26349) NoLF válasza Mawyx (#26348) üzenetére


NoLF
addikt

nincs is sok gondja az életében, elhiheted :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26350) tbs válasza Mawyx (#26348) üzenetére


tbs
addikt

:B Igyekszem.

NoLF: Bárcsak... :B

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.