Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25401) neduddki válasza BlacKSouL (#25400) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

abasaron jartam

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25402) stranger28 válasza BlacKSouL (#25400) üzenetére


stranger28
addikt

Kurvára esik. :)

(#25403) bobsys válasza BlacKSouL (#25400) üzenetére


bobsys
addikt

Az elmult 13 napbol 9 napon at esett, 10 mm kell meg az atlagos juniusi esomennyiseghez es meg a honap felenel sem jarunk

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25404) kételkedem válasza stranger28 (#25402) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem, azt akkor mondják, amikor pénzért testi örömöket szerző szolgáltatóra valami hull. pl eső, hó, pótkerék, homlokzati stukkó dísz!
Példamondatok:
Kurvára esett egy stukkó Miskolc belvárosában.
Kurvára esett egy pótkerék, ami egy kamionról szabadult el.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25405) NoLF válasza BlacKSouL (#25400) üzenetére


NoLF
addikt

itt meg kisütött a nap végre, hö? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25406) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

A lány vesztét pont ez a szexéhség okozta...

...ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. Sok mindent láttam már, mindenféle eszközt amit műtétileg távolítottak el, és halottam is, de még ez előtt én is ledöbbentem :Y .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#25407) stranger28 válasza kételkedem (#25404) üzenetére


stranger28
addikt

:DDDDDDDDDD

Tothgera30: Olvastam már és botrány milyen hülyék élnek a világban. Gondolhatná, hogy nem véletlen dobja ki. Másrészt kérhet is frisset, sose jön rá. Harmadrészt vegyen megfelelő célszerszámot, vagy kerítsen egy élő embert. Bár ez manapság nem divat, mert tud beszélni/gondolkozni.

[ Szerkesztve ]

(#25408) Vigneau válasza Tothgera30 (#25406) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez tényleg cink, de hallottam már furcsábbról is.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#25409) stranger28 válasza Vigneau (#25408) üzenetére


stranger28
addikt

Teszem azt?

(#25410) Vigneau válasza stranger28 (#25409) üzenetére


Vigneau
félisten

Ott beletört a virsli és műtétileg kellett eltávolítani a már bomlásnak indult "étket". A csaj életben maradt, ez a lényeg. Érdekes, a szégyenkezés sokszor erősebb az észérveknél...

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#25411) stranger28 válasza Vigneau (#25410) üzenetére


stranger28
addikt

Aztaqrva.. :D Elég mély kisasszony lehetett akkor.

[ Szerkesztve ]

(#25412) Tothgera30 válasza stranger28 (#25407) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Sajnos... vannak érdekes szituációk.

#25410 Vigneau: Pohár, csavar, flakon, spray-s doboz, hajvasaló, zseblámpa, stb., elég gyakori jelenség, ilyenek vannak a műtőben néha, mert ugye felhelyezni fel tudják, de kivenni már nehezebb, és sokszor bele is törik.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#25413) BlacKSouL válasza Tothgera30 (#25412) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Két bébielemes zseblámpa...A nagy izgalomban a kupak lecsavarodott, a rugó lelökte, aztán kivéve már nem voltak elemek se...Az első elem még meglett, de a második meg a kupak nem igazán....No persze a doki megtalálta :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25414) mrpet


mrpet
tag

:C

(#25415) Vigneau válasza BlacKSouL (#25413) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez tényleg korrekt. :Y :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#25416) tbs válasza Winner_hun (#25398) üzenetére


tbs
addikt

:DDD Nem kell, ezt felvágnám magam. :DDD Nem a hangszigetelés miatt kell, hanem hogy ne zörögjön meg ugráljon az egész, ha rábacok egyett... ;) Nem mindegy, hogy "TONKK!!!" vagy "TONKCCSZZZCS!".

(#25417) Mawyx válasza tbs (#25416) üzenetére


Mawyx
senior tag

És ha nem csapkodnád a gépet? :P :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#25418) stranger28 válasza Tothgera30 (#25412) üzenetére


stranger28
addikt

Istenem... :DDD

(#25419) kraftxld válasza stranger28 (#25418) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

És még vannak emberek akik tagadják a természetes szelekción alapuló evolúciót :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25420) tbs válasza Mawyx (#25417) üzenetére


tbs
addikt

Nem lehet mindent kedvességgel elintézni... :B

(#25421) stranger28 válasza kraftxld (#25419) üzenetére


stranger28
addikt

Én ezért hagynék el jó pár figyelmeztetést manapság. Aki nem veszi észre, hogy veszély van, az meg is érdemli. Túlságosan hülyebiztos minden. Egyből nem lennénk 7 milliárdan. :D

Az egyik nagy kontinens igen szignifikáns része lakatlanná válna. :D

[ Szerkesztve ]

(#25422) Winner_hun válasza tbs (#25416) üzenetére


Winner_hun
félisten

No beindul a terv?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25423) tbs válasza Winner_hun (#25422) üzenetére


tbs
addikt

Legalábbis haladás mutatkozik. :K

(#25424) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Múlt héten egy nap áramszünet. Jól van, nem gond, ritkán van, csinálják csak a dolgukat. Tegnap megint. Be volt jelentve, a munka csúszásán kívül semmi gond. Na mondom majd ma be lesz pótolva nagyjából a tegnapi elmaradás. Aha persze. Valakihez betörtek ma délelőtt amíg nem volt otthon, persze sürgősenazonnal ajtójavítás.. még egy nap csúszás, semmi gond, csak lassan bolondok háza lesz, kapkodni meg nem szeretek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25425) neduddki válasza Winner_hun (#25424) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ja kerlek a csuszas meg az egessegednek....

udv

neduddki

p.s. :- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25426) qdak


qdak
addikt

youtubes problemák csak ott nincs élet

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#25427) stranger28 válasza qdak (#25426) üzenetére


stranger28
addikt

Nálam nincs vele baj.

(#25428) Mawyx


Mawyx
senior tag

Ha tévézni akarok, akkor nem tudok netezni, mert minden kattintásnál berecseg a kép.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#25429) qdak válasza stranger28 (#25427) üzenetére


qdak
addikt

linket is olvastad ? :)

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#25430) stranger28 válasza qdak (#25429) üzenetére


stranger28
addikt

?

(#25431) qdak válasza stranger28 (#25430) üzenetére


qdak
addikt

pár youtubes dolog ami bosszant:
-nálam csomó olyan vidoba, nem lehet belepörgetni, ami azelött jó volt!

-hiába állitom az egyéni beállitásaimnál jo minőségre, mentés után visszateszi gagyira, holot azt irja sikeresen mentve.

jópár videot nem tudom rendesen full screen be raki csak ennyire nagyítja ki:

más is tapasztalt hasonlót?
valami megoldás ?

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#25432) stranger28 válasza qdak (#25431) üzenetére


stranger28
addikt

Igen, ezekre írtam, hogy én nem tapasztaltam még. Ha más is írja, hogy nem, akkor nálad lesz a gond gondolom. Ha meg valaki igent ír, megbeszélitek. Továbbra sem értem miért ne olvastam volna a linked. :D

(#25433) 7 válasza qdak (#25431) üzenetére


7
addikt

Valamelyik extension lesz a ludas.
Próbáld ki egy friss profillal is. Leírást pl. itt találsz: [link]

(#25434) Tim82 válasza 7 (#25433) üzenetére


Tim82
nagyúr

Neked járt el a kezed, Szőröstalp? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25435) 7 válasza Tim82 (#25434) üzenetére


7
addikt

Ja. Kicsit flame-jellegű volt az az Apple-híres diskurzus :P

(#25436) Tim82 válasza 7 (#25435) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én éppenséggel ésszel érveltem. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25437) 7 válasza Tim82 (#25436) üzenetére


7
addikt

Járulékos törlés. A tied a levegőben lógott volna az előzmények törlésével, és különben is off volt :P

(#25438) Tim82 válasza 7 (#25437) üzenetére


Tim82
nagyúr

Abba tettem, igen. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25439) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na még az is lehet hogy a végén kapunk laptopot... Probook i3-al, SSD-vel...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25440) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#25439) üzenetére


Tothgera30
Ármester

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#25441) BlacKSouL válasza Tothgera30 (#25440) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:P

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25442) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#25441) üzenetére


Tothgera30
Ármester

SSD nem lenne nekem fontos, viszont egy i5-öt azért elvárnék már, meg legalább egy HD5470-et, mint ami az enyémben van :P .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#25443) BlacKSouL válasza Tothgera30 (#25442) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kompromisszumot kellett kötnöm. Sajna megvolt egy IT-upgrade keret, amiből lefelé csíptek, így is örülhetek hogy aláírták.
Én viszont azt gondolom, hogy az olvasottak meg a vélemények alapján nem az i3<->i5 teljesítménykülönbség a szűk keresztmetszet, hanem a HDD<->SSD.
Amúgy asszem 6490 lesz benne 1G-vel. Na mondjuk az éppen pont nekem se kell, de ezt dobta a gép.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25444) kételkedem


kételkedem
addikt

Majdnem tragédiába torkollott egy autós üldözés Texasban. Négy helyi tinédzser fegyverrel kirabolt egy 19 éves fiút, a 16 és 18 éves szülők, 18 hónapos gyermeküket is magukkal vitték az az éjszaki kiruccanásra. Amikor a rendőrség megérkezett a fiatalok autóval próbáltak elmenekülni a helyszínről, ám a jármű egy kanyarban felborult és a kisgyerek kiesett a hátsó ablakon. A fiatalok ennek ellenére megpróbáltak továbbhajtani, míg a totyogós kisgyerek a kocsi után lépegetett. Végül az anya kiugrott az autóból, hogy gyermeke segítségére siessen. A szülőket a rendőrség azonnal letartóztatta, két társukat pedig nem sokkal később találták meg a környéken.

[link]

A videón érdemes figyelni a kicsit, milyen ügyesen szalad a kocsi után azok után, hogy kiesett egy pörgő kocsiból!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25445) stranger28 válasza kételkedem (#25444) üzenetére


stranger28
addikt

Hogy képes valaki a saját gyerekét ilyennek kitenni, meg még talán agyalni azon, hogy ott hagyja-e vagy sem?! Elviszik rabolni 1, nem jön össze 2, menekülnek 3, agyalnak szegényen, amíg tipeg 4, kifut érte, vissza a kocsiba és megyünk tovább 5. Ötszörös idióták.

Lehet most megint leelmebetegez valaki, de ezeket bizony én altatnám elfele. Gyereket nyilván nem. :DDD

szerk: Volt egy másik ilyen videó, amikor elütöttek egy kínai kissrácot, átmegy rajta a kocsi, aztán ott fetreng az utcán, meg majd kivérzik, és mennek elfele mellette a kínaiak... Megtaláltam. Csak az nézze meg aki bírja is.

[ Szerkesztve ]

(#25446) kételkedem válasza stranger28 (#25445) üzenetére


kételkedem
addikt

16 és 18 éves szülőknek, 18 hónapos gyermekük van. Gondolom érett gondolkodású, felelősségteljes, gondos szülők!

A XXI. században az Amerikai Texasban nem hallott még fogamzásgátlásról, tervezett gyermekvállalásról? Fegyverrel, autóval, kisgyerekkel mennek rabolni, aminek az alanya egy 19 éves fiú? Már sok mindenen nem tudok megdöbbenni, de néha mégis sikerül!

A kínai piacos videót korábban már láttam, tényleg nagyon durva, megtekintését felnőtteknek sem ajánlom...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25447) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#25443) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Persze értem én, ajándék lónak ne nézd...

Céges munkára jó lesz az, bár akkor meg felesleges az a VGA, bár lehet gondoltak rátok, hogy ha unatkoztok akkor is legyen mivel leütni az időt :DDD . Mondjuk úgy talán jobb döntés az SDD, főleg ha hurcolászni is kell, ugye egy átlag usernek nem, mert én is asztalon tartom, soha sem cipelem a 2,5kg-ját :N . Bár én egy ideig tuti nem fogom lecserélni a ProBookomat, ha esetleg mégis, akkor csak ugyan ilyenre, biztos vagyok benne hogy te is hamar megkedveled ;) .

Ez a szám picit feldobta ezt a borús, esős napomat: Joy Williams - One of Those Days ...mert ez csak egy ilyen nap... :B

#25448 bobsys: Texasban nem sz@roznak... én is agyonvertem volna...

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#25448) bobsys válasza stranger28 (#25445) üzenetére


bobsys
addikt

Tegnap olvastam, szinten Texas. Egy csavo probalt fajtalankodni egy kislannyal. Apu eszrevette es agyonutotte a faszit. Rendorseg nem tartoztatta le, jogos onvedelemnek minositettek. Azt meg megemlitettek, hogy a birosag azert meg atnezi az ugyet, de valoszinu, hogy ok is ennyiben hagyjak.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25449) stranger28 válasza kételkedem (#25446) üzenetére


stranger28
addikt

És gondold el, ugyanannyi joguk van, mint egy 2 diplomás anyukának például, aki csak bejár dolgozni, és normálisan neveli a gyerekét. Ez a borzasztó. Ugyanolyan tárgyalásuk lesz, kapnak jó ügyvédeket, talán meg is tudják magyarázni, és a nő kevesebbet kap, tekintve, hogy anya. Pláne, hogy nem anya az ilyen. Nekem sajnos nem volt új a dolog, nem sok mindenen döbbenek már meg.

Azon a kínai kölykön viszont kinyílt a szemem, hogy ez most komoly? Még át is mennek rajta, meg kerülgetik, le se szarják. Mint a dzsungelben.

(#25448) bobsys: Az legalább egy korrekt eljárás a szervek részéről. :K

(#25447) Tothgera30: Pedig te olyan jámbornak tűntél. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25450) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

És akkor tulajdonképpen végülis

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.