Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26151) BlacKSouL válasza FehérHolló (#26150) üzenetére


BlacKSouL
addikt

vagy gyűjtsünk valakinek..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26152) venember83 válasza BlacKSouL (#26151) üzenetére


venember83
nagyúr

Most nem szeretnék visszakeresni, mit kell és hova dugni, hogy ne legyen melege az embernek? Te írtad pár napja... :U

(#26153) lujó55 válasza venember83 (#26152) üzenetére


lujó55
őstag

(#26154) FET-MEN válasza NoLF (#26146) üzenetére


FET-MEN
veterán

It is a hungarian young slang. I am sorry :U így már érthető? látom hogy nem itthon élsz, ezért természetes hogy az ilyeneket nem érted de mind1.. :U :)

Iphone 7

(#26155) lujó55 válasza FET-MEN (#26154) üzenetére


lujó55
őstag

nehogy megsértődj már! nem ilyen ő, csak nincs jókedve, mert melege van az eszkimókabátban. igen, sajnos nem itthon él. sajnos, mert azóta sem ittam olyan finom pálinkákat :O

(#26156) FET-MEN válasza lujó55 (#26155) üzenetére


FET-MEN
veterán

kb már 3. jára kapok tőle.. ne sértödjek meg :DDD mind1.. :N ..

Iphone 7

(#26157) kételkedem


kételkedem
addikt

Sör a hűtőben, tarja bepácolva, vége a munkahétnek!

Peace!

Világbéke!!!4négy! :C

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26158) tope válasza kételkedem (#26157) üzenetére


tope
addikt

Inkább hűvősebb idő, !4!4!4! :U

(#26159) Mawyx válasza tope (#26158) üzenetére


Mawyx
senior tag

négy

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26160) FET-MEN válasza tope (#26158) üzenetére


FET-MEN
veterán

itt megint ideért egy jégeső felleg. pedig apámmal most akartuk feltenni az új felniket de álhattam is be az octaviaval :(

Iphone 7

(#26161) Mawyx válasza FET-MEN (#26160) üzenetére


Mawyx
senior tag

ne legyen jég, mert kint állok a placcon, nem volt hely fa alatt

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26162) pohár válasza Mawyx (#26161) üzenetére


pohár
félisten

ez a "kinn állok a placcon" kicsit érdekesen hangzott a szádból :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26163) Mawyx válasza pohár (#26162) üzenetére


Mawyx
senior tag

uhh tényleg :D
a kocsi áll kint a szabad ég alatt

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26164) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ahogy egy esmeroosm modnan: habammeg, te joeg:- )

udv

neduddki

mod: Tothgera30: ma megint leqvaztatk vkit???:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26165) Tothgera30 válasza Mawyx (#26163) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...legalább jól fizetnek ;] ?

Kocsival állj be, néhol jégeső volt/van...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26166) kételkedem válasza neduddki (#26164) üzenetére


kételkedem
addikt

ahogy egy esmeroosm modnan: habammeg, te joeg:- ) ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26167) fokukac


fokukac
nagyúr

balotellinek egy ilyen kéne... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26168) ladybug válasza fokukac (#26167) üzenetére


ladybug
őstag

Ez a frizkó nagyon tuti. :D

Itt is esett jég tegnap. Többször pedig majd' leszakadt az ég. Jó enyhülést kívánok mindenkinek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26169) ToBeY válasza fokukac (#26167) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jól néz ki csak kár,hogy 100%-ban photoshop

(#26170) FET-MEN válasza ladybug (#26168) üzenetére


FET-MEN
veterán

most megint volt kb 2cm-es darabok. dörög rendesen.. és sunyi kis fellegek vannak :DDD

Iphone 7

(#26171) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Látott már valaki 18 emeletes ház tetején tetőantennát felrobbanni? Pár perce megvolt... :Y Épp azt néztem, hogy nagyon errefelé jön a villámlás meg a sündörgés, és épp azt néztem hogy a villámhárítók elhárítják a villámot, vagy levezetik. Amikor felnéztem hogy ott meg nincs is villámhárító, csak antenna, akkor pár másodperc kihagyás amit az agyam később rakott a helyére, és csak azt láttam, hogy az antenna teteje hiányzik, száll fel a szürkés-barnás füst, a csúcsán meg még izzik. Aztán töredezettségmentesítés után összeállt, hogy flashbang(vakság-süketség) és tüzijáték(szikraeső). Ez volt tőlem kb. 50-60 méterre, köztünk meg csak a főút meg egy 1 szintes üzletsor. Aztán ment tovább, a domboldalon van még 2 10 emeletes, na ott is rendet rakott az antennaerdőben. Tévében kurvajó nézni, de élőben kicsit összemegy tőle az ember...
Persze mindenki az erkélyeken, lesik az esőt jön-e már, a lentebbi városrészt konkrétan el is mosta, de itt csak 1-2 percig volt zápor, meg azóta olyan csendes esegetés, viszont nyugatról elborult, keleten látom a kék eget. Meg megállás nélkül dörög villog.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26172) venember83 válasza BlacKSouL (#26171) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor a te antennádban nem tett kárt, igaz? :U

(#26173) BlacKSouL válasza venember83 (#26172) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem. Azt elkerülte.

Kint 25, a szobában 29,8 fok van, az ablak nyitva..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26174) lujó55 válasza BlacKSouL (#26171) üzenetére


lujó55
őstag

beszarás.
én egyszer erdélyben éltem át olyat, hogy a villám pont akkor vágott bele a villanyoszlopba, mikor a kocsival ott jártunk. csak a nagy lila fényt és a csattanást hallottuk, vagyis nem hallottunk semmit akkorát szólt. a mögöttünk jövők mondták mikor megálltunk, hogy a mi kocsinkba is belevágott a villám, ők látták, mi nem vettük észre és semmi baja nem is lett a kocsinak.

(#26175) kételkedem válasza BlacKSouL (#26171) üzenetére


kételkedem
addikt

Olyat még nem, de CB antennát már vert szét villám, tőlem kb 30 méterre. Amolyan földi telepítésű tizenvalahány méteres cucc volt. Én egy épületben voltam, asztalomon a cb rádió. Mondjuk olyankor tényleg összemegy egy kicsit az ember :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26176) Mawyx válasza lujó55 (#26174) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ha repülőbe csap bele a villám, ott mit érezni? Semmit nem lehet észrevenni?

(#26167) fokukac: ez nekem tetszik :)

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26177) lujó55 válasza Mawyx (#26176) üzenetére


lujó55
őstag

hát nem tudom. szerintem a műszereknek nem túl egészséges :(

(#26178) pohár válasza BlacKSouL (#26171) üzenetére


pohár
félisten

egyszer egy rohadt nagy viharban átszaladtam haveromékhoz (4-5 házra), kint ültünk a teraszon és dumáltunk, erre bamm, csak a nagy fehérséget láttam vagy fél percig, azt se tudtam, hogy mi van, megijedtem kicsit :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26179) venember83 válasza lujó55 (#26177) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtommal minden érzékeny műszer szépen árnyékolva és szigetelve van. Az utasok pedig biztonságban vannak az alumínium repülőgéptörzsnek a következtében.

(#26180) NoLF válasza FET-MEN (#26154) üzenetére


NoLF
addikt

nem vagyok hülye, nem kell elmagyarázni. amint látod, csak megkértelek valamire.
elképzelésem sincs hogy a külföldi lét és a magyar szleng nem értése hogy jön össze, hisz nem burokban élek.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26181) lujó55 válasza NoLF (#26180) üzenetére


lujó55
őstag

ez eddig okés, de mikor lesz nekem barackpálinkám? :D

(#26182) lujó55


lujó55
őstag

a múltkori cseresznye nagyságú jég szétvert mindent a kertben.
a tegnap esti vihar közeledtével gyorsan letakartam a kocsit pléddel, rá a fóliát nehogy baja legyen...

...épp egy pár csepp eső. ha nem tettem volna, most úgy nézne ki mintha lőtték volna :U

(#26183) ladybug válasza lujó55 (#26182) üzenetére


ladybug
őstag

Sose lehet tudni. Ne bánkódj miatta.
Amúgy szép reggelt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26184) Mawyx


Mawyx
senior tag

Tudja valaki hogy hívják ezt a japán sapkát?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26185) FET-MEN válasza NoLF (#26180) üzenetére


FET-MEN
veterán

nem is lehülyéztelek szerintem. írtam 2 szer szlenget. te meg aztmondtad írjak magyarul, meg hogy mit jelent. és láttam a Bristol UK-t. szóval azért gondolhattam hogy nem vágod mivel hoszabb ideje kint élhetsz. és nem kötekszek. :)

Iphone 7

(#26186) Lortech válasza Mawyx (#26184) üzenetére


Lortech
addikt

[Ázsiai szalmakalap, rizskalap]

Avagy Raiden kalap :D

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#26187) NoLF válasza lujó55 (#26181) üzenetére


NoLF
addikt

1 hónap múlva hazaugrom s kiderítem, elfagyott-e mind, vagy meg van esélyünk...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26188) Mawyx válasza Lortech (#26186) üzenetére


Mawyx
senior tag

Köszi. Ilyet szerezni kell :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26189) Mawyx


Mawyx
senior tag

Megőrülök egy doboz kóláért, nem is értem ezt :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26190) tildy válasza tildy (#26114) üzenetére


tildy
nagyúr

Na , itt is van:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26191) lujó55 válasza Mawyx (#26184) üzenetére


lujó55
őstag

ez nem japán, hanem vietnami. nem láttál még csáknorisz filmeket? az összes gonosznak ilyenje volt. :U a monszun miatt jó, mert olyan, mintha egy egész esernyőt hordanál a fejeden. nagyon esik most nálad? :F

(#26192) Mawyx válasza lujó55 (#26191) üzenetére


Mawyx
senior tag

nem szeretem csáknoriszt, de annyira nem, hogy nem birom elviselni se, ha nincs más, inkább nézem a falat
nem esik :D csak szuveníreken gondolkozok, hátha Japán fele járok, de ez nem is japán :(((

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26193) lujó55 válasza Mawyx (#26192) üzenetére


lujó55
őstag

jól vagy? egy kicsit szétszórt vagy ebben a nagy melegben :B
ráadásul kívánós is vagy (kóla) :U
egy pisiteszt aktuális lenne, szerintem. hátha ott az a két csík. ;]

(#26194) Mawyx válasza lujó55 (#26193) üzenetére


Mawyx
senior tag

utiblogot olvastam és Japánnál tetszett meg ez a sapka, azt hittem japán cucc
kóla: elfelejtettem melóba innivalót hozni, kb 2deci maradt tegnapról, folyamatosan szomjas voltam, csak az ivásra tudtam gondolni, mert az kell ugye, ami nincs. kimentem innivalóért, azóta nem ittam :D persze a kólát lenyomtam :K
ne idegelj csíkokkal :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26195) tope


tope
addikt

Sikerült 3mm-esre vágnom a hajam (1. vágás közben nézem, ez mintha sok haj lenne, ami leesik), hát mit ne mondjak, még szerencse, hogy nem télen csináltam, sose volt ilyen rövid hajam, ehh. :B

(#26196) FET-MEN válasza tope (#26195) üzenetére


FET-MEN
veterán

legalább nem lesz olyan meleged :DDD

Iphone 7

(#26197) Mawyx válasza tope (#26195) üzenetére


Mawyx
senior tag

Vághattál volna bele valami mintát, mint a korábbi gyíkos képen látni :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#26198) tope válasza Mawyx (#26197) üzenetére


tope
addikt

1 koboldot, vagy mi a manó :P

FET-MEN: Hát ez is vigasztal 1 picit

(#26199) lujó55


lujó55
őstag

Maradék OSB lapból csináltam egy tárolót a pincébe, mert a régit megette a pára.
25mm vastagság, 3 fűrészlapot evett meg. Iszonyat nehéz vágni!!! :(

(#26200) NoLF


NoLF
addikt

most nagyon csúnyákat tudnék írni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.