Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26701) tildy válasza Mawyx (#26700) üzenetére


tildy
nagyúr

Tul sok lett. legalabbis 3 emberre:) Sebaj, be a fagyoba, jo ez maskor is:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26702) venember83 válasza tildy (#26701) üzenetére


venember83
nagyúr

Fejenként négyszáz gramm csirkemellet testépítők és fehérjedús kaját fogyasztók szoktak megenni, de ezt megtoldva kb. hétszáz gramm káposztával már elég durva adag. Nem mondom, hogy nem lehet megenni, de kell hozzá egy jó adag éhség. :D

(#26703) NoLF válasza venember83 (#26702) üzenetére


NoLF
addikt

vagy 1 db NoLF :)))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26704) venember83


venember83
nagyúr

(#26705) Ramius válasza venember83 (#26704) üzenetére


Ramius
őstag

Ez jóóóó :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#26706) Tim82 válasza venember83 (#26704) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én is erre kattantam rá az előbb. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26707) parandroid válasza Tim82 (#26706) üzenetére


parandroid
nagyúr

Régebben volt egy ilyen animgif, ami hasonló terméket promózott (illetve ugyanezt, csak más design-nal). Ez a valódi respect, a színtiszta 'technológia a technológiaért'. Tényleg thumbs up és respect a feltalálónak.

Szerk.: Á, neg is van, a videó végén az ajánlók között, én ezzel találkoztam korábban, ez design-ban még jobban bejön: [link].

Szerk2.: Na de ami igazán beteg, az ez: [link]. Pfff, ez már trolling a javából.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26708) Tim82 válasza parandroid (#26707) üzenetére


Tim82
nagyúr

A másodikon most röhögtük magunkat könnyesre. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26709) NoLF válasza parandroid (#26697) üzenetére


NoLF
addikt

rég néztem már, nem igazán hiszem a sárkányokban... ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26710) zolynet válasza Tim82 (#26706) üzenetére


zolynet
addikt

30dezső és már piszkálhatod is :DDD

Life is too short to stay stock!

(#26711) Tim82 válasza zolynet (#26710) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ahhoz túl useless. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26712) tildy válasza venember83 (#26702) üzenetére


tildy
nagyúr

Na kb. 1/3-a elfogyott. Tobbi szetporciozva, es megy be a fagyasztoba.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26713) TonTomika


TonTomika
aktív tag

Sziasztok!

Nem érdekeltek a motorok. Gyerekkorom óta benzingőzös levegőben nőttem fel, de autós vagyok nagyon, sosem mozgattak meg a motorok, nem is ültem még robogón sem. Ha már két kerék, akkor bringázok nagy szeretettel, de motorozni sosem akartam, mert nem akarok donor lenni. Van ambulancián dolgozó ismerős, nagyon hamar meg tudja győzni az embert, az esetleges következményekről.

DE! Ma láttam, tapogattam, hallgattam teljes valójában egy Ducati Monster 796-ost, és ott abban a szent pillanatban beleszerettem. Eddig minden motor személytelennek tűnt, egyikkel sem tudtam volna azonosulni, de ezek a digók nagyon tudnak valamit. Gyönyörű a formája, a hangja meg olyan, mintha egy marék csavart meg csapágygolyót belevágnék egy pléh vödörbe és jól összeráznám. Csattor, csörög-zörög a jó kis V2, de így van ez rendjén, pont ezt csíptem benne. Az autókból is azt szeretem, amelyiknek van rendes orgánuma...ha sor 6 szívó, ha 5 hengeres turbó vagy egy 1.1-es karbis 4 hengeres de legyen hangja.

Ma már a motorjogsi feltételeket nézegettem, meg az árakat...valahol csak el kéne kezdeni, talán egy jogsival meg egy 125-össel. De nem...nem akarok donor lenni!

Van ebből a fellángoló végzetes szerelemből kiút? Valami speciális gyógymód? :)

(#26714) bobsys válasza TonTomika (#26713) üzenetére


bobsys
addikt

Nezzel meg par motorbalesetes videot a neten :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26715) ladybug válasza bobsys (#26714) üzenetére


ladybug
őstag

Valami ilyesmit javasolnék én is. Képtelen vagyok megérteni az ilyen beteges vonzódásokat ilyen veszélyes dolgokhoz. Meg amúgy is, tartok a motorosoktól és félek is tőlük. Többségük kiszámíthatatlan és értelmetlenül gyorsan hajt.

TonTomika: Tessék, szemezgess.
[link]

Itt nagyon hasznos cikkek vannak,de szerintem ezt pont azok a motorosok olvassák, akik normálisan közlekednek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26716) Tothgera30 válasza TonTomika (#26713) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egy V2-as Ducatinak tényleg veszélyesen szép hangja van, még ha száraz kuplungos, akkor főleg. Bár nekem ilyen motorok közül a SportClassic Sport 1000s és a Sport Classic 1000 tetszik igazán. Bár magamnak egyiket sem venném meg, hanem egy maxi robogót. Én azt mondom, próbálj ki egyet, bár nekem kényelmetlen volt a Monster, de ha tetszik és nem fáj tőle a csuklód, akkor nézz egyet használtan, árát jobban tartja mint egy hétköznapi autó, szóval bukni se lehet úgy rajta.

#26715 ladybug: Rosszul látod, általánosítsz.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26717) tbs válasza Tothgera30 (#26716) üzenetére


tbs
addikt

...Azok is olvassák, akik nem normálisan közlekedek..? És miért vetted magadra..? ;]

(#26718) tbs válasza ladybug (#26715) üzenetére


tbs
addikt

Egy motoron ülve sokkal jobban része az ember a forgalomnak, mint egy fémdobozból kipillantgatva.
Pl. egy motoron, ha vki nem adja meg a jobbos elsőbbséget, még akkor is észreveszed a gyilkosaspiránst, ha közvetlenül beléd akar hajtani oldalról - mert semmi sem korlátozza a perifériás látásodat. A másik trükk pl. ebben a helyzetben, hogy nem fékezni kell, hanem gázt adni - az oka, hogy a motorost nem védi a pléhkaszni, ellenben a veszélyes szitut hamar el kell mulasztani.

Ha megvizsgálod a motorosbalesetek statisztikáit, akkor azt látos, hogy 25-30 év fölött szinte "máshibás" vagy kivédhetetlen eseteket találsz.

Motorosoktól nem kell félni: szinte biztosan jobban félti az életét, mint Te a kocsid fényezését.

(A hülyékről meg a szelekció gondoskodik. A motoros hülyék hamar halnak, miközben az autóshülyék meg nem. Anyaként valóban ne javasold egyik csemetédnek se a motorozást, mert autóshülyéből rengeteg van...)

(#26719) Tothgera30 válasza tbs (#26717) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem vettem magamra, én csak egy ilyen robogóval járok, tehát ha akarnék, akkor se mehetnék 90km/h-tól többet. Persze falun/városon belül feladja az autóknak a leckét, de ez már csak stílus kérdése hogy ki hogy vezet, én csak a forgalom ritmusát veszem fel és azt tartom. A kollegina pedig inkább a sportmotoros idiótákra gondolt, akik városon belül és nyélgázon előznek ki. De mivel nem csak a sportmotorról szól a világ, és egy fiatal elég hamar kinövi (aki nem azt sajnálom, a dereka, háta és a csuklója fogja bánni, rosszabb esetben az élete), ezért ha megnézünk egy maxi robogóst, vagy egy túramotorost, azért ott más a színvonal. Ilyen alapon lehetne barmozni az autósokat, mert közöttük is sok hülye van, és egy "B" kategóriás jogosítványt ezerszer könnyebb megszerezni (szinte minden hülyének megy, ha nem elsőre, akkor 100.-jára), mint egy "A korlátlant".

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26720) bobsys


bobsys
addikt

nah vegul ps-united lett a cegnev, igaz a neveink kezdobetui benne vannak dehat ez van :)
marha barkit is erdekel :DDD

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26721) stranger28 válasza ladybug (#26715) üzenetére


stranger28
addikt

Azért ez erősen sztereotípia így. Nem feltétlen veszélyesebb, mint az autó. Kiszámíthatatlan és gyorsan hajt? Amelyik meg tényleg ilyen és ezressel kezdi zöldfülüként, az hamar kihal hálistennek, ahogy írták is.

Engem is csak az említett autóshülyék tartanak vissza. Autóval nagyobb esély van rá, hogy miután hülye volt, kiszállhatok épségben és beverhetem a pofáját, de nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#26722) neduddki válasza TonTomika (#26713) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kedvec docemsem is rakapott a motora ven fejjel, ez kicst gnd, cska mert a dereka em ngayo kultivalja a motort, de egyebkent so gond nem volt, kiveve, mikor egyfigyelemtlen rozsszin cicababa kitolta az m3 bevezetore, qva makja volt eppen enm jott seki a savba, csak azt em tom, hogy egy 130kg embert egy viragon, hogy em elhet lati??? szoval meg el
a motor hejreallitaskoltsege ellebe mad 300khuf volt mert a hatso sarvedo draga
szoval buzsuzz ela csaladtol irj vegrendlelt koss qvajo eltbitositas mert rohattul nem ajtad mulik, hogy tulelsz-e:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26723) kételkedem


kételkedem
addikt

2:00-tól a hölgy egy tünemény! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26724) bandus válasza kételkedem (#26723) üzenetére


bandus
veterán

eddig is ilyen autót szerettem volna venni, mostmár méginkább :D remélem belefér az ötéves tervbe :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#26725) lujó55 válasza kételkedem (#26723) üzenetére


lujó55
őstag

ezt simán elérem minden nap amikor kivágódik elém valami állat és satufékezni kell. na az 120-as pulzus. vagy amikor megjönnek a számlák. :O

(#26726) Lortech


Lortech
addikt

Kezdem megszokni Bukurestit, főleg bebaszarintva kissé. "Olcsó" a Kilkenny és a Guinness. Még szerencse, hogy a mobilomban nincs megjegyeztetve a ph-s jelszavam, fejből meg nem tudom, így jónéhány idióta, kocsmás beírástól mentett már meg benneteket eme tény.

Thank you to god for making me an atheist

(#26727) NoLF válasza Lortech (#26726) üzenetére


NoLF
addikt

Én akkor mar csak román sort innek, ha ott vagyok... Bár én éppen nem, mert tudom, hogy elég szar. Node más helyében ... :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26728) lujó55 válasza Lortech (#26726) üzenetére


lujó55
őstag

csefacse Bukuresti?
azért nézd meg este kislányt vigyél haza ne medvét :P

(#26729) venember83 válasza bandus (#26724) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem egy valamire való sportszedánban is ugyanez lett volna, nem a hibrid érdeme. Ami amúgy természetesen egy nagy butaság és pazarlás a nehéz, korlátolt élettartamú és környezetszennyező akksikkal.

NoLF: A romániai sörnek egy jó tulajdonsága van, hogy olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#26730) kételkedem válasza NoLF (#26727) üzenetére


kételkedem
addikt

Pár napos kint tartózkodásunk ideje alatt kizárólag román sört ittunk, mondván, nem azért nyaralunk külföldön, hogy a jól megszokott ételeket és italokat fogyasszuk! Nekem mindegyiknek az alkoholmentes sörök ízvilága köszönt vissza, pedig sokat kipróbáltunk! Utolsó nap megkegyelmeztem magamnak és az ebédhez Stellát rendeltem! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26731) fokukac válasza kételkedem (#26730) üzenetére


fokukac
nagyúr

ahogy elnézem a lej árfolyamát, a következő nyaralásunk lehet, hogy Erdélyben lesz. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26732) fokukac


fokukac
nagyúr

Ja, és by the way, lett Jelly Bean-em a Nexus S-re.
Eddig zsír. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26733) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ez volt:

Ez lett:

Őőőő o_O

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26734) tbs válasza Winner_hun (#26733) üzenetére


tbs
addikt

:C

szerk.: Ja, csodálkoztam is (irigykedtem, na), hogy milyen csini az üvegszálas pinged... :B Így már jobban tetszik... ;]

[ Szerkesztve ]

(#26735) neduddki válasza Winner_hun (#26733) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!

vdsl alalt is 20folottiek a pingek

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26736) Winner_hun válasza tbs (#26734) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az első teszt Firefoxban ment le, az 50 megás meg Chrome-ban. De már ott is 27 a le, nem tudom hogy jött össze az 50.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26737) bobsys


bobsys
addikt

Hotelszoba befogalalva. Lassan meglesz a kocsi foglalas is

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26738) parandroid válasza fokukac (#26732) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nekem is, nekem is! Mondjuk még mindig merül ész nélkül a kis rohadék... :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26739) fokukac válasza parandroid (#26738) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, Te is fiam, Brutáliusz?

nekem eddig is merült, ha sokat nyomogattam.

ha meg új a rendszer, akkor még több a nyomogatás... :)

Ui. Hogy vagy amúgy a fritzeknél? TAnulod már a ragozást? Töltöd a német sorozatokat? :DD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26740) Lortech válasza NoLF (#26727) üzenetére


Lortech
addikt

Tegnap Staroprament találtam 2,41-ért. Az kb. kemény 150 forint. Megraktam vele a hűtőt, víz helyett megteszi, úgyis elég klóros a hotelben. Koktélozni meg nincs kedvem lemenni a medencéhez. :U

Mifácse ? Nem beszélni limba romana.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#26741) fokukac válasza Lortech (#26740) üzenetére


fokukac
nagyúr

hol vagy Te? Romániában? Lengyelországban?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26742) venember83 válasza Lortech (#26740) üzenetére


venember83
nagyúr

Ce faci? - ejtsd: csé fácsj? értsd: mit csinálsz, hogy vagy?
Ce face? - ejtsd: csé fácsé? értsd: mit csinál, hogy van?

(#26743) Lortech válasza venember83 (#26742) üzenetére


Lortech
addikt

Köszi. Akkor a válasz az, hogy itt üdülök Bukarestben a cég kontójára. Csak az a 8 órás irodában ücsörgés ne volna...
A ce face-val próbálkoztam, de azt mondta a google translate rá, hogy "tenni", ja nem, "teszi".
Tegnap mikor megérkeztem, szomorúan konstatáltam, hogy elromlott a notebook töltőm, még vasárnap is használtam, minden oké volt vele. Ilyen is csak kiküldetésen van. Mit összeszívtam, mire kiszótáraztam a kulcsszavakat románul és sikerült megrendelni neten a cserét. A Dell garanciát itt nem tudtuk érvényesíteni.
Délután megyek érte a város másik végére, szép baleset lesz.

Thank you to god for making me an atheist

(#26744) venember83 válasza Lortech (#26743) üzenetére


venember83
nagyúr

Adaptor/încărcător notebook Dell <típusszám>. :)

(#26745) kételkedem válasza venember83 (#26744) üzenetére


kételkedem
addikt

Ebből is látszik, mennyire fontos, hogy egy problémát hogyan kezdünk megoldani! :)
Ha Lortech kollégának eszébe jut, hogy a a PH!-n többen is vannak Romániából és mondjuk ide írja, hogy, hogy van az románul, hogy laptoptöltő?, akkor hamarabb megtudta volna oldani a problémát!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26746) Lortech válasza kételkedem (#26745) üzenetére


Lortech
addikt

Vénemberre amúgy pont gondoltam, de a teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy a kulcsszavak viszonylag hamar megvoltak, alimentator vagy incarcator és dell típus kapcsolatában, viszont onnan.. végigböngészni a találatokat, kiigazodni a román nyelvű felületen, kiválogatni azokat, amelyek nem tűnnek lehúzásnak, nem gyanúsak, nem csak webshopok, hanem van raktárkészlet, a konkrét termék raktáron van, de tényleg (nem csak azt hazudja), személyes átvétel van, Bukaresten van, számomra értelmes módon megközelíthető, nyitvatartás oké, rendes számlát kapok cégesre, tudok előre fizetni netes fizetéssel, elfogadják a céges credit kártyát stbstb. Több helyre írtam angolul, ahonnan nem jött válasz. Találtam a sokból néhány potenciális jelöltet, regeltem is, de csak a 3. helyen jutottam el a rendelés végéig különböző okokból. Végül az egyik helyen már éppen regisztráltam, mikor ilyen facebook-chatszerű megoldással rámírt az egyik dolgozó, és egész jól tudott angolul, vele minden részletet végigzongoráztunk hamar.
Ha még neadjisten dolgoznom is kellett volna, hogy lett volna minderre időm. ;]

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#26747) parandroid válasza fokukac (#26739) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ja, kellett nekem referenciatelefon, mert meguntam az ájfónt / elkunyizták a kölkök. Az is gyorsan merült, de ennek megmagyarázhatatlan gyorsmerülési ciklusai vannak - értsd: este feltöltöm, reggelre lemerül az éjjeliszekrényen. :F

Ragozás beugrott oroszból, hogy mi is ez, és rémlik, hogy dojcsul is mintha lett volna róla szó. Gyerekek majd segítenek sokat, a kisebbik két nap után gondolkodás nélkül lökte már elköszönésnél, üzletekből kifelé, hogy "dánke, csűsz". Én még ott tartok, hogy "ih ferstéhe zí, áber ih sprehhe dajcs nur ejn bisszhen, sprehhen zí english?"... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26748) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Nah, most tényleg nem tudom hogy férfi-e vagy nő-e :N !?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#26749) fokukac válasza parandroid (#26747) üzenetére


fokukac
nagyúr

ahh, a nyelvtanulás röömei :)

a telefonodnál valami nincs akkor rendben, szerintem egy hard reset ráférne, ott valamilyen progi tekerhet a háttérben.

Az enyém akkor merül, ha használom, 4 óra nyomogatást bír, az már más kérdés, hogy ezt 6 óra alatt, vagy 2 nap alatt hozom össze rajta :D

Ui. amúgy a "csak 2G hálózatok használata" opció csodákra képes, úgy sokkal kevésbé merül.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26750) parandroid válasza fokukac (#26749) üzenetére


parandroid
nagyúr

Valami tutira dolgozik, mert elkezd melegedni is ilyenkor... Ha minden hálózatot lelövök (adatforgalmat is, wlant is), akkor megnyugszik. Hard reset megvolt, leszarta. Ebben a zselébabban bíztam, de ezzel is csinálja. Most úgy vagyok vele, hogy este úgyis megy töltőre, nappal meg csak akkor kapcsolok neki adathasználatot, ha netezek, vagy emailezek. Na de akkor is; csak szexuálja a csőrömet az ügy. Majd jön az ájfónöt, majd lecserélem megint, droidnak meg jó lesz ez a Nexus 7 tablet, erre kíváncsi vagyok. Mondjuk hogy a 200 dodóból hogy lett 90.000 HUF az indítóár, azt nem tudom, de talán Fritzéknél majd odaadják 200 juróért is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.