Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22951) fokukac válasza kételkedem (#22945) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez a fószer... háááát, nooooormááááális....?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22952) Mawyx válasza Tim82 (#22948) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én 5k-val kapok többet, br 18k emelés volt. Ha jövőre is lesz emelés, meg utána is, akkor 2év múlva pont megkapom azt, amiben eredetileg megállapodtunk és amire kezet ráztunk :DDD :U Másik hely nincs még kilátásban sem. Kaja meg bérlet nagy szívfájdalmam hogy itt nincs.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22953) Mr.Csizmás válasza Mawyx (#22952) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de te nem forintban kapod a fizetésedet, nem?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22954) Mawyx válasza Mr.Csizmás (#22953) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hanem miben?
Ft-ban kapom, magyar vállalkozónál dolgozok.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22955) Mr.Csizmás válasza Mawyx (#22954) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagyis tildy hazaköltözött? :F (gondolom, mert írtátok hogy találkoztatok)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22956) kételkedem válasza Mr.Csizmás (#22953) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem, kis színes üveggyöngyökben! :P

#22955) Mr.Csizmás

tildy a britteknél, Mawyx itthon dolgozik, olykor azonban mégis találkoznak.

Mawyx: a kellemes munkahelyi légkör, az otthonos környezet bőven pótolja a kisebb bért, a nem létező kaja és bérlettámogatást! ;]

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22957) Tothgera30 válasza Mr.Csizmás (#22955) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#22958) Mawyx válasza kételkedem (#22956) üzenetére


Mawyx
senior tag

:D

Mióta visszabeszéltem a főnöknek mintha jobban tisztelne, bár lehet csak már megszoktam a stílusát.
Amikor múltkor mondta megfontolja, hogy ki fog rúgni, én összeszedtem a cuccom. Nem volt nehéz, mivel nincs szekrényem, eleve papírdobozból "élek" munkahelyen. Ahogy jött vissza később, meglátta a cuccokat, sarkonfordult és elment, egy szót se szólt. Biztos hátra ment anyázni, de hozzám nem szólt, nem akarta hogy lelépjek.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22959) kételkedem válasza Mawyx (#22958) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha valaki mindig meghunyászkodik, akkor még egy viszonylag ártatlan főnök is a fejére tud nőni. Néha muszáj a sarkunkra állni. Persze nem annyira, hogy kirúgjanak, csak épp annyira, hogy emberszámba vegyenek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22960) zolynet válasza Tothgera30 (#22949) üzenetére


zolynet
addikt

ja nem is úgy értettem a lottónyereményt, hanem h akként van avanzsálva :((
optimistábban ;)

Life is too short to stay stock!

(#22961) BlacKSouL válasza transmission (#22906) üzenetére


BlacKSouL
addikt

??
Fedlap-hátlap kinyit, megszorít kettővel két ponton, aztán vííííííííí.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22962) Tothgera30 válasza zolynet (#22960) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ennél optimistábban nem megy :O .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#22963) Mawyx válasza BlacKSouL (#22961) üzenetére


Mawyx
senior tag

A szorító jó, de a dekopír cakkoz, tép.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22964) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ezt a dilis időjárást. Ma még kora nyári meleg, Húsvétkor pedig tavaszi szélvihar és hideg. :((( Már most kifacsarva érzem magamat.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22965) Mr.Csizmás válasza Algieba (#22964) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

reggel kesztyűben és sapkában mentem dolgozni, most meg pólóban voltam a bolthoz. lol.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22966) BlacKSouL válasza Mawyx (#22963) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Fogméret kérdése az egész. Az aprófogú egész finoman elviszi csak el kell találni a tolási tempót.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22967) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Van egy olyan érzésem hogy nem.
Ha külföldről hívnak vezetékes telefonon azért vajon kell fizetnem?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22968) föccer válasza Winner_hun (#22967) üzenetére


föccer
nagyúr

A külföldről érkező, bejövő hívásokért úgy tudom nem kell +6ba fizetni. A roming költségeket a hívó fél fizetni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22969) tildy válasza Mr.Csizmás (#22955) üzenetére


tildy
nagyúr

Eszem agaban sincs hazakoltozni ;] ;] ;] Mawyx kinn volt nalunk hetvegen. Neha nagyon olcson van repjegy, majusban meg valoszinuleg en leszek nala 1 ejszakara:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22970) tildy válasza fokukac (#22944) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt 36K folott nagyobb az elvonas, az alatt viszont (pl nekem) OSSZESEN 24% , ami lejon belole tb-re, adora, miegymas.
Multkor esm kiszamolta, hogy itt £105K-tol lenne olyan elvonas, ami otthon atlagos.

Multkor neztem azt is, hogy itt mintha mar £38k-tol felfele mar a felso 10%ban lennenek az emberek.
Tovabbi grafikonok itt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22971) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Megkivantam a szemeskavet.Vettem egy zacskoval.Tchibo Exclusive.Szerintem a legjobb illatu es izu elerheto aru kave a hazai kommersz piacon.
No mindegy...most ugy ragom a szemeskavet mint a mogyorot...normalis-e vagyok?Keseru is,kemeny is,de megis kivanom.Es ahelyett hogy felporgetne elalmosit.Mindegy,ha bajom nem lesz tole elragdosom egy darabig.
Az illata viszont felulmul6atlan...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22972) Winner_hun válasza Winner_hun (#21753) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ma meg a 15M+

mod: hmm lehet tegnap, na már mindegy.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22973) bandus


bandus
veterán

estét'!

lenne egy fontos kérdésem :) mi a helyzet akkor, ha én eljöttem oroszlányról tatabányára kocsival, és innen holnap reggel meg kellene járnom oda-vissza győrt is. aztán vissza oroszlányra. egy bibi van, hogy most vettem észre, hogy a jogosítványom viszont bp-n maradt... :/ mi ilyenkor a teendő? el merjek indulni? életemben nem igazoltattak, de gondolom ha elindulok pont a holnapi napra fog esni. le tudják ellenőrizni, hogy valóban van jogsim, és kapok egy ejnyebejnyét, meg egy büntetőpontot, vagy mi ilyenkor a bevett szokás?

köszönöm előre is!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22974) bandus válasza bandus (#22973) üzenetére


bandus
veterán

[link] ez alapján nem jár halálbüntetés a dologért :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22975) neduddki válasza bandus (#22974) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en nemtom, mert amikro fel evig muszaki nelkul bejartam mo-t /szo szerint: zeg, gyor, miskolc, ege, nyiregy, szeged/ a 405vel akkor egyszer sem allitotak meg, ehyebkent falun rajtam gyakorltatak a kezdoket, mert nala mindig minen megvolt:- )

udv

neduddki

mod: melelsleg szobatar felteszi 7es buszra a jogsit, 8ra mar ott is van, sot mogall a vajuk elott a hidlabanal is:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22976) szg88


szg88
őstag

Nálunk tegnapelőtt megállt vagy öt yard a buszmegbe. Leszálltak a népek a buszról, a bagósok rápöffentettek, a yardok meg xarrá büntették őket. Neje neked.

(#22977) föccer válasza szg88 (#22976) üzenetére


föccer
nagyúr

Komoly? :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22978) Mr.Csizmás válasza föccer (#22977) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezzel mi a gond? :F :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22979) szg88 válasza föccer (#22977) üzenetére


szg88
őstag

Én nem láttam, de egy fickó állította. A legjobb, hogy a helyi újság az napi címlapján írták, hogy megyénkben senkit nem kaptak el az ellenőrzések során :C

Elég lájtos a bírság is.

[ Szerkesztve ]

(#22980) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Befutott egy felhő, és hihetetlen, másfél hónap után eső kopog az ablakon. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22981) degu válasza szg88 (#22979) üzenetére


degu
senior tag

Ezeket meg a Stolbuci-tappal etettek!

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#22982) kételkedem


kételkedem
addikt

Vettem egy lottószelvényt! Utoljára akkor fordult velem elő ilyen, mikor 2 milliárd felett volt a várható nyeremény!

A riasztó meg rohadjon le a falról! Sípol itt nekem kétségbeesetten!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22983) ToBeY válasza bandus (#22973) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A blikk szerint 150 ezret fizet, aki jogsi nélkül vezet
Szóval inkább gondold meg mielőtt útnak indulsz jogsi nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#22984) Algieba válasza kételkedem (#22982) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tegnap megtárgyaltuk a húgommal, hogy mi nem örülnénk ilyen nagy összegű nyereménynek, mert ép ésszel kb. 200 millió forintot tudnánk hasznosan elkölteni.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22985) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Nem lattvellenul vki Szell Tamassal keszitett interjut a versey utan, amiben a tojasfozes rejtelmeibe is beaatja a nagyerdemut?

koszi

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22986) venember83 válasza ToBeY (#22983) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez szerintem lejárt jogosítványra vonatkozik, nem arra, hogy nincs nálad. :U

(#22987) kételkedem válasza Algieba (#22984) üzenetére


kételkedem
addikt

Pénzzel dolgozok, de én még 200 milliót sem láttam együtt egy helyen. Lövésem sincs, mi történne, ha hirtelen milliárdos lennék. Viszont úgy gondolom ez már akkora összeg, ami megéri azt a pár száz forintos befektetést! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22988) degu válasza kételkedem (#22982) üzenetére


degu
senior tag

Utoljara vettem lotto szelvenyt!
Eloszor ez akkor fordult elo velem,amikor 1 milla volt a nyeremeny!

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#22989) Algieba válasza kételkedem (#22987) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én se láttam még egymillió forintnál többet.
Milliárdos összeg túl NAGY.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22990) Viszlát válasza Algieba (#22989) üzenetére


Viszlát
addikt

Csak ha a céljaid túl kicsik. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22991) Algieba válasza Viszlát (#22990) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Eleve nem is lottózom, mert rendkívül kicsi az esélye a nyerésnek. Aztán a hiábavaló reménykedéssel hétről hétre, hogy talán most valami csurran-cseppen, vagy megütöm a főnyereményt, ártanék magamnak. Jobb a békesség, ami már így is olyan picike.

Szerintem a sok pénzzel annyit ér el az ember, hogy nagyobb tétet tehet meg a társadalmi játék során. Pl. pár év önképzés után elmehet politikusnak. 2 milliárd forint esetén már független politikusként nyugodtan lehet játszani a nagykutyák játékát. ;] Érdekes módja lenne a szórakozásnak.

Egyébként meg akkora sokk ekkora pénzösszeg megnyerése, hogy a legtöbb ember roncs lesz tőle, és nem jótékonykodó milliárdos.

Egyáltalán ismer itt valaki lottónyertest?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22992) Viszlát válasza Algieba (#22991) üzenetére


Viszlát
addikt

Egyéni célokra valóban hatalmas összeg, de nekem lenne egy-két ötletem, amik kapcsán még gondolkodni is kellene, hogyan osszam be okosan azt a 2 milliárdot. :)

Én ismerek, 460 millát nyert. Hét testvére van, hamar elment, de okosan költötték el (ingatlanra, vállalkozásfejlesztésre).

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22993) shaft72 válasza Algieba (#22989) üzenetére


shaft72
tag

Szűk a látókör ott a toronyban :D

Egy normálisabb 10 millió dolláros ingatlan ki se futná ebből a pénzből. Komolyabb jacht, helikopter, magángép szintén bukó. Társasházi ingatlan beruházás szintén. És még annyi van felfelé, hogy nem igaz.

Én azért gyönyörűen beosztogatnám, hogy halálomig ne legyen probléma :D

(#22994) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#22995) kételkedem válasza shaft72 (#22993) üzenetére


kételkedem
addikt

Persze, ez csak a havi néhány tízezer forintot elköltő ember agyában felmérhetetlen mennyiség. Ennyi pénzből egy valamire való többlakásos társasház se jön ki. Termelő üzemet, mezőgazdasági nagybirtokot, komoly ingatlant nem lehet belőle venni. A luxushoz pedig aprópénz. Helikopter, jacht, repülőgép, autógyűjtemény, saját sziget szóba se jöhet! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22996) Algieba válasza shaft72 (#22993) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Széles a látóköröm, csak nem szokásom elképzelt pénzre egész életutat felépíteni. :D
Illetve mi a fenének nekem 10 milliós ingatlan, jacht, és egyéb luxus holmik? :Y Csupa kacat, aminek a fenntartása csak úgy zabálná a pénzt. Fölösleges kiadások és tékozlás.

Szerk.: Én már űrutazást is elképzeltem magamnak, mégsem fogok soha 10000 méternél magasabbra jutni. :N

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22997) shaft72 válasza Algieba (#22996) üzenetére


shaft72
tag

Azt mondják, csak az a lehetetlen, amit nem tudunk elképzelni. Mert így nem is válhat a valóságunk részévé.

(#22998) shaft72 válasza kételkedem (#22995) üzenetére


shaft72
tag

[link] Sziget ügyben nézz utána az öregnek. Jó befektetést csinált, 10 ezer fontból lett 34 millió euró :D Voltam ezen a szigeten, haláli az öreg, nincs folyó víz se, csak ő és a teknősei, ja és kinéz ilyen 65-nek. Ez az élet! :C

(#22999) kételkedem válasza shaft72 (#22998) üzenetére


kételkedem
addikt

Kár, hogy nem élhet mindenki így, illetve nem alkalmas mindenki ilyen életre! Tényleg jól néz ki az öreg, hosszú, békés életet kívánok neki ezúton is! :)

*****************

A múltkori mákfeldolgozó üzem után Padló alatt termesztett marihuánát Pátrohán Nagy gond lesz Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyével meglátjátok! Fegyveres rablások, lopások, kábítószer előállítás és terjesztés. Az ország legelmaradottabb, legszegényebb megyéjében a felszín alatt nagyon káros folyamatok zajlanak!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23000) tildy válasza shaft72 (#22998) üzenetére


tildy
nagyúr

ooooo:)
Nice.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.