Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#23751) lujó55


lujó55
őstag

Jó reggelt, napfényeset!
Létezik az, hogy tegnap este a veteményt pocsolyáig locsoltam és most reggel már száraz a föld? :Y

(#23752) tope válasza lujó55 (#23751) üzenetére


tope
addikt

Hát elég hihetetlennek hangzik, minimum nedvesnek kéne lennie.

4 nap pihi, igaz lesz mit csinálni odakint és idebent is

(#23753) Tothgera30 válasza tope (#23752) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...nedvesnek kéne lennie ;] ? Hát, sajnálom hogy ez így reggel nem jött össze, talán legközelebb :P .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#23754) tildy válasza Viszlát (#23709) üzenetére


tildy
nagyúr

1 ev kimaradt az eletedbol, ugy latom:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23755) tope válasza Tothgera30 (#23753) üzenetére


tope
addikt

Csak tocsog :P

(#23756) Tothgera30 válasza tope (#23755) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Annyira nem kéne összenyálazni :DDD !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#23757) Winner_hun válasza tope (#23752) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nehogy elhidd hogy porszáraz, nedves az.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23758) lujó55 válasza Tothgera30 (#23756) üzenetére


lujó55
őstag

Hát dolgoztam rajta tegnap este eleget, hogy nedves maradjon...
;]
Rohadt meleg van, nem győzőm a tempót sörrel se. Gyepszegély lerakás in progress...
a föld: száraz :K

(#23759) Tothgera30 válasza lujó55 (#23758) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szóval tegnap este nem is öntöztél ;] !? Nem csodálkozom rajta hogy kiszáradt, volt már hasonló eset errefelé is :K . Mondjuk most is elég meleg van, tehát kicsit hirtelen is jött ez a nagy meleg :(( .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#23760) lujó55 válasza Tothgera30 (#23759) üzenetére


lujó55
őstag

Kert kész. :R
Most hajvágás következik, mert holnap vendégségbe megyünk és nem akar az asszony szégyenkezni az ősember fejem miatt. Meg is kell borotválkoznom.
Utálok borotválkozni :( hajvágást még jobban utálom :(((

(#23761) tildy válasza lujó55 (#23758) üzenetére


tildy
nagyúr

Meleg? 10 fokot en nem mondanam melegnek :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23762) lujó55 válasza tildy (#23761) üzenetére


lujó55
őstag

te szegény... :DD

(#23763) tope válasza tildy (#23761) üzenetére


tope
addikt

Itt meg 30 :K

(#23764) Viszlát válasza tildy (#23754) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem sokat voltam netközelben, az biztos, de ha lettem volna, akkor se díjaznám ezt az új ökörséget. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#23765) tildy válasza Viszlát (#23764) üzenetére


tildy
nagyúr

Megoregedtel ... :P :K :U ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23766) Viszlát válasza tildy (#23765) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez szinte egészen biztos. :D Csessze meg...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#23767) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Lefolyóba esett fülbevalót ki lehet halászni valamilyen egyszerű módszerrel? :U

(#23768) Pisztillus válasza ToBeY (#23767) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha mosdóról van szó, akkor ilyen lefolyószifon esetén könnyű: csak szét kell csavarni az alját, s ha szerencséd van, akkor benne lesz. (Arra készülj fel, hogy nem lesz egyedül.. :DDD ) WC esetében nincs ötletem...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23769) ToBeY válasza Pisztillus (#23768) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mosdóba esett,majd holnap megnézem köszi a helpet.

(#23770) szg88 válasza ToBeY (#23769) üzenetére


szg88
őstag

"nem lesz egyedül" :DD :DD na igen, meg túl sok vizet sem jó addig ráengedni.

(#23771) Tim82 válasza Tim82 (#23717) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ma bevittük suli után barátnőmmel ketten, különösebb problémázás nélkül visszavették. Le a kalappal, most már csak arra leszek kíváncsi, hogy milyen hamar zajlik le a banki oldalról a pénz visszakerülése a hitelkártyámra.

Amúgy utólag is boldog születésnapot Mawyxnak!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23772) Mawyx válasza Tim82 (#23771) üzenetére


Mawyx
senior tag

Köszönöm ;)
Lett egy asztali gép a múltkori tönkrement helyett, majdcsak sor kerül a ps telepítésre is végre.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#23773) Tim82 válasza Mawyx (#23772) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha bármi gond lenne, írd majd meg és megoldjuk.

Asztali gép nekem is most van készülőben - egy AMD Brazos alapú kisgép lesz, gyakorlatilag már csak ház kell, meg olyan sallangok hiányoznak, mint USB-s wifi és DVD-író. Alaplap, RAM, táp, SSD rendszernek, HDD adatoknak, kábelek, Imon VFD a távirányításhoz - mindez már megvan. Nem kell nekem ennél erősebb gép, ha hozza a laposom (T60) teljesítményét (VGA-ban biztosan jobb, CPU-ban gyengébb, RAM-ban meg kb. duplaannyi lesz benne).

Neduddki meg gondolom, mindjárt bejelenti az igényét egy fogyasztásmérésre, de ízibe'. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23774) Mawyx


Mawyx
senior tag

Elvitték :( Remélem rendes emberhez került.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#23775) Winner_hun válasza Mawyx (#23774) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez gyorsan ment.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23776) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

mi a faxer nem megy a intel support???:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#23777) Mawyx válasza Winner_hun (#23775) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ha ezt tudtam volna, mehetett volna rajtam keresztül... :( ezt már úgyse lehet, úgyse fog sikerülni, ahan, jó :U
Tudom, meg fogom szokni, de most még akkor is sajnálom. Ma már ismerkedtünk egy bevásárlás erejéig :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#23778) bandus


bandus
veterán

ma a lakásfelújítás végén megtaláltam a régi walkmanem is discmanem is. már csak keresni kell valahol egy mp3 lejátszót, és csinálhatok egy szuper chartot a gyerekeimnek a hordozható zenelejátszók fejlődéséről :)
ilyen walkmanem, és [link] ilyen discmanem volt :) illetve van is, csak nem igazán használom már őket :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#23779) lujó55 válasza bandus (#23778) üzenetére


lujó55
őstag

Mi se dobunk ki semmit, még tekercses magnó is van :C

(#23780) kételkedem


kételkedem
addikt

Boldog névnapot Péter!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23781) lujó55


lujó55
őstag

Vajon hogy találták meg? Mindig is érdekelt a nyomozói munka. Nem tudom, hogy lehet nyomra bukkanni. Valaki esetleg köpött?

(#23782) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt mindenkinek... :C

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#23783) tope válasza kételkedem (#23780) üzenetére


tope
addikt

Köszönném :R , de nem most tartom :)

(#23784) fokukac


fokukac
nagyúr

Ausztrália jó hely... :)

[Pók invázió Ausztráliában]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23785) bobsys válasza fokukac (#23784) üzenetére


bobsys
addikt

Es kulonben is no worries, mate

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#23786) Mawyx válasza bobsys (#23785) üzenetére


Mawyx
senior tag

Miért kép? :O Legközelebb linket pls, ezek borzasztóak, brrrr, félek tőlük.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#23787) pohár válasza Mawyx (#23786) üzenetére


pohár
félisten

beszari ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23788) lujó55


lujó55
őstag

Egy roppant kellemetlen élményem volt.
Vendégségbe mentünk, elit lakóparki környezet, a kocsit letettük az utcán, hátra be kellett menni a lakáshoz. Mikor délután megyünk ki, a kocsihoz, három kisgyerek (tényleg kicsik, 3-5) a kocsi tetején járkál. Kérdeztem, hol van anyukájuk, vagy apukájuk. Meg rájuk kiabáltam, hogy azonnal takarodjanak le a kocsiról. Leugráltak és beszaladtak a házba, amely előtt a kocsi állt. A háziak becsengettek, mert ismerik a szomszédot. Kijött a nő és nekünk esett, hogy rátámadtunk a gyerekeire. Mi mindannyian mondtuk, hogy csak rájuk szóltam, mert a kocsin ugráltak és jó lenne ha megnézné, hogy mit csináltak. Körbejárta a kocsit, azt mondta, hogy nincs betörve az ablaka, nincs behorpadva. Kérdeztem, hogy a kiscipő nyomok azokkal mi van. Azt mondta, hogy az semmiség, az ő autójukra is rendszeresen felmásznak, de hát gyerekek és hol játszanak, ha nincs játszótér. Elég kínos volt, már a feleségem mondta, hogy menjünk a picsába, hagyjuk, legalább Gáboréknak ne legyen kellemetlen (a háziak akiknél voltunk), hogy a szomszéddal összeugrasztjuk őket. Mikor mentünk el, a gyerekek az ablakból nyújtogatták a nyelvüket, meg mutogattak, hogy dili vagyok. :O :O :O
Gyengeség jele, vagy mi? Mit kellett volna csinálnom? Nem lett tetemes anyagi kár, bár lehetett volna, ha beroppan a szélvédő, vagy egy kavics megcsúszik a fényezésen. :W

(#23789) Winner_hun válasza lujó55 (#23788) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szélvédő nem roppen be csak úgy. Nekem szélvédőre szembe jövő teherautó tetejéről lehulló jég csapódott, mindketten mentünk legalább 60-as tempóval. Reflexből elhúztam a fejem aztán mentem tovább.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23790) Winner_hun válasza Winner_hun (#23789) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kenyér + szalonna + újhagyma

hö, ezt jól félrenyomtam, nem magamnak akartam válaszolni.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23791) tildy válasza lujó55 (#23788) üzenetére


tildy
nagyúr

MEg kell kerdezni, hogy akkor ugye megengedi, hogy a ti gyerekeitek is felmasszanak az o kocsijukra?!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23792) Vigneau válasza lujó55 (#23788) üzenetére


Vigneau
félisten

Tetszik, hogy manapság ilyen jól neveltek a gyerekek. Ha meg nincs a közelben játszótér, akkor igenis felügyeljen rájuk a szülője otthon, vagy menjenek el egy "uniószabvány" játszótérre.

Esetleg Te is rámászhattál volna az ő autójukra, ha már úgyis megszokták a gyerekeiktől. Így 1:1 lett volna... :U

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#23793) FehérHolló válasza Vigneau (#23792) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én másztam már fel mercire, ami párhuzamosan beparkolt egy forgalmas járdára, teljesen elfoglalva azt. Behorpadt, pedig nem vagyok nehéz (és nem is "trappoltam"). Nem lett volna 1:1.
A saját gyerekeket kellett volna ráküldeni. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#23794) Tothgera30 válasza FehérHolló (#23793) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...jah, a kis lábukra acélbetétes betkót húzni, had ugráljanak mint egy kis teletabi koncerten/előadáson ;] .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#23795) Vigneau válasza FehérHolló (#23793) üzenetére


Vigneau
félisten

Az 1:1 szerintem stimmelt volna, mert az ellenfél szülő taplóskodott. Ebből tanult volna és jó példát is mutathatott volna a gyerekeinek önmérsékletből - már ha nem csap vissza... :DDD

Egyszer úgy rámálltak, hogy az anyósülésen keresztül tudtam csak beszállni a kocsiba. Ilyenkor sajnálom, hogy nincs a kocsimon sarkantyú, mint a Ben Hur-ban, vagy mint valamelyik James Bond mobilon. ;]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#23796) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

Holnap (ápr. 30-án) hogy vannak nyitva az élelmiszerboltok Pesten?

Nem minden vándorút céltalan...

(#23797) lujó55 válasza tildy (#23791) üzenetére


lujó55
őstag

Már összeveszés is volt itthon emiatt. Én állítom, hogy határozottabbnak kell lenni, az asszony szerint meg nem kell csinálni a cirkuszt ha másnál vagyunk vendégek.

(#23798) lujó55 válasza Vigneau (#23792) üzenetére


lujó55
őstag

Ja, holnap meg nyugodtan kaviccsal csúzlizhatnak az autó oldalára, mert ahhoz van kedvük a kis szarosoknak. :((
A szülőnek kéne egyet benyomni, hogy elgondolkozzon.
(#23795) Vigneau: :C

[ Szerkesztve ]

(#23799) lujó55 válasza FehérHolló (#23793) üzenetére


lujó55
őstag

Hát ha én rámásztam volna akkor biztos összegyűlt volna az összes ember az utcában, azóta már fent lennék valami videomegosztón.

(#23800) lujó55 válasza Tothgera30 (#23794) üzenetére


lujó55
őstag

Ez tetszik. :R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.