Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22851) pohár válasza lujó55 (#22833) üzenetére


pohár
félisten

kérdezd már meg tőle hogy angolul hogy van a csibésztallér... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22852) Mawyx


Mawyx
senior tag

Édes Istenem, már megint óvoda lettünk, megőrülök lassan, kuss legyen már :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22853) Viszlát válasza Mawyx (#22846) üzenetére


Viszlát
addikt

Jaja, de az sms nem konfirmál semmit, csupán értesít, ezért kavarodtam meg. Ha a bolti terminál visszadobta, akkor az nem került levonásra, az sms érkezése vagy hiánya ezen nem változtat semmit. :)

Az uccsóra: tök jó volt az oviban, habos kakaó ugye, miegymás, mi a bajod vele? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22854) NoLF válasza Viszlát (#22853) üzenetére


NoLF
addikt

tejeskávé!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#22855) Viszlát válasza NoLF (#22854) üzenetére


Viszlát
addikt

Meg Szilvi óvónéni!

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22856) Mawyx válasza Viszlát (#22853) üzenetére


Mawyx
senior tag

Csak az a bajom vele, hogy nem én vagyok ovis, hanem dolgoznék :) Elmentek végre, de jesszumpepi, ezt a kiabálást, be nem áll a szájuk, a csend rendellenes számukra, képesek brümmögni vagy bármi mást ismételgetni 1 órán át. A recepciós csaj már etette, itatta őket, addig se beszéltek annyit, gondolom már ő is kész volt tőlük rendesen :D

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22857) Viszlát válasza Mawyx (#22856) üzenetére


Viszlát
addikt

Szombaton az volt a melóm, hogy a helyi utcafesztivál alkalmából egész nap gyerkőcöket furikázgattam fel-alá az LKW-val. Legjobb napom volt, mióta itt dolgozom. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22858) Mawyx válasza Viszlát (#22857) üzenetére


Mawyx
senior tag

Kötélből vannak az idegeid :D No meg aztán tényleg szállítasz bármit, mikor mit :D

Más: múltkor amikor repültem, találkoztam egy szupernagyival. Sokat kellett várni és szóba elegyedtünk, először ült repülőn, ment a lányához unokanézőbe. Annyira aranyos volt a kockás szatyorjával, büszke voltam rá nagyon :) Az előttem lévő külföldiekkel is szót értett activity nyelven, a csőben álltunk már és kérdezgette kellenek-e még a papírok a gépen vagy elpakolhat.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22859) FehérHolló válasza bandus (#22848) üzenetére


FehérHolló
veterán

Lehet, hogy van egy használható mikróm kölcsön. :D
Hátránya, hogy jelenleg Pécsen van és a fuvart ki kellene várnod.

Skynet is real. It's called Google.

(#22860) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vajon a tesco újságban lévő akciók a tesco expressz-re is érvényesek?

(#22861) nike_ válasza ToBeY (#22860) üzenetére


nike_
addikt

Az újság végén szokott lenni egy lista, hogy mely boltokban érvényes az adott akció.

(#22862) FehérHolló válasza FehérHolló (#22859) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bocs az ígérgetésért, anyukámék már kölcsönadták másnak.

Skynet is real. It's called Google.

(#22863) Viszlát válasza Mawyx (#22858) üzenetére


Viszlát
addikt

Dehogy, csak családcentrikus nevelést kaptam, mindig is jól kijöttem a lurkókkal. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22864) Vladi


Vladi
nagyúr

java alapú symbian mobilon hogy lehet megnyitni bármilyen szövegfájlt?

vagy 10 féle programot feltettem már, de semmit se csinálnak. Olyan hogy megnyitás és innen, egyik se tudja :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22865) Viszlát


Viszlát
addikt

http://logout.hu/tema/fuvarszervezo_pozicio_stuttgartban/friss.html

Ha esetleg tudtok valakit. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22866) tildy válasza bandus (#22848) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem mintha neked nehezsegbe utkozne egyet venni:D
Ajanloma markaboltot, nekunk onnet vna ket mikro is. Azert ketto, mert egyik utazot tki Angliaba, masik pedig szuleimnek lett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22867) Mr.Csizmás válasza Vladi (#22864) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

txt-be rakd fel, és jegyzetként kezeli

de java alapú symbian nincs, csak s40 :N

@Viszlát csak grossra lehet szerződni?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22868) lujó55


lujó55
őstag

Jó reggelt!
Miért van ennyi felhő az égen? :F

(#22869) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

...figyelitek hirtelen mennyi minden változott? Benzinár, tojásár, jókedv, móka kacagás, emberek hozzáállása, macskafogó embereknek, kánaán érzés, tőzsdei szárnyalás, satöbbi, miegymás...

Ugye hogy nemmegmondtam?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22870) FehérHolló válasza BlacKSouL (#22869) üzenetére


FehérHolló
veterán

Várjál még egy kicsit, még nem avattunk királyt.

Skynet is real. It's called Google.

(#22871) Viszlát válasza Mr.Csizmás (#22867) üzenetére


Viszlát
addikt

Igen, de ez miért probléma? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22872) Mr.Csizmás válasza Viszlát (#22871) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vonzóbb ajánlat lenne nettóra szerződés, nem? de ez csak felvetés, ne tessék ütni érte :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22873) BlacKSouL válasza FehérHolló (#22870) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jaaa, igaz, utána zuhan történelmi negatív csúcsra a benzin és a tojás, utána kezd el hirtelen 1millió új segélyes dolgozni, utána szárnyal a tőzsde, és utána kezdi el az IMF a seggünket nyalni. Utána ugrik hatalmasat a pannon puma a torpedónaszádról.
Akkor még várok.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22874) Dylen válasza lujó55 (#22868) üzenetére


Dylen
aktív tag

Bocs, én voltam.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#22875) tope válasza Dylen (#22874) üzenetére


tope
addikt

Szisza akkor tessék intézkedni, csak estefele essen, mert elázok a motoron. :)

(#22876) kételkedem


kételkedem
addikt

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint nem véletlenül ütöttek rajta a Nyíregyházához tartozó Kordovánbokorban működő droglaborra.
(...)
Az elmúlt egy évben Nyíregyháza környékén ezzel együtt öt droglabort számoltak fel.
[link]

Hazai innováció! Itt nem vietnámiak nevelgetik cserépben a füvet!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22877) lujó55 válasza Dylen (#22874) üzenetére


lujó55
őstag

ááá, a makka!
már megint...

(#22878) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Kedves elvtrasak ne feldgyuk ma ujjuk a nagy oktober coclista felszbadulas unnepet, ize novemberi ize felszbadulas???:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22879) kételkedem válasza neduddki (#22878) üzenetére


kételkedem
addikt

Bizony! 67 évvel ezelőtt ezen a napon kerültünk német megszállás alól szovjet megszállás alá!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22880) fokukac válasza neduddki (#22878) üzenetére


fokukac
nagyúr

április 4-ről, szóljon a 'zééééének...! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22881) Viszlát válasza Mr.Csizmás (#22872) üzenetére


Viszlát
addikt

A nettó nagy mértékben függ a jelölttől. Egy példa: én pl. 2400 bruttóból 1750 körül kapnék kézhez, de egy házas, gyerek(ek)kel rendelkező valaki majdnem 200-zal többet. Mellesleg a magyar szokásokhoz képest már az is nagy előrelépés, hogy egyáltalán meg van jelölve a várható fizetés.

Ütni meg nem szokásom. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22882) Mawyx


Mawyx
senior tag

Borzasztóan unatkozok :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22883) Viszlát válasza Mawyx (#22882) üzenetére


Viszlát
addikt

Tipikus nő... :P

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22884) Mawyx válasza Viszlát (#22883) üzenetére


Mawyx
senior tag

Micsoda bók, köszönöm :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22885) Mr.Csizmás válasza Viszlát (#22881) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hogyhogy függ?

arrafelé szeretnék dolgozni hamarosan, úgyhogy minden infomorzsát gyűjtök, ami ezzel kapcsolatos.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22886) Viszlát válasza Mr.Csizmás (#22885) üzenetére


Viszlát
addikt

Kevesebb adót fizetsz ha családos vagy és a TB is másként alakul,

Mawyx: csak arra céloztam, hogy tegnap a gyerekricsaj zavart, ma meg a nyugalom. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22887) lujó55 válasza Mawyx (#22882) üzenetére


lujó55
őstag

Londonban?

(#22888) Mawyx válasza Viszlát (#22886) üzenetére


Mawyx
senior tag

Tegnap volt munka meg két ismi is írt egész nap+egy infós problémára kellett megoldást találni+gyerekek, ma meg semmi nincs, semmi, de melóban kell ülni fenntartani a látszatot, ahelyett, hogy bealudhatnék vagy benyomhatnék ilyenkor egy filmet és itt lennék kvázi ügyeletben, ha valami kell, szóljanak.

(#22887) lujó55 : már hazajöttem, dolgozni kell, csak hétvégi látogatóban voltam.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22889) fokukac válasza Viszlát (#22881) üzenetére


fokukac
nagyúr

B+, nálunk ez a 73%-os nettó/bruttó arány nagyjából elérhetetlen, még így a kurvanagy adócsökkentés után is... :(
momentán, adócsökkentés után, a 200k feletti jövedelem-részre 61,18% a nettó, ami megmarad...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22890) Mawyx válasza fokukac (#22889) üzenetére


Mawyx
senior tag

200k alatt ez hány %?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22891) concret_hp válasza Mawyx (#22890) üzenetére


concret_hp
addikt

[link]
itt lehet játszani :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22892) NoLF


NoLF
addikt

@Cardiff :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#22893) Thrawn válasza NoLF (#22892) üzenetére


Thrawn
félisten

@Bp :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22894) Viszlát válasza Mawyx (#22888) üzenetére


Viszlát
addikt

Jólvanna, nem kell ám mindent véresen komolyan venni. :)

fokukac: alacsonyabb jövedelemnél még kevesebb. A jelenlegi bruttó béremből 79%-ot kapok kézhez. Viszont a főnököm elmondása szerint bruttó 3500 felett csúnyán megnőnek a terhek, pl. bruttó 5k-s fizetésből 3300 körül visz már csak haza.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22895) fokukac válasza Viszlát (#22894) üzenetére


fokukac
nagyúr

persze, de az még mindig 66%-os nettó arány, még mindig magasabb, mint itt! :-)

kevés lehúzóbb ország van, mint kis hazánk...

ui. na meg hol vanna a magyar bérek a bruttó 5000 euróhoz képest..? :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22896) Viszlát válasza fokukac (#22895) üzenetére


Viszlát
addikt

Egyrészt, másrészt a hirdetett állás is, bár alacsonyabb kategória, a nettó háromszorosa az otthoni keresetnek, ilyen munkakörben. Persze, ki kell költözni, de én egy percet se gondolkodnék és nem csak a pénz miatt. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22897) Mr.Csizmás válasza Viszlát (#22896) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én ki is költözök, már eldöntöttem :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22898) Winner_hun válasza Mawyx (#22882) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hogy lehet ilyet csinálni:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22899) Dylen válasza Winner_hun (#22898) üzenetére


Dylen
aktív tag

Melóban én is szoktam... máshol soha :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#22900) Winner_hun válasza Dylen (#22899) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem még munka közben se jött össze:F:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.