Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22051) pohár válasza lujó55 (#22049) üzenetére


pohár
félisten

azt mondják jó, én sajnos lemaradtam róla karácsony előtt, mikor a SPAR-ban durván le voltak akciózva :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22052) lujó55 válasza pohár (#22051) üzenetére


lujó55
őstag

itthon? akcióban? neb@ssz!
ritka jó itóka! :R

(#22053) tbs válasza pohár (#22044) üzenetére


tbs
addikt

Jóötlet, be is teszek menten a hűtőbe párat. :K

(#22054) lujó55


lujó55
őstag

(#22055) kételkedem válasza lujó55 (#22054) üzenetére


kételkedem
addikt

Első olvasatra elég bizarr :U
Lehet, hogy többet árt, mint használ.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22056) Tothgera30 válasza kételkedem (#22055) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Itthon meg a romák/homoszexuálisak és gyereket nevelők kapnak pluszpontokat a felsőoktatásba való felvételizésnél. Ez is abszurd, itthon, kicsiben, csak lesz@rják.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#22057) kételkedem válasza Tothgera30 (#22056) üzenetére


kételkedem
addikt

Számomra örök rejtély a felsőoktatási felvételi!

A tudás mellett számít a hátrányos helyzet, a fogyatékosság, a sport és még ki tudja mi minden.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22058) venember83 válasza kételkedem (#22057) üzenetére


venember83
nagyúr

Megszült gyerekek száma, ha nem tévedek.

(#22059) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

nezeegtem ezt a nyomorek 8ast, hat ez ma megit akkor parasztvakitas mit a junity vot ehhh:- (((

udv

neduddki

p.s. a multkori mintajara kerult ez ide

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22060) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hajdevauuuuuuuuuuuuu

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22061) BlacKSouL válasza Tothgera30 (#22047) üzenetére


BlacKSouL
addikt

óóóó, azok a régi jó derítők..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22062) 7 válasza neduddki (#22060) üzenetére


7
addikt

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

(#22063) degu válasza kételkedem (#22057) üzenetére


degu
senior tag

M'er?
A jenkiknel,aki jeleskedik a buzibol-ban...az mar zsebeben erezheti a diplomat,valami jeles egyetemen! :(
/Na! Ezert olyan keves a del-brazil diplomas,mert nem tudnak baseball-ozni... :DDD /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#22064) lujó55


lujó55
őstag

Alvás: OFF
Hasfájás: ON
Elgondolkodás, miért kellett vacsorára marhapörköltöt enni, tányért vastag karéj fehér kenyérrel kitörölni: LOADING
:(((

(#22065) pohár válasza lujó55 (#22064) üzenetére


pohár
félisten

gyenge a beled :P
én ma este laktam be, pár nappal ezelőtt meg őzpörkölttel, én bírom a kiképzést :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22066) lujó55 válasza pohár (#22065) üzenetére


lujó55
őstag

vecsési ecetes almapaprika?
csipod? teleraktam magam :DDD

(#22067) pohár válasza lujó55 (#22066) üzenetére


pohár
félisten

jaaa, az kifele is csíp ám :DDD
én a édes-savanyú gyöngyhagymára vagyok rákattanva de piszkosul... fél üveggel tuti bekapok egy jóféle krumplipüré - rántott csirke/karaj/máj & velő & szív ebédnél/vacsoránál :C

ez a videó elég szégyen... konkrétabban jobban tudok főzni nem egy háziasszonynak mondott akárminél... azért aki egy kurva palacsintát nem tud megcsinálni, az szégyen... de még egy kezdő is tudja a habarás és a rántás közti különbséget... vagy ezzel csak én vagyok így?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22068) lujó55 válasza pohár (#22067) üzenetére


lujó55
őstag

Gyöngyhagyma! Máj-velő-szív! Azzzttttaaa!
Komoly. UP!

(#22069) pohár válasza lujó55 (#22068) üzenetére


pohár
félisten

majd a mama megcsinálja, ne sírj :))

még ott figyel a fagyasztóban az őz karaj része, meg szedelék, valami faszányos ragut jó lenne belőle csinálni, a pörkölt is igen jó lett belőle :K

na lassan, de biztosan átmegyünk a "kimiteszik" témába :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22070) bobsys válasza pohár (#22069) üzenetére


bobsys
addikt

Fel ora es megyek tolok egy steak szendvicset ebedre.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#22071) lujó55 válasza pohár (#22069) üzenetére


lujó55
őstag

Én valami jó kis bárányt szeretnék Húsvétra rendelni a mamától. Vizsla is szereti nagyon... :DD

(#22070) bobsys: Mennyi is az időeltolódás?

[ Szerkesztve ]

(#22072) bobsys válasza lujó55 (#22071) üzenetére


bobsys
addikt

10 ora, itt most 11:36 van

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#22073) lujó55 válasza bobsys (#22072) üzenetére


lujó55
őstag

Hogy lenne már 10 óra! Itt 01:49
Hová tűnt a 13 perc? :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22074) pohár válasza lujó55 (#22073) üzenetére


pohár
félisten

az valahol elvész a ruszkiknál, ott sok olyan hülye van, akik görbítik a teret meg az időt is :D

egy jó kis kecske- vagy birkapörköltre én is vevő lennék... mmm, főtt krumplival, uborkával... mint egy jó lagziban :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22075) lujó55 válasza pohár (#22074) üzenetére


lujó55
őstag

Kecskehúsból tudod mit jó kipróbálni? Gyrost! Amikor Rodoszon voltunk ellátogattunk eldugott hegyi kisfalvakba is ahol már nincs akkora nyüzsi. Ott kecske-birkahúsból csináltak nekünk, ropogósra piritva. Isteni!!! :R
Na, megyek, odabújok asszonkámhoz, ne fázzon :P
(szerk. ne fázzak :DDD )
Jóéjt :C

(#22076) szg88 válasza lujó55 (#22075) üzenetére


szg88
őstag

A kecskebirka hasonló a kecskebékához? :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22077) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Miért érzem azt, hogy egy tragikomédia szereplője vagyok? Az abszurditás szintje kies hazánkban elérte a csillagos eget. Percek óta sírva nevetek...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22078) Tothgera30 válasza kételkedem (#22057) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem csak neked. Ha romának/cigánynak vallom magam, terhes vagyok és még fogyatékos is, ráadásul akkor már ne hagyjuk ki azt se hogy hátrányos helyzetű, már is bekerültem egy éppen elégséges érettségivel valamelyik főiskolára. Más meg tanul, nyelvvizsgázik, és izgul a vizsgákon hogy odáig eljusson. Ezért én úgy vagyok vele hogy manapság egy jó szakma többet ér mint a legtöbb diploma, amivel szinte esélye sincs elhelyezkedni az épp pályakezdő munkavállalónak.

#22061 BlacKSouL: Ha ilyenekre képesek akkor mást is megtesznek...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#22080) lujó55 válasza Kalandor (#22079) üzenetére


lujó55
őstag

Akkora félrehallásod van, mint ide Casablanca!
Egyáltalán nem erről van szó! Az ember igazságérzetét bántja, ha hülye törvények és szabályozások születnek. Bármilyen furcsa, én sem értek egyet vele, pedig nagyon is közöm volt a felsőoktatáshoz a múltban.
Semmi bajom a hátrányos helyzetűekkel. A cigány muzsikusokat szeretem, ők is engem, mert tudok mulatni. Segítem a várandósokat amikor találkozok velük, mert ők biztosítják a jövőnket. Támogatom a fogyatékkal élőket és a beteg gyerekeket, a cégen belül is szoktam adakozni amikor valami felhívás jön, hogy gyermekétkeztetés, leukémiás, cunami áldozat, fukusima, új szívre gyűjtenek meg mittudomén! Le se írom, mennyi az adóm 1%-a amit most valami hajléktalanközpontnak toltam.
De: az extra jogokat nem ez alapján kéne osztogatni ha képzésről van szó! Sajnos a diploma ma azt jelenti kishazánkban, hogy jogom van hülyeségeket pofázni mert másnak nincs. Az mindegy, hogy végigbukdácsolta, vagy másolta a diplomamunkáját máséról, vagy végigszopta a dékáni hivatalt. A lényeg, hogy többet ér a piacon, mint akinek nincs. És ezért képesek elmenni főiskolára vagy egyetemre azok is akiknek tényleg csak egy papír kell, hogy majd felnézzenek rá a cigánykurvák a BMW hátsó űlésén, vagy az edzőteremben. Mert az esze alapján ugye még egy érettségit sem tudna letenni.
Tessék már végre felfogni, a felsőoktatás annak való és azt kell támogatni akinek megvan a képessége, szorgalma és kreativitása, de anyagilag nincs esélye, hogy továbbtanuljon. Anyagi támogatást kell adni, nem plusz pontokat. Vegyenek a szegény tanyasi gyereknek számítógépet, meg könyveket vagy támogassák az utazását, de ne azért csináltassa már fel magát a celeb cicababa, hogy bejusson a jogi karra aztán Dr.Celeb lesz, bár fogalma sincs milyen szakra járt. Mástól viszont - aki szívvel-lélekkel tanult csak éppen kevesebb pontja van, mert nem jól elemezte Adyt a részeg irodalomtanárnál érettségin - elveszi a férőhelyet.
Érzed már a különbséget? Na ezért tiltakozik az egész EU-s felsőoktatás az ilyen hülye döntések miatt.

(#22081) Tothgera30 válasza Kalandor (#22079) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem arról van szó hogy akik ezeknek vallják magukat, azok is. Ez pusztán példa volt. Nem egy embert ismerek aki romának vallotta magát, mert épp nagygazdaként így több támogatást kap és magasabb összegű hitelt vehet fel.

"Ha romának/cigánynak vallom magam" - ez nem igaz, hátrányos helyzetben élők kapnak plusz esélyt.

Előnyben részesítés:
-hátrányos helyzetű
-halmozottan hátrányos helyzetű
-fogyatékossággal élő
-gyermekét gondozó

Nem azzal van a gond hogy roma/nem roma, terhes/nem az vagy éppen fogyatékos-e, hanem azzal hogy azok is kihasználják akiknek nem kellene.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#22084) Tothgera30 válasza Kalandor (#22082) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem könnyű nekik (mármint a fogyatékkal élőknek), sőt nem is erről beszéltem, egyáltalán félrevezeted a témát. Arról a csalókról beszélek akik átb@sszák és kihasználják a törvény kiskapuit, nem azokról akik fogyatékkal élnek (baleset során kialakult vagy természetes, esetleg születés során/alatt létrejövő komplikációk/rendellenességek miatt) és természetesen jár nekik, sőt meg is érdemlik azt a támogatást (anyagi vagy juttatásbeli) amit kapnak...

(B)#22085 Kalandor(/B): Khm. ha megtehetném, és ki tudnám játszani kiskapukat, akkor nem zárulna be a kör.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#22086) lujó55 válasza Kalandor (#22083) üzenetére


lujó55
őstag

Én süketelek, ember? Hányan diplomáztak már nálad, de most őszintén?
Mégegyszer: félrehallásod van! Hogy jön ide az ingyenes oktatás? Ehhez semmi köze. Nem kell kisarkítani az állításokat. Itt egy példa, hogy értsd, mi az, hogy negatív diszkrimináció. Gondolom olvasni tudsz még, csak a szövegértéssel vannak gondok... :U
Fogyatékos kérdés, ha már nem vehetem a számra őket (pedig van fogyatékkal élő a rokonságomban is), de mindegy ez akkor legyen a te szuverén kiváltságod. Jó?
Kérdés: csináltál-e már olyat, hogy egy vak kislány felvételizett az egyetemre és te olvastad fel neki az írásbeli kérdéssort, egy másik kollégád pedig írta amit a kislány diktált.
Neeem? Akkor miért is oktatsz ki?

(#22088) lujó55 válasza Kalandor (#22087) üzenetére


lujó55
őstag

Elnézést. Nem akartalak megbántani. :R
De hidd el, tudom mit beszélek. Ez egy lehetetlen intézkedés, legyen már jogom egyet nem érteni...

(#22090) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

diszkrét cigányozós téma helyett kérdeznék, bocs hogy beleugatok:

van ilyen kicsi piros paprika, nem almapaprika, és fehérsajttal/krémsajttal van töltve.

hol lehet ilyet kapni Mo.-n/Budapesten? (Lidles horror árú, 600+ ft/200gr)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22091) Ramius válasza Mr.Csizmás (#22090) üzenetére


Ramius
őstag

Auchan

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#22092) Mr.Csizmás válasza Ramius (#22091) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dankeschön

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22093) tbs válasza Mr.Csizmás (#22092) üzenetére


tbs
addikt

Nem. Auchan.

(#22094) Mr.Csizmás válasza tbs (#22093) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hozzak neked is? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22095) bandus


bandus
veterán

ha valaki gondolja szívesen elutazhat helyettem madrdiba holnap :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22096) pohár válasza bandus (#22095) üzenetére


pohár
félisten

na, what happened?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22097) bandus válasza pohár (#22096) üzenetére


bandus
veterán

valami rohadt hasmenés gyötör már 3 napja, és nem igazán tűnik úgy, hogy el akarna múlni :( pech

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22098) pohár válasza bandus (#22097) üzenetére


pohár
félisten

diéta, sok tea? széntabletta kilóra szedve? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22099) bandus válasza pohár (#22098) üzenetére


bandus
veterán

ígyvan, meg azonkívül még vagy 3 féle hasfogót próbáltam, mérsékelt sikerrel... így nem akarom megkockáztatni az utat :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22100) Tothgera30 válasza bandus (#22097) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Pirítós + tea... azután sok alvás és pihenés. Tuti neked is valami vírusos fertőzésed lehet.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.