Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28051) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A szarvas szeme a kocsi reflektorfényének hatására pirosan tükröződik ("világít")
Láttam most hazafelé 1 nagyot (szép termetes volt), 2 kicsit, egy rókát meg egy sünt. Utóbbi 2 négylábú szaladgált előttem, legutolsó örülhet hogy jó reflexeim vannak még éjjel, fáradtan is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28052) pohár válasza Winner_hun (#28051) üzenetére


pohár
félisten

Jó hogy nem találkoztál vaddisznóval, és úgy jártál volna mint buher...
Az 'csak' a Passatját és egy lakókocsit tört össze, csoda hogy semmi baja nem lett neki... :(

Nah lépek aludni, jóéjt mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28053) Winner_hun válasza pohár (#28052) üzenetére


Winner_hun
félisten

Láttam a képeket. Papatempóval jöttem hazafele, nem volt kedvem sietni:) Úgy látszik jól is tettem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28054) Str8 sk8r válasza Winner_hun (#28051) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...békák, giliszták, rovarok nem voltak, vagy csak a "nagyokat" kímélted meg? :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#28055) Kickass


Kickass
őstag

ma lesz az idei félév utolsó vizsgája, hallelujah

(#28056) bolondember válasza tildy (#28048) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vélemény? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28057) <NewL> válasza Kickass (#28055) üzenetére


<NewL>
addikt

én is azt hittem előző félévben ,hogy Na ez lesz az uccsó... még 2x kellett elmennem rá:D
de mivel már elmentél ez a hozzászólás nem fog idegesíteni:)

egyébként én is megyek vállalati pénzügyek vizsgára ma,ez a legjobb ,hogy a saját jegyzetemen kivül semmi más értelmes anyagom nincs :D

There's an app for that

(#28058) kételkedem válasza bolondember (#28056) üzenetére


kételkedem
addikt

Van, de megtartja magának! ;]

Szép napot mindenkinek!

Lehet, hogy a hét utolsó munkanapja, de az is lehet, hogy mégsem :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28059) tope válasza kételkedem (#28058) üzenetére


tope
addikt

Utolsó-e vagy sem
nem tudod meg úgysem
mondjuk ez nem igaz
de neked ez nem vigasz
holnap biztos megtudod
ide meg majd beírod
úgyhogy én már nem regélek
szépeket lányok és legények

Szépet mindenkinek :D

(#28060) zolynet válasza tope (#28059) üzenetére


zolynet
addikt

ötös, lelülhetsz ;]

Jóreggelt!

Life is too short to stay stock!

(#28061) bolondember válasza kételkedem (#28058) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ááááááááá, nekem nagyon rossz napom lesz ma - hétre jöttem, tíztől tréning, délben kaja, fél kettőkor haza...

nem tudom, h fogom kibírni... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28062) kételkedem válasza tope (#28059) üzenetére


kételkedem
addikt

A koleganőm ma reggelre beteg lett, lehet holnap nem tudok szabadnapot kivenni.

A vers igazán remek! :R

BE: ah Te szegény! Remélem azért jut majd idő egy kis lazításra is!

Álmomban vinyót vettem, kezdjem el menteni a dolgaimat? :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28063) bolondember válasza kételkedem (#28062) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én lélekben veszek hónapok óta vinyót, mert nincs helyem... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28064) zolynet válasza kételkedem (#28062) üzenetére


zolynet
addikt

mekkora kocka, báááz álmába vinyót vesz :))
reggel állt a zászló? :DDD

BE: kitartást, 14iiiiig :Y hádehogymár?
nézz meg néhány filmet azt töröld le utána, tuti van 1-2 olyan amelyik megérdemli ;)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#28065) bolondember válasza zolynet (#28064) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mert múlt kedden ráhúztam két órát, azt csúsztatom lefelé.. :)

filmet meg oké, h törölni kell - csak éppen, ahhoz meg is kéne nézni, de ugyebár, ez mostanában nehézségekbe ütközik... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28066) kételkedem válasza zolynet (#28064) üzenetére


kételkedem
addikt

Rémálom volt, zászló nélkül. A munkahelyemről mentem el úgy, hogy nem szóltam hova megyek és mikor jövök. A szokásos számtech bolt egy saroknyira van a munkahelyemtől, gyakran átszaladok. A boltban megláttam egy csomag kábelt, aminek egyik vége SATA a másik IDE volt. Azt nézegettem, elment az idő. Késve értem vissza a melóhelyre és a főnököm a papagájt bekapni készülő macska mosolyával kérdezte, hogy hol voltam. Ekkor felriadtam :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28067) pohár válasza kételkedem (#28066) üzenetére


pohár
félisten

Azért annyira nem volt durva :D

Szép napot mindenkinek! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28068) tildy válasza bolondember (#28056) üzenetére


tildy
nagyúr

Kameramozgás minket nem zavart, egész jó kis film lett (esmein szerint nagyon jó akciófilm) , jó volt, de tudod a Star Trek bitang magasra tette a lécet, és hiába eltérő stílus , az még mindig simán felette van :D
Szerintem.

Természetesen AJÁNLOTT kategória ez is, bejött azért.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28069) Winner_hun válasza Str8 sk8r (#28054) üzenetére


Winner_hun
félisten

Repülő öngyilkosok voltak...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28070) Bubu79 válasza bolondember (#28063) üzenetére


Bubu79
addikt

Légy forradalmár - szabadíts fel néhány gigát ;]

Gyümölcspárlatos jó reggelt :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28071) <NewL> válasza tildy (#28068) üzenetére


<NewL>
addikt

a Star Trek már kijött? :U asszem kicsit le vagyok maradva

There's an app for that

(#28072) ladybug válasza Bubu79 (#28070) üzenetére


ladybug
őstag

Abból sosem elég. Az elmúlt év során kb a 4. vinyót veszi Párocskám. Persze ezen alkalmak után elégedetten közli velem, hogy nincs az az adat, ami erre rá ne férne - azaz, amire neki szüksége van. A 2. óta már nem hiszek neki. ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#28073) bolondember válasza tildy (#28068) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

közös szereplőt felismerted-é? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28074) zolynet válasza ladybug (#28072) üzenetére


zolynet
addikt

igazi magyar mentalitás, felhamozni a doglokat, raktárat létesíteni, de kidobni azt neeeem

Life is too short to stay stock!

(#28075) Winner_hun válasza zolynet (#28074) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aaaz biztos:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28076) ladybug válasza zolynet (#28074) üzenetére


ladybug
őstag

Nem dobta ki, eladta vagy új gépet épített. Mondjuk egy szavam nem lehet, csak hát mégiscsak fura hallgatni minden alkalommal, hogy most ez már tényleg elég lesz.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#28077) Bubu79 válasza ladybug (#28072) üzenetére


Bubu79
addikt

Legalább van egy fix ajándékötlet, ami bármikor jól jöhet :DD

zolynet: Nem értem mi gondod a "jó lesz ez még valamire" mentalitással :DDD Akár életet is menthet néhány hatos csavaranya, amikor a hétvége kellős közepén jut eszedbe, hogy csak össze kéne dobni azt az állványt, amit előtte pár évvel tettél le a pincébe hasonló felkiáltással :))

Mondjuk én dumálok - a pince fele tele van 5,25-ös flopikkal, meg 486-os alaplapokkal, az AT tápokat már meg sem merem említeni :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28078) tildy válasza bolondember (#28073) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos nem. De te ezekszerint igen.

Ladybug: nehezen értem én az ilyesmit. Nem is tudom mikor vettem utoljára új vinyüt. Jahm 1 éve a régi laptopba, mert az 5 éve vett laptop 40 gigás vvinyója kezdett szűkös lenni...

Egyébként tényleg jellemző itthon a minnél többet, nagyobbat, arégit meg ki nem dobjuk mentalitás. Én is iylne voltam, aztán msotnaában rájövök, ha úgyse hazsnálom, akkor minek álljon?!
Star trek :ki bizony, jó egy hónapja.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28079) zolynet válasza Bubu79 (#28077) üzenetére


zolynet
addikt

hétvégén eszembe jut hogy összedobjak állványt, na neee, figyeld a mottóm:
Aminek nyele van azzal dógozni kell!!! :D
a másik meg az a pince dolgog, hát ha 1x eljutok én odáig, most agyaslok h hogy legyen az első lakásom ... áááh mindig csak viccelődtök :N

ladybug: ~2évente én is teljes konfigcserét szoktam, ami most sztem elmarad....utóbbi 6hónapban jó ha 3x be volt kapcsolva, nincs helye az albiban :(

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#28080) bolondember válasza tildy (#28078) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Anton Jelchin:

Kyle Reese = Chekov
:K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28081) venember83 válasza ladybug (#28072) üzenetére


venember83
nagyúr

Szándékosan nem veszek nagyobb vinyót, így kényszerítem magam a rend megtartására. Ami meg fontos, azt kiírom dvd-re. Tudom, utóbbi is meghal előbb-utóbb, de a vinyó sem tart örökké.

(#28082) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek! A hét utolsó napja van. Hétvége következik.

Pont időben befejeztem az új személyes cikkemet. Most pedig spuri, mert történelem vizsga lesz.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28083) Louro


Louro
őstag

Most telihold volt tegnap? Valaki megtudná nézni nekem valahol, mert itt melóhelyen csak ez a fórum jön be :D

Mess with the best / Die like the rest

(#28084) Winner_hun válasza Louro (#28083) üzenetére


Winner_hun
félisten

Holnapután lesz [KLIKK]

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28085) Algieba válasza Louro (#28083) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Vasárnap van telehold. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28086) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem értem mi a jó abba hogy tízen pár évées kislányok, full mesztelen képet tesznek fel közöségi portálokra.És ha elkapják őket és jól meg...-ák, akkor meg néznek mint ha a szatyotba.

(#28087) ladybug válasza ToBeY (#28086) üzenetére


ladybug
őstag

Fogalmuk sincs mit jelent az, hogy meztelenül mutogatják magukat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#28088) ToBeY válasza ladybug (#28087) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Talán szülőnek kéne elbeszélgetni a gyerekkel,és elmagyrázni hogy ez nem menő. Nagyon nagy bajba kerűlhet ha minden adatával együtt mesztelen képet tesz fel magáról

[ Szerkesztve ]

(#28089) dulifiO


dulifiO
aktív tag

Sziasztok!
Olyan fóliát vagy üveget keresek, ami elektromos áram (mondjuk 12V) hatására elsötétedik. Olyasmi, mint a ferrari enzo teteje. Tudom, hogy létezik ilyen, de nem tudom, hogy hogyan keressek rá.
Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv.: Dulifi

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#28090) Louro válasza Algieba (#28085) üzenetére


Louro
őstag

Szombat éjjel-vasárnap hajnalban :D

nagyon szépen köszönöm a válaszokat

Mess with the best / Die like the rest

(#28091) ladybug válasza ToBeY (#28088) üzenetére


ladybug
őstag

Az a baj, hogy a szülő nem foglalkozik a gyerekkel még olyan szinten sem, hogy tudja, mit csinál az interneten. Pedig nem ártana egy alapos kontroll. Arról már nem is beszélek, hogy egyáltalán tudja-e, hogy mikor és hol van a gyermeke.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#28092) venember83 válasza ladybug (#28087) üzenetére


venember83
nagyúr

Számukra azt jelenti, hogy ők is megtették, nem maradtak le haladó szellemiségű társaiktól, barátaiktól. A tettből következő dolgok pedig elkönyvelhetők mellékhatásnak.

(#28093) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni ! Ha valaki be tudná linkelni azt a YouTube videót, ami egy -két perces, és arról szól, hogy egy kisbaba megszületik, és ahoögy száll az ég felé, felnőtt lesz közben, és ahogy öregedik, lefelé zuhan, majd belevágódik a földbe , azt hiszem egy koporsóba.

Ötlet is jó lenne esetleg, hogy milyen címszó alatt keressem, mert én nem értek ehhez. Köszönöm...

A DVD lejátszómat nem javíttatom meg, vettem egy újat. :) [nem egy nagy szám, de fantasztikusan szól , és tökéletesen működik .:-)]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#28094) kételkedem válasza ToBeY (#28088) üzenetére


kételkedem
addikt

A szülő szerintem nem tudja. A szülőnek az esetek jelentős részében fogalama sincs az internetről, számítógépről. A szülők nem nézik meg, hogy milyen közösségi oldalra milyen képet tölt fel a gyerek. A szülő nem tudja, hogy a gyereke a mobilján mms-ben már egy tucat fiúnak elküldte azt a fotót, amin csak a nemi szerve van lefotózva. A szülő nem magyarázza el a gyereknek, hogy a fotóját, telefonszámát, személyes adatait ne tegye közkincsé a neten. A szülő nem magyarázza el még éppen csak serdülő lánykájának, hogy ne viselkedjen úgy mint egy utolsó bárcás kurva, mert akkor akként is fognak vele bánni. A gyerek nem meséli el a szüleinek, hogy msn-en látta ahogy egy férfi önkielégítést végez. A gyerek nem meséli el, hogy a dizsiben matt részegen azt kiabálta, hogy "le akarok sz*p*i egy f*s*t!"

A gond nem kicsi, a szülő felelősége óriási.

Még a 12-16-18-as karikákról is szerettem volna írni, de így is elég hosszú lett

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28095) DelArco válasza rarri (#28093) üzenetére


DelArco
aktív tag

[link]

Youth hides the key to salvation

(#28096) dulifiO válasza rarri (#28093) üzenetére


dulifiO
aktív tag

Talán ez?

szerk.:
DelArco: az a 2sec... :))

[ Szerkesztve ]

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#28097) Louro válasza ToBeY (#28086) üzenetére


Louro
őstag

Hát az a baj, hogy a gyerekeknek már saját szobájukban van a számítógépük és bezárkózva bármit megtehetnek és a perverzek ki is használják. Ha mondjuk nappaliban lenne, vagy ahol bármikor megláthatják őket, max szavakkal lennének bátrak. És telefonnál meg nem kellene fényképezőset venni nekik, mert egy suli öltözőjében készült meztelen kép hamar elkészül, amit már simán feltesznek....Anno a privi.hu-ról olvastam,hogy voltak gikszerek azon az oldalon...

Mess with the best / Die like the rest

(#28098) dulifiO válasza dulifiO (#28089) üzenetére


dulifiO
aktív tag

Még olyat találtam, hogy egyes szemüvegek vagy hegesztőpajzsok fényre sötétednek el. Ha lehet ilyen üveget venni valahol, azt már át lehet szerelni simán áram hatására sötétedővé?!

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#28099) brownus válasza dulifiO (#28098) üzenetére


brownus
veterán

kérdezz rá autós/tuning topikokban...

(#28100) tildy válasza dulifiO (#28089) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet fóliát nem tudok ajánlani, de itt írnak róla.
De gondolom valami electronic shade foil...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.