Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28201) zolynet válasza pohár (#28200) üzenetére


zolynet
addikt

kértem volna vagy 1 hét bant ha vmi kva macskát tolsz privibe is :DDD
jól van legalább van ízlésed, rendben, kicsit hoztál a mai hibáidon :K
visszapriviben kapsz te is vmit, de lehet 2őt is ;]

Life is too short to stay stock!

(#28202) pohár válasza zolynet (#28201) üzenetére


pohár
félisten

Jó kis bula, nemde? :D
Olyan kis...sznivaló :DDD

Ilyet szabad mondani? :U :D

szerk: jó éjt neked is, én maradok 3-ig :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28203) zolynet válasza pohár (#28202) üzenetére


zolynet
addikt

nem tudom, de mára nekem bőven elég, be good, kezeket a paplan föle ;)
'ccakát

Life is too short to stay stock!

(#28204) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Unatkozom..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#28205) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Na, bekerült egy szúnyog a szobámba. A nyár egyik jele.
Túl gyorsan melegszik az idő. Nem tudok aludni, mert szinte érzem, ahogy dübörög a medencébe a meleg levegő. Közben lesz zivatar. A légnyomás ide-oda változása még ad egy maflást. :( Pedig imádom a nyarat! Csak az idei nagyon hosszú, mert már április óta tart, és a jóból is megárt a sok.

Tegnap megvolt a történelem vizsga. Ötös lettem történelemből. SIkerült évvégre is a matematika hármas. Tekintve, hogy teljesen hülye vagyok eme tárgyhoz, körbe ugrálom magamat örömömben. Fizika négyes lett. Ez is jó! Reál tárgyak ki tudnak fogni rajtam. Sokat töprengek, mire megértem a különböző képleteket. Ilyen kis női agyam van, baromi nagy verbális résszel. :DDD

Sáliláb.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28206) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

tényleg érezhetően jobb a levegő most eső után...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28207) DigitXT válasza dulifiO (#28185) üzenetére


DigitXT
félisten

Mióta is van jogsid?:F Mintha most érettségiztél volna, nem?:Y

(#28208) DigitXT válasza dulifiO (#28170) üzenetére


DigitXT
félisten

Mindenki vezessen úgy, ahogyérzi.
Főleg a TDU-ban és az LFS-ben, meg a Hungaroringen...:K
Közúton azért picit nagyobb a tét, mint egyedül a Te életed.
Szerintem ezt a topikot nézd meg: keresd dragonfx-et...:DDD
(Biztos vagyok benne, hogy megértitek majd egymást.:R)

[ Szerkesztve ]

(#28209) fokukac


fokukac
nagyúr

csókoltatok mindenkit nyújorkból! ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#28210) dulifiO válasza DigitXT (#28208) üzenetére


dulifiO
aktív tag

Igen, pontosabban egy hét múlva. Amúgy az on topicba miért rakod off-ba a szöveget? :P
Nem hinném, hog csak ketten vagyunk, akik száguldoznak. A közúton nap mint nap találkozni ilyen típusú emberekkel. Pl. a családom. :DDD

[ Szerkesztve ]

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#28211) gamerkiller válasza fokukac (#28209) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mit keresel te New York-ban?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#28212) nike_ válasza fokukac (#28209) üzenetére


nike_
addikt

Nanee :Y :DDD

(#28213) Sipi16


Sipi16
senior tag

Reggelt mindenkinek!

Jól alakult a tegnapi grillezés. Haverék megittak fejenként 12db 0.33-as sör. Kicsit paráztam hazafélé, hogy össze fogják hányni a kocsit. Erre megállunk kiszáll az egyik és azzal a mozdulattal már jött is a kis vuk. Hát örültem, hogy nem bent jutott ez az eszébe. :U

Én is abba bíztam, hogy a svédek bírják a piát, de nem ez jött le az esetből. A legrosszabb az volt, hogy a vuk-os gyereket még tovább kellett volna vinni, de mondtam, hogy ezek után ő már nem száll be a kocsiba.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#28214) kételkedem válasza Sipi16 (#28213) üzenetére


kételkedem
addikt

Mi is kerti partyn voltunk tegnap. Nem jött senkiből vuk. Egy ismerősöm zenélt és ameddig ő is énekelt nem volt gond, de az alkoholtól bátorodó önjelölt sztárokat nehezen viseltem éjfél után, így hajnali 2-kor leléptünk.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28215) ádyz válasza kételkedem (#28214) üzenetére


ádyz
addikt

Ha mi megyunk grillezni, akkor senki sem reszeg, jozan hataron belul iszik mindenki. :)

(#28216) pohár válasza ádyz (#28215) üzenetére


pohár
félisten

Ááá az úgy nem jó :DDD

Szép napot mindenkinek! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28217) kételkedem válasza pohár (#28216) üzenetére


kételkedem
addikt

De! :P

Szerintem is bőven elég jókedvig inni, nem kell matt részegnek lenni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28218) Sipi16 válasza kételkedem (#28217) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerinted a 17-18 évesek tudnak eddig a határig inni?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#28219) ádyz válasza pohár (#28216) üzenetére


ádyz
addikt

Elmondanad, hogy mi a f***nak jo az? :)

Sipi16: En is abban a korosztalyban vagyok, megsem iszom le magamat reszegedesig, es nem vedelek minden hetvegen. :)

[ Szerkesztve ]

(#28220) pohár válasza ádyz (#28219) üzenetére


pohár
félisten

Jaaj csak úgy mondtam, nem komolyan gondoltan :N
Nem kell matt részegnek lenni, elég ha spicces is az ember, hogy a hangulat azért meglegyen :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28221) Sipi16 válasza ádyz (#28219) üzenetére


Sipi16
senior tag

De sikerült már kiütni magadat nem? Nagyon rosszul kell lenni egy buli után, hogy utána rájöjjön az ember, hogy nem kéne annyit inni...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#28222) ádyz válasza Sipi16 (#28221) üzenetére


ádyz
addikt

Meg nem es nem is tervezem.

Augusztus 11-en lesz a 18. szulinapom es ott sem tervezem, hogy kiutesig iszom magam.

pohár: Tudom. :)

[ Szerkesztve ]

(#28223) kételkedem válasza Sipi16 (#28218) üzenetére


kételkedem
addikt

20 éve voltam annyi, úgy emlékszem többnyire sikerült normális határok között maradnom :B

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28224) Sipi16 válasza kételkedem (#28223) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem vigyáznom kell, mert bírom a piát. de legalább rájöttem, hogy milyen jó is kocsikázni éjjel. ;)

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#28225) pohár válasza Sipi16 (#28224) üzenetére


pohár
félisten

Én is bírom a piát, nehéz leinni engem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28226) JoeYi


JoeYi
őstag

ebédötlet mára?

(#28227) kételkedem válasza JoeYi (#28226) üzenetére


kételkedem
addikt

Zölbab leves füstölt hússal. A füstölt hús elfogyasztása tormával

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28228) ladybug válasza JoeYi (#28226) üzenetére


ladybug
őstag

Mi saját készítésű hamburgert ettünk, sült krumplival. De tegnap tepsis krumpli volt - nagyon egyszerű. Azelőtt pedig rakott tészta.

fokukac: Szia Drága! Vigyázz magadra.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#28229) ádyz válasza JoeYi (#28226) üzenetére


ádyz
addikt

Grigombocleves es vadas. :)

Delutan meg tepsis krumpli. :)

(#28230) pohár válasza ádyz (#28229) üzenetére


pohár
félisten

Vacsira ha minden igaz lepcsáng lesz, nyammm :P

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28231) ladybug válasza pohár (#28230) üzenetére


ladybug
őstag

Mivel eszed? Én szószokat szoktam hozzá készíteni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#28232) bolondember válasza kételkedem (#28227) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

lildis pizza - hacsak el nem cseszem megint... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28233) nike_


nike_
addikt

Istenem...

Amúgy hello mindenkinek

(#28234) pohár válasza ladybug (#28231) üzenetére


pohár
félisten

Régebben csak a'la nature ettük, de mostanában rákaptunk a fokhagymás-tejfölös kenőcsre :D
Te milyen szószokat szoktál hozzá csinálni? Pár receptek kérnék, a legjobbakat :D :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28235) DigitXT válasza dulifiO (#28210) üzenetére


DigitXT
félisten

Mert nem akarok belebonyolódni...:) Mindenesetre ha ~18 évesen
max. fél éves jogsival olyan autód van (neveden?), ami 200 fölött is
gyorsul, s ezért akarsz most olyan kütyüt, amivel el akarod rejteni
a rendszámtábládat tudatos gyorshajtás esetére a magyar utakon,
akkor nem tudom, mit mondhatnék még: remélem hamarosan egy
kicsit megkomolyodsz.:K Én is toltam pl. 180-nal anno, "mutatni"
Barátnőmnek, hogy milyen "ügyi" vagyok, erre kiderült, hogy akkor
konkrétan félt... (Pedig semmi extra nem volt, sima autópálya, egy
merci után mentünk egyenesben, de az így is otthagyott.:DDD) Az
önmagában oké, hogy a 160 még belefér egy átlagembernek is,
de olyankor nehogymár a rendőr legyen a hibás, ha villant, meg
ne is az a Jeep (pl.), aki ~100-zal elkezdi előzni hirtelen kivágva
a 90-nel menő kamiont, te meg satulhatsz kegyetlenül. Főleg ha
200-ra akarod belőni az utazót. Azt majd inkább Németországban.
Nem azért, mert ott szabad, hanem mert ott számítanak rá.:R

Mindenesetre ha rendőr lennék, egy ilyen rendszámtábla elrejtős
buliért simán bevonnám a jogsid, mégpedig a tudatosság miatt...

(#28236) kételkedem válasza bolondember (#28232) üzenetére


kételkedem
addikt

OMG :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28237) bolondember válasza kételkedem (#28236) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

gázsütő - még mindig nem tudom mekkora láng milyen erős...

de talán most már lassan megismerem... :DDD

és most nem is lett rossz.. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28238) JoeYi


JoeYi
őstag

na, hát tojásos lecsó lesz, paradicsommal, ubival meg paprikával. Mondjuk kissé megkésett ebéd, de most értem haza :D

(#28239) pohár válasza JoeYi (#28238) üzenetére


pohár
félisten

Áh csak egy picit késtél vele... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28240) Sipi16 válasza bolondember (#28237) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mióta tanulod a gázsütőt? :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#28241) zolynet válasza JoeYi (#28238) üzenetére


zolynet
addikt

most készült el az ebéd, krumplipüré és tecsóban vásárol fél grillcsirke, savanyúsággal ... így már mindjárt más :U

Life is too short to stay stock!

(#28242) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot!

Még délben megebédeltem. Jó kis töltött paprika volt az ebédem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28243) Csyppa válasza Sipi16 (#28218) üzenetére


Csyppa
senior tag

Igen. ;)
Ha gondolod ma este leellenőrizhetsz. Orosháza, Harkály u. 24.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#28244) Sipi16 válasza Csyppa (#28243) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nézd meg az adatlapom. :U

Amúgy nem vagyok az ellenőrzős fajta.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#28245) dulifiO válasza DigitXT (#28235) üzenetére


dulifiO
aktív tag

19 évesen egy-két hónap híján 2 éve van meg. :DDD Nem a nevemen van, de végülis szinte mindig én vezetek, tehát majdnem olyan, illetve sokkal menőbb volt így a megfogalmazás "kocsim"/"enyém" :P . A lényegen sokat nem változtat. Nálunk a család temperamentuma egészen más, itt senki se fél a sebességtől, nem az oktatómtól lestem a vezetési technikát. Valószínű, hogy ha édesapám nem tanítgat trükkökre és nem tanít meg odafigyelni, akkor nem tudnék így menni. Egyedül nagyon ritkán megyek, jóformán csak edzeni, de oda is az egyik barátommal. Barátnőmet pedig a buszmegállóba szoktam max kivinni. Megkomolyodni pedig azoknak kéne, akik ennyi idősen minden hétvégén sz@arrá isszák/drogozzák/szívják meg Isten tudja mit nem csinálnak. Bármilyen hihetetlen, de a környezetemben én igenis "jógyerek" vagyok. Még soha senkit nem veszélyeztettem egyébként, nem kellett miattam lemenni az útról. Nekem azonban már kellett mások miatt, nem is kevésszer. Pl. emlékszem az M7-esen mentem bátyámmal, nem is toltam neki (140-150), épp haladtam el egy autó mellett (ő kb 130-140, tehát alig voltam nála gyorsabb) és amikor pont mellette voltam átrántotta a kormányt az én sávomba :Y. Tesvérem észre se vette, én csak rátenyereltem a dudára, ráléptem a gázra, hogy minél hamarabb eltűnjek mellőle és valra húztam a kocsit ameddig a korlát engedte. Hihetetlen módonmegúsztuk egy karc nélkül, miután visszanéztem, láttam, hogy telefonált az idióta. A telefonálást nehezebb bűntetni, jóformán lehetetlen, mégis veszélyesebb volt a helyzet, mintha 200-al elment volna mellettem.

Van pár történetem még, pl. amikor 2 autó jött szembe a 2 sávos úton (ilyen többször is volt :DDD), próbáltak oldalról belémjönni, eleddig hibátlanul vezetek (kopp-kopp). Benne van a pakliban, hogy egyszer majd nem tudom kivédeni, de nem is biztos, hogy a sebesség miatt. Egyszerűen csak rosszkor rossz helyen voltam és kész. Ha 40-el megyek át a vasúton, ahol rossz a jelzőlámpa és sorompó sincs, akkor elcsap a vonat, ha 90-el akkor meg elsuhanok előtte. Ilyen is lehet, de fordítva is. Attól nem félek, hogy miattam fog bárki megsérülni, mert kifejezettem óvatason vezetek. Attól viszont tartok, hogy valaki más hülyesége (kanyarban előzés, mobilozás miatti figyelmetlenség) miatt esetleg bármi történik.

Már belebonyolódtál. :P Veled amúgyis szívesen vitatkozok vagy akárcsak beszélgetek, mert eddig a fórumon csak pozitív benyomást tettél nálam. :B :R

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#28246) philoxenia válasza dulifiO (#28245) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gondolod, ha vannak nálad meggondolatlanabb vezetők az úton, az téged ment? :F
Autópályán a +20-30 km/h beleférhet, nyilván, de ha valaki nem számít rád, simán kijöhet eléd, akkor sok lehet az is, bár százalékban nem sok. Ellenben a 40 helyett 90 km/h a vasúti átjáróban :Y ne próbáld már magyarázni a hülyeséget, azzal, hogy esetleg átmész előtte.... Azért kell 40-el megközelíteni az átjárót, hogy ha kell meg tudj állni, nem azért mert lassabban kell átmenned a vonat előtt.... Vasúti átjárón a vonat után szabad csak átmenni rövid idővel, előtte sosem... :( Sok baleset volt már átjáróban leállt kocsikkal is. Csak a filmekben jön össze az, hogy még épp ki tud a tag ugrani belőle a vonat érkezése előtt. Képzelj el egy olyan szitut, amikor magaddal jössz szembe 160-al 90 helyett és kicsit csalsz a kanyarban, hogy be tudd venni, a szembe jövő is....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28247) Sipi16 válasza dulifiO (#28245) üzenetére


Sipi16
senior tag

Kezdj el haverkodni dragonfx-szel. Vele biztos megtalálod a közös hangsúlyt. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#28248) philoxenia válasza Sipi16 (#28247) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért ahhoz a helyesírásán még rontania kéne.... ;) :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28249) Sipi16 válasza philoxenia (#28248) üzenetére


Sipi16
senior tag

Vagy megtanítja dragonfx-et... :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#28250) kételkedem


kételkedem
addikt

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.