Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20151) polaar válasza VoDaFoNe (#20149) üzenetére


polaar
tag

Én nem mernék magamról képet felrakni mert befagyna a fórummotor a "szépségemtől"...

(#20152) VoDaFoNe válasza polaar (#20151) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

nincs önbizalmad. már nekemse sok.. :D
papi: persze, de azt majd jövőhéten:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#20153) NoLF


NoLF
addikt

na, ez a pörkölt bizony nagyon jó lett, párolt káposztával, szénhidrátmentesen! :)

az amstel bock viszont erős a maga nemében, a 7,3% egy idő után hatást gyakorol az emberi szervezetre :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20154) pohár válasza NoLF (#20153) üzenetére


pohár
félisten

Akkor látom te is diétáztál ma :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20155) Sipi16 válasza Sipi16 (#20093) üzenetére


Sipi16
senior tag

17 fok volt ma. Azért az nem rossz. Végre nem kellett pulóvert felvenni amikor levittem a kutyát. :) A kerékcserén is túl vagyunk, de csak az egyik kocsin... :(

Vodi: Rég láttalak erre. Mondjuk én is heti 1* nézek fel 5 percre...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#20156) NoLF válasza pohár (#20154) üzenetére


NoLF
addikt

hát két rekesz amstel bockot vettünk, mert ennyiért nem lehetett ott hagyni... :D

no meg persze főzés közben bor és pálinka, a vacsi előtt jäger, és most kisetem a pókerből... nem is értem, miért :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20157) pohár válasza NoLF (#20156) üzenetére


pohár
félisten

Biztos betett a pörkölt az agyadnak, nem? :DDD

Én holnap megyek a debreceni Plazaba, haverék pókertermébe, lesz pár freeroll
elég szép összdíjazással :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20158) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Kávéillatosat, madárcsicsergőset, napsugarasat, kellemeset, csodaszépet, kipihentet, kikapcsolódósat Mindenkinek! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20159) ngabor2 válasza Timocicu (#20158) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszi, hasonlót neked is. tegnap kipihentem magam, úgyhogy a főzés és kismértékű takarítás mára marad. de fog jutni idő egy kis kiülésre is.

(#20160) nike_


nike_
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!

(#20161) pohár válasza Timocicu (#20158) üzenetére


pohár
félisten

Wááá de álmos vagyok, jááájj... :O :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20162) rarri válasza Timocicu (#20158) üzenetére


rarri
senior tag

Kávéillatos , ablak kinyitós, napsütéses! :K :C / minden tagomban kellemes izomláz van a tegnapi festéstől. :D /

Mindenkinek vidám napot szeretnék kívánni !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#20163) Str8 sk8r válasza rarri (#20162) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...neked is szép napot... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#20164) Timocicu válasza rarri (#20162) üzenetére


Timocicu
aktív tag

... én már nyitott erkélyajtónál aludtam :K

pohár: ... aki legény éjjel, legyen nappal is ... ;] :P

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20165) pohár válasza Timocicu (#20164) üzenetére


pohár
félisten

Mondani könnyű... :U ;] :DDD

Nah megyek is Debrecenbe pókerezni, szurkoljatok hogy nyerjek :D

Hello mindenki!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20166) Timocicu válasza pohár (#20165) üzenetére


Timocicu
aktív tag

nagy kalappal ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20167) venember83 válasza Timocicu (#20164) üzenetére


venember83
nagyúr

Mondja ezt olyan, aki sose volt legény a természet könyörtelenségének okán. ;]

(#20168) Timocicu válasza venember83 (#20167) üzenetére


Timocicu
aktív tag

... ami késik nem múlik a mai világban ... ;]

... de mi lenne Veletek nélkülünk ... :P

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20169) venember83 válasza Timocicu (#20168) üzenetére


venember83
nagyúr

Elmúlt évek tapasztalatára alapozva kijelenthetem, hogy semmi különös sem lenne. :)

(#20170) Timocicu válasza venember83 (#20169) üzenetére


Timocicu
aktív tag

húha! nagy negativitást érzek a gyengébb nem iránt ... :U

talán csak még nem leltél rá a másik feledre ... :(

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20171) Str8 sk8r válasza venember83 (#20169) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

..."beszéljünk róla?" :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#20172) zolynet


zolynet
addikt

kellemes vasárnapit mindnekinek

Life is too short to stay stock!

(#20173) ádyz


ádyz
addikt

Hú, hogy mi megy a Forma 1-ben... :DDD

(#20174) nike_ válasza ádyz (#20173) üzenetére


nike_
addikt

Bizony.. :D Durva.

(#20175) ngabor2 válasza ádyz (#20173) üzenetére


ngabor2
nagyúr

-> [link]

(#20176) venember83 válasza ngabor2 (#20175) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak kíváncsiságból, ezt moderátorként vagy fórumtagként írtad?

Str8 sk8r: Szerinted, ha nem válaszoltam több, mint egy órán keresztül, akkor igen vagy nem?

Timocicu: Semmi bajom a nőkkel. Másik felem meg más téma. De nem itt és/vagy most.

(#20177) adalbert1


adalbert1
veterán

Derűs vasárnap délutánt mindenkinek!
A szomszédok ízlésének kiművelése jelenleg Beethoven IX. Szimfóniájával történik, előbb meghallgathatták a Royal Philharmonic Orchestra előadásában, most pedig a Berlin Philharmoniker játssza nekik. ;]

(#20178) NoLF


NoLF
addikt

tyűha. fej a fáj

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20179) zolynet válasza NoLF (#20178) üzenetére


zolynet
addikt

akkor ez egy standard vasárnap :P

Life is too short to stay stock!

(#20180) NoLF válasza zolynet (#20179) üzenetére


NoLF
addikt

hja, hozzávetőlegesen :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20181) Timocicu válasza venember83 (#20176) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ne hari, eszem ágában sem volt megbántani és nem is csipkelődésként írtam. Megértelek! :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20182) NoLF


NoLF
addikt

városliget, napsütés, sör? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20183) kételkedem válasza NoLF (#20182) üzenetére


kételkedem
addikt

május 1.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20184) ádyz


ádyz
addikt

Megjelent!

Szép napunk van, ugye? :))

(#20185) kételkedem válasza ádyz (#20184) üzenetére


kételkedem
addikt

Nincs Sony Ericsson V630i telefonom ezért nem olvastam végig, de ennyi képet rég láttam logoutos írásban! :R :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20186) venember83 válasza ádyz (#20184) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem Panda a háttérképed? :(((

(#20187) ádyz válasza kételkedem (#20185) üzenetére


ádyz
addikt

Gondoltam ideje valami olyan írást készíteni, ami tükrözi, hogy milyen volt régen a LOGOUT.

Mert sok mostani címlapos írás förtelmes....

venember83: Nincs akkora kép csinálva róla, ami normálisan kitöltené a hátteret. :(

[ Szerkesztve ]

(#20188) ngabor2 válasza venember83 (#20176) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Csak kíváncsiságból, ezt moderátorként vagy fórumtagként írtad?

erre csak azt tudom válaszolni, mint a dadus a Ványadt bácsiban: nem mindegy? :D mi a különbség, ha fórumtagként írom be, hogy van neki topikja, és aközött, ha modként írom be ugyan ezt? imho semmi.

viszont úgy néz ki, sikerült eladni a robogót.

(#20189) venember83 válasza ngabor2 (#20188) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mindegy, hogy kérés (tagként), vagy moderátori felszólítás. Szerintem. De tulajdonképpen nem számít, csak kíváncsiság szinten érdekelt. Kösz a választ. Remélem, hogy a robogó árát valami értelmes dologra költöd, mondjuk pár rekesz búzasörre. :)

(#20190) ngabor2 válasza venember83 (#20189) üzenetére


ngabor2
nagyúr

semmiképp nem felszólítás, kérésnek is nagyon enyhe, inkább csak egy utalás, hogy nem feltétlenül itt kellene társalogni róla. de értettek belőle a fiatalok, és jó eséllyel semmi sértődés nem lett belőle.

más: voltunk ma kinn a nagyerdőn. gyönyörű virágos minden. leginkább az odvas keltike az uralkodó ott, ahol jártunk, de akad némi ibolya és salátaboglárka is. gomba még nem.

(#20191) Racecam válasza ádyz (#20187) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hm..., izé....

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#20192) venember83 válasza Racecam (#20191) üzenetére


venember83
nagyúr

Akarsz róla beszélni?

(#20193) Bubu79 válasza kételkedem (#20183) üzenetére


Bubu79
addikt

:N Április 4, de az tegnap volt :F ;]

Fel is sejlett pár buzdító dalocska bennem :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20194) kételkedem válasza Bubu79 (#20193) üzenetére


kételkedem
addikt

Akarsz róla beszélni? by venember ;)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20195) Bubu79 válasza kételkedem (#20194) üzenetére


Bubu79
addikt

Tényleg lennél a pszihomókusom? :R :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20196) kételkedem válasza Bubu79 (#20195) üzenetére


kételkedem
addikt

Természetesen! :D
Persze csak ha az elmédben nincsenek nagyon sötét és félelmetes helyek :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20197) ngabor2 válasza Bubu79 (#20195) üzenetére


ngabor2
nagyúr

milyen homókus? pszí, azaz pszeudo hómókus? valami téli kisállat akar ez lenni :U vagy csak arra hasonlító valami? kell nekem ennyi kabarét hallgatni...

(#20198) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép estét mindenkinek!

Címlapra írni majdnem fölösleges. Ezért nem is fárasztom magamat 2-3 oldalas átgondolt írásokkal, mert kap max. 20 hozzászólást, aztán le is került. Oké, a telefontesztek több figyelmet kapnak, de jelenleg az összes kedvencemről írtam és publikáltam tesztet. Jelenleg néma csendben lapít a mobilmániám, mert a helyét elfoglalta a kertmánia. Nincs témám és különben is morcos vagyok.
Vagyis témám van, mert a világ érdekel, de nincs kedvem cikket írni, mert minek?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20199) Bubu79 válasza kételkedem (#20196) üzenetére


Bubu79
addikt

Csakis és kizárólag nagyon sötét és félelmetes helyek vannak bennem - mondhatnám úgy is, hogy a világegyetem sötétsége belőlem ragyog :K ;] .

Lumpy: Hómókus? Az rokona a hóbagolynak, vagy szimplán albínó? :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20200) Timocicu válasza kételkedem (#20196) üzenetére


Timocicu
aktív tag

... na ebben én nem lennék biztos ... ;]

Bubu: ugye, hogy ugye? ;]

phanzetomox: a kis érdek :K

egye fene, :U tegezhetsz ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.