Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19601) Eastman válasza tildy (#19598) üzenetére


Eastman
őstag

#2 megvolt? :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19602) tildy válasza Eastman (#19601) üzenetére


tildy
nagyúr

Honnét tudtad? :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19603) Eastman válasza tildy (#19602) üzenetére


Eastman
őstag

Kb. 15 éve emberekkel foglalkozom... ;)

Aludj / meditálj egy órát! Állítsd be az ébresztést fél egyre és most pihenj egy kicsit!
--> Mécses, füstölő, Chillout és kapcsolj ki!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19604) bnss válasza Pisztillus (#19596) üzenetére


bnss
veterán

Szia!

Így van, egész hatásos módszer, azért mondom, hogy egész hatásos, mert kávé fogyasztó vagyok, és azon az éjszakán próbáltam ki először, hogy nem iszok egyet sem. :)

No és akkor a mai napra ennyit, jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19605) Pisztillus válasza bnss (#19604) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó éjt!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#19606) tildy válasza Eastman (#19603) üzenetére


tildy
nagyúr

Megy ez megy ez, csak ne akarjam/akartam volna túlbonyolítani.
Fél óra szerintem és kész leszek vele.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19607) RexpecT


RexpecT
addikt

Megyek aluszni.Jóccakát.

Tildy neked meg kitartást! :)

(#19608) Winner_hun


Winner_hun
félisten

.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19609) pohár válasza RexpecT (#19607) üzenetére


pohár
félisten

Jó éjt!

Eastman.... azt, egy pohár Rétbull-t :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19610) BlacKSouL válasza Winner_hun (#19608) üzenetére


BlacKSouL
addikt

..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19611) Eastman válasza pohár (#19609) üzenetére


Eastman
őstag

Belétek is! Jóéjt ON TOPIC lakók!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19612) Winner_hun válasza BlacKSouL (#19610) üzenetére


Winner_hun
félisten

:)
Ezt ma már eljátszottuk valakivel...:DDD

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19613) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

No, megyek aludni, jó éjt mindenkinek!

U.i.: ...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#19614) Eastman válasza Winner_hun (#19612) üzenetére


Eastman
őstag

Nyitottál egy cím nélküli totyikot? :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19615) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Reggelre meglesz az egy sor pont?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19616) pohár válasza Eastman (#19611) üzenetére


pohár
félisten

Nah mi az, ma tehén nap van? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19617) Winner_hun válasza Eastman (#19614) üzenetére


Winner_hun
félisten

Persze.
Háttemeg miért lettél tehén?

mod: látom, ma ilyen szürkés kétszarvú nap van. Azt hittem hogy valami eddig idegen tévedt be ide.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19618) Eastman válasza pohár (#19616) üzenetére


Eastman
őstag

Kb, ja. Pohár nap előjegyezve! Itt írd alá két példányban!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19619) pohár válasza Eastman (#19618) üzenetére


pohár
félisten

Alá van írva, felőlem mehet a buli :D

Figyelem!

Megváltozott az feltöltött képekre vonatkozó szabályzat.

Uraknak:
- Akinek nincs fent kivasalt hajas képe, AZ TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!
- Akinek nincs fent képe egy topmodellről "a csajom" képaláírással, AZ TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!
- Akinek nincs fent képe Ferrariról, Lamborghiniről "a kocsim" képaláírással, AZ TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!
- Akinek nincs fent piálós képe, AZ TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!
- Akinek nincs fent félmeztelenül, vagy Rambo-atlétában feszítős, vagy gyúrós képe, AZ TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!

Hölgyeknek:
- Akinek nincs fent olyan képe, amin legalább a fejénél kétszer nagyobb lencséjű napszemüveget visel, AZ TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!
- Akinek nincs fent olyan képe, amin csak a melle látszik egy térdig dekoltált felsőben, AZ TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!
- Akinek nincs fent olyan képe, amin szexin akar csücsöríteni, AZ TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!
- Aki szeretlek-et ír cejetlek/cejizlek helyett képaláírásként, AZ TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!
- Akinek nincs fent legalább egy röhejesre Photoshop-olt képe, AZ TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!
- Akinek nincs fent legalább egy hawaii vagy thaiföldi nyaraláson készült képe, az szégyellje magát és azonnal TÖRÖLJE A REGISZTRÁCIÓJÁT!

:D

(#19619) Eastman... max ha egyéni avatarként kéred, amúgy nem van :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19620) Eastman válasza pohár (#19619) üzenetére


Eastman
őstag

Zöld ökör nemvan? :DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19621) Tim82


Tim82
nagyúr

Bakker, nektek is akkor kell egyenavatározni, amikor már nem szállhatok be a buliba? :O

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19622) tildy válasza RexpecT (#19607) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszi, már rég kész lehetnék, ha nem lenne ilyen csiga lassú az oldal elérése, és a file frissítésekor nem dobna permission deniedot.....
No mindegy megírtam nekik, elvileg kész,99%osan, de ennek oka a fentebb leírt dolog is.
Huhh , csak kész lett, de az öröm és bódottá még messzi, ismét egy piszoknagy site megy ki.
Ezen közös munkánkra, amelyben kollégáim is oroszlánrészt vittek (sőt) viszont büszke vagyok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19623) Eastman válasza Tim82 (#19621) üzenetére


Eastman
őstag

Vicces, ha legörgeted a kyrabaybee topicot. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19624) Tim82 válasza Eastman (#19623) üzenetére


Tim82
nagyúr

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19625) Str8 sk8r válasza Tim82 (#19621) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...inkább tessék örülni az aranyhajú avatarodnak...én is örülnék, ha már zöld lenne a bőre, és nem piros... :)) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#19626) Eastman válasza Tim82 (#19624) üzenetére


Eastman
őstag

Ejj, a sok ökör! :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19627) BlacKSouL válasza Winner_hun (#19612) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ez nekem még mIRC-s beidegződés. Ott nyomtuk mindig :) 10 körül mindig meguntuk

..juteszembe bash.hu-t rég néztem..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19628) Eastman


Eastman
őstag

Ki zárta be a névtelen totyikot?

...ja, és mér'?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19629) Tim82


Tim82
nagyúr

Ejnye no, melyik modi viccelődik a topikeltüntetésekkel? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19630) pohár


pohár
félisten

Kinyitottunk, kinyitottunk? :D

Hhm...
Látom a szextotyik bezárta kapuit...
Biztos a vírus :DDD

Nah srácok én elteszem magamat mára, 7-kor kelek... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19631) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A topicot sikerült visszaállítani....

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#19632) Tim82 válasza Racecam (#19631) üzenetére


Tim82
nagyúr

... és természetesen a moderátorok, házigazdák hősies küzdelmet vívnak a vírussal. :U

A következő legyen a szeksztotyik. Tudod, a prioritások. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19633) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...boldog ápr.1.-ét... :C ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#19634) zolynet


zolynet
addikt

jóreggelt és boldog születésnapot akiknek most aktuális :DDD
mentem a piacra

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#19635) kételkedem válasza tildy (#19622) üzenetére


kételkedem
addikt

Kisasszony, Ön MODERÁTOR lett? :Y :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19636) tildy válasza kételkedem (#19635) üzenetére


tildy
nagyúr

Komolyan? Húh hát akkor köszönöm apukámnak , anyukámnak, a moderátor uraknak és hölgyeknek, és a házigazdáknak.Ennek örömére megyek is dolgomra, biztos sok a tennivaló ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19637) zolynet válasza tildy (#19636) üzenetére


zolynet
addikt

és akkor Téged ki fog moderálni :P ;]
vagy csak egy egynapos ápr. 1. tréfa ... reméljük, imádkozzunk :DDD

Life is too short to stay stock!

(#19638) NoLF válasza Str8 sk8r (#19633) üzenetére


NoLF
addikt

ma vagyok hivatalosan 1 éve a cégnél. jee!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19639) ladybug válasza NoLF (#19638) üzenetére


ladybug
őstag

Ez szép évforduló, és pont egy ilyen jeles napon. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#19640) tope válasza NoLF (#19638) üzenetére


tope
addikt

Ennek örömére: KI VAN RÚGVAAAAAAAA

UI: Csak vicc volt (de lehet, hogy most viccelek)

UI2: Tildy modi, hinnye mi lészen itten :)

(#19641) NoLF válasza ladybug (#19639) üzenetére


NoLF
addikt

na ja :D
ráadásul mikor idejöttem rámaggattak egy becenevet, merthogy itt senkit nem úgy neveznek ahogy elkeresztelték. de mivel elég gyér volt a fantáziájuk, csak ránéztek a naptárra, és Hugó lettem, úgyhogy itt bent most névnapom is van :D meg bolondok napja...
tyű! :DDD

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19642) tildy válasza zolynet (#19637) üzenetére


tildy
nagyúr

Szeretnéd mi?

Sajnos ez a munka felelősséggel jár, kénytelen leszek önmagamat is moderálni néha :U
Tope: semmi.
Átálltam a sötét oldalra, ráadásul így már a moderátorokat sem szidhatom, mert kakor magamat is szidom. :U
Hogy mi lesz itt? Majd meglátjátok ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19643) tope válasza tildy (#19642) üzenetére


tope
addikt

Igen ez egy kicsit olyan dolog, mikor a tesóm is mondja a fiának, az anyád mindenit :DDD
De az erő velünk van.

(#19644) zolynet válasza tildy (#19642) üzenetére


zolynet
addikt

modikat piszkál és Ő maga is modi lesz.....na mentem modikat csesztetni :DDD

Life is too short to stay stock!

(#19645) Boxer001 válasza zolynet (#19644) üzenetére


Boxer001
veterán

Biztos nem bírták már idegekkel. :( ;]

(#19646) venember83 válasza Boxer001 (#19645) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez után se nagyon fog változni semmi, gondolom, a kritika ugyanúgy megmarad, csak épp a színfalak mögött, mi nem fogjuk látni. Szerintem.

(#19647) tope válasza zolynet (#19644) üzenetére


tope
addikt

És képzeld el, ki bannolja ki hamarabb a másikat versenyt szerveznek. ;]

(#19648) venember83 válasza Tim82 (#19401) üzenetére


venember83
nagyúr

A kockázatok és mellékhatások érdekében olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.

Miért? Különben nagyon szép szó a Packungsbeilage, tudnak szót alkotni ezek a németek. :K

(#19649) zolynet válasza tope (#19647) üzenetére


zolynet
addikt

szerver1 akarok lenni ;]

Life is too short to stay stock!

(#19650) Tim82 válasza tildy (#19642) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért még béna modi, semmi [ Módosította: tildy ] ? ;]

Vénség: a "csak" kielégítő válasz? :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.