Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19901) philoxenia válasza bnss (#19897) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Térdelni? Büntetésből? :F :D

Abból csak baj származhat.... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19902) frame>24 válasza venember83 (#19899) üzenetére


frame>24
addikt

na, a Bubunak írt rész picit aláírás-jellegű, kb. mint pl. "az nem árt, ha sok a pénz, már csak anyagi megfontolásból sem..." (vagy valami ilyesmi) :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#19903) philoxenia válasza venember83 (#19899) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vagy csak savas?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19904) bnss válasza Bubu79 (#19900) üzenetére


bnss
veterán

Nem ellenkeztem, sőt! ;]

philo: én úgy tudom, hogy büntetésből térdeltek kukoricán. Csak azt ne mondd, hogy ez volt a húsvéti ajándék. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19905) philoxenia válasza bnss (#19904) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sőt, sarokban is álltunk, de az oviban nem volt kukorica..... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19906) venember83 válasza Bubu79 (#19896) üzenetére


venember83
nagyúr

Rombusz alakú nyugi fagyi? Image-t váltott a Renault, nyugtató autókat gyártanak, vagy mire tetszik utalni, medve úrfi?

(#19907) Bubu79 válasza venember83 (#19906) üzenetére


Bubu79
addikt

Most, hogy így mondod, elnyalogathat egy magnumot is, de az nem olyan nagy élmény :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19908) Bubu79 válasza Bubu79 (#19907) üzenetére


Bubu79
addikt

Nabakker - plágium? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19909) zolynet


zolynet
addikt

pokoli egy napunk van ... beálltam a kocsival, kiporszívóztam és lemostam ;]

Life is too short to stay stock!

(#19910) NoLF


NoLF
addikt

ejh... micsoda nap.
de süt, szépen.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19911) ádyz válasza NoLF (#19910) üzenetére


ádyz
addikt

Itt is very gúd az weather. :K :D

(#19912) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek!

Jól esett a kerti munka. Málna átültetve, szamócaágyás kibővítve. Holnap suli. Aztán szombaton felásom a nagy ágyást, ami cirka 2,5mx5m. Húzós menet, de tavaly sikerült egy délután alatt felásni. Idén sem okozhat gondot.

A két éve hagymaiskolába kiültetett nárciszok idén virágoznak, és csodálatos a sok nárcisz. Sokan a fiókhagymákat kidobják, mert a nárcisz fenemód sokasodik, egy idő után túl sok van belőle. Én viszont nagy türelemmel szétszedtem a hagymákat és szétültettem őket. Vártam egy teljes évet, 2008-ban nem virágoztak, hiszen fejlődniük kellett, de 2009-ben tele a hagymaiskola nárciszokkal. Cirka 150-en vannak. Elvirágzás után, amikor már majdnem visszahúzódtak, de még a levélzetük látható, felszedem mindet. Jövőre az előkertben lesznek. :C Gyönyörűek. Felüdíti a szemet és a lelket a sárga-fehér nárciszok látványa.
Ráadásul mindjárt itt van a harmadik kedvenc ünnepem, a Húsvét.

És most összekapom magamat, mert egyik jó ismerősöm sütött nekem házi kenyeret. Spurizok a városba.

Sáliláb.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19913) Winner_hun válasza xabolcs (#19828) üzenetére


Winner_hun
félisten

:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19914) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Kisült a friss, fincsi kalács :K

csokis és fahéjas ;]

akit érdekel mindjárt lesznek képek is ;]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19915) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...szép napunk van... :K ...csak a nők ne lennének olyan hisztisek... :((( ...tisztelet a kivételnek... :B :R ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#19916) bnss válasza Timocicu (#19914) üzenetére


bnss
veterán

Hmm, engem nem érdekelhet, ill. csak fényképen. :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19917) Timocicu válasza Timocicu (#19914) üzenetére


Timocicu
aktív tag

:P

Bon miért? :B :U

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19918) xabolcs válasza Bubu79 (#19908) üzenetére


xabolcs
őstag

nem, nem az. :N
csak olyan szaga van ;] ... ize, ugy nez ki. :K

ugyanis az elso linkeden odatettek egy ilyet:
Forrás >>>

nem eppen az igazi megoldas. :U :W

(#19917) Timocicu:
nagyon gusztusosak. :K
kuldenel egy kostolot a fahejasbol, fenypost? ;)
varj! nyitok ablakot! :DDD

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19919) Timocicu válasza Str8 sk8r (#19915) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Köszönöm a kivételek nevében. ;) Velem például most madarat lehetne fogatni, annyira jó a kedvem. :K ;] De Te még nem találkoztál akkor hisztis pasival ... :O

xabolcs: siess, mert már repül tányérostól ;)

Bon: Az igazi férfi pocakosan is férfi! :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19920) bnss válasza Timocicu (#19917) üzenetére


bnss
veterán

Mert sörpocakot kell ledolgozni, no meg kicsit kondicionálisan is rendbe kell szednem magam, a tél meglátszik rajtam. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19921) Bubu79 válasza xabolcs (#19918) üzenetére


Bubu79
addikt

No ezt nem láttam, csak a két cikk volt kísértetiesen hasonló egymáshoz :D

Timoka: Szörnyűségességes bűnt követtél el - megkívántam a kalácsot :( Lehet, hogy méhen kívüli terhes vagyok? :Y

Nagyon jól néz ki :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19922) bnss válasza Timocicu (#19919) üzenetére


bnss
veterán

Ez igaz, de nekem nem tetszik a pocak. :B

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19923) Str8 sk8r válasza Timocicu (#19919) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...dehogyisnem...én aztán tudom...elég szélsőséges természet vagyok, de ha valaki kedves, azzal én is igyekszem az lenni... :K ...de tegnap bal lábbal keltem fel(jobb oldalon fal van :DDD ),és Aninak(párom)is rossz napja volt...egész nap csak a zsörtölődés ment... :K ...sebaj...ma munkába vagyok reggelig, és egyedűl, ráadásúl jókedvűen... :DD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#19924) Timocicu válasza Bubu79 (#19921) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Maci kínzó vagyok ;] Ráadásul még csak a képeket láttad, pedig az illata ... ;)

nem tudhatom, ki volt a tettes :B

Str8 sk8r: nem egyszerű, valakinek belátással kell lenni a másikra :U

Bon: nem hinném, hogy olyan szörnyű lenne a helyzet :N

na jól van, megveregettem a vállam, megszépítettem a kiskertemet is, itt a 7.-en ;]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19925) bnss válasza Timocicu (#19924) üzenetére


bnss
veterán

Nem hordóméretű, de zavaró számomra. Egy hónap és nyit a helyi strand, addigra le kell dolgozni. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19926) sNORh válasza Str8 sk8r (#19923) üzenetére


sNORh
addikt

szija Imrus, üdv Aninéninek.. rég láttam :)
prockó nemérdekel még? most megint meghirdettem.. :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#19927) Bubu79 válasza Timocicu (#19924) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem is baj, hogy nem érzem az illatát - az előbb már megpróbáltam vigasztalódni holmi csokival, de vigasztalhatatlan vagyok :(

Bon3ss: Nézd a jó oldalát - megáll rajta a söröskorsó, távirányító, laptoty, miegymás, valamint el lehet hitetni a szebbik nem képviselőivel, hogyha türelmesen simogatják, szerencsét hoz Nekik, mint Buddháé ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19928) bnss válasza Bubu79 (#19927) üzenetére


bnss
veterán

Söröcskét nem rá szoktam rakni, hanem szépen beletölteni. :DDD

Szerencsét hoz, az biztos. ;]

szerk.: no de most irány kutyát sétáltatni...

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19929) Timocicu válasza Bubu79 (#19927) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Mi a baj Bubuka? "buksisimi" :B

Bon: csak óvatosan! vigyázz az sms olvasgatással séta közben ;]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19930) ngabor2 válasza bnss (#19928) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tényleg, sör... már több, mint egy hete árválkodik egy a hűtőben. régebben messze nem élt volna meg ennyit. de most megyek, és elrontom ;]

(#19931) kételkedem válasza kételkedem (#19655) üzenetére


kételkedem
addikt

Örömmel jelentem, hogy sikerült netet varázsolni az öreg munkahelyi gépre! :D

Csak egy picit árnyalja az örömömet, hogy a saját otthoni gépemen elszállt az alaplapi lan. :W :W Internetezés közben egyszercsak kiírta, hogy egy hálózati kábel nincs csatlakoztatva. Rákattintottam az eszközkezelőre, hát nincs a listán hálózati csatoló :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19932) Bubu79 válasza Timocicu (#19929) üzenetére


Bubu79
addikt

A világon semmi baj van - csak iszonyat jól néz ki az a kalács :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19933) Timocicu válasza Bubu79 (#19932) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Akkor megnyugodtam. Lehet jönni majszolni :) Vagy tegyem kosárba ? ;]
Próbáltam már nutellásra, mákosra, túrósra, és sajtos - kolbászosra is :B

ngabor2: kedves megegészségesedésedre :K

Szia kételkedem :)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19934) venember83 válasza Bubu79 (#19908) üzenetére


venember83
nagyúr

A tc már csak ilyen, plagizálnak. :U

(#19935) bnss válasza Timocicu (#19929) üzenetére


bnss
veterán

Honnan tudtad, hogy azt is szoktam olvasni? ;] (Szerencsére már elég okos az eb, hogy ne kelljen minden léptére figyelnem.)

ngabor: de rég ittam valami finom belgát, holnap azt hiszem be kell szerezzek valamilyent. :D

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19936) Bubu79 válasza Timocicu (#19933) üzenetére


Bubu79
addikt

A kolbászos egészen extrémnek tűnik, de biztosan finom :K A kosár csak Macinak gyengéje :DDD

Véncsont: Igen, én is arra gondoltam, hogy Ők nyúlták a cikket :D

Egyébiránt pedig ezt hallgasd meg és szörnyülködj Te is :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19937) Timocicu válasza bnss (#19935) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Mintha emlékeznék valami ilyen balesetedre ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19938) Eastman válasza Timocicu (#19917) üzenetére


Eastman
őstag

De gyönyörűűek!

...legyél a feleségem!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19939) bnss válasza Timocicu (#19937) üzenetére


bnss
veterán

Hirtelen nem ugrik be, hogy mi történt... :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19940) Timocicu válasza Eastman (#19938) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Óóóóó, köszönöm. Könnyelmű kijelentés. ;]

Bubu: Nagyon fincsó az is, kolbász darabkákkal és sajttal van megtöltve, és szezámmaggal van megszórva a teteje ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19941) Pisztillus válasza kételkedem (#19931) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Kételkedem: Vegyél bele egy ~1000 Ft-os PCI hálókarit. Így már jártam én is, és ez volt a megoldás.

Timocicu: Nagyon guszták a kalácsok, biztosan finom lett. Egészségetekre! Az árvácskák pedig gyönyörűek!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#19942) Eastman válasza Timocicu (#19940) üzenetére


Eastman
őstag

...lehet, hogy épp' egy Oroszlán-Skorpió hölgy dobná fel igazán a napjaimat...

;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19943) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Valahogy le kéne szoktatnom magamat a délelőtti szunyókálásról. Pedig a biológiai órám szerint ilyenkor tudom kialudni magamat és jól is esik az alvás... Csak éppen itt a kerti szezon, a verőfényes jó idő. Vétek akár egy órát is eme pompás időből elpocsékolni alvással.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19944) tildy


tildy
nagyúr

Jippi, felfúrtam a wc falára a wcpapír-tartót.Rögtön el is kapott a hév, legszívesebben mindenhova fúrkálnék:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19945) Eastman válasza Algieba (#19943) üzenetére


Eastman
őstag

...ha a tested azt jelzi, hogy igényled, ne sajnáld! Októberig lesz még jó idő. :K Tudom, hogy a kerti munkák "határidősek", de a szervezetnek is át kell állnia a tavaszra. Pár napot adj magadnak...

Tildy: ...ezzel kb én is így vagyok...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19946) Timocicu válasza Eastman (#19942) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Húhaaaa! :B

Nagyon le vagyok figyelve ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19947) kételkedem válasza tildy (#19944) üzenetére


kételkedem
addikt

Én ma a garázs falára fúrtam fel egy polcot, amit saját kezűleg állítottam elő :U
Fúrni jó! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19948) Eastman válasza Timocicu (#19946) üzenetére


Eastman
őstag

Nem tudom, hogy Ti hogy' vagytok vele, de itt nálunk Dél-Budán, az ágyamban nagyon tavasz van...

:D

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19949) phanzetomox


phanzetomox
őstag

jó estét mindenkinek! remélem nem rosszalkodtatok!

(#19950) fokukac válasza AMD Power (#19824) üzenetére


fokukac
nagyúr

Az Árpád-híd felőli oldalon van pár parkolóhely, ahol nem büntet a közterület-felügyelő, és emellett van még pár tucat, ahol garantáltan megvág 6 ezer forintra. Van fizetőparkoló is a szálló mellett, asszem 300 Ft/óra áron.

Engem 2007-ben büntettek meg ott 6 ezer forintra, este fél 10-kor, 42 fokban. Nem volt rajtam sapka.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.