Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19851) Tim82 válasza dragonfx (#19846) üzenetére


Tim82
nagyúr

Aki 2009-ben freemailt használ, sikeres ember nem lehet. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19852) Timocicu válasza dragonfx (#19846) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nekem nincsen, de ajánlom figyelmedbe : www.gmail.com vagy www.postafiok.hu :K

Válts! ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19853) NoLF


NoLF
addikt

egészségünkre!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19854) csapos2 válasza NoLF (#19853) üzenetére


csapos2
addikt

Felhasználó! ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#19855) Timocicu válasza NoLF (#19853) üzenetére


Timocicu
aktív tag

ebéd gyanánt? ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19856) NoLF válasza Timocicu (#19855) üzenetére


NoLF
addikt

desszertként ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19857) Timocicu válasza NoLF (#19856) üzenetére


Timocicu
aktív tag

:Y jó kis nasi

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19858) Bubu79 válasza NoLF (#19853) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó választás :K Egs!

Szia Timoka :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19859) Timocicu válasza Bubu79 (#19858) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szia Bubuka! :)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19860) NoLF válasza Bubu79 (#19858) üzenetére


NoLF
addikt

egyszer már ittam, de akkor egy nagyszabású sörkóstolás egyik utolsó darabjaként csúszott le, s nem igazán emlékszem rá :D

de nagyon finom, duplabak.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19861) Bubu79 válasza NoLF (#19860) üzenetére


Bubu79
addikt

Nyári estéken megesik, hogy egy közeli vendéglátóipari létesítmény teraszán búzasörrel múlatjuk az időt, melyet Paulanerék juttatnak el hozzánk.

A gyöngyöző oldalú korsó kellemesen hűti az ember kezét, a benne lévő nedű pedig simogatja az ízlelőbimbókat, miközben jókat beszélgetünk az előttünk elsétáló kettessel kezdődő személyi számú egyedeket mustrálgatva :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19862) NoLF válasza Bubu79 (#19861) üzenetére


NoLF
addikt

sokféle paulaner van, és bizony én mindet szeretem :) de ez a salvator elég különleges.

van ugye paulaner original münchner hell, van paulaner oktoberfest bier, paulaner hefe weiss, paulaner hefe weiss dunkel, meg most a paulaner salvator. szerintem van még egy oktoberfest märzen is, bár azt rég láttam, lehet hogy nem is paulaner csak rosszul emlékszem.

Münchenben is volt már szerencsém paulanert inni a helyi korcsmában, ott sem volt rossz az íze :D

wiki segített:

* Paulaner Diät Pils (4,3%) - csökkentett kalóriatartalmú világos sör
* Paulaner Hefe-Weissbier Naturtrüb (5,6%) - szűretlen búzasör
* Paulaner Hefe-Weissbier Dunkel (5,3%) - szűretlen barna búzasör
* Paulaner Hefe-Weissbier Leicht (3,2%) - csökkentett alkohol- és kalóriatartalmú búzasör
* Paulaner Hefe-Weissbier Alkoholfrei (0,5%) - alkoholmentes búzasör
* Paulaner Helles Gold (4,5%) - világos sör
* Paulaner Nockherberger (5,2%) - sörpecialitás (csak a müncheni Nockherberg Paulanerkellerben érhető el)
* Paulaner Oktoberfest Bier (6,0%) - szezonális sörspecialitás (csak az őszi sörfesztiválokra, különösen az Oktoberfestre)
* Paulaner Original Münchner Hell (4,9%) - világos sör
* Paulaner Original Münchner Dunkel (5,0%) - barna sör
* Paulaner Original Münchner Leicht (3,2%) - csökkentett alkohol- és kalóriatartalmú világos sör
* Paulaner Original Münchner Alkoholfrei (0,5%) - alkoholmentes világos sör
* Paulnaer Original Münchner Märzen (5,8%) - oktoberfest/märzen típusú világos sör
* Paulaner Original Münchner Urtyp (5,5%) - pils típusú világos sör
* Paulaner Premium Pils (4,5) - klasszikus német pils
* Paulaner Roggen (5,3%) - szűretlen rozssör
* Paulaner Salvator (7,5%) - erős sörspecialitás (doppel bock)
* Paulaner Weissbier Kristallklar (5,5%) - szűrt búzasör
* Paulaner Weißes Gold (4,5%) - szűrt búzasör

:Y :Y :Y

áhá, és ahogy nézem hozzájuk tartozik az eddigi egyetlen rozssör amit ittam, a Thurn&Taxis Roggen is :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19863) Bubu79 válasza NoLF (#19862) üzenetére


Bubu79
addikt

A szó, ami nem jutott eszembe eddig, az a Paulaner Hefe Weiss - ezt mérik ugyanis a söntésben :K

De ahogy elnézem a listát, van még mit kóstolgatni :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19864) bnss


bnss
veterán

Szép napot! Lehet, hogy Celeb leszek, pont ott volt a TV2, ahol én szálltam fel a buszra. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19865) pohár válasza bnss (#19864) üzenetére


pohár
félisten

Lehet utánad kajtattak :DDD

Napsütéses délutánt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19866) Bubu79 válasza bnss (#19864) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked is szépet ;)

Miért kellene csodálkozni ezen - biztosan nem láttak még kilinccsel előre, Ladával felvágódó utast a buszon ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19867) Timocicu válasza bnss (#19864) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szia Bon :)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19868) NoLF


NoLF
addikt

hát annyira vonzott, hogy meg kellett kóstolnom ezt a st benoit blond típusú apátsági finomságot is, nem tettem rosszul :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19869) philoxenia válasza bnss (#19864) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Miről fogunk megismerni?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19870) Bubu79 válasza philoxenia (#19869) üzenetére


Bubu79
addikt

Bukóval a fején kászálódik ki a Ladából :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19871) tildy válasza Tim82 (#19832) üzenetére


tildy
nagyúr

Vigyázz mert a következő privát üzenet közlésnél jön racecam és kirak :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19872) bnss válasza pohár (#19865) üzenetére


bnss
veterán

Lehet, de az operatőrt inkább kihagynám, elég csak a riporter néni. ;]

Bubu: szép is lenne, mondjuk volt már részem hasonlóban, annyi különbséggel, hogy én voltam a buszon, és egy autós szépen elbambult, és nem vette észre a csuklós Mercit. :DDD

philo: majd kiabálok, ha véletlen bekerülök a képsorok közé. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19873) philoxenia válasza Bubu79 (#19870) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

..és ha álruhában más lesz az...? /álsisakban :D /

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19874) nike_


nike_
addikt

Sziasztok....

(#19875) philoxenia válasza nike_ (#19874) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ennek a tokja :F :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19876) Bubu79 válasza philoxenia (#19873) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért egy ilyen orrot és bamba tekintetet csak megismernénk a sisak alatt is ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19877) tope válasza bnss (#19872) üzenetére


tope
addikt

Szerintem már le is adták :DDD

Philoxenia: Szerintem rád fér egy kis pihenés :)

[ Szerkesztve ]

(#19878) Bubu79 válasza tope (#19877) üzenetére


Bubu79
addikt

Az oszlopot meglátva elsőre az a rész ugrott be, amikor újraélesztette az egyik járókelőt a kandeláber tápkábele segítségével :DDD

Meg is van ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19879) nike_ válasza philoxenia (#19875) üzenetére


nike_
addikt

Eltaláltad.

(#19880) philoxenia válasza Bubu79 (#19876) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyen sisakja van?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19881) Bubu79 válasza philoxenia (#19880) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha tényleg át akar verni minket, akkor valami ilyesmi lehet Rajta ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19882) bnss válasza Bubu79 (#19876) üzenetére


bnss
veterán

Nincs is nagy orrom. ;]

tope: majdnem, kicsit többen voltunk a megállóban. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19883) philoxenia válasza Bubu79 (#19881) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gondolod... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19884) Bubu79 válasza philoxenia (#19883) üzenetére


Bubu79
addikt

Dzsízusz - ez Ő :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19885) philoxenia válasza Bubu79 (#19884) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Árván a járgány....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19888) frame>24


frame>24
addikt

néha előfordul, hogy akarok hozzászólni valami értelmeset, de annyi az elgépelés, hogy mire kijavítom, elmegy a kedvem az egésztől és el se küldöm...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#19889) Timocicu válasza bnss (#19882) üzenetére


Timocicu
aktív tag

khmm, khmm na jól van! :U

:B meg is bocsájtva :) de konzerven ám ;]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#19890) bnss válasza Timocicu (#19889) üzenetére


bnss
veterán

Elnézést, kimaradtál. :B Szia!

Megyek, térdelek egy fél órát kukoricán. :K

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19891) Str8 sk8r válasza bnss (#19890) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...és én is kimaradtam... :DDD ...és még sokan mások... :)) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#19892) RoyalFlush válasza philoxenia (#19753) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Köszönöm! Többieknek is :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#19893) bnss válasza Timocicu (#19889) üzenetére


bnss
veterán

Rendben, fel is bontom, hogy a sorjás peremet jobban érezzem! :)

Szia Str8 sk8r! ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19894) Bubu79 válasza bnss (#19893) üzenetére


Bubu79
addikt

Bonts fel egy ilyen konzervet inkább :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19895) frame>24 válasza RoyalFlush (#19892) üzenetére


frame>24
addikt

...aztán majd rájössz, hogy ez milyen kevés még; ;] ;], pláne ahhoz, hogy hatékonyan kommunikálj...

Azért természetesen grat!, welcome to the club, etc. ;)

#19896) Bubu79 : ez nem kétséges, bár nem feltétlenül kell, hogy agyturkász legyen :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#19896) Bubu79 válasza frame>24 (#19895) üzenetére


Bubu79
addikt

Rádférne egy agyturkász, úgy nézem - mostanság mintha cseppet negatív lennél... :U

Mod: Háddevau - akkor rombusz alakú nyugi fagyi :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19897) bnss válasza Bubu79 (#19894) üzenetére


bnss
veterán

És erre térdeljek, miután megittam a tartalmát? :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19898) RoyalFlush válasza frame>24 (#19895) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Lehetséges, de ahhoz mindenesetre elég lesz, hogy megkaphassam a diplomámat. :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#19899) venember83 válasza frame>24 (#19895) üzenetére


venember83
nagyúr

De lehet, attól még csak izgalmasabb az egész. Bár akkor a szabadidejében is agyturkászkodna, az meg egy idő után akár zavaróvá is válhat. :U

Bubu: Könnyű úgy pozitívnak lenni, hogy az ember optimistán szemléli a világot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19900) Bubu79 válasza bnss (#19897) üzenetére


Bubu79
addikt

De most mééér? Ez is csak kukorica ;]

Véncsont: Hát ebben biza lehet valami - kéne egy jó nagy pozitív visszacsatolás, amitől begerjedhet :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.