- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Gurulunk, WAZE?!
- Depression: Hardver rúzs effektus?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- total90: SSD és HDD árak 2026-ban – most kell vásárolni, vagy várni 2028-ig?
Aktív témák
-
N1
tag
válasz
FehérHolló
#4195
üzenetére
Attól függ..
Ráadásul nem is erőltettem a dolgot, szerintem simán tud ennyire vérezni. Bár csaj még nem voltam. -
Kidus
őstag
válasz
FehérHolló
#4195
üzenetére
Nem torvenyszeru.
Sot, van olyan is, akinek annyira gyenge a hartya, hogy atszakad kemenyebb sport tevekenyseg kozben, vagy csak ugy.
Legalabbis en igy tudom. -
tildy
nagyúr
Ritkén szoktam qrva ideges lenni, de most az vagyok. Hülye paypal letiltott, hülye amcsi nő meg értetlen volt, háromszor mondtam el neki a paypalos emailcímem mire megértette. Az accountomat kicsit pihen, mert szerintük unauthorized access volt, miközben reggel eléggé le volt terhelve a rendszerük, ezért 3szor próbáltamugyanazt az itemet kifizetni. Komolyan , qrva élet, most ideges vagyok. Meg türelmetlen.
-
N1
tag
válasz
Retro11
#4191
üzenetére
Még egy tanácsom lenne. Ha egy haveroddal, meg egy csajjal vagy, akkor miközben ő fakanál, te meg fuvolaleckét adsz, véletlenül se nézz össze a haveroddal, mert irdatlan röhögésben fogtok kitörni, a csaj nem fogja érteni mi van, megsértődik, hazamegy, és a végén ott álltok. Mind a ketten. Magányosan..

na azt hiszem mára ebből elég ennyi.
[Szerkesztve] -
N1
tag
Nem tudom kommentálni az esetet.
Talán nem is kívánom.
-
Retro11
senior tag
Fuu vazz jó erős csatornátok van!És 110kilós?Hogy te milyen embereket szedsz össze
!Nem volt jobb,de komolyan?
!
P.S: Tényleg videózhattál volna!
P.S 2: Pont lefeküdni készülök
mesélj már még ilyeneket
P.S 3: ''aztán kitessékeltem nemröhög az emeleti ablakon'' ettől majdnem lefordultam a székről
-
N1
tag
válasz
Retro11
#4187
üzenetére
Váá. Ezt a dezsős poént kihagyhattad volna.

Én mit mondtam? Semmit se tudtam kinyögni.
Azt meséltem már, amikor egy saccra 110 kilós csaj feküdt reggel az ágyamban, semmire se emlékeztem, és nekiállt fellármázni az egész házat, hogy hol a bugyija
Amit talált magára kapott, aztán kitessékeltem nemröhög az emeleti ablakon, lemászott valahogy a csatornán, nem kicsit lett volna körülményes elmesélni az épp ébredező anyáméknak, hogy mi történt. Erre? Csöngetnek, anyám kinyitja az ajtót, aszondja a csaj: Csókolom itt hagytam a bugyimat. 
-
Kidus
őstag
válasz
Foglalt név
#4184
üzenetére
Majd jatekra veszek egy uj szar szutyok hanyadek PC-t

Minden masra tokeletes a kis uzsidoboz, jatekra meg ugysem lesz idom belathato idon belul, igy nem fog annyira fajni.
Majd gyujtok soksok penzt, es akkor veszek.... egy uj macit (
), aztan gyujtok meg tobbet, es akkor egy ilyen... azt. -
válasz
Foglalt név
#4184
üzenetére
Na ez tutira meghatotta szegénykét

-
Kidus
őstag
Koszonom Istenem hogy van egy Mac-em, es nem kell ezt a szar szutyok hanyadek PC-t eletre lehelni minden nap minden tizedik percben, mikor leall!
Koszonom!!!!
-
The DJ
addikt
Sziasztok!
Pár barátommal és diszkós kollégámmal elhatároztuk, hogy csapatba tömörülünk, Dj Teamet alakítunk és közösen próbáljuk meg egymást segítve, tapasztalatokat cserélve szolgáltatni az igényes zenét a környéken és déli régió területén belül. Elég komolyak a szándékaink, saját mix cd-k, remixek vannak készülőben, a poén kedvéért Jasszerrel pedig még saját névvel és logoval ellátott pólókat is rendelünk
Egyik ismerősöm azt tanácsolta, ha ennyire komolyan gondoljuk jegyeztessük be, mint szervezet és ha megtesszük támogatna is bennünket adományokkal a későbbiekben
Namármost ezzel kapcsolatban lenne nekem pár (jó sok) kérdésem, de nem tudom ilyen témákkal foglalkozó topik létezik-e vagy hol kellene ennek jobban utánajárnom...
Ha valakinek lenne ötlete azt megköszönném
-
burgatshow
veterán
Beck's
Miller
Gösser
Borsodi
Nálam ez a sorrend.
Na én el csillagkaput nézni!
-
N1
tag
válasz
csapos2
#4177
üzenetére
Hátöö.
Egyszer egy bulejban sikerült közösülnöm, illetve majdnem, mert nagyon nyöszörgött szegény*. Oké, próbáljuk máshogy, a sötétben semmi se tűnt fel, amikor végeztünk és kimentem, mindenki hátrahőkölt, nem értettem mi van. Nézem tükörben, bazz véres a szám.. a pólóm is.. a nadrágom is..
Szeretnél még történeteket?
*mint utóbb kiderült, szűz volt
[Szerkesztve] -
Blaise
veterán
búzasört igyatok
-
ngabor2
nagyúr
ez egy szar nap volt. megyek alszani.
-
Ramius
őstag
egy ügyes photoshop munka: [link]
-
N1
tag
Hogy rohadna le az is aki kitalálta a Ferrobondot!
Kitéptem az ujjamból a filcet.. Egy jó fél centi vastagon vitte a bőrt, dőlt a vér, kész horror volt..
Ja és alatta be van hegesedve, rendesen megégett. Aztakurva.
[Szerkesztve] -
válasz
Winner_hun
#4152
üzenetére
kicsit áztasd bele a makkodat, hátha akkor ketté bírod harapni

-
Beck's.
-
Ramius
őstag
nálunk van vagy 10 doboz dreher.
-
Winner_hun
félisten
Borsodi
-
Thrawn
félisten
Szalon barna
-
ngabor2
nagyúr
válasz
Retro11
#4139
üzenetére
passzolom... lehet, hogy ittam, hogy ízlett-e, azt megnemmondom.
a floreffe az ízlett, csak most nem tudok venni
bementem a bankba, befizettem 12k-t.
hazajöttem, hogy utalok 1.8k-t a pólóért... erre felhasználható egyenleg 0 ft. ...szátok meg. még egy út, az otp-ben befizet. -
FehérHolló
veterán
Köszi mindenkinek!
-
N1
tag
a Ferrobond ragasztó, némi filcanyag és az emberi bőr kémiai égést hoz létre..
vigyázzatok ezzel a szarral. fél másodperc alatt ráragad a kezedre, egy másodpercig utána még semmi, aztán beleég szabályosan a húsba, és rendesen füstöl is ilyen világosszürkén..
és annyira fáj, hogy az nemigaz. negyed órája csorgatom az ujjamra a jéghideg vizet, és most kezd jó lenni, de hogy hogy fogom kioperálni belőle a filcet
-
Lord Zero
addikt
válasz
FehérHolló
#4119
üzenetére
nálam tökéletesen megy
amúgy:![[kép] [kép]](http://img104.imageshack.us/img104/6428/aviinfvs3.jpg)
szerk.
ja látom, mondták már, 6.x divx
[Szerkesztve] -
Thrawn
félisten
válasz
FehérHolló
#4119
üzenetére
Ez DivX 6.2.5. Ha nem akarsz kodeket feltenni akkor VLC.
Jancsi: lol IJ
bandus: na itt egy rendes ember
[Szerkesztve] -
válasz
FehérHolló
#4119
üzenetére
k-lite codec pack+media player classic
-
marsu
veterán
válasz
FehérHolló
#4116
üzenetére
De most miért?
A csokit mindenki szereti, meg a mikulást is.
A rénszarvasnak meg piros az orra.
Aktív témák
- Lenovo Thinkpad X230 TABLET,12.5",HD IPS KIJELZŐ,i5-3320M,4GB DDR3,320GB HDD,WIN10
- Karcmentes ÚJszerű Apple MacBook Air 13" M4 16/256GB Silver 1OO% ! még 6Hó Nemzetközi APPLE GaranciA
- Lenovo Thinkpad X230,12.5",HD,i5-3320M,4GB DDR3,500GB HDD,WIN10
- Apple iPhone 16 128GB 100% Akku,Újszerű,Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- LG UltraGear 34GS95QE Monitor
- ÚJ AKKU! Ár/ÉRTÉK BAJNOK! Dell Latitude 5330 i3-1215U 6mag! 16GB 512GB 13.3" FHD 1 év gar
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i5 14600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 9060 XT 16GB Asus A31 PLUS TG ARGB 650W
- ÚJ Bontatlan Honor X7d 6/128GB fekete/ 12 hónap jótállással!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R3 4100 8GB DDR4 240GB SSD GTX 1050Ti 4GB Asus Vento AD DeepCool 400W
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Gold- 1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4514
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



!Nem volt jobb,de komolyan?
mesélj már még ilyeneket

Amit talált magára kapott, aztán kitessékeltem nemröhög az emeleti ablakon, lemászott valahogy a csatornán, nem kicsit lett volna körülményes elmesélni az épp ébredező anyáméknak, hogy mi történt. Erre? Csöngetnek, anyám kinyitja az ajtót, aszondja a csaj: Csókolom itt hagytam a bugyimat. 



!Pilsner nálam überelhetetlen!Najó azért a Buckler is meghatja szívem
!Misem bizonyítja jobban a sörös üveg gyűjteményem,meg az hogy ittam már Kanizsait
hát mit iszol te....?
