Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 32 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#616) piqla


piqla
őstag

Munkakent vegig kellett allnom a viva comet dijatadot; ott volt a tokio hotel nevu valami is.
A lenyeg elso korben az volt, hogy allni kellett a bizonyos piros szonyeg mellett (mas kerdes, hogy egy kurva nagy heineken volt az egesz, szoval piros annyi, amennyi a zaszlojukon) es tapsolni, ha jon egy ''sztar''.
A kis tizenevesek (tenyleg kicsik voltak) sikongattak, orjongtek, tobben is sirtak a bill nevet kialtozva (es ez igaz...) Egytol-egyig orjongtek, fenykepeket akartak csinalni, de nem engedtek nekik a nagy biztonsagiak, hogy kozos kep keszuljon; es mivel a fizetett tapsikolok (mi) elalltuk az elso sort, csak B-kategorias kepeket csinalhattak.
Es itt jon a jo dolog: kedvs telefonomnak hala, sikerult videot csinalnom a himnos enekesrol (bill) de meg milyet... Elottem allt gyerekek, az orrlyukat is fel tudtam venni.
Azt hiszem, felteszem a terrasms lapra, es 200ftos smsert le lehet majd tolteni...
Ugyhogy en mar boldogan halok meg, hozzamert a bill, a majka elnezest kert, hogy nekem jott es sebeok janossal csinaltam kozos kepet a hivatasoso fotosoknak.
Orulok, hogy ezt megoszthattam veletek :D

Szereted az állatokat?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 32 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.