Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) LOTR válasza S-eye (#450) üzenetére


LOTR
addikt

nekem továbbra is csak az nem világos, hogy honnan van neked meg az az információ, hogy a 17. században született?

One Ring to rule them all

(#452) S-eye válasza LOTR (#451) üzenetére


S-eye
senior tag

Megtaláltam pontosan. Rufus mondja Bobbynak telefonon, hogy Fergus Rodrick McLoad, vagyis Crowley, 1661-ben született.

S06E04 kb 22. perc

[ Szerkesztve ]

(#453) S-eye


S-eye
senior tag

Az S08E21 nagyon ütős lett:)

(#454) Hatchet


Hatchet
csendes tag

21: végre hasonlított önmagára a sorozat

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#455) S-eye válasza Hatchet (#454) üzenetére


S-eye
senior tag

Ja. Mondjuk az első három évad ijesztőbb stílusát már nem követik.A 22. résznek is már nagyon ígéretes a promója. Szerintem nem fog sikerülni nekik ez a nagy kapubezárás, mert akkor ki ellen küzdenének a 9. évadban? Ha esetleg sikerül, akkor meg arra gondolok, hogy páran azért kijutnak majd...

(#456) Hatchet válasza S-eye (#455) üzenetére


Hatchet
csendes tag

az előző évadok alapján közel 100%-os esélyt látok rá, hogy az utolsó jelenetben Sam/Dean/Castiel bennragad a pokolban/purgatóriumban/mennyben/esetleg valami új ismeretlen helyen... :D

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#457) S-eye válasza Hatchet (#456) üzenetére


S-eye
senior tag

:P De akkor már egyáltalán nem lenne valami nagy fordulat a sztoriban. Számomra a 6.évad fináléja volt a legdurvább, hogy csak néztem :Y

(#458) S-eye


S-eye
senior tag

S08E22 :Y
Nagyon magához jött a sorozat, nem semmi fordulatokat tesznek bele most :R

(#459) leslieke válasza S-eye (#458) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szóval jó rész volt? :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#460) S-eye válasza leslieke (#459) üzenetére


S-eye
senior tag

Aha :B

(#461) Hatchet


Hatchet
csendes tag

utolsó két részben (8 / 21-22) tényleg önmagára talált, megvolt a régi hangulat sztem.

lehet, h az lesz az évad vége, hogy bezárják a mennyet és/vagy a poklot. addig oké, hogy senki nem jut ki onnan... de jó eséllyel az lesz a kellemetlen, hogy be sem megy senki...

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#462) S-eye válasza Hatchet (#461) üzenetére


S-eye
senior tag

Szerintem nem sikerül nekik, vagy nagyon hamar kinyitják utána a kapukat. Crowley helyett szerintem Abaddon lesz a főgonosz.

(#463) leslieke


leslieke
Jómunkásember

8x21-22 jó kis felvezetés volt a fináléhoz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#464) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Supernatural 8x23 Promo "Sacrifice" (HD) Season Finale

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#465) S-eye válasza leslieke (#464) üzenetére


S-eye
senior tag

Remélem Cass nem lesz megint rossz, mert abból már elég volt. Itt pont úgy tűnt, mintha Kevint ki akarná csinálni.

Bővítem az elképzelésem. Ha Abaddon lesz az új góré, akkor szerintem ki akarja majd szabadítani Lucit.

(#466) keIdor válasza S-eye (#465) üzenetére


keIdor
titán

Jó lenne, Lucifer hatalmas arc. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#467) S-eye válasza keIdor (#466) üzenetére


S-eye
senior tag

Nálam Crowley a kedvenc gonosz :)

(#468) Padisah


Padisah
tag

Szerintem az lenne hatalmas befejezés, ha Crowleyt "megtisztítanák". :D
Aztán a 9. évad a Menny bezárásáról szólna, a 10. meg a Purgatóriuméról.
Hmm a 11. meg Isten felkutatásáról.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#469) S-eye


S-eye
senior tag

Mindenki készüljön, mert reggelre érkezik a finálé :))

(#470) leslieke válasza S-eye (#469) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#471) S-eye


S-eye
senior tag

Most néztem meg :) Elég jó volt, de azért az előző részt nem űbereli. Többet nem is mondok:) Majd csak azután, hogy ti is láttátok.

(#472) leslieke válasza S-eye (#471) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Évadzárónál rosszul hangzik az, hogy csak elég jó volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#473) S-eye válasza leslieke (#472) üzenetére


S-eye
senior tag

Remélem neked jobban fog tetszeni :K

(#474) LOTR


LOTR
addikt

én sem bírtam ki, hogy ne nézzem meg azonnal
valóban nem volt kiemelkedően jó rész, elég sok minden kiderült, amit nem szoktak ilyen hirtelen ránk zúdítani, de szerintem kellett ez, hogy megnyissák az utolsó két záró évadot (de legalábbis a 9-et), és persze legalább annyi új kérdést is kaptunk mellé
ahhoz pedig már hozzászokhattunk (volna), hogy úgy zárják a szezont, hogy b+ mikor jön a következő
adja azért, nem kicsit!

@falatka2003:
SupNat 8x23. Felhangzik a himnusz. Jó szórakozást!
Kansas - Carry On My Wayward Son

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#475) leslieke válasza S-eye (#473) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na, sikerült megnézem. Lett új főgonosz és megvan a küldetés is a következő évadra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#476) doc


doc
nagyúr

azert ebben a reszben eleg magas volt a WTF-faktor, a vege meg eleg epic lett
meg mindig azt mondom, hogy abba kellett volna hagyni a sorozatot mikor Sam a pokolba kerult, de azert sikerult egesz szepen felhozniuk a szeriat egy korrekt szintre
es nem hittem volna, de ugy tunik hogy sikerult a kovetkezo evadra is meglepni a szokasos "sztoridurvitast" :C

(#477) Hatchet


Hatchet
csendes tag

Jó rész volt! mondjuk a befejezést nem találtam el :)

aki nem látta annak spoiler:
nekem bejött, hogy előszedték az eddig bevált sablonokat a poénoknál:
Crowley 8 méter hosszú szerződése az alkuhoz, Castiel társkeresős érdeklődése, Dean hülye nézései, amikor kiderült, hogy ő mászott rá hatodikban a csajra, vagy amikor a csapos egy másik fazonnal jön össze.
Az ilyenek nélkül szerintem nincs Supernatural! :DDD

+1: Carry on my Wayward Son!

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#478) S-eye


S-eye
senior tag

Kezdem magam szégyellni, hogy nekem annyira nem jött be ez a finálé, persze jó volt(nálam a legjobb évadzáró a 6. évad vége talán) :B
Ez is spoileres,ne olvassa, aki nem látta:

Kiváncsi leszek, hogy mi lesz Crowley-val(hallottátok, hogy Rodrickként mutatkozott be a Sheriffnek?:) ), meg akkor Cass is állandóan velük fog lógni, vagy csak néha elűtűnik, ahogy szokott?

(#479) doc válasza S-eye (#478) üzenetére


doc
nagyúr

Crowley csak azert mutatkozott be Roderick-kent, mert gondolom valami tarskereso oldalon/hirdetessel szedte ossze a csajt, szoval ketlem hogy lenne jelentosege

(#480) leslieke válasza S-eye (#478) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Misha Collins állandó státuszú szerepet kapott a következő évadra. Cass meg nem fog repkedni ide-oda, mint eddig, de szerintem nem lesz állandóan a srácokkal.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#481) Padisah


Padisah
tag

Spoiler!!

Majdnem bejött a tippem. Egy kicsit csalódtam az évadzáró részben, mert csak majdnem jött be a tippem, pedig mekkora lett volna, ha Crowley megtisztul, sőt beáll vadásznak. Abbadon lett az új főgonosz? Szerintem Cas elveszítette angyali erejét a végén.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#482) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A következő évadok 2013. októberében indulnak, és a Supernatural ősztől KEDDENKÉNT kerül bemutatásra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#483) keIdor válasza leslieke (#480) üzenetére


keIdor
titán

SP: Hát repkedni biztos nem fog, elvették az erejét.:) Legalábbis nagyon úgy tűnt, ez az alapíts családot, élj normális emberként duma is erre következtet.
Kíváncsi leszek a királlyal mi lesz ezek után, meg az ő poklával.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#484) leslieke válasza keIdor (#483) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

SP: úgy van, emberré vált. Meg az összes többi angyal is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#485) keIdor válasza leslieke (#484) üzenetére


keIdor
titán

Ki kéne hozni Lucit meg Misit is.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#486) S-eye válasza keIdor (#485) üzenetére


S-eye
senior tag

(#479) doc
Szerintem pont azért mondta, mert mikor még ember volt Fergus Rodricknak hívták:)
(#485) Keldor papa
Felvetődik a kérdés: Luci és Misi is halandó lett?

(#487) keIdor válasza S-eye (#486) üzenetére


keIdor
titán

Ők a pokolban vannak, ott szerintem nem hatott a varázslat. Na meg mindkettő arkangyal, lehet többet bírnak azok.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#488) S-eye válasza keIdor (#487) üzenetére


S-eye
senior tag

Azt mondod a szárnyuk fele megmaradt? :D

Egyébként, ha valaki nézi a Hannibált, akkor annak friss részében Raffi arkangyallal találkozhat :D

(#489) leslieke válasza keIdor (#487) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó eséllyel ezzel fogják magyarázni, ha visszatérnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#490) tween


tween
őstag

Csak most néztem meg...óóó mekkora finálé..ilyenkor azt utálom, hogy a rosseb megesz mire újra indul az évad :D

(#491) Hatchet válasza S-eye (#488) üzenetére


Hatchet
csendes tag

A Hannibal nagyon durván jóra sikerült sorozat!!!

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#492) S-eye válasza Hatchet (#491) üzenetére


S-eye
senior tag

Ja, remélem jó sok évadot csinálnak majd belőle:)

(#493) Hatchet válasza S-eye (#492) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Pár hete azt olvastam, hogy úgy tervezik, hogy a 4. évad érne el a Vörös sárkány történetéig.

Crowley csengőhangja király (Baby got Back):
[link]
:DDD

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#494) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Supernatural-es producer, Jim Michaels elmondta, hogy 23 részes berendelést kaptak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#495) S-eye válasza leslieke (#494) üzenetére


S-eye
senior tag

Az jó, szerintem még +1 évadot látunk belőle, szóval összesen 10-et.

(#496) Hatchet


Hatchet
csendes tag

ez vicces:

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#497) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Friss hírek:

Vendégszerep: Felicia Day – Supernatural – 9×04, Kim Rhodes – Supernatural – 9×08.

Misha Collins fogja rendezni a Supernatural – 9×17-et.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#498) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Supernatural : Comic Con Reel

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#499) S-eye


S-eye
senior tag

Arra vagyok kíváncsi, hogy Crowley-t életben hagyják-e, vagy már csak Abaddon lesz benne

(#500) Padisah válasza S-eye (#499) üzenetére


Padisah
tag

Szerintem Crowley már majdnem annyira szerves része lett a sorozatnak mint a két főszereplő. Figyeljétek meg, lesz még belőle angyal is. :)

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.