Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Sziasztok!
Tud valaki esetleg a sorozatban szereplő "Angel Blade"-ről bármi tervrajzot, robbantott ábrát, hiteles adatokkal?
Köszönöm!

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#552) S-eye


S-eye
senior tag

#551) joshuam sajnos nem tudok

Szerintem a 9x11 még jobb is volt mint az előző rész

(#553) keIdor válasza S-eye (#552) üzenetére


keIdor
titán

Jó lett szerintem is.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#554) S-eye válasza keIdor (#553) üzenetére


S-eye
senior tag

én azt hittem Dean Rubitól kapott kése lesz majd az ő saját pengéje. Nem pedig meg kell keresni a szamárállkapcsot( nem emlékszem, hogy tényleg az volt-e már). De legalább már lesz programjuk vagy 10 epizódon át :DDD

(#555) J0shu4M1ll3r válasza S-eye (#552) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Azért köszi. Sajnos én is erre jutottam, kb áttúrtam a netet oda vissza 2szer, de semmi konkrétum.
Mind1, valahogy csak kiderítem :D

Amúgy az új rész nekem nagyon tetszett. Az elejétől követem a sorozatot, amióta vetítik, de eddig nem nagyon emlékszem ilyen fordulatra, amit most láttam. Csodálom, hogy a Vatikán eddig még nem lépett valami hasonlót, mind amilyet a Da-Vinci kód idején :D

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#556) S-eye válasza J0shu4M1ll3r (#555) üzenetére


S-eye
senior tag

Egyébként mire kell neked az a tőr? :) Valami durva LARP-oláshoz :D

Számomra az volt a legdurvább fordulat, amikor Cassnek "szuper ereje" volt.
Hát az is biztos, hogyha valaki keresztény vallások iránt érdeklődik, akkor ne innen tanulja meg a sztorikat :)

(#557) J0shu4M1ll3r válasza S-eye (#556) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Ja, csak úgy relikviának, gondoltam jól néz ki a polcon :)
(de a LARP se lenne rossz gondolat :D )

Az se volt rossz rész

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#558) keIdor


keIdor
titán

SP: Kíváncsi leszek mi lesz Gagréel sorsa, nekem inkább áldozatnak tűnik nem gonosznak, csak eléggé össze van zavarodva. Mondjuk ha kezdetben őszinte lett volna Dean-el, nem ez lenne.
Ekkora bűn, hogy nem tudta megakadályozni Lilith (a kigyó, Ádám és Évánál) visszatérését a Paradicsomba és emiatt örökké börtön meg kínzás? A mennyek nem sokban különbözik a pokoltól. Még jó hogy nem vagyok vallásos, ezekhez se imádkoznék.:DDD Jó persze csak kitaláció, de jópofa.:)
Magát Lucifert kellett volna előbb megállítani, mielőtt létrehozza Lilith-ből az első démont... de úgy is lehet nézni maga Isten hozta létre a gonoszt, először is a leviatánok sem tűntek jónak, utána Lucifer, majd Lilith (az első nő), aki ugye nem akart Ádám (a férfiak) alá kerülni és utána jött csak Éva.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#559) LOTR válasza keIdor (#558) üzenetére


LOTR
addikt

és ha hátrább megyünk a történetben, akkor Isten létrehozta az angyalokat és Lucifer egy volt az arkangyalok közül ésatöbbi...

One Ring to rule them all

(#560) Hatchet


Hatchet
csendes tag

se9ep11 jó rész volt, ez a Dean-Crowley párosítás frissít a sorozaton. Végre előszedték Dean harcosabb énjét, Crowley állandó sunnyogása és beszólásai meg ott vannak nagyon.
A teázós résznél behaltam a röhögéstől, amikor remegő kézzel és eltartott kisujjal ráborult a csészére :D

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#561) diegho


diegho
nagyúr

Nem is tudtam, hogy van ilyen topic.

Eddig minden részét láttam a sorozatnak, szerintem jelenleg a legjobb misztikus sorozat, ami fut, bár néha kezd kicsit vontatott lenni. A lucifer-es szezon óta, mintha kicsit csökkent volna a színvonal, bár Crowley karaktere minél többet szerepel, annál jobban pörögnek az események. Jelenleg így a szezon közepénél nem lehet megmondani mi lesz, de kíváncsi vagyok, hogy isten mikor fog feltűnni. Eddig mindig csak passzív szerepet kapott azzal, hogy Castiel-t újrarakta, de érdekes, hogy minden bűne és hibája ellenére mindig újraélesztette. Lehet valójában Castiel isten?
A másik érdekes kérdés, hogy mikor fog újra feltűnni Death. Szerintem zseniális embert találtak a szerepre, kár, hogy csak abban a pár epizódban játszott, pedig nem lenne rossz többször látni.
Vannak azért vicces dolgok is, mint pl Dean lezúz pár démont, sőt angyalt is... azért kicsit erősebbre is csinálhatták volna őket.
Lucifert is nagyon könnyen elintézték, nem csodálkoznék, ha visszatérne majd.

(#562) keIdor válasza diegho (#561) üzenetére


keIdor
titán

Visszatérhetne, Lucifer az egyik nagy kedvencem. Mark Pellegrino is tökéletes volt a szerepre.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#563) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Sorozatjunkie-ról: A Supernatural-spinoff munkacíme Supernatural: Tribes lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#564) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Supernatural: Tribes főszereplői

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#565) leslieke válasza leslieke (#564) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elolvasva, elég béna a fordítás, biztos google translate. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#566) J0shu4M1ll3r válasza leslieke (#564) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Hát gyorsan átolvasva elég furának tűnik.
Remélem nem olyan csavarral készülnek, hogy a főszereplők között bemutatott szörnyeket megpróbálják jó színben feltüntetni...
Ez a mézes mázas ki kit szeret, meg Romeo és Julia helyzet már most furának tűnik.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#567) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A CW berendelte a Supernatural 10. évadját!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#568) J0shu4M1ll3r válasza leslieke (#567) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Szuper :D :D

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#569) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Supernatural: Tribes első két főszereplője. Nathaniel Buzolic és Lucien Laviscount. Egy ausztrál és egy angol színész.
Képek: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#570) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Supernatural-spinoff címe már nem Supernatural: Tribes, hanem Supernatural: Bloodlines. És Melissa Roxburgh személyében kapott egy újabb főszereplőt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#571) S-eye válasza leslieke (#570) üzenetére


S-eye
senior tag

Remélem nem a tiniket szánják fő közönségnek

(#572) leslieke válasza S-eye (#571) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig úgy néz ki. Mindegy, elég lesz a főszál is jövőre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#573) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9x01: újranézve se volt rossz.

9x02-03 megint lesz kik ellen küzdenie a tesóknak és ahogy látom nem csak egy, de rögtön két főgonoszt is kaptak a nyakukba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#574) S-eye válasza leslieke (#573) üzenetére


S-eye
senior tag

Te még csak most kezded az évadot? :D

(#575) leslieke válasza S-eye (#574) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, csak az első részt néztem meg időben. Más sorozatokkal is le vagyok maradva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#576) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9x04: ez unalmas volt. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#577) keIdor válasza leslieke (#576) üzenetére


keIdor
titán

Elég sok gyenge rész van az évadban.:) Mindjárt nekiállok a 16-nak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#578) S-eye válasza keIdor (#577) üzenetére


S-eye
senior tag

A Blade Runner című epizód elég jó lett szerintem.

(#579) keIdor válasza S-eye (#578) üzenetére


keIdor
titán

Igen, az jó.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#580) leslieke válasza S-eye (#578) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az melyik rész lesz?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#581) S-eye válasza leslieke (#580) üzenetére


S-eye
senior tag

Azt hiszem 9x16

(#582) keIdor válasza leslieke (#580) üzenetére


keIdor
titán

Tegnapi.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#583) leslieke válasza keIdor (#582) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz, eltart egy darabig, mire odajutok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#584) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9x05-07 ez a három rész már jobb volt, mint a 4. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#585) Hatchet válasza S-eye (#578) üzenetére


Hatchet
csendes tag

még Snooki is benne volt ;]
[Well, that explains a lot]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#586) S-eye válasza Hatchet (#585) üzenetére


S-eye
senior tag

azon kívül, hogy valami celeb lehet, nem tudok semmit sem róla :)

(#587) LOTR válasza Hatchet (#585) üzenetére


LOTR
addikt

én sem tudtam ki ő, de most utánanézve hatalmas egy égimeszelő - ami az epizódbeli szerepénél fel sem tűnt, biztos jól játszottak a kamerabeállítással -, viszont a celeb-epizódonkénti $150k fizetése, na az azért 'baráti'

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#588) J0shu4M1ll3r válasza S-eye (#586) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Az MTV Jersey Shore című valóságshow-jában szerepelt, onnan lépett elő celebbé.

@LOTR
Égimeszelő? 142 cm.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#589) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9x08-10 alakul ez, nézhető részek voltak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#590) S-eye válasza leslieke (#589) üzenetére


S-eye
senior tag

Látom darálsz :))

Van itt olyan aki a Hannibált is nézi? Most az az egyik kedvenc, még futó sorozatom

(#591) leslieke válasza S-eye (#590) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igyekszem utolérni a sorozatot. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#592) Hatchet válasza S-eye (#590) üzenetére


Hatchet
csendes tag

A Hannibal nagyon beteg, de nagyon jó!

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#593) S-eye válasza Hatchet (#592) üzenetére


S-eye
senior tag

Én is csodálkozom, hogy honnan veszik a csomó elmebeteg ötletet!

(#594) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9x11-13 szépen lassan utolérem ezt a sorozatot is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#595) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9x14 izgalmaktól mentes epizód volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#596) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9x15-16: már csak egy rész kell, hogy utolérjem a sorozatot. :))

Szerk.: ez a 16. rész se felfelé, se lefelé nem lógott ki a sorozatból.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#597) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9x17 az angyalos szál háttérbe szorult, Abaddon körül forog a történet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#598) S-eye válasza leslieke (#597) üzenetére


S-eye
senior tag

Akkor behoztad a lemaradást.

1-2 hó, és a spinoff is elindul majd.

(#599) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9x18 trükkös rész volt. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#600) S-eye válasza leslieke (#599) üzenetére


S-eye
senior tag

:C jaja, még mindig kicsit kételkedem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.