Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) oriic válasza keIdor (#750) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy nem lehetett látni, mert az nem a ketrec volt, ahol Sam-ék beszéltek vele.

Live-Die-Respawn

(#752) leslieke válasza S-eye (#745) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az álketrecben szerintem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#753) S-eye


S-eye
senior tag

S11E14-ben kiderül hogy hol is van.

(#754) Gyuri27 válasza S-eye (#753) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ki bizony.
De jó is volt ez a rész. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#755) oriic válasza S-eye (#753) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na most lehet hogy félreértettem valamit, de hol is volt ebben a részben utalás erre?

Amúgy igen jó rész volt, imádtam végig, a végét sajnáltam csak. :(

Live-Die-Respawn

(#756) Gyuri27 válasza oriic (#755) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen. Otthon van mint albérlő. Ezért nem ölte meg bocit. :DDD

A végét az elején tudtuk. Ezért is nem volt meg a hajó. Meg hát ha túl élik akkor a jövöben kitudja mi lett volna.
A csajt sajnáltam, de mindenki tökös volt.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#757) oriic válasza Gyuri27 (#756) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jahogy Castiel... Lol, én valamiért Michaelre gondoltam. :W

Live-Die-Respawn

(#758) Gyuri27 válasza oriic (#757) üzenetére


Gyuri27
félisten

Misink a ketrecben. Gabi halott. Rapi halott. A halál halott.
Prófétát meg még nem láttunk (mert az mindig van egy).

Amd - Radeon - Ryzen

(#759) S-eye válasza Gyuri27 (#758) üzenetére


S-eye
senior tag

Gabira nem vennék mérget, hogy meghalt. Elméletileg az évad vége felé ismét feltűnik Chuck.

[ Szerkesztve ]

(#760) Gyuri27 válasza S-eye (#759) üzenetére


Gyuri27
félisten

Luci intézte el akkor mikor az összes félistent (5 évad).
Persze ő a trükkös. Lehet, hogy mindenkit átvert. Tőle kitelik. :K

Szeretném ha összejönne Amara és Dean. Mert ha logikusan gondolkozunk. Megölni nem lehet.
Bezárni meg isten zárta be 4 arkangyallal. Káin meg megkapta a pecsétet. Azaz kell egy erős valaki aki viselni, elviselni tudja a pecsétet. Szóval jobb ha összejönnek és Amara megnyugszik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#761) keIdor válasza Gyuri27 (#760) üzenetére


keIdor
titán

Elsőnek Lucifer kapta a pecsétet, azt is mondták, hogy ezért is lett ilyen. Majd átadta Káinnak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#762) Gyuri27 válasza keIdor (#761) üzenetére


Gyuri27
félisten

Oks. De Luci is erős meg Káin is. Bele is zazultak. Mondjuk kérdés, hogy mennyire lettek átbaszva. Káin biztos át lett. Ha a hatásait nézzük Lucinak se lett felsorolva az apróbetüs rész.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#763) J0shu4M1ll3r válasza S-eye (#759) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Konkrétan mutatják, ahogy Lu leszúrja a pengével, majd totálban a testét, és az égett szárny nyomát.
Igaz, csinált már olyat, hogy elbújt itt-ott.

Egy kis spoiler: Itt a status-nál.

@(#760) Gyuri27 :
Azok is istenek voltak más vallásokból, csak a kereszténység kiszorította őket, és csökkentek a híveik száma, így az erejük is.
A trükkös (Loki) szerep csak egy álca volt, amikor lelépett a tesók harcából.

(#758) Gyuri27:
A próféta Chuck meg inkább Isten manifesztációja volt, legalább is, ahogy vége van a résznek, és kész az írással, hátradől, és ott úgy Írják.
Amúgy ez is jó kérdés, hogy ha tényleg visszatér az évad vége felé, akkor mint Chuck (egy teremtett személyiség?) vagy mint Isten álruhában :)

[ Szerkesztve ]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#764) Gyuri27 válasza J0shu4M1ll3r (#763) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha istenek lettek volna ők teremtik a világot. Nekem ott kezdődik az isten. Az erejük csökkenése ok.

Gabriel mikor a földre került már trükkös volt. Lelépett, menekült Lokinak álcázva magát.

Chuck kérdése érdekes.

Amd - Radeon - Ryzen

(#765) J0shu4M1ll3r válasza Gyuri27 (#764) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

A sorozat úgy referál rájuk, hogy pogány istenek. Itt elég jól leírják őket. Azt most ne keverjük, hogy az istenek és a keresztény Isten hogy illeszkedik be ebbe a világba.
Pont az egyik ilyen pogány mondja a másiknak, hogy milyen vicces, hogy az ő hitük szerint egy teknős hordozza a világot a hátán.
Inkább úgy van, hogy mivel a sorozat egy keresztény nézőpontból mutatja a dolgokat, ezért van, hogy Isten teremtette a világot. De pl. ha görög nézőpontból lenne, akkor meg Isten lenne aki át akarná venni a hatalmat Zeusztól (ott ő teremtette volna a világot).
A félisten egy isten és egy ember gyermeke.
Aztán lehet, hogy a tizensokadik évadban meg elkezdik pedzegetni, hogy Amara is meg Isten is csak szuperfejlett lények és "találták" ezt a világot, és a saját játszóterüknek akarták használni :D

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#766) J0shu4M1ll3r válasza Gyuri27 (#764) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Ha istenek lettek volna ők teremtik a világot. Nekem ott kezdődik az isten. Az erejük csökkenése ok.
Én csak azt mondom, ami a sorozatban van. Ott úgy mutatták be, hogy pogány istenek, nálam ezt annyit tesz, hogy ők pogány istenek.
Amúgy meg halhatatlan természetfeletti lények. A világ teremtése és a keresztény vallás megjelenése között jöttek ezek "uralni" a világot. Az más kérdés, hogy nem tudnak teremteni, és szeretik az ember húst :D

Gabriel mikor a földre került már trükkös volt. Lelépett, menekült Lokinak álcázva magát.

Lelépet a mennyekből, mert nem akart/tudott dönteni, hogy melyik testvér oldalára álljon. Szerzett egy testet, és utána kezdett úgy viselkedni, mint a trükkös. Aztán később kiderül, amikor nevesítik, hogy ő Loki, egy pogány isten. A 2 titulus ugyan az, csak a trükköst azért kapja, amit csinál, a Loki meg a "tanuvédelmi" álca neve.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#767) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Legutóbbi rész egész jó volt, főleg ezzel a Crowley-Lucifer farokméregetéssel. :DDD

Live-Die-Respawn

(#768) Gyuri27


Gyuri27
félisten

De jó kis retró rész volt. Nézzétek meg "idióták". :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#769) chipesz


chipesz
őstag

A 11x17 elég trágya rész volt, olyan semmilyen. Az Amara szál jobban érdekelt volna, ez az epizód minden szempontból kihagyható.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#770) S-eye válasza chipesz (#769) üzenetére


S-eye
senior tag

Úgy néz ki kifutottak az ötletekből, de szerintem még így is az egyik legjobb évad az utóbbi években.

(#771) S-eye válasza S-eye (#770) üzenetére


S-eye
senior tag

Az új részre viszont nincs panasz.

(#772) chipesz válasza S-eye (#771) üzenetére


chipesz
őstag

Na, kíváncsi vagyok.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#773) Gyuri27 válasza S-eye (#771) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez meg kicsit sürü volt. Mondom mindjárt finálé. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#774) S-eye válasza Gyuri27 (#773) üzenetére


S-eye
senior tag

Kicsit fura volt a rész, mert kb 3 szobát használtak benne összesen, gondolom a sok fénysugár lövés elvitte a büdzsét :P

A 20-as rész lesz csak ismét jó. Chuckot jósolnak. De gondolom úgyse sikerül a sötétséget kifehéríteni, valami kell a következő évadba is

(#775) Gyuri27 válasza S-eye (#774) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én azt tartom elképzelhetőnek, meg az lenne a legjobb ha összejönnének Deannal.
Mert amúgy meg, hogy verik le? Föleg ezek után?
Láttuk isten keze képes lett volna Lucit elpusztitani. Viszont ő még csak össze sem kócolta Amarát.
Ami még nagy kérdés, hogyan zárták be annó? Mert arról nekem nem sok derült ki. Kivéve a pecsét, meg Káin. De azelőtt mi volt?

Amd - Radeon - Ryzen

(#776) Gretel


Gretel
tag

11x20 = VÉGRE!! :DD :DD
És kész, nekem is végem. :DDD

steam: ziretta

(#777) keIdor válasza Gretel (#776) üzenetére


keIdor
titán

Soha nem találtam volna ki, hogy ő. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#778) Gretel válasza keIdor (#777) üzenetére


Gretel
tag

Én az ötödik évad vége óta erre várok. :D
Nehezemre esik abbahagyni a vigyorgást. :DD :DD Főleg, hogy maga a rész is nagyon tetszett. Furcsa módon még Metatron sem zavart, pedig nálam simán a sorozat legirritálóbb karaktere volt eddig.

steam: ziretta

(#779) Gyuri27 válasza Gretel (#778) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vitte a hátán a részt az biztos.
Meg ahogyan kezelte a helyzetet meg magát Istent az 10/10.

Amúgy Amara baja az mint minden hisztis duga@tlan nőnek.
Könyörgöm baronálják már össze Deannel. :K ;]

Amd - Radeon - Ryzen

(#780) Gretel válasza Gyuri27 (#779) üzenetére


Gretel
tag

Nagyjából azóta rühellem, hogy felbukkant a sorozatban, most egy fordult egyet ilyen téren gyorsan a világ. :DD Helyén volt minden nagyon. Nem félt kimondani a véleményét és milyen szép kis védőbeszédet rögtönzött már. :D Szóval tényleg nem vártam volna, hogy egyszer látom még úgy ezt a karaktert, hogy nem fognak el heves ellenérzések, erre megtörtént. :DD

Amara és Dean? ;] Lenne benne fantázia, de szerintem három rész múlva elbúcsúzunk tőle. (Meg igazából én kétlem, hogy Sam és Dean kapnának valaha valami "állandó" nőt. Elég csak azt nézni, hogy mennyire irracionális módon gyűlöli a fandom egy bizonyos - igen nagy - része a női karaktereket.)

steam: ziretta

(#781) Gyuri27 válasza Gretel (#780) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elbúcsúzni? Hááát.
Remélem megoldják. Mert ha eltüntetik logikai bukfenc lesz. Hiszen Isten az arkangyalokkal is csak bezárni tudta. Most meg azok sincsenek.
Jobb szeretném ha mondjuk (akár átmenetileg) ember lenne, de legalább elveszítené az erejét. Így látná, hogy a teremtés jó. Nem hibátlan az élet, az ember, de jó.

Metatron megmondta a tutit. Elment isten ők meg "elvesztek". De nem csak ők hanem az emberek is.

Az utolsó 3 rész a finálé nagy lesz. Mint írtam én szeretném ha Amara maradna.

Ebben a sorozatban pedig nagyon jó női karakterek voltak/vannak.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#782) keIdor válasza Gyuri27 (#781) üzenetére


keIdor
titán

"Ebben a sorozatban pedig nagyon jó női karakterek voltak/vannak."

+1

Egyébként Luciferrel mi van? Remélem csak egy "pofont" kapott, egyik leghatalmasabb karakter, nehogy bántsák nekem!:D

"Hiszen Isten az arkangyalokkal is csak bezárni tudta. Most meg azok sincsenek."

Mihály és Lucifer életben van még. (I hope.)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#783) Gyuri27 válasza keIdor (#782) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát. Misi a ketrecben. Nem tudni mi van vele. De "megviselte" az ott tartózkodás ez félig meddig kiderült.

Luci nagyot alkotott ugye. Isten erejével se volt képes összekócolni se Amarát.

A porhüvelyekről nem beszélve. Misiével nem tudjuk mi van. Luci Cassben kitudja meddig még.
Nekik ugye nem jó bármi. De ha minden oké akkor is 2 a 4-ből. Azaz misson failed.

Azt se feledjük, hogy kellett egy Káin is a pecsét hordozójának. Aki szintén nem akárki volt.
Nem hiszem, hogy a régi recept müködne. Szerintem hülyeség és sablonos is lenne, ha ezt eröltetnék a sorozatban.

Amd - Radeon - Ryzen

(#784) Gretel válasza Gyuri27 (#781) üzenetére


Gretel
tag

Hát, az utolsó rész címe Alfa és Omega, vagyis Kezdet és Vég. Elég sokat mond szerintem.
Én most valami olyasmire tippelek végjáték gyanánt, hogy Isten valahogy újra bezárja Amarát, csak esetleg ezúttal magával együtt. Mondjuk az Ürességbe mennek/kerülnek. Talán nem véletlen, hogy éppen ebben az évadban nyögte be egy kaszás, hogy onnan semmi sem jön vissza.
Szerintem simán meg tudta volna ölni az arkangyalokat (elvégre eleve ő teremtette őket), csak épp nem akarta megtenni.

És tényleg jó női karakterek voltak/vannak. Inkább voltak, mert a nagyja már elhullott. Él még Jody-n kívül visszatérő női karakter? Itt mindig magas a halálozási arány.

(#782) Keldor papa
Egyébként Luciferrel mi van?

Hát szegény Sátánt nagyban kínozgatja Amara. A következő rész előzetese alapján majd mennek a Winchester fiúk szépen megmenteni az ősellenséget, mert hát mégiscsak Cas szobatársa jelenleg.
(Vajon akkor lesz apa-fiú találka is? :DD )
Remélem, hogy megtartják a következő évadra is, mert hatalmas karakter. (Az meg mindegy, hogy Misha vagy Mark, csak maradjon.)

steam: ziretta

(#785) Gyuri27 válasza Gretel (#784) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kezdet és a vég. A vég Amara. A kezdet az élete Deannel.

Nem hiszem, hogy isten bezárja magát. Látod, hogy kicsit szabira ment mi lett. Ha végleg elmenne bezárna a bolt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#786) Gretel válasza Gyuri27 (#785) üzenetére


Gretel
tag

Amara is definiálta úgy magát egyszer, hogy ő a kezdet és a vég. Létezett mindenek előtt és létezni fog akkor is, ha végleg eltakarította az öcsi keze munkáját.

A szabis dolog meg szerintem épp fordítva van. Azért lécelt le, mert elkezdtek elromlani a dolgok. Gadreel beeresztette Lucifert a kertbe, démonok, emberi gyarlóság, ect... és mindenben a saját kudarcát látta, ahogy erre szépen Metatron rá is mutatott.
Az is logikus lenne, hogy végre hazamenjen rendet rakni, ha már többször is bebizonyosodott, hogy a kis tollas csemetéi alkalmatlanok bármiféle ésszerű gondolkodásra.
Viszont mégiscsak két hatalmas, idők kezdete előtt létező entitásról beszélünk. Fogalmam sincs, miről szól majd a tizenkettedik évad, de ha ott lenne Isten a Mennyben, aligha lenne bárminek is súlya.
"Visszajött, dolgozik megint, oké, akkor tuti nem lesz gond, nosza eredjünk pecázni."

Szóval valahogy tuti meg lesz oldva, hogy még angyalok által se legyen elérhető.
Még ha nem is végleg "tűnik el".

steam: ziretta

(#787) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

11x20

Na ez az. Király rész volt. WTF pillanatokkal megspékelve. :O

:C

Live-Die-Respawn

(#788) Gretel


Gretel
tag

11x21 (szóval spoileresa cucc)

Na, megvolt a Lucifer & Isten találkozó. Minden benne volt a jelenetben, ami kellett.
Nem tudom, ki hogy van vele, de Mishának most sokkal jobban áll ez a szerep, mint amit Castielként kellett művelnie az évad elején. Átok + kínzás + sorozatfüggés. Castiel mostanra nagyon kifáradt (mondom ezt úgy, hogy egyik kedvenc karakterem régóta) és nem kéne tovább erőltetni a korábbi irányvonalat. (Azt meg valahogy kétlem, hogy Misha ne maradna a következő évadra.)
Kevin továbblépett végre. Megérdemelte. Metatron meg... megkapta az önfeláldozó, hősi halált. Azt hiszem, az előzmények ismeretében ezt végképp senki sem nézte volna ki belőle.
A bunkeres jeleneteken meg nem tudtam nem röhögni. Chuck, Dean gépe, Sam össze-vissza fecsegése. :DDD

steam: ziretta

(#789) keIdor válasza Gretel (#788) üzenetére


keIdor
titán

Jó rész lett ez is. Kíváncsi leszek az (elvileg) utolsó 12. évadra mi lesz.

Akkor még két rész van hátra ebből az évadból?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#790) Gretel válasza keIdor (#789) üzenetére


Gretel
tag

Igen, még kettő jön.
Na arra én is kíváncsi leszek. Nagyon. Itt van egy Chuck meg egy Amara, a finálé függvényében akármerre elmehetnek majd. Kérdés, hogy ezt hogyan akarják használni/merik-e kihasználni?

steam: ziretta

(#791) Gyuri27 válasza Gretel (#790) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondtam én. Ha Dean alkut kötne Amarával a világ maradhatna. Ők meg mennének mézeshetekre. Igaz, hogy az fektetett nyolcas de megérné. Én bevállalnám. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#792) Gretel válasza Gyuri27 (#791) üzenetére


Gretel
tag

Tényleg érdekes ez a kötődés dolog közöttük. Elég sokat mondott, hogy nem tépte le a fejét, mikor rázizzent, hogy éppen átverés áldozatává vált és míg ők ott társalognak, lopják az arkangyalt. Pedig azért eléggé berágott.
Bár a csaj se épp normális párkapcsolatra hajt. :D "Létezzen benne örökké".
Továbbra is azt látom esélyesebbnek, hogy se ő se Chuck nem maradnak jövőre, pedig nem lenne rossz. (Csak épp nem érzem reálisnak a jelenlétüket hosszabb távon.)

steam: ziretta

(#793) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na valoban jo resz volt, innentol erdekes lesz a maradek ket resz.

Live-Die-Respawn

(#794) Gretel


Gretel
tag

11x22

Lucifer és Chuck jelenetei nagyok voltak. Crowley és Rowena találkozása Istennel szintén tetszett. Rowenának nagyon jól meg a fangirlködés. :DDD
Viszont... Lucifer halott, Chuck haldoklik... hogy a fenébe jönnek ki ebből jól egyetlen rész alatt? Mármint nyilván nem úgy lesz vége, hogy pápá világ. Lucifert sajnálom, jó karakter volt. (Ráadásul pont azután kinyírni, hogy Isten szájába adják, nem hozhat vissza arkangyalokat? Pff. Gonoszok. :( )
Ez az össznépi összefogás is jó volt. Tudnak ezek együtt melózni, ha muszáj. :DD

steam: ziretta

(#795) Gyuri27 válasza Gretel (#794) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amara visszaállítja az egészet. Dean meggyőzi. Vagy megjön Isten és Amara faterja, muterja. :DDD
Bár a Deanes dolog jobban tetszik. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#796) Gretel válasza Gyuri27 (#795) üzenetére


Gretel
tag

Ahogy nézegette Mary és kicsi Dean képét nem is tudom... mintha elérzékenyült volna? Viszont nem úgy tűnik, hogy bárki is a meggyőzésére próbálna alapozni. Ebből megint önfeláldozás lett, most Sam nem kapta meg végül a Pecsétet, hát jövőhéten csinál majd valamit Dean.
(Csak ne úgy legyen vége megint egy évadnak, hogy valamelyikük meghal/haldoklik/eltűnik mert azt már ezerszer elsütötték.)
Ja, és lett egy új OTP-m. ;] Chuck és Rowena. ;] (Becky Rosen után simán. :DD )

steam: ziretta

(#797) Gyuri27 válasza Gretel (#796) üzenetére


Gyuri27
félisten

Logikusan ki csinálna ott bármit? Isten off. Luci off. A bosszi off. A pokol skót királya off.
Boci? Ugyan már.

Az a jelenet érdekes volt. Ugye valakit szeretni. Valakihez tartozni. Valakinek életet adni. Ez mind kimaradt Amara életéből. Istenéből nem. Az. hogy nem akar oda visszamenni érthető. Persze felhúzta magát.
Szóval a megoldás ha a sorozatból jön akkor Dean az. Vagy jön valaki akit eddig még nem láttunk.
Azt viszont nem szeretném és nem is hiszem, hogy így lenne.

Elvileg egyikük se hallhat meg (vagy mindkettő ? ) mert ugye az borítaná az egyensúlyt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#798) Gretel válasza Gyuri27 (#797) üzenetére


Gretel
tag

Logikusan? Senki.
Lucifert egy legyintés volt neki megölni még megtépázott állapotában is. Isten gondolom csak vegetálgat a fináléban majd. Az rég kiderült, hogy Deannek és Samnek önmagukban esélyük sincs. Crowley meg... nem tudom, hogy gondolta, hogy a padlós incidens után még visszaszerezheti a trónját. :U
(Egyébként Rowena mintha kicsit könnyen offolta volna Istent és Lucifert.)
Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége, most már nagyon.
(Az meg oké, hogy Raphaelllel és Gábriellel nincs ideje kirakóst játszani, de Mihály? Őt tényleg nem használhatta volna? Biztos, hogy az elmebaj könnyebben gyógyítható, mint a halál, pláne, ha valaki Isten.) Kicsit kihagyott lehetőségnek érzem, főleg hogy annak idején nem is egyszer elhangzott, hogy erősebb, mint Lucifer.

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#799) Gyuri27 válasza Gretel (#798) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ő mondta, hogy Misi kampec. Ha lehetett volna biztos nem bohóckodik mindenki mással.
Mindenki csak vergődött. az ő erejük meg se közelíti Istenét pláne Amaráét. Azt gondolom Amara valami oknál fogva erősebb mint Isten (nagyobb hatalmú bár ez kicsit pongyola).
Szép finálé lenne ha ő raknáná rendbe a dolgokat. Meg még Deannel is kavarna.

Amd - Radeon - Ryzen

(#800) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

2005 óta nézem a sorozatot minden részt láttam. Eddig úgy gondolom a "tápláléklánc" aljáról egészen a tetejéig szépen fel volt építve a sorozat de ezek után, hogy már Isten és a testvére is képben van el nem tudom képzelni azt hogy a 12. évadra mit tudnak kitalálni. Egyébként a legutóbbi részhez hozzászólva én sem értem, hogy Mihályt miért nem tudta kihozni a ketrecből és meggyógyítani? Az meg kicsit ellentmondásos számomra, hogy most úgy mondta Lucifer Istennek bezártál meg eldobtál engem. Amikor ezt a dolgot régebbi évadokban emlegették úgy emlékszek, hogy azt mondták Mihály zárta be Isten parancsára. Ami számomra azt sugallta Mihály erősebb mint Lucifer. Ebből kiindulva a ketrecben hogy tudta megtörni Mihályt? Bár már lehet ezekre a dolgokra rosszul emlékszem :)
Egyébként csak ezekbe az apróságokba tudok belekötni nagyon tetszik ez az évad :)

Várom az utolsó részt nagyon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.