Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) plus44 válasza rt06 (#300) üzenetére


plus44
veterán

Nem ezt mondtam, hanem hogy ez elmehet egy kemény istenkáromlásos vonalba is, ami nagyon nem vetne jó fényt a sorozatra. Nem mondom, van benne fantázia és lehet belőle jós kis évadot keríteni, én csak annyit mondtam remélem, hogy megmaradnak a keretek között. Ennyi lett volna.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#302) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hát, én nem estem hasra, kicsit meglepett ez az utolsó rész. Mondjuk fantázia volt benne, az tény :D Viszont mikor legutóbb erre jártam, arról volt szó, hogy nem lesz 7-ik évad. Ezek után viszont egyértelmű/kötelező. Erről van valami infótok? Lehet nem kerestem elég behatóan, de én biza nem találtam semmit.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#303) plus44 válasza hoffman_ (#302) üzenetére


plus44
veterán

Lesz :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#304) rt06 válasza plus44 (#301) üzenetére


rt06
veterán

arra probaltam kilyukadni, hogy mivel nagyobb istenkaromlas ez,mint mikor ams, nem kereszteny istent oltek meg? miert pont egy kereszteny isten megolese vetne rossz fenyt a sorozatra, mikor mar sok mas istent (valost es kitalaltat is) megoltek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#305) plus44 válasza rt06 (#304) üzenetére


plus44
veterán

Meglátjuk. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#306) hoffman_ válasza plus44 (#303) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szuper! :) :R

rt06:

Osztom a véleményed, szerintem is egyenrangú a kérdés. Elvben mindenképp. Gyakorlatban kevésbé. Aki ennek a sorozatnak a közelébe kerül, az szerintem döntő többségében keresztény(illetve nem hívő). Bár ebből is csak bolha-elefánt effektus lehet. A barátnőm is meg van keresztelve, templomba is jár a család néha, és mondhatom, hogy hisznek Istenben, ha nem is elvakult, tévés módon. Mégse volt egy szava sem. Illetve fennakadt a kérdésen, de nem istenkáromlás miatt, hanem logikus módon, ésszerűen belegondolva a kérdésbe. Ami teljesen helyénvaló, gyakorlatilag a sorozat(epizód/rész) célja. Tehát ehhez kell az egyház (megszokott) támadása is szerintem. Ami mondjuk nem kizárt.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#307) LOTR válasza hoffman_ (#306) üzenetére


LOTR
addikt

a sorozatnak semmi köze sincs magához a vallásokhoz, tehát nem hinném, hogy ezért bármilyen komolyabb támadás érné
egy ilyen isten figura behozása a történetbe azért lehet veszélyes, mert, mint Isten elméletileg azt csinál amit akar, hisz ezért isten az Isten, de nem tartok attól, hogy elszúrnák a sztorit
tehát már csak várni kell, elég sokat, de mivel nyár lesz, az meg mindig olyan gyorsan eltelik, így nem is tudom örüljek e vagy ne :D

One Ring to rule them all

(#308) hoffman_ válasza LOTR (#307) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én sem a nyártól félek, hanem inkább a sztoritól :D Reméljük a legjobbakat, szerintem ha szar is lesz - amit nem tartok valószínűnek - akkor is végignézem.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#309) keIdor válasza hoffman_ (#306) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem ha a Vatikán nyugton marad, akkor egy hívőt sem fog zavarni ez. Mostanában meg nem kötnek bele filmekbe.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#310) xnace


xnace
őstag

Sziasztok!

Most nézem a második évadot, és az lenne a kérdésem, hogy az évadok között van valami fő történeti szál?? Szvsz a katonás első évad sokkal jobb volt, mint ez a démonos izé...

Köszi...

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#311) LOTR válasza xnace (#310) üzenetére


LOTR
addikt

Szia,
van összefüggés, és elég erős, csak az első pár résznél indult olyan x-aktásan, de utána nagyjából végig a főszál körül megy a sztori, persze kisebb-nagyobb kitérők lesznek!

One Ring to rule them all

(#312) xnace válasza LOTR (#311) üzenetére


xnace
őstag

És a katonás résszel lesz valami összefügés?? Az jobban tetszett :U De a sátánbohóc is jó volt ;]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#313) LOTR válasza xnace (#312) üzenetére


LOTR
addikt

nézzed csak, jó lesz az :D

One Ring to rule them all

(#314) xnace válasza LOTR (#313) üzenetére


xnace
őstag

Hogy én mekkora gyökér vagyok:W:W Az Over There-t néztem, nem a Supernatural-t:DDD
Biztos az angol cím miatt :o

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#315) LOTR


LOTR
addikt

még alig 3 hét, addig is egy kép: [link] :D

One Ring to rule them all

(#316) Jojo5 válasza LOTR (#315) üzenetére


Jojo5
őstag

:C

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#317) doc válasza LOTR (#315) üzenetére


doc
nagyúr

:Y :C

(#318) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Season 7, Episode 1 kint van, felirat hosszupuskasub-on! :C

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#319) LOTR válasza hoffman_ (#318) üzenetére


LOTR
addikt

ezt az évadot már a 720p-s változatban nézem végig, úgy döntöttem :D

nekem továbbra is az s04e01 a favorit rész, de azért most is beletettek egy adaggal ahogy kell, minden esetre úgy néz ki, hogy jól megcsavarták a sztorit

és egy supernaturalos smiley ;]

One Ring to rule them all

(#320) Jojo5 válasza LOTR (#319) üzenetére


Jojo5
őstag

aj-aj.. ez így az első rész után a véleményem :(

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#321) bandus válasza hoffman_ (#318) üzenetére


bandus
veterán

nézem is :D

kár, hogy így elcseszerintették, nekem Castiel volt a kedvenc szereplőm, remélem visszatér a rendes útra :)

amúgy meg imádok minden olyan sorozatot, filmet, ami a keresztény vallásból merít, lternatív módon, olyan frankón misztikusak :) ezért imádtam annó a Konstantint is :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#322) LOTR válasza bandus (#321) üzenetére


LOTR
addikt

mielőtt "leírnád" Castielt nézd meg ezt a részt
továbbra is az ő karaktere a legjobb ;]

One Ring to rule them all

(#323) bandus válasza LOTR (#322) üzenetére


bandus
veterán

már csorog lefelé :K teljesen meg is feledkeztem a megjelenésről :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#324) bandus válasza bandus (#323) üzenetére


bandus
veterán

áááá, ez a Crowley is hatalmas figura...D:DDDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#325) doc


doc
nagyúr

ugy ket-harom evvel ezelott mondtam, hogy minden evad egyre durvabb es durvabb, es ezt mar nem lehet tovabb fokozni. az elso reszben igazam volt, a masodikban mar nem, sikerult meg egy lapattal ratenniuk most is :DDD
mondjuk ettol fuggetlenul nekem jobban bejottek az elso evadok emberi lepteku sztorijai, de azert ez is jo :C

(#326) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hm, kicsi bugzott a rios, nem jelezte, hogy közben szólogattok hozzá. Csapódnék én is, ez a rész nem volt gyenge :D Castielt én is csíptem, már nem tudom melyik évadban lépett be, abban csíptem talán legjobban. Meg amikor szétcsapta magát, hát az kész volt :DDD

Ez a rész meg epic, barátnőmmel nézzük a szériát, hát majd kiugrott a bőréből, öröm volt nézni, hogy élvezi :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#327) LOTR válasza hoffman_ (#326) üzenetére


LOTR
addikt

jaja, az volt a legjobb: Lazarus Rising s04e01

One Ring to rule them all

(#328) hoffman_


hoffman_
nagyúr

SE07EP2 + hunsub kinn!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#329) keIdor


keIdor
titán

Hú, de istenkirály évadnak nézünk elébe, az első két részt most néztem meg. Állat nagyon! Bojler: Szegény Sam, Lucifer nem fog leszállni róla.:( Érdekesek ezek az új lények, kíváncsi leszek hogyan fogják ezeket legyőzni, na meg ki lesz a főnökük? :F R.I.P. Cas :(

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#330) David93Pecs válasza keIdor (#329) üzenetére


David93Pecs
tag

Nekem eddig a favorit rész 5évad utso 2része,mikor lucifer ketrecébe ugrik Sam. :)
Ez az új évad nagyon király lett,eddig ez a 2rész felül múlta az előző egész 6dik évadot...

(#331) keIdor válasza David93Pecs (#330) üzenetére


keIdor
titán

Nekem a 3-4-5. évad a kedvenc, úgy az egész. De ez a 7. is nagyon jónak ígérkezik eddig.
Igen a 6. gyenge volt. :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#332) hoffman_ válasza keIdor (#329) üzenetére


hoffman_
nagyúr

spoileron Nem hinném, hogy Cas csak így kiszáll, nyakamat rá, hogy még viszont látjuk. Mondjuk érdemes lenne megnézni a színészgárdát imdb-n spoileroff

Észrevételek:

- elég pörgősen indul, belecsaptak a lecsóba, tényleg kemény évadnak ígérkezik
- most jöttem csak rá, pont az előbbi ok révén gondoltam bele, miszerint is rengeteget változott a sorozat, közel sem olyan félelmetes, mint az elején. teljesen más szisztéma szerint működik már, és szó se róla, tetszik nagyon, de én a régibe szerettem bele annó :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#333) keIdor válasza hoffman_ (#332) üzenetére


keIdor
titán

Spojlert tartalmaz: Igen régen szellemek, vérfarkasok, vámpírok voltak, kutattak az apjuk meg Azazel után, most már kicsit "magasabb", felsőbb rendű lények vannak, illetve angyalok, bukott angyalok (Lucifer), erősebb démonok (Crowley), ott van a Halál is, meg persze aki épp istent játszik.:D
Ezek az új Leviathlan-ok se lesznek kispályások.:D

Úgy igazán a 3. évadtól változott meg ennyire, nem véletlen, hogy azok a kedvenceim, eddig 3-4-5-7.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#334) LOTR válasza keIdor (#333) üzenetére


LOTR
addikt

érdekes, hogy a leviathanok itt gonoszak, a farscapeben meg éppen hogy a jó oldalon álltak - már ha arra azt lehet mondani

különben érdekes lett volna ha azt a fajta misztikumot ami az elején volt tudják tartani 7 évadon át, úgy néz ki a nézőknek vér kell, az meg mostanra már folyik rendesen :D

One Ring to rule them all

(#335) keIdor


keIdor
titán

Ehh, most látom csak, ez az évad csak 13 részes lesz.:( Akkor még hátravan 9 rész.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#336) LOTR válasza keIdor (#335) üzenetére


LOTR
addikt

ezt meg hol olvastad? imdb

One Ring to rule them all

(#337) keIdor válasza LOTR (#336) üzenetére


keIdor
titán

Itt, de akkor látom csak nincs frissítve.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#338) keIdor


keIdor
titán

:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#339) Hatchet


Hatchet
csendes tag

7. évad 8.: :)
[link]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#340) LOTR válasza Hatchet (#339) üzenetére


LOTR
addikt

9. résznél jár a sorozat

One Ring to rule them all

(#341) Hatchet válasza LOTR (#340) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Igen, köszi - most töltöm be éppen :)
De bírom azokat a részeket, amilyen ez a 8-as is volt: ami kitér a főcselekménytől és a szokásosnál is jobban poénosra veszik az egész részt.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#342) doc válasza Hatchet (#341) üzenetére


doc
nagyúr

volt azert par poencentrikus resz, pl. az elso 'Trukkos', az aliennel tancolo sraccal :D
meg amikor 'kijottek' a filmbol abba a vilagba, ahol ok ket szinesz, akik a Supernatural c. sorozatban jatszanak :D

(#343) Hatchet válasza doc (#342) üzenetére


Hatchet
csendes tag

ja hát ez a jelenet hatalmas - [lady in red] :))

A Trükkös/Gábriel részekből nekem a TV-s tetszett a legjobban (herpesz reklám, nut cracker, CSI paródia, Night Rider).

Az állandóan twitterező "Castiel" is kemény volt.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#344) keIdor válasza Hatchet (#343) üzenetére


keIdor
titán

Igen, jópofa dolgok ezek. Ez a rész marha nagy!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#345) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Most jutottam el odáig, hogy megnézzem a félévadzárót. Vélemény? Vajon Bobbyt kiírták a sorozatból? Van egy olyan érzésem, hogy találkozunk még vele, vagy így, vagy úgy.

Aurea mediocritas

(#346) keIdor válasza m1sk4r (#345) üzenetére


keIdor
titán

Fene tudja, Castiel sincs már. :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#347) m1sk4r válasza keIdor (#346) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Én remélem, hogy visszacsempészik valahogy. Bár nem sok esély van rá, lévén a leviatánok belülről emésztették fel.

Aurea mediocritas

(#348) keIdor válasza m1sk4r (#347) üzenetére


keIdor
titán

Két személy még mindig visszahozhatja, Isten és a Halál. Előbbi megtette már többször is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#349) m1sk4r válasza keIdor (#348) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Na igen, de mi van Istennel? Ugye Castiel vette át a helyét. Nem rémlik, hogy kiderült volna mi van vele.

Aurea mediocritas

(#350) keIdor válasza m1sk4r (#349) üzenetére


keIdor
titán

Nyugdíjba ment.:D De tényleg. Azt mondta még az 5. évadban a Jazsue nevű angyal, aki beszélt vele, hogy nem érdekli már semmi. (tipikus)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.