Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Gyuri27 válasza plus44 (#200) üzenetére


Gyuri27
félisten

A hatodik évadot meg kell bolonditani valamivel. Mert ez a világvégés vonalnak vége lesz az évad végén.

Amd - Radeon - Ryzen

(#202) plus44 válasza Gyuri27 (#201) üzenetére


plus44
veterán

Bizony, várom is, hogy mivel dobják fel, eddig nem nagyon csalódtam az évadokban, most sem akarok. Ráadásul a 7. évad lesz az utolsó, úgy tudom.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#203) Gyuri27 válasza plus44 (#202) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem is tudtam, hogy lesz 7. évad.

Amd - Radeon - Ryzen

(#204) rien válasza Gyuri27 (#203) üzenetére


rien
senior tag

Én a hatodikat se tudtam, hogy lesz :) nagyon megörültem mikor írtad, meg keresgéltem infót róla. A wikipedia ezt írja:

The sixth season of Supernatural has been officially confirmed by the CW network.[113] Creator Eric Kripke originally planned for the show to only last five seasons, but due to increased ratings from the fourth and fifth seasons, there has been talk of the show returning for more. Eric Kripke has confirmed that he will not be returning as showrunner for Season 6, however, he will still remain as a hands-on executive producer, leaving Executive Producer Sera Gamble to take over the reigns.[114] Both Jensen Ackles and Jared Padalecki have six year contracts, so as the network has chosen to continue the show, they will return for at least one more season. Padalecki stated that if the show is no longer compelling after a possible sixth season, that he will not return for more. Sera Gamble, who will take over the showrunner position, had said that the sixth and possible final season of the show will focus on the brothers' relationship.

Mondjuk ez az én angol tudásomnak erős. Nem tudom jól értem-e, hogy a fiúknak hat éves szerződésük van így a hatodikban lenniük kell, de Sam az esetleges hetedikben már nem szeretne részt venni?

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#205) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Az új rész nem kicsit meleg.
Ez a Dean gyerek meg........

Amd - Radeon - Ryzen

(#206) plus44 válasza rien (#204) üzenetére


plus44
veterán

Ha esetleg esne az érdeklődés és stb. (tipikus pénzes duma), akkor nem szeretne részt venni. De mindig nézem wikin a részek nézettségét. Az átlag 2,5 millió mindig megvan.

Gyuri27: Nem volt gyenge ez sem. Mi van Dean-nel?:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#207) LOTR válasza Gyuri27 (#205) üzenetére


LOTR
addikt

Dean jelleme sokkal összetettebb, mint Sam-é
az lenne meglepő ha kiszámítható lenne

One Ring to rule them all

(#208) Gyuri27 válasza LOTR (#207) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát én Sami-t sem tartom egyszerűnek. Emlékezz mikor kigyurta magát és egyedül vadászott.

plus44: a karós mutatvány, meg hogy elment a barna csajhoz.

Cas egyre jobban ember. De nincs is jobb mint egy renegád (nem bukott) angyal.

Egyébként már vártam egy lovast. Hiszen van még kettő. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#209) LOTR válasza Gyuri27 (#208) üzenetére


LOTR
addikt

nyomokban spoilert is tartalmazhat - bár próbálok az nélkül írni

én azt nem mondtam, hogy egyszerű
az elején azt lehetett hinni, hogy itt Sam lesz a SuperNatural :D, Dean meg csak az idősebb testvér, aztán ez pár résztől eltekintve pont hogy inkább fordítva van - bár szuperképesség ugyan nincs, de az irányítás -és talán a nagyobb felelősség- mégis inkább nála van

nekem a karós mutatvány tetszett, többször is kijelentette, hogy ígyis úgyis eljön a világvége, úgysem tudnak mit tenni ellene, azt hitetik el, hogy teljesen elvesztette a hitét, erre... történik ami történik... és erre még újra rákontráz a zárójelenettel
lehet tippelgetni, de itt még bármi lehet

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#210) Gyuri27 válasza LOTR (#209) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a fejlődés amin sam átment nem semmi. Emlékezzünk rá egy eminens, családját nem szerető egyén volt. Azóta csinált egy hátra arcot. Majd még 90 fokot fordult.

Dean hite a karós mutatványig elég ingatag volt. Bár előtte sem volt szilárd. De az bizonyos, nem ők itélik meg, hogy ki és mennyire szolgálják a jót (láthatod Ash-t is fölfelé vitte a lift).
A vége érdekes lett. Viszont nem fog megtörténni. Hiszen a szabad akarat eddig is dominált. Ha pedig bevállalná amit nem akar igazából az nem saját döntése lenne. Így az nem fog megtörténni.

Szerintem a teremtő is azért hagyta a dolgokat szabadjárá, hogy lássa vész esetén ki, mit csinál. Az angyalok szépen bukták a dolgot. Volt aki Lucifer oldalára állt. Mások saját szakállukra cselekszenek. Vannak akik a földön járnak.
Az is igazolja az egészet, hogy tudni lehetett, hogy Dean inditja el a világ végét. Majd Sam rakja az i-re a pontot mégsem avatkozott közbe.

Amd - Radeon - Ryzen

(#211) rien válasza plus44 (#206) üzenetére


rien
senior tag

Köszi :R
De azt jól értem, hogy a wiki szerint a hatodik egyben a befejező évad is vagy nem jól értem?

Nagyon jó volt a 17-es. Az utolsó pár perc :U hogy várom a következőt :DD

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#212) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Belenéztem a 18-ik részbe.
Hát ebben is lesznek érdekes dolgok. Délután remélem lesz felirat. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#213) plus44 válasza Gyuri27 (#212) üzenetére


plus44
veterán

Na az utolsó 4 részre újra összeállt a banda.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#214) Gyuri27 válasza plus44 (#213) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez tény vagy feltételezés?

Spoiler: Az Adamot sajnálom. Pedig kicsit több szerepe is lehetett volna a történtekben. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#215) plus44 válasza Gyuri27 (#214) üzenetére


plus44
veterán

Neked mi jött le ebből a részből, főleg a végén a kocsibanM Csak mert nekem nagyon az, hogy újra teljes erőbedobással küzdenek az Ördög ellen.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#216) Gyuri27 válasza plus44 (#215) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem az ördög az ellenség. Se nekik, se az angyaloknak.
Magukat kell legyőzniük és magukban kell hinniük. Mint régen. Akkor menni fog a vadászat. Kire? Mindegy. Ahogy előtte is mindegy volt. A sárgaszeműt is megfogták a végén.

Amd - Radeon - Ryzen

(#217) plus44 válasza Gyuri27 (#216) üzenetére


plus44
veterán

Óóóó....nem a végső konklúziót vontam én le, csupán a pillanatnyi helyzetre reagáltam. Ezekre ott lesz majd a következő évad (vagy a 7. remélem). :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#218) plus44


plus44
veterán

A mostani rész sem volt semmi, főleg a vége.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#219) tween


tween
őstag

Tud valaki magyar feliratot a 20-as részhez?

(#220) plus44 válasza tween (#219) üzenetére


plus44
veterán

Nem, nem tudom hol késik. :(((

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#221) m1sk4r válasza plus44 (#220) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

seth_greven:

"emlékeztető: péntek-szombat ballagásra megyek, nemtom, mikor lesz supernatural felirat"

seth_greven 2010. Május 2. - 08:45:
se tegnap, se tegnap előtt nem voltam itthon egész nap, mára meg van egy kis melóm, szóval előfordulhat, hogy supernatural felirat csak holnap lesz.
aki türelmes, annak köszönöm, aki meg csúnyákat mond rám emiatt, annak meg ugyanazt kívánom én is, főleg, mivel máskor még munka mellett is kész vagyok vele mindig időben.

Egy fórumon olvastam.

Üdv.

Aurea mediocritas

(#222) plus44 válasza m1sk4r (#221) üzenetére


plus44
veterán

Hálás köszönet, akkor várunk.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#223) plus44


plus44
veterán

Végre kinn a felirat, lehet tölteni. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#224) Gyuri27 válasza plus44 (#223) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó rész volt ez megint. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#225) plus44 válasza Gyuri27 (#224) üzenetére


plus44
veterán

Bizony ám. Már csak a záó dupla epizód van és 3 ellenség (pestis, halál, Lucifer). Mozgalmas lesz:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#226) Gyuri27 válasza plus44 (#225) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne szivass. 22 epizódos csak? Én 24-re számoltam.
Egy dupla episód alatt 2 lovas meg a sátán? Nem sűrü az? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#227) plus44 válasza Gyuri27 (#226) üzenetére


plus44
veterán

Eddig mindig 22 volt. Azért mondom, 2 részre lesz elég izgalom. Nagyon várom!:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#228) LOTR


LOTR
addikt

[http://www.imdb.com/title/supernatural/episodes]

Season 5, Episode 21: Two Minutes to Midnight
Original Air Date—6 May 2010
Thur. May 6 9:00 PM CW

Season 5, Episode 22: Swan Song
Original Air Date—13 May 2010
Thur. May 13 9:00 PM CW

One Ring to rule them all

(#229) rien


rien
senior tag

Húúúúú de jó volt a 21 :K Nagyon várom a befejező részt mi lesz :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#230) LOTR válasza rien (#229) üzenetére


LOTR
addikt

bah, én nem is mondok semmit
sűrű lesz az a swan song...

One Ring to rule them all

(#231) plus44


plus44
veterán

Annyira nem tetszett ez a rész. Végig olyan érzésem volt, hogy most mindent felgyorsítottak. Máskor hosszú részeken keresztül szereznek meg vmit, most meg a pestisé is mennyi volt? Az első 15percben megvolt? Na mind1, majd a záró epizód legyen nagyon durva.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#232) Gyuri27 válasza plus44 (#231) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó volt ez. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#233) LOTR válasza plus44 (#231) üzenetére


LOTR
addikt

az miért probléma, hogy nem tartott egy teljes részig egy gyűrű megszerzése?
nincs az sehol megírva, hogy úgy legyen
inkább legyen benne ennyi és ilyen váratlan fordulat

One Ring to rule them all

(#234) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Nekem is tetszett az új rész, nagyon kíváncsi vagyok a szezon utolsó részére, már csak a 6. évad miatt is. ;)

Aurea mediocritas

(#235) plus44 válasza LOTR (#233) üzenetére


plus44
veterán

Nem azt mondtam, hogy probléma, hanem hogy az egészen látszódott, hogy siettetik, hogy az utolsó záró epizódra már csak a lényeg maradjon. Ez, a többi részhez képest igencsak zavaró volt...számomra.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#236) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Nos ki mit szól a "befejező" részhez?

Amd - Radeon - Ryzen

(#237) LOTR


LOTR
addikt

végig elhúzták előttünk a mézesmadzagot, szinte azt hitte az ember itt már semmi nem lesz, erre a vége... meg a legvége húb+

One Ring to rule them all

(#238) Robi BALBOA válasza Gyuri27 (#236) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nekem tetszett, mondjuk ha nem 40 percbe kellen belesűríteni minden, hanem lenne 60 perc(a befejező rész ennyit megérdemelne) akkor sokkal jobban meglehetett volna ezt csinálni, de ez van, nekem így is tetszett az a lenyeg. :U

Amúgy a végén Sam hogyhogy felbukkant, nem nyelte el a verem vagy mi van? :F
Na mindegy majd a 6. évadból kiderül remélhetőleg, mondjuk úgy hallottam, hogy teljesen más szálon fog futni.
Amúgy lehet tudni pontosan mikor kezd a 6. évad? ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#239) Gyuri27 válasza Robi BALBOA (#238) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most az a kérdés, hogy Sam állt ott vagy Lucifer?
Én a prófétát nem tudom megoldani. Gyanitom, hogy ő nem igazi próféta volt. Vagy csak nekem van üldőzési mániám?

Az új évadok összel szoktak indulni.

Nem bánom, hogy új szálon fog majd futni a dolog. Hiszen az ördögöt bezárták (ha minden igaz).

Amd - Radeon - Ryzen

(#240) plus44


plus44
veterán

Na most néztem meg. Tény, hogy a befejező epizód megérdemelne egy kicsit hosszabb "műsoridőt". Az alap részeket bele lehet sűríteni 40 percbe, de ez azért mégis csak más. Ettől függetlenül nekem is tetszett, bár vannak apró dolgok, amik engem sem hagynak nyugodni. A vége, na az tényleg nagyon durva volt, gyanítom ott Sam állt, az arcáról én ezt olvastam le, semmi vigyor, vagy durvaság, csak Sam a maga valójában, de hogy hogyan került oda az számomra is rejtély. És igen, a proféta. Egy nem fér a fejembe: az eltűnése. Most vagy nem volt próféta, vagy ezzel a "történettel" ő befejezte a feladatát és a Mennybe került, mert sosem tudott csak így eltűnni. Érdekes, mindenesetre nagyon várom a 6. évadot.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#241) Gyuri27 válasza plus44 (#240) üzenetére


Gyuri27
félisten

A próféták nem tünögetnek el. Meghalnak és a mennybe kerülnek, de nem tünnek el.
Ami még nem hagy nyugodni, hogy szerintem a próféta csak előre lát. Itt pedig látta a kocsi multját!

Amd - Radeon - Ryzen

(#242) plus44 válasza Gyuri27 (#241) üzenetére


plus44
veterán

A kocsinak is volt vmi szerepe. (mondjuk élből e miatt tért vissza Sam és tudta kordában tartani az Ördögöt, de szerintem volt más célja is ennek. Való igaz, hogy csak a jövőbe lát, de arra gondolj vissza, hogy régen, ez a kocsi is a jövő volt. Tehát a kocsi létezése előtt ez volt a jövő. Úgy hogy ezt simán láthatta, csak most leírta az egész történetet.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#243) rien


rien
senior tag

Lehet egyedül leszek vele de nekem nem nagyon tetszett a befejező rész :(
Ennek a legfőbb oka Jared Padalecki színészi teljesítménye, annyira nem volt hiteles Luciferrel magában, én nem hittem el neki :( az Adam/Mihály alakítás is sokkal jobb volt. Pedig Sam annak idején míg a csajszival szürcsölte a démonvért ott nagyon jól játszotta el a rosszfiús szerepet. De ez most nekem nagyon nem jött be.

Utolsó képkockánál én is Samre tippelnék.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#244) Gyuri27 válasza plus44 (#242) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem láthatta. Mert az a múlt, a próféta elött történt.
Kocsi: gyanitom, ők (vagy csak Dean) olyanok mint a lovasok. Ha igaz a amire gondolok. Ha nem akkor Samnek csak egy dolog kellett amibe kapaszkodhat, amiről eszébe jutnak a dolgok és erötadhat neki. Akár így, akár úgy, de legyőzte a Sátánt. Tehát iszonyú erősnek kell lennie. Deannak meg azért mert feláldozta volna magát.
Biztosan kell lennie valaminek amait még nem tudunk. Hiszen családfájuk Káin és Ábelig nyúlik vissza.

rien: pont ez a poén szerintem. Ott tényleg rossz volt, még ha nem tudott is róla. Itt meg Lucifer nem tudta megtörni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#245) rien válasza Gyuri27 (#244) üzenetére


rien
senior tag

hát pedig Castielt és Bobbyt elég csúnyán elintézte
(no meg ez a másik ami nem tetszett Castiel és Bobby egy csettintés, Deannek meg puszta ököllel megy neki :) )

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#246) Gyuri27 válasza rien (#245) üzenetére


Gyuri27
félisten

De mondta is miért üti. Neki egyesével akarta eltörni a csontjait. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#247) LOTR válasza rien (#243) üzenetére


LOTR
addikt

tehát ha szerinted Sam-nek nem sikerült eljátsszani a rosszfiús szerepet, akkor végülis elég jól teljesített, mivel pont ez a lényege, Lucifer nem is akar rossznak tűnni, mondja is amit tesz szerinte nem rossz

One Ring to rule them all

(#248) rien válasza LOTR (#247) üzenetére


rien
senior tag

amikor legyilkolja Castielt és Bobbyt ott azért nem jófiút akar játszani szerintem és annál a résznél sem tetszett az alakítás
mondjuk többször elaludtam rajta (nem azért mert annyira szar volt hanem a fáradtság) de lehet nekifutok mégegyszer hátha jobban megtetszik, de továbbra is tartom nekem nagy csalódás volt ez előző pörgős, nagyon jó részek után

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#249) Gyuri27 válasza rien (#248) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kellett ennek a résznek pörögnie. Hiszen hiába lesz új szál a 6-k évadban ez a rész nem pont volt a mondat végén hanem vessző. Pont azért, hogy egye a fene a nézőt a következő évadig.

Az alakitásról annyit, hogy mikor Lucifer bele költözött és eljátszotta, hogy Sam irányit. Na az meggyőző volt.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#250) VR6-Fan válasza Gyuri27 (#244) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hüm nem lehet hogy a proféta, gyak. Isten volt, mert mint kiderült ő a földön jár?!

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.