Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) keIdor válasza leslieke (#400) üzenetére


keIdor
titán

Kikről tudsz?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#402) leslieke válasza keIdor (#401) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A vörös hajú programozó csajra fixen emlékszem, hogy visszatérőnek írták. Róla van szó: [link] A 8x11-nél már ott is a neve.

Na meg Castiel is visszatér.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#403) keIdor válasza leslieke (#402) üzenetére


keIdor
titán

Cass, végre.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#404) leslieke


leslieke
Jómunkásember

8x07: remek rész volt, újabb visszatérő szereplővel, ráadásul erősen úgy néz ki, hogy állandó szereplő is lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#405) keIdor válasza leslieke (#404) üzenetére


keIdor
titán

SP: arra leszek kivancsi ki hozta vissza. Jo lenne mar Istent is bevonni jobban.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#406) leslieke válasza keIdor (#405) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

SP: sorozatok topikban is beszéltünk erről, ott több minden felmerült: Isten, arkangyalok, valami gonosz erő a Pokolból vagy a Purgatóriumból. Szóval ötletek vannak, de majd az írók döntik el, hogy mi lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#407) keIdor válasza leslieke (#406) üzenetére


keIdor
titán

SP: Arkangyalról volt is szó a részben, viszont érdekes lenne, mert "hivatalosan" is csak négy van, abból Mihály és Lucifer a pokolban vannak, Raffael meg Gabriel hallott. Nem nagyon lehetne több.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#408) leslieke válasza keIdor (#407) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor máris van 2 kiadó hely. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#409) #57919488 válasza keIdor (#407) üzenetére


#57919488
törölt tag

SP:

Már keverem a dolgokat de volt régebben is próféta vagy minek hívták, aki látta a dolgokat előre és rá is vigyázott egy angyal. Na az mi volt?

(#410) leslieke válasza #57919488 (#409) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A próféták halandó emberekből lesznek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#411) keIdor válasza #57919488 (#409) üzenetére


keIdor
titán

Chuck, de ő hallott. Raffael volt, aki vigyázott rá, de ő a 6. évad végén meghalt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#412) leslieke


leslieke
Jómunkásember

8x08 egy könnyed. laza és szórakoztató rész kaptunk. Nekem tetszett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#413) Hatchet


Hatchet
csendes tag

Jó volt szerintem is - a szokásos mellékszálas rész, ami a poénokra megy rá inkább:

”So she’s not a witch.”
”She’s the best wife ever.”

[I’ll interrogate the cat…]

„Hey, I’m not through with you.”
“Dumbass.”

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#414) Hatchet


Hatchet
csendes tag

8x09:
Dean feje hatalmas volt, amikor kiderült, hogy kicsoda Elizabeth: [link] :C

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#415) leslieke


leslieke
Jómunkásember

8x09: érdekes rész volt, kíváncsi vagyok, hogy mit akarnak kihozni ebből a Benny témából.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#416) #57919488 válasza leslieke (#415) üzenetére


#57919488
törölt tag

SP:

Ja most több érdekesség van mert ugye a Benny szál meg ott van Castiel jelentése/agymosása is :DDD

(#417) leslieke válasza #57919488 (#416) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tényleg, Castiel nem is szerepelt ebben a részben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#418) Hatchet válasza leslieke (#415) üzenetére


Hatchet
csendes tag

valószínűleg a szokásos vitát a két testvér között, hogy ezt a teremtményt ki kell-e nyírni, mert gonosz / nem kéne, mert nem is az.
Tény, hogy a lélekkel rendelkező vámpír egy jól eladható karakter szokott lenni a sorozatokban, ...én bírom azért.

más: jan. 16-án jön ki a következő rész.

[ Szerkesztve ]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#419) leslieke válasza Hatchet (#418) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, valami ilyesmire gondolhatnak.

jan 16? de messze van az még.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#420) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Supernatural 8.10 Torn and Frayed sneak peek

A videó spoileres!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#421) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Végre van új rész!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#422) leslieke


leslieke
Jómunkásember

8x10 remek rész, remek fordulat! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#423) LOTR válasza leslieke (#422) üzenetére


LOTR
addikt

nem tudom, hogy csak szerintem van e így, de ezt az egész Benny-s szálat valahogy nagyon elkapták, remélem folytatódni fog még

viszont most volt szerencsém megnézni a 8x11-et
azt kell, hogy mondjam, az eddigi talán legjobb filler epizód, minden téren, részleteznem azt hiszem nem kell :D

és akkor még 8x12 vissza van, majd valamikor

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#424) leslieke válasza LOTR (#423) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

8x12 is jó, szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#425) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A 12. rész volt eddig a legélvezhetőbb rész számomra a 8. évadból, kicsit visszahozta a régi hangulatot, ettől függetlenül elég gyenge eddig, az egész sorozat nekem már túlságosan amerikai, erre kitünő példa Kevin anyja, aki csak zavaró tényezőként van jelen, és mikor keményít benne baromi nevetséges/kínos.
A para faktor teljesen kihalt egy jó ideje már, ami miatt én sokáig nem mertem belekezdeni, sokkal jobb volt mikor még különböző lényekre vadásztak.

(#426) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Supernatural 8x14 Promo "Trial and Error" (HD)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#427) LOTR válasza leslieke (#426) üzenetére


LOTR
addikt

nem mondanám spoilernek...

ez a rész is adta, és egy komoly kép belőle, miután megtudták, hogy ki a "főnök" a farmon: [link] :D

mod
éppen az imdbn vettem észre, hogy csináltak linkeket a 9. évadhoz, majd rákerestem neten is: ‘Supernatural’ Stars Agree To Seasons 9 & 10 – To End The Series?
úgy néz ki a jó hír megerősítve

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#428) leslieke válasza LOTR (#427) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még nem láttam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#429) leslieke válasza LOTR (#427) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na, most már láttam. Valóban nem volt rossz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#430) keIdor válasza LOTR (#427) üzenetére


keIdor
titán

A 8. évad elég jó eddig, szóval ha marad a színvonal nem bánom, ha lenne 9 és 10. évad is.
Kicsit visszanyúltak a kedvenc 3-4-5. évadhoz. Démonok, család, időutazás, Castiel :C már csak Bobby kéne.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#431) LOTR


LOTR
addikt

s08e17 -az utolsó jelenetre csak ennyit mondok- you rock :D:D

különben meg nekem úgy tűnik, hogy elég nagy dolgokat akarnak ide bekeverni nekünk, nagyon bízom benne, hogy ez nem lesz sok a végére

One Ring to rule them all

(#432) #57919488 válasza LOTR (#431) üzenetére


#57919488
törölt tag

Megalapozzák az S09-et. Csak ezzel beáldozzák a mostani részeket :(((

(#433) leslieke


leslieke
Jómunkásember

8x15 kissé érzelgősre sikeredett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#434) leslieke


leslieke
Jómunkásember

8x16 ez a rész már jobban tetszett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#435) leslieke


leslieke
Jómunkásember

8x17 nyitójelent: :Y , Meg szövegei rendben voltak, ahogy az egész rész is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#436) S-eye


S-eye
senior tag

8x19-et láttátok már? Kicsit gyorsan zajlottak az események, de nagyon jó volt:)

(#437) keIdor válasza S-eye (#436) üzenetére


keIdor
titán

Jaja jó volt, na még két rész, sajnos megint szünet lesz.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#438) S-eye válasza keIdor (#437) üzenetére


S-eye
senior tag

Ja, sajnos. Még négy rész maradt. Pont azon gondolkodtam, hogy addig esetleg elkezdem megint az évadot az elejétől, hogy ne legyen olyan unalmas a várakozás:)

(#439) keIdor válasza S-eye (#438) üzenetére


keIdor
titán

Jé, tényleg négy rész lesz még. IMDB-n néztem nem rég, utolsó kettő még hiányzott.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#440) S-eye


S-eye
senior tag

Spoiler
Szóval Crowley valamikor a 17. században élt, ezt tudjuk a 6. évadból. De a 8x17-ben kiderül, hogy viszonya volt Crowley-nak Naomival, Mezopotámiában. Nekem ebből az jön le, hogy több ezer évesnek kellene lennie. Ez eléggé ellentmondásos. Szerintetek?

(#441) LOTR válasza S-eye (#440) üzenetére


LOTR
addikt

már nem emlékszem, hogy pontosan mi is volt, de azt mondanám, hogy Crowley élhetett jóval korábban is, viszont a test akiben most van az lehet, hogy a 17. századból való

pontos adatok miatt nem nézném újra, de nagyjából erre következtetek abból, amit leírtál

One Ring to rule them all

(#442) S-eye válasza LOTR (#441) üzenetére


S-eye
senior tag

El volt temetve a teste Skóciában,a csontjait is látjuk, szóval nem ez az eredeti teste:)

(#443) LOTR válasza S-eye (#442) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem nincs ellentmondás abban, amit én, és amit te írtál

viszont, el is felejtettem, hogy csak be kell ütni a keresőbe: supernatural wiki: Crowley

most nincs időm átolvasni, de ebből nekem nem tűnik úgy, hogy említi, mikor volt kapcsolatban Naomival:
Crowley has recently reminisced about his experiences in Mesopotamia, when meeting with Angel Naomi, remarking that he hasn't seen her in a "dark age".

sőt csak annyit mond, hogy a 17. században skót szabó volt - ami lehet nem is pont így volt
Dates ????-1661, 2009-

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#444) S-eye válasza LOTR (#443) üzenetére


S-eye
senior tag

Hát nem tudom... itt az is ott van, hogy 1661-ben született és eladta a lelkét 3 "-ért :U Szóval előtte nem lehetett démon, nem?

(#445) leslieke válasza S-eye (#444) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A kép alatti 3 sort nézd:

Dates ????-1661, 2009-

Ez azt jelenti, hogy kérdéses az eredeti születési ideje, de azt viszont tudni, hogy 1661-ben meghalt, majd 2009-ben újra felbukkant.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#446) S-eye válasza leslieke (#445) üzenetére


S-eye
senior tag

A szövegben az van, hogy:
Crowley says he was born Fergus Roderick McLeod in 1661 Scotland

(#447) leslieke válasza S-eye (#446) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olvastam, de mint tudjuk a démonok tudnak testet váltani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#448) S-eye válasza leslieke (#447) üzenetére


S-eye
senior tag

Igen, de úgy ölhetsz meg egyet, hogy elégeted az eredeti testének a csontjait, mint a szellemeknél.Ha csak a gazdatestet pusztítod el, amit éppen felvett, attól még neki nem esik baja.Ezért gondolom, hogy max. 500 éves.

(#449) leslieke válasza S-eye (#448) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell meghalnia a gazdatestnek a cseréhez, vagy, hogy a démon elhagyja. Önként is kiléphet belőle, és kiűzést is láttunk már.

500 éves meg nem lehet, ha már Mezopotámiában is élt. Biztos van magyarázat a 17. századi létezésére is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#450) S-eye válasza leslieke (#449) üzenetére


S-eye
senior tag

Én arra gondoltam, hogy úgy nem ölöd meg a démont, hogy csak gazdatestet megölöd, mondjuk tűzzel.
Nekem pont ez a kettősség, hogy Mezopotámiában is tevékenykedett, meg a 17. században született összeegyeztethetetlen. De akkor csak nekem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.