Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Gretel válasza Gyuri27 (#900) üzenetére


Gretel
tag

Biztos, hogy van még valami a háttérben velük kapcsolatban. Kíváncsi leszek, mi derül még ki, meg hogy mikor ér a fiúkhoz az a bizonyos Mr. Ketch. Mondjuk nekem a nagy "mi ügyesek vagyunk, x éve megölünk minden szörnyet, amint a földünkre tette a lábát" monológ által festett kép sem tetszett igazán. Évek alatt Sam és Dean is megtanulták, hogy nem muszáj ám feltétel nélkül kinyírni minden szörnyet, ami szembe jön, mert van, aki küzd a természetével, próbál jó lenni. Szóval elég szűk látókörű banda ez.

Rowena nálam az abszolút kedvencek közé tartozik. :D Amikor egy légtérbe kerül Crowley-val, még jobb. :D Remélem tényleg megismerkedhet majd az egyetlen unokájával is, mert az is hozhatna érdekes jeleneteket.

steam: ziretta

(#902) S-eye


S-eye
senior tag

Szerintem is a brexit britek a főszál, vagy legalább az évad feléig, esetleg nácik később. Mary szerintem csak ebben az évadban lesz benne.

(#903) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó volt a 3. és a 4. rész is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#904) Gyuri27 válasza leslieke (#903) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K
A vége epic. Sajnáltam.
Szeretem, hogy "lassú" az évad és szépen kidolgozottak a karakterek. Meg sok az apró humor benne.
Ha ez így marad top 3-ban lesz az idei évad.

Amd - Radeon - Ryzen

(#905) Gretel


Gretel
tag

Na, nem is kellett sokat várni Mr. Ketch-re. A 4. rész vége alapján kijár neki egy fájdalmas halál. Gondolom akkor az is a céljaik közé tartozik majd, hogy a náluk olyan jól bevált, válogatás nélkül gyilkolunk minden szörnyikét rendszert bevezessék a tengerentúl is.
A pár évaddal ezelőtti Dean szerintem még simán vevő lett volna valami ilyesmire, de azóta történt jó pár dolog, Benny, Garth is kapott egy harapást, stb... szóval most már nem járna piros pont az ötletért.

steam: ziretta

(#906) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Hali! Lehet valahol Magyar szinkronnal nézni? Mert a 8. évadtól csak feliratosat találtam.

(#907) Gretel válasza Just_Reboot (#906) üzenetére


Gretel
tag

A nyolcadik évadot még nem adták le szinkronosan, eddig a hetedik volt az utolsó, ami sorra került.

steam: ziretta

(#908) leslieke


leslieke
Jómunkásember

S12E06 kellemes rész volt, igazi családias este. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#909) Gretel


Gretel
tag

12x08

Értem, szóval az út a Pokolba - és a Ketrecbe - a szellőzőn át vezet. ;] Nem tehetek róla, ezen csak röhögni tudtam, annyira nem lehetett komolyan venni. Nagyjából annyira, mint mikor az előző évadban elkezdték leragasztgatni a szellőzőket, hogy azzal majd jól kint tartják Amara ködét. :DDD (Mert egy Istennel egyenrangú valakit majd pont megállítanak a falak, gyönyörű volt. ;] )
Mr. Ketch viszont jól összerakott karakternek tűnik (ellentétben a korábban bemutatott kolléganőivel). Szóval kicsit kevésbé félek ettől a brit egyetemes száltól, mint pár résszel korábban.
Azért milyen szép fejlődésen mentek keresztül az első évadtól fogva a Sam és Dean ellen felhozott vádak. :DD

steam: ziretta

(#910) Narxis válasza Gretel (#909) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem nem véletlen az lett mutatva, gyanítom, hogy nem a ketrecbe ment. :)

Thanos was right.

(#911) Gretel válasza Narxis (#910) üzenetére


Gretel
tag

Lehet, hogy igazad van. :) Crowley is gyanúsan gyorsan tűnt el a tett színhelyéről anyu társaságában. Pedig tőle aztán várható lett volna valami látványos káröröm, hogy aki kutyát csinált belőle végre meglakolt.

steam: ziretta

(#912) Narxis válasza Gretel (#911) üzenetére


Narxis
nagyúr

Meg túl egyszerű volt az egész. Tuti, hogy látjuk még Lucit.

Thanos was right.

(#913) Gretel válasza Narxis (#912) üzenetére


Gretel
tag

Talán a megfogant csemete is elég "kapcsolat" a földhöz, hogy a varázslat ne csukja vissza a Ketrecbe. Ez a gyerek szál lesz még érdekes, mert a sorozatban eddig összesen egyszer volt szó angyali leszármazottról és az is elég hamar bevégezte. Simán el tudom képzelni, hogy úgy nő majd, mint pl Amara.

steam: ziretta

(#914) keIdor válasza Gretel (#911) üzenetére


keIdor
titán

Nem a ketrecbe ment, csak kiűzték.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#915) Gretel válasza keIdor (#914) üzenetére


Gretel
tag

Akkor lehet, tényleg csak azért hittem el elsőre, mert máskor is élt már bitang egyszerű megoldásokkal a sorozat. :DDD Na de tényleg remélem akkor, hogy tévedtem. :D
Igen, végül is csak Sam meg Dean örömködtek, hogy "We got him. We got Lucifer." Lehet, korán ittak a medve bőrére és csak ők hiszik, hogy megint Mihályt boldogítja odalent. És utólag rém gyanús, hogy Crowley meg Rowena csak úgy köddé váltak a háttérben, pedig ha valakinek lenne oka örömködni, az pont a kutyuli. Az arckifejezésük sem épp arról árulkodott, hogy ők itten most győztek. Aztán lehet, hogy csak beképzelem. :D

steam: ziretta

(#916) keIdor válasza Gretel (#915) üzenetére


keIdor
titán

Nem hiszik ők sem. Kiűzést mondtak ők, az a tárgy is csak arra kellett. A négy lovas gyűrűje volt a kulcs korábban a ketrechez amúgy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#917) Gretel válasza keIdor (#916) üzenetére


Gretel
tag

Nem, azt mondták, hogy ki kell űzni a testből, hogy Rowena visszatehesse a Ketrecbe. Ezért bűbájoskodott ott a háttérben, míg Sam csinálta az arkangyal űzést.
Korábban is volt már szó róla, hogy ha nincs benne egy testben, Rowena ugyanúgy vissza is tudja tenni, ahogy kiszedte. Eleve ezért is kellett ott lennie a szobában. Csak én rém gyengének érzem, amit láttam, azért lenne jó, ha tényleg lenne még valami svindli a háttérben.

steam: ziretta

(#918) oriic válasza keIdor (#914) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem sima kiűzés volt, mert ahhoz elég lett volna a tojás. Rowena ott makogott a háttérben, valszeg elzárták valahova, de szerintem sem ment vissza a pokolba.

Amúgy jó rész volt szerintem, én várom a folytatást. Ezzel a gyerek témával meg talán kezdenek valamit.

Live-Die-Respawn

(#919) Narxis válasza Gretel (#915) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szegény Mihály. Borzasztó nagy hiba, hogy vele senki se foglalkozik, vagy pl. a Winchesterek féltestvérével. Ott vannak a ketrecben és ennyi. Nem akarják legalább a féltestvért kiszedni, vicc kategória...

Thanos was right.

(#920) Gretel válasza Narxis (#919) üzenetére


Gretel
tag

Mondjuk Mihályról legalább annyit letisztáztak az előző évadban, hogy megkattant odalent - ami nem is csoda. Az viszont tényleg nagy hülyeség, hogy ennyire nem foglalkoznak a féltesóval. Öcsi meg összesen egyszer jutott eszükbe, akkor se maguktól, hanem abban az iskolai musicalben látták az emlékeztetőt.
Jake Abel sincs agyonfoglalkoztatva, ahogy néztem, simán beleférhetne neki. Pár évaddal ezelőtt még érthető is volt valamennyire, mert nem lehetett félpercenként nyitogatni a Ketrecet, de Rowena gyakorlatilag most már akkor és úgy piszkálja, ahogy neki tetszik.

steam: ziretta

(#921) leslieke


leslieke
Jómunkásember

12x07-08 érdekes volt mindkettő, és végre sikerült behozni a lemaradást is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#922) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Van infó arról, hogy mikor jön a 9. rész?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#923) oriic válasza leslieke (#922) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Január 26.

Live-Die-Respawn

(#924) leslieke válasza oriic (#923) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez gyors volt, köszi. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#925) S-eye


S-eye
senior tag

Most akkor a Prince of Hell, vagy a Knight of Hell a nagyobb? És mi van a Kinggel?

(#926) Gretel válasza S-eye (#925) üzenetére


Gretel
tag

Annyit kavartak már a pokoli hierarchiával, hogy szerintem lassan már ők se tudják. :U Ha kell valami új, hát beleírják. Crowley mint King nem hiszem, hogy releváns lehet. Ő csak egy üzletember, aki tudja, hogyan kell jókor a legjobb helyen lenni. Egyébként a jelenlegi állás szerint gondolom úgy lehet, hogy Lilith, utána a hercegek, utána Káin és a Lovagok. Mert azt mondták, hogy a hercegek közvetlen a Lilith utáni generáció, aki az első démon volt. A Lovagokat meg csak Káin képezte ki, miután kiválasztásra kerültek.

steam: ziretta

(#927) leslieke


leslieke
Jómunkásember

12x9-11: összeségében nem volt rossz egyik sem, esti kikapcsolódásnak még mindig rendben van a sorozat. A brit szálról végre kezdenek kiderülni infók.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#928) leslieke


leslieke
Jómunkásember

12x12 érdekes volt ez a többszöri időváltás, feldobta az epizódot, mert amúgy nem volt kiemelkedő. Persze végre kiderül Crowley hogy lett a Pokol Királya.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#929) S-eye


S-eye
senior tag

12x15-ben elég vicces volt a Walking Dead kapcsolat az elején. :DDD

(#930) leslieke válasza S-eye (#929) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már ott tart?
Megint lemaradtunk 3 résszel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#931) S-eye válasza leslieke (#930) üzenetére


S-eye
senior tag

Itt a hétvége, talán sikerül felzárkózni. Elég jó volt ez az utolsó rész is.

(#932) leslieke válasza S-eye (#931) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem valószínű, más program van. De idővel utolérjük.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#933) Gretel válasza leslieke (#932) üzenetére


Gretel
tag

Most úgyis lesz két hét szünet a sorozatban. :)

steam: ziretta

(#934) leslieke válasza Gretel (#933) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na annyi elég is lesz pótolni a lemaradást.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#935) leslieke


leslieke
Jómunkásember

12x13-14: eddig jó, rendben volt mindkét epizód. már csak egyet kell pótolni a lemaradásból. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#936) leslieke


leslieke
Jómunkásember

12x15: remek volt az utalás a TWD sorozatra és apuka. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#937) leslieke


leslieke
Jómunkásember

12x16: átlagos rész volt, egynek elment.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#938) S-eye


S-eye
senior tag

12x19 rész után azt mondom, hogy furcsálnám, ha ha a nephilim jó lenne a végén.

(#939) Gretel válasza S-eye (#938) üzenetére


Gretel
tag

Szerintem Kelly mondta jól: senki sem születik gonosznak.

steam: ziretta

(#940) S-eye válasza Gretel (#939) üzenetére


S-eye
senior tag

Nem lenne sorozat, ha nem lenne valaki nagyon gonosz benne. De ha tényleg jó arc is lenne Luci Jr., akkor talán a British Men of Letters fogja üldözni.

(#941) Gretel válasza S-eye (#940) üzenetére


Gretel
tag

Szerintem a fináléban fog megszületni a kissrác és ha a két szál közül valamelyik átkerül a következő évre, akkor inkább az övé, mint a külföldi egyetemeseké. Az utóbbiban nem látok annyi lehetőséget, "csak úgy" tölteléknek meg inkább ne maradjanak.
Azt tényleg nem tartom valószínűnek, hogy Kellyt és Castielt "átverné" a nephilim. Oké, nyilván meg akar születni és ezért megtesz mindent, de ha csak ez a lényeg, akkor nem volt értelme lecserélni Dagont. Itt volt egy szupererős démon aki mindenkitől megvédelmezte volna, míg el nem jön a születése pillanata és segített kinyírni. És az is rendben van, hogy félig arkangyal a drága, de biztos, hogy most még csak maximum érzések és ösztönök mozgatják és tuti, hogy nem komoly haditerveket ácsol odabent. Innen nézve bőven elég lett volna feltámasztgatni anyut, ha épp kell és hagyni, hogy a többit Dagon intézze, de valamiért mégis megszabadult a démontól.
(Ilyen érzés lehet az ördög ügyvédjének lenni? ;] )

steam: ziretta

(#942) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na, megint van 3 pótolni való rész. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#943) S-eye


S-eye
senior tag

Jó lett az évadzáró!

(#944) oriic válasza S-eye (#943) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes befejezés. Kíváncsi vagyok a gyerek meddig marad gyerek és tényleg gonosz lesz-e.

Live-Die-Respawn

(#945) leslieke


leslieke
Jómunkásember

12x17-22 szépen felvezették az évadzáróra az eseményeket. Brit csapat végre megkapta, amit megérdemelt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#946) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Befejezés jól sikerült. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#947) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újra munkában az Odaát csapata

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#948) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Október 12-én jön az új rész.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#949) S-eye válasza leslieke (#948) üzenetére


S-eye
senior tag

Gag reel S12

Kíváncsi vagyok, hogy mindenki visszajön-e, akit kinyírtak? Valakinél csak az a kérdés, hogy hogyan.

(#950) leslieke válasza S-eye (#949) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha szükség van rá, visszahozzák.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.