Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Supernatural | Official Season 13 Trailer

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#952) oriic válasza leslieke (#951) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jo lesz ez. :)

Live-Die-Respawn

(#953) leslieke válasza oriic (#952) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, várós. Mint a TBBT. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#954) Gretel


Gretel
tag

Új előzetes a tizenharmadik évadhoz.

steam: ziretta

(#955) Gretel válasza Gretel (#954) üzenetére


Gretel
tag

itt egy másik link, az előzőt már törölték

steam: ziretta

(#956) leslieke válasza Gretel (#955) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na, ez eddig érdekesnek tűnik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#957) Gretel válasza leslieke (#956) üzenetére


Gretel
tag

Igen. :D Én bizakodó vagyok. Úgy látom, érdekes dolgokat vesznek majd elő idén.

steam: ziretta

(#958) leslieke válasza Gretel (#957) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is bizakodó vagyok, na meg kitartó, mert egyre kevesebb sorozatra két idő, de erre és a TBBT-re mindig. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#959) S-eye válasza Gretel (#955) üzenetére


S-eye
senior tag

Én Scooby-ra vagyok kíváncsi :DDD

(#960) leslieke


leslieke
Jómunkásember

13x01: kezdetnek rendben van, bár meglepőt nem hozott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#961) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Nekem eddig nagyon tetszik, kedvenc sorozat, mindig sikerül megújulni. Crowley-t sajnálom, jó kis karakter volt, Cas pedig.... :)

(#962) leslieke


leslieke
Jómunkásember

13x02: ebben végre kiderült ki lesz a főgenya.
Amúgy sima, átlagos rész.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#963) Gretel válasza leslieke (#962) üzenetére


Gretel
tag

Asmodeusra vagy Michael arkangyalra gondolsz? Mert szerintem mindkettőben ott a lehetőség és nem tudtam eldönteni, ki okozhat nagyobb zűrt. Rendben, Asmodeus ugyanabban a világban van, mint ők, szóval ezért neki jár egy pont. Viszont az is biztos, hogy Lucifer és Mary nem maradnak odaát (legalábbis elég hülye ötlet lenne képernyőn tartani őket, ha mégis) és ha ők visszajönnek, simán jöhet potyautasként az arkangyal is... mondjuk mert otthon már épp kezdett unatkozni.

steam: ziretta

(#964) leslieke válasza Gretel (#963) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Asmodeus. De logikus amit mondasz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#965) Gretel válasza leslieke (#964) üzenetére


Gretel
tag

Mondjuk ha Asmodeus maga mellé állítja Jacket, simán komolyabb gond lehet, mint a főarkangyal. Hm. Kíváncsi leszek, hogy végül mit hoznak ki belőle.

steam: ziretta

(#966) leslieke


leslieke
Jómunkásember

13x03: alakul ez, és végre visszatér az angyal is. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#967) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Izgalmas vendéggel folytatódik az Odaát

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#968) Don.Corleone válasza leslieke (#967) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Érdekes szerepet fog kapni, a sorozatban Dean az ilyenektől falnak megy. :DDD Egyébiránt elég jó ez az évad, is. :R

(#969) LOTR


LOTR
addikt

már korábban akartam írni, de valahogy mindig elfelejtettem, hátha valakinek még új lesz a hír: [link]

a lényeg magyarul:
úgy néz ki új spinoff jön Wayward Daughters címmel, ezt a következő, vagyis a 2018-as év első epizódja vezeti majd be, és mivel itt az eredeti sorozatban gyakran szerepeltetett mellékszereplők lesznek a főszereplők, talán ez majd meg is fog valósulni, ellentétben Bloodlines-szal (tehát sokkal több kötődése lesz a Supernatural világhoz, mint egy szimplán újabb vámpíros téma, amiből nem is lett semmi)

valamint van rá esély, hogy a 300. rész lesz a széria zárója, ami azt jelenti, hogy a 14. évad 14 részes lesz, bár ez még csak tippelgetés, de nem akarják a végtelenségig elhúzni az így is rekord hosszúságú sorozatot (2015 óta a Supernatural-é a 'leghosszabb ideig műsoron lévő sci-fi sorozat' cím)
[link]
ezt meg csak azért linkelem, hogy egyelőre hivatalos közlemény nincs erről, majd 2018 januárban döntenek a folytatásról, de egy normális lezárást akarnak, ahhoz pedig kell egy évad, úgyhogy jó 1-1,5 hónap múlva remélhetőleg többet fogunk erről tudni

One Ring to rule them all

(#970) leslieke válasza LOTR (#969) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A spinoff-ról már hallottam, a lezárás új hír. Köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#971) leslieke


leslieke
Jómunkásember

13x04: átlagos rész volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#972) Don.Corleone válasza leslieke (#971) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Több mint egy hónapot kell várni a következő részre.. ez az évad baromi izgalmas. ;]

(#973) leslieke válasza Don.Corleone (#972) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mi kivárjuk azt is, amúgy sem nézünk sok sorozatot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#974) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na, ez a 10. rész egészen jó volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#975) Gretel válasza leslieke (#974) üzenetére


Gretel
tag

Nekem is tetszett. Remélem berendelik. Bár bizonyos félelmeim azért vannak a koncepció kapcsán, annak ellenére, hogy kedvelem is ezeket a karaktereket.

steam: ziretta

(#976) leslieke válasza Gretel (#975) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sokan lesznek 45 percre. Amúgy jó lenne, ha kapnának saját sorozatot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#977) S-eye


S-eye
senior tag

13. rész hoz egy kis meglepetést :U

(#978) lnk válasza S-eye (#977) üzenetére


lnk
aktív tag

Az volt igen. Én meglepődtem.[SP] Talán ezzel ki is derült Asmodeus kitől tanulta az alakváltást. Arkangyal pengéről is valószínüleg Gabrieltől tudott. Bár először felmerült bennem e kérdés hogy lucifer miért nem tud erről a pengéről. Aztán eszembe jutott hogy talán a bebörtönzése után készült. [/SP]

[ Szerkesztve ]

(#979) lnk válasza lnk (#978) üzenetére


lnk
aktív tag

Bocsi spoileresre akartam de ebben a topikban nincs spoiler gomb.

(#980) leslieke


leslieke
Jómunkásember

12-13 részek: talán az eddigi két legjobb rész volt az évadban. lassan visszatér mindenki, már csak egy alaknak kellene visszatérnie, de gondolom idővel őt is visszahozzák. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#981) chipesz válasza leslieke (#980) üzenetére


chipesz
őstag

Melyik alakra gondolsz? :)

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#982) leslieke válasza chipesz (#981) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Crowley

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#983) chipesz válasza leslieke (#982) üzenetére


chipesz
őstag

Áh, róla azt olvastam hogy nem fog visszatérni, de hogy ha szeretne akkor se nagyon, mert a készítők nem terveznek vele. Persze attól még bármi lehet. :-)

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#984) leslieke válasza chipesz (#983) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz, én ezt nem olvastam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#985) leslieke


leslieke
Jómunkásember

14-15 részek eddig jól alakul a történet. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#986) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jövőre is folytatódik a sorozat! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#987) Gretel válasza leslieke (#986) üzenetére


Gretel
tag

Pont most láttam én is a hírt. :C Örülök neki.

steam: ziretta

(#988) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a 16. rész nagyon szórakoztató volt. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#989) LOTR


LOTR
addikt

infok a 14. évadról [link]

a központi téma előreláthatólag az Episode 4, Season 13 “The Big Empty” c. részből megismert Empty körül fog alakulni

várhatóan július 19-22. között a Comic-Conon majd lesznek már bővebb részletek is

One Ring to rule them all

(#990) leslieke válasza LOTR (#989) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

No, az érdekes lehet. De még előtte be kellene fejezni a 13. évadot is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#991) S-eye


S-eye
senior tag

Kijött az évadnyitó rész.

Kicsit spoileres kérdésem lenne:

Csak nekem fura, hogy Cass nem veszi észre a démonokat elsőre?

(#992) Gretel válasza S-eye (#991) üzenetére


Gretel
tag

De jó, hogy szóltál. Teljesen elfeledkeztem róla.

Elvileg észre kellene neki vennie őket. Mikor a leviatános balhé után amnéziásan megnősült, akkor is látta a démonok igazi arcát, pedig fogalma sem volt semmiről. Ez vagy valami írói következetlenség lesz (van belőle szép számmal), vagy megint babráltak a képességeivel valamit.

steam: ziretta

(#993) vittgen


vittgen
aktív tag

Én annak örülnék,ha szinkronizálnák végre a 10. évadot!!

[ Szerkesztve ]

(#994) LOTR válasza LOTR (#989) üzenetére


LOTR
addikt

részben el is felejtettem és részben nem is volt miről írni a sorozat jövőjével kapcsolatban, mert az előzetes találgatásokból eddig kb semmi nem jött be, és a nyári Comic Conon sem voltak különösen nagy bejelentések (én legalábbis nem olvastam róluk)

a 13. évad záró részei a Michael témával jó alapot adtak a 14. évadhoz, tehát azt már most látjuk, hogy ez a fő irány, de én azért remélem, hogy ez az Empty-s szál is visszatér még a sorozatba valamikor

mivel a mostani, legutolsó epizód (Episode aired 15 November 2018) volt a 300. - egy korábbi cikkben még mást említettek, hááát nem tudom ki számolta azt ki... - a lényeg, hogy biztosan lesznek még részek és nem a 300. a záró, sőt olyannyira, és ez viszonylag "új" hír -itt a topikban mindenképpen-, hogy a főszereplők vállalnának akár még több évadot is
egy 'helyzet' azért van, Jared Padalecki ugye Texasban él és ha jól tudom Jensen Ackles is, a forgatások meg Kanadában vannak, így ez a 22-23 rész/évad miatti munkálatok túl hosszúak, ennyit már nem akarnak távol lenni a családtól, így most terv szerint 15-20 rész közötti évadot terveznek, de ezen még gondolkodnak, hogy sikerül kivitelezni
a készítők nyilván minél hosszabb évadokat akarnak, azt mondták, hogy minimum 15 rész kell egy évadba, de inkább 18 vagy 20, és az imdb is 20 részt mutat jelenleg (de azért nem lennék biztos, hogy a jövőben ez nem fog még változni), állítólag év végéig erről is megegyeznek

a cikkeket, amiket korábban olvastam nem keresném vissza, így jobb forrást most hirtelen nem sikerült linkelnem: [link]

Wayward Sisters spin-offról semmi hír, de állítólag még nem is mondtak le róla, mindenesetre az eredeti sorozatban még fognak szerepelni a lányok [link]

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#995) Gretel


Gretel
tag

14x07

Spoilerek nélkül.
Megint egy nagy logikátlanság, de emiatt most nagyon boldog vagyok, hogy megtörténik. :DD

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#996) LOTR


LOTR
addikt

mivel eddig elég 'vicces' volt, hogy ahány cikket olvastam, kb mindegyik mást írt azzal kapcsolatban, hogy melyik lesz a 300. része a sorozatnak, végre utánanéztem én is (eddig sajnos naivan nem számoltam meg...), és úgy látom javították a szerzők is a korábban linkelt cikkekben ezt, tehát most tartunk a 299-nél és jövő héten, február 7-én jön a 300.
bár az imdb is frissíthetné ezt az infot végre...

de nem is ez a lényeg, hanem a 300. részhez közeledve bejelentették a 15. évadot is, úgyhogy lesz mit nézni jövőre is [link]
Wayward Sisters spinoff pedig jó eséllyel nem fog megvalósulni, de továbbra is gondolkodnak újabb spinoff lehetőségeken

One Ring to rule them all

(#997) leslieke válasza LOTR (#996) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na, ez szuper hír. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#998) S-eye válasza LOTR (#996) üzenetére


S-eye
senior tag

Viszont a 15. lesz az utolsó

(#999) LOTR válasza S-eye (#998) üzenetére


LOTR
addikt

sajnos hivatalos a dolog, a 15. évaddal lezárják a sorozatot, hónapokig, ha nem évekig tartó közös 'elmélkedés' eredménye ez, tehát nem a stúdió, a hálózat, vagy az egyes szereplők miatt, hanem közösen hozták meg a döntést
előreláthatólag a 14. évadhoz hasonlóan 20 részes lesz a 15. évad és "odateszik" magukat a legvégére (is)

néhány link
When Is The Last Season Of 'Supernatural'? The CW Series Will Air Its Final Episodes Soon
Jensen & Jared Reveal The Reason Why Supernatural Is Ending VegasCon 2019
Supernatural's Jared Padalecki And Jensen Ackles Explain Why The Show Is Finally Ending

One Ring to rule them all

(#1000) S-eye


S-eye
senior tag

Évadzáró rész meglepetést okozott. Viszont nem igazán tetszett a döntés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.