Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Gyuri27 válasza leslieke (#700) üzenetére


Gyuri27
félisten

A második még jobb. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#702) S-eye válasza Gyuri27 (#701) üzenetére


S-eye
senior tag

Én most néztem meg. Na, ez már tényleg a régi színvonal :K

(#703) Gyuri27 válasza S-eye (#702) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az bizony. Az első résznél látszott. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#704) leslieke válasza Gyuri27 (#701) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez jó hír. Meglessük.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#705) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ismét egy pöpec rész.
Hamarosan nagy baj lesz. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#706) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Klasszik 1-3 évados rész, sok humorral.
Nézzétek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#707) S-eye válasza Gyuri27 (#706) üzenetére


S-eye
senior tag

eddig hibátlan az évad

(#708) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A múltkori átlagos rész után ez bitang lett.

Szép dolog a szerelem. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#709) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bitang jó rész volt.

Na lehet tippelgetni, ki lesz ott a

SPOILER SPOILER

ketrecben. Én a Mihály-Lucifer kombóra gondolok

SPOILER SPOILER

Isten vajon megjelenik az évadban végre?

Live-Die-Respawn

(#710) Gyuri27 válasza oriic (#709) üzenetére


Gyuri27
félisten

SPOILER
Nem. Azért a látomások.
A ketrec csak 2 dolog miatt lehet érdekes.
Amarát vagy ott lehet majd fogva tartani (erre kisebb az esély szerintem). Vagy ott van az a 2 valaki aki segíteni tud. Volt ködös utalás, hogy Istennek nem egyedül sikerült Amarát bezárni. Isten után a legerősebbek az arkanygalok.
Nos lehet számolgatni hány van belőlük. Ha 2-3-4 az kevés (meg ugye a sorozatban mennyi van életben a Trükkös/Gábriel halott ha minden igaz) + ugye Luci.
Amúgy szerintem nem kell félni Amarától. Beleesett a világ szépségébe és Deanbe. Ott még lesz kavarás. Ja és Dean is beleesett. Azt hittem megcsókolja. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#711) oriic válasza Gyuri27 (#710) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fura lenne szerintem ezt látni. :D Meg ugye Sam-nek is lenne ehhez egy két szava. :DDD Dehát fene tudja.Várjuk ki a végét. :C

Live-Die-Respawn

(#712) Gyuri27 válasza oriic (#711) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a jelenet volt a legnagyobb évadok óta. Meg amit mondott is neki.
Sam is volt már szerelmes. Megérti. :DDD
Mostani tudásuk szerint Istent nem lehet megölni, így Amarát se.
Persze be lehet zárni, de mint látjuk nincs értelme. Több értelme lenne, ha családot alapítana és vissza állna a rend. Emberek a földön. Angyalok a padláson, démonok a pincébe.

Amd - Radeon - Ryzen

(#713) oriic válasza Gyuri27 (#712) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként simán el tudom képzelni, hogy az lesz hogy megszereti a világot és békében él majd. Metatront viszont kibelezhetné már valaki. :D

Live-Die-Respawn

(#714) Gyuri27 válasza oriic (#713) üzenetére


Gyuri27
félisten

Angyalnak is szánalmas volt. Nagyobb szenvedés ez neki.
Amúgy mióta az angyalok beléptek a képbe 2-3 szimpatikus van. A többi egy rohadék. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#715) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

11x07

Szokásos monster of the week epizód, semmi különös. Azt viszont jól tippeltem hogy az előző rész végén SPOILER Lucifer ketrecét láttuk.SPOILER

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#716) Gyuri27 válasza oriic (#715) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ok, de ott van Mihályunk is.
A 4 gyűrűvel amúgy mi lett?

Amd - Radeon - Ryzen

(#717) S-eye válasza Gyuri27 (#716) üzenetére


S-eye
senior tag

valahol ott porosodhat a bunkerben szerintem

(#718) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

11x08

Átlagos rész, kicsit felpöröghetnének már az események. Amúgy azt hittem hogy megjelenik valami kis csaj is mint Dean barátja. :DDD

Live-Die-Respawn

(#719) Gyuri27 válasza oriic (#718) üzenetére


Gyuri27
félisten

Milyen csajra gondolsz?
Amúgy némi fekete humor volt ebben a részben.
A gitárszóló ász volt. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#720) oriic válasza Gyuri27 (#719) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mittudomén, Dean nagy csajozó, gondoltam hátha neki meg valami képzelt barátnője volt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#721) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A promo állat. felirat remélem jön holnap.

Amd - Radeon - Ryzen

(#722) keIdor


keIdor
titán

Spoiler: Ez az! Egyik nagy kedvencem visszatér! :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#723) S-eye


S-eye
senior tag

Nem lesz könnyű a várakozás január közepéig...brutál jó ez az évad eddig. A rész előtt le a kalappal.

(#724) Gyuri27 válasza S-eye (#723) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K
Azta, hüha, wow, :Y

Hol van Mihályunk?

Amd - Radeon - Ryzen

(#725) leslieke


leslieke
Jómunkásember

S11E02-04: szép lassan sikerül megnézni 1-1 részt, eddig mind jó és érdekes volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#726) oriic válasza Gyuri27 (#724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés. De várom a következő részt, és de messze van. :D

Live-Die-Respawn

(#727) leslieke


leslieke
Jómunkásember

S11E05-08: ezek a részek is letudva, már csak egy epizód lemaradásban vagyunk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#728) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Tiszteletem.

Tavaly ilyenkor kezdtem el nézni a sorozatot. Az első 4 évad valami eszméletlenűberkirályfasza. Aztán jött az ötödik. Itt már kezdtem érezni, hogy nem az igazi. A hatodikat abbahagytam április-május körül. Amikor Deant megharapja egy vámpír, sam meg nem segít neki, vagy valami ilyesmi volt. Most november elején ismét elkezdtem. Valahogy megint felébresztette a reményt. A 6. évad nyugisan lement, nem volt egy nagy durranás. Na mondom már ha megnéztem, akkor folytatni kellene. Így is lett. A 7. évad kifejezetten tetszett. Nem tudom, hogy miért, de jó volt. Itt már látszott rajta (legalábbis szerintem), hogy már nem nagyon tudnak mit kitalálni. Már ez a Leviatános dolog is a plafont verte. Voltak itt is részek, amik kifejezetten tetszettek. Aztán a vége valami siralmas volt. Na mondom ha már idáig eljutottunk, akkor folytassuk. Jött a 8. évad első része, amit a vége előtt 10 perccel kinyomtam. Nem tudom, hogy mit mondjak/írjak. Imádom a sorozatot, de azt mondtam, hogy köszönöm, ennyi elég volt. Ez volt kb. 2 hete. Szeretnék neki adni még 1 esélyt.

Mi a véleményetek a 8-9-10-11. évadról? Esett a színvonal az előzőkhöz képest?

A válaszokat előre is köszönöm!444!!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#729) Gyuri27 válasza LendvaiFeri1 (#728) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az, hogy nekem, nekünk mi tetszik az semmire nem garancia. Amint írtad volt ott kb 3 évad ami átlagos/jó lett.
A 9-10 szerintem nagyon jó. A 11 meg kb a legjobb évad. Nézd és írd le te hogy látod.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#730) LendvaiFeri1 válasza Gyuri27 (#729) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Áááá kolléga, itt is összefutunk? ;] ;]

Köszi a választ, sztem holnap ismét újrakezdem.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#731) Gyuri27 válasza LendvaiFeri1 (#730) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kicsi a ph. :DDD
3 sorozatot ajánlok mindenki figyelmébe.
Az egyik a Lucifer (az ördög otthagyja a poklot és "mentalistát" játszik). 1 rész van még belőle de nagyon jó.
A humans cyborgos jófajta.
The expanse (sci-fi).

Amd - Radeon - Ryzen

(#732) keIdor válasza LendvaiFeri1 (#728) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem folytasd, ha a 3-4. nagyon tetszett akkor a 10-11 is fog.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#733) leslieke válasza LendvaiFeri1 (#728) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Folytasd, jó kis sorozat ez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#734) VIPowER válasza LendvaiFeri1 (#728) üzenetére


VIPowER
senior tag

Magyar szinkronnal semmiképp se nézd, mert eszméletlenül ront az élvezhetőségén!

(#735) LendvaiFeri1 válasza VIPowER (#734) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Tudom, a legelejétől eredeti nyelven tolom.

A többieknek köszönöm a választ.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#736) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Supernatural | The Devil in the Details Extended Trailer

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#737) keIdor


keIdor
titán

Rohadt jó volt ez a rész, kíváncsi leszek mi lesz most.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#738) S-eye válasza keIdor (#737) üzenetére


S-eye
senior tag

:Y

(#739) Gyuri27 válasza keIdor (#737) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azta. Ez ütött. Kész vagyok mint a matek lece.

Amd - Radeon - Ryzen

(#740) chipesz


chipesz
őstag

Szerintem semmi extra, kiszámítható epizód. Misha Collins meg elég béna volt, ahogy...

SPOILER!

...Lucifer-t akarta eljátszani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#741) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, sejtettem hogy ez lesz a vége. :D :C

Live-Die-Respawn

(#742) leslieke válasza keIdor (#737) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1!! Jó kis rész volt ez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#743) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

11x13

Átlagos rész volt, jöjjön inkább a főszál: :)

Live-Die-Respawn

(#744) Gyuri27 válasza oriic (#743) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az utolsó 2 rész olyan early volt. Én kimondottan szeretem ha egy-egy régi karakter beugrik. Megtudunk róla valamit.
Szerintem ebben az évadban nem oldódik meg vagy nem teljesen Amara baba kérdése.

Amd - Radeon - Ryzen

(#745) S-eye


S-eye
senior tag

Én arra vagyok kíváncsi, hogy Cass hol van?

(#746) J0shu4M1ll3r válasza S-eye (#745) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Jó kérdés. Kicsit megint olyan, mintha akarva vagy akaratlanul felrúgnák a saját szabályrendszerüket.
Az oké hogy Cass igent mondott, de mivel ő is csak "megszállta" azt a testet, kicsit fura, hogy át tudta venni Lu a kormányt.

Szerintem csak simán visszapattant valahova odaföntre, aztán megint kell keresnie egy testet.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#747) Gyuri27 válasza J0shu4M1ll3r (#746) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a testben a lélek meghalt. Az előzöekben volt erről szó. Azaz a test már az ővé.
Szerintem ott van bent. Mint ahogy az előző tulaj is benne van angyali vagy démoni megszálláskor.

Amd - Radeon - Ryzen

(#748) J0shu4M1ll3r válasza Gyuri27 (#747) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Tudom, hogy meghalt, láttam. Pont ez a bibi, hogy ennyi erővel belebújhatnának angyalok és démonok egyaránt random hullákba.
Mondjuk attól, hogy meghalt Jimmy, még nem "örökölte" meg a testét Cass, tehát elvileg nem dönthet.
Az meg pláne érdekes, hogy Lu mint a legdémonibb démon mindenkitől megkérdezné, hogy megszállhatja-e. Ha jól emlékszem ez csak Sam-nél volt ilyen (meg Dean-nél az angyalok), hogy bele kell egyezniük. Más embereket simán meg tudna szállni úgy, mint egy sima démon.
Lehet, hogy csak a drámai hatás miatt tették be, hogy Cass igent mond, mert kb tök fölösleges.
De majd úgyis megoldják az írók egy tollvonással, hogy mi történt, ahogy eddig is megszokhattuk. Mindenesetre nekem kicsit megint fura, hogy ha van egy szabály ami évadokon keresztül működik, azt miért kell utána áthúzni.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#749) Gyuri27 válasza J0shu4M1ll3r (#748) üzenetére


Gyuri27
félisten

A démonok igen. Nekik nem kell engedély. Az angyaloknak kell.
Megörökölheti szerintem. A túl hosszú angyali megszállásnál kiég a lélek (legalábbis az előzöekből ezt vettem le). Lucifer nem démon. Még akkor se ha ő a főnök. Az első és legtökéletesebb angyal. Teremtő erővel mint isten. Más angyal nem képes a teremtésre még az arkangyalok se.
Cassnek is engedély kellett. Minden angyalnak engedély kell.

Amd - Radeon - Ryzen

(#750) keIdor válasza Gyuri27 (#749) üzenetére


keIdor
titán

Mihály volt az első angyal, Lucifer a második. Azért is mondják, hogy az öccse.:) Meg ott volt még Gabriel és Rafael, ők négyen voltak az arkangyalok, de utóbbi kettő már meghalt. Mihállyal nem igazán értettem mi lett. Mondta Lucifer, hogy nem bírta a ketrecben, de ezt nem tudom értelmezni. Meghalt vagy bekattant? Mivel nem is lehetett látni én előbbire tippelnék.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.