Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) basel00 válasza S-eye (#1000) üzenetére


basel00
tag

szerintem jó volt
várjuk az uccsó évadot :)

(#1002) LOTR válasza basel00 (#1001) üzenetére


LOTR
addikt

utolsó évad október 10-én startol, addig is egy rövid előzetes már van: [link]

One Ring to rule them all

(#1003) S-eye válasza LOTR (#1002) üzenetére


S-eye
senior tag

:R

(#1004) perempe válasza basel00 (#1001) üzenetére


perempe
addikt

csak most értesültem a sorozat végéről. :(
ebben az indexes cikkben arról írnak, hogy mi lesz Padalecki következő sorozata [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1005) S-eye válasza perempe (#1004) üzenetére


S-eye
senior tag

Kicsit nehezen tudom elképzelni ebben a szerepben. Főleg, hogy a Supernaturalban Ő volt az érzelgős :D

(#1006) S-eye


S-eye
senior tag

Kinek hogy tetszik eddig az évad? Nekem talán a 4. rész jött be legjobban.

(#1007) lnk válasza S-eye (#1006) üzenetére


lnk
aktív tag

Egy két dolog nagyon nem tetszik de ennek ellenére örülök hogy még nézhetem hiszen örök kedvenc gyerek voltam még amikor elkezdtem nézni. Viszont ha kap egy méltó befejezést akkor nem bánkódok majd hogy vége lesz.

(#1008) keIdor válasza S-eye (#1006) üzenetére


keIdor
titán

Nekem nagyon bejött a mostani, ötödik is. Meglepődtem, hogy visszahozták "őt" is, jó karakter, keveset volt képernyőn a múltban.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1010) S-eye válasza keIdor (#1008) üzenetére


S-eye
senior tag

Úgy látom, hogy javul a színvonal :) Fan service ez, de én nem bánom :D

(#1011) LOTR


LOTR
addikt

[Supernatural Boss Says This Week's Episode Is Last One 'For a While' Due to Coronavirus, Promises Fans: 'We Fully Intend to Return to Finish Series']

[Supernatural Season 15: Finale Date, Spoilers, Recaps and More]

röviden a lényeg:
18. részig leforgatták a jeleneteket, de az utómunkák még visszavannak, viszont a vírus miatt leállították a munkálatokat, így a mostani, vagyis a 13. rész az utolsó, ami egyelőre műsorra került, az összes többit bizonytalan időre elhalasztották
és a készítők megemlítik még, hogy a sorozatot be akarják fejezni, tehát nem az a kérdés, hogy befejezik-e, hanem, hogy mikor

One Ring to rule them all

(#1012) myckey


myckey
veterán

Üdv urak !
Egy ideje felhagytam a sorozattal ( 6 vagy 7 az évadok száma, amit láttam )...
Érdemes tovább haladni vele, vagy nem nyújt olyan élményt mint az első pár évad....esetleg sokkal jobb lett a színvonal ?
Meglehetősen szerettem, csak aztán már nem igazán tudtam hogy hol áll a fejem a témával kapcsolatban, meg az eseményeket is elvesztettem. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1013) Sweet Lou 6 válasza myckey (#1012) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

úgy emlékszem, hogy pont a 6-11. évadig volt mélyrepülés a színvonalban, utána viszont ismét feljött egy elfogadható szintre.

sweetlou6.wordpress.com

(#1014) keIdor válasza myckey (#1012) üzenetére


keIdor
titán

A 7. volt a leggyengébb, de a 8-9-10-ben már meredeken ment felfele ismét a színvonal szerintem. Úgyhogy érdemes folytatni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1015) myckey


myckey
veterán

Kicsit elidegenültem a témától.
Mármint ledobta az agyam azt a bizonyost.....
Klasszul indult, rendesen érdekes volt meg várós és felkeltette a figyelmemet. De utána már annyira elkavarodtam a dolgokban, meg behoztak mindenféle magasságot, hogy elengedtem.

Viszont meglehet hogy az elejéről nincs lélekjelenlétem nekifutni.

Pedig frankón tökös csávók a színészek, ráadásul a zene önmagában COOL !
A tűzijátékos jelenet ( eszméletlen nagy szám ! ) ....vagy a youtube jensen ackles eye of the tiger. stb.
Borsódzik az ember háta, ha találkozom velük.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1016) LOTR


LOTR
addikt

Supernatural Slated to Return in Fall With Delayed Final 7 Episodes

ősszel érkezik a záró 7 rész, és előreláthatólag az utolsó kettő rész forgatásait is megkezdik nyár végén vagy ősszel, vagy ha akkor nem lehet, az esetben átütemezik a dolgokat
aztán Jared Padalecki indulhat is forgatni a Walker c. új sorozatát, ami a Supernatural idősávját fogja megkapni és januárban kezdik sugározni

One Ring to rule them all

(#1017) LOTR


LOTR
addikt

október 8-án jön a következő rész, a legutolsó pedig november 19-én
supernatural final episodes set premiere date

One Ring to rule them all

(#1018) LOTR


LOTR
addikt

ha valaki esetleg elfelejtette volna, akkor ma éjjel kezdődik és ~1,5 hónap múlva véget is és a széria

One Ring to rule them all

(#1019) keIdor


keIdor
titán

Hát nem volt valami nagy szám az utolsó rész, de innen már nehéz is lett volna máshogy lezárni... ezekben a magasságokban. Chuck erejét se volt már hova skálázni, 4. évadban az angyalok is ugyanilyen erejűnek tűntek.
Én se találtam volna ki jobbat a legyőzésére, mert nem lehet. :D
Szép 15 év volt, én szerettem a sorozatot.
Legjobb évadok a 3-4-5 és 8-9-10-11 volt. Amikor hozták a többi világot, nekem onnantól nagyon erőltetett már.

Lucifer és Crowley karaktere adta a legjobban, meg persze Dean sokszor. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1020) LOTR válasza keIdor (#1019) üzenetére


LOTR
addikt

akkor ennek örülni fogsz:
jövő héten lesz a sorozatzáró
dupla résszel, abból az első az ilyen "the road so far" visszatekintés és interjúk a szereplőkkel szerű lesz, majd a záró epizód

Speaking at PaleyFest ahead of the show's finale, set to air on November 19, Padalecki hyped excitement about the episode. According to Entertainment Weekly, he said he "couldn't be more pleased with the way it turned out".
"The series finale is my favourite episode of all time," he later added.

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#1021) LOTR


LOTR
addikt

Carry On

One Ring to rule them all

(#1022) leslieke válasza LOTR (#1021) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az előző befejezés jobb volt. Szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1023) basel00 válasza leslieke (#1022) üzenetére


basel00
tag

sztem is nemsok értelme volt ennek az utolsó résznek de sebaj.

Visszatérve azért elég hosszú 15 évadot tudhat maga mögött a sorozat voltak jó és voltak töltelék évadok de összeségében azt kell h mondjam minden évadot, részt élveztem attól függetlenül.
De ne felejtsétek el h Jared Padalecki-t a Texas Ranger, Jensen Ackles a Boys 3 évadában újra láthatjátok :)

(#1024) LOTR válasza leslieke (#1022) üzenetére


LOTR
addikt

#1023 basel00

nem végeztem nagy kutatást, de az általam követett sorozatokból kiindulva, azt láttam, hogy azok az utolsó részek, amelyekről tudni lehetett, hogy az adott sorozat lezárására készültek, a többi részhez képest általában nem nyerik el a rajongók tetszését
ez meg úgy összességben nem is volt egy klasszikus spn rész, viszont az kétségtelen, hogy nagyon szépen lezárta és mondhatni "kerekké" tette ezt a sorozatot, és ez most már csak erről szólt
talán nem vagyok vele egyedül, hogy a rész első felében az járt a fejemben, hogy tényleg így akarják lezárni? majd utána nyilvánvalóvá vált, hogy mi a terv
viszont talán már évekkel ezelőtt kijelentették (a stáb), hogy amikor eljön az ideje, rendes lezárást akarnak, és ez szerintem össze is jött nekik (spoiler nélkül próbálom még hozzátenni, hogy a fiúk megkapták azt a befejezést amit az elejétől kezdve "akartak")

volt egy film, nem emlékszem már rá, de semmi köze nem volt a supernaturalhoz, de még ott is megemlítették ezt a sorozatot

elképesztő 327(+1) rész
15 évről beszélünk, és az azért nem semmi, nekem már most hiányzik

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#1025) leslieke válasza LOTR (#1024) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Értettem én is ennek a résznek a célját, csak azt mondtam, az előző jobban tetszett, mint utolsó rész.

Részemről is hiányozni fog a sorozat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1026) basel00 válasza LOTR (#1024) üzenetére


basel00
tag

detto

(#1027) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Én is megkönnyeztem a végét, bevallom, pedig sejtettem, mi lesz. Egy szót azért szólhattak volna, hogy mi történt a többi világgal.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1028) leslieke válasza Dark Archon (#1027) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindnek vége lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1029) DamianB válasza Dark Archon (#1027) üzenetére


DamianB
őstag

+1 én ma fejeztem be és nekem is ez volt az érzésem . Dean temetése is olyan egyszerűen lett megcsinálva . Ott lehetett volna minden élő . Kicsit össze csapták a végét de az utolsó negyed óra gyönyörű volt :O

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1030) DemonDani válasza DamianB (#1029) üzenetére


DemonDani
addikt

Jó, hogy nem spoilerezted el, gratulálok, ügyes vagy.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1031) DamianB válasza DemonDani (#1030) üzenetére


DamianB
őstag

Ennyi idő után nem gondoltam erre aki ide jön ismeri. De tény kellett volna spoilert jeleznem . Jogos a dicséret ha van itt topikgazda kérem törölje.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1032) zulu_mester


zulu_mester
tag

Szerntetek mennyi az esélye annak, hogy az Odaát utolsó évada is lemegy szinkronnal valamikor a TV-ben?

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1033) S-eye


S-eye
senior tag

Na, az állóvíz fel lett kavarva... Lesz új Winchesters sorozat a fiúk szüleivel.

(#1034) Winchester95


Winchester95
őstag

De jó. :)

Valószínű azt se fogják szinkronizálni mint az utolsó évadot... :W

(#1035) leslieke válasza S-eye (#1033) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez jó hír! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1036) S-eye válasza leslieke (#1035) üzenetére


S-eye
senior tag

Trailer megnézése után is így gondolod ? :D Kicsit félek tőle, hogy gagyi lesz.
[link]

(#1037) Winchester95 válasza S-eye (#1036) üzenetére


Winchester95
őstag

Szerintem jó.
Max a főszereplők nem jönnek át úgy....
A régi részekben a fiatalabb kiadások jobbak voltak szerintem.

(#1038) leslieke válasza S-eye (#1036) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs vele gond.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1039) S-eye válasza leslieke (#1038) üzenetére


S-eye
senior tag

Nekem az a problémám, hogy John már most vadász lesz, pedig a sorozatban Marie halálaig nem is tudott semmit. Szóval vagy 2x is ki kell, hogy töröljék az emlékeit, hogy minden stimmeljen.

(#1040) leslieke válasza S-eye (#1039) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

ilyen apróságokra nem adunk, minden sorozatban van ilyen hiba, amit az írók elkövetnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1041) zulu_mester válasza Winchester95 (#1034) üzenetére


zulu_mester
tag

Az utolsó évad idő közben le lett szinkronizalva és az HBO max kínálatában megtalálható. Ha “szerencsénk” lesz, akkor az új sorozat is felkerül a streaming platormra és bízom benne, hogy előbb utóbb azt is leszinkronizálják.

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1042) Winchester95 válasza zulu_mester (#1041) üzenetére


Winchester95
őstag

Köszi az infót!
Most kezdtem el előről.
4. Évadnál tartok, gondoltam is rá hogy amire a végére érek talán lesz remény. :)

(#1043) S-eye


S-eye
senior tag

Megnéztem az első Winchesters epizódot.

Kicsit olyan érzésem volt, mintha mindent bele akartak volna süríteni egy részbe, amit 3-ba kellett volna. Nem utálom, meglátjuk mi sül ki belőle.

(#1044) Winchester95 válasza S-eye (#1043) üzenetére


Winchester95
őstag

Volt olyan hangulata mint az odaát első 3 évadjának?
De jó lenne egy szinkron hozzá.....majd 3-5 év múlva. :D

(#1045) S-eye válasza Winchester95 (#1044) üzenetére


S-eye
senior tag

Azt nem mondanám. Fura hogy mindenki tejfölösképű.

Az Odaátnál az első rész amit láttam az a wendigós volt és rögtön beszippantott.

(#1046) S-eye


S-eye
senior tag

Úgy tudom, hogy a Winchesters nem kap folytatást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.