Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Zodicus válasza Egon (#849) üzenetére


Zodicus
senior tag

Tévedtem :D

"Changes and Fixed Issues in Version 295.51
The following sections list the important changes and the most common issues resolved
since version 290.53. This list is only a subset of the total number of changes made in this
driver version. The NVIDIA bug number is provided for reference.
 [GeForce 500/400 series]: Fixed the occurrence of some “Display driver stopped
responding” error messages that appeared when playing multiple videos. [915993]"

(#852) *Ropi* válasza Egon (#849) üzenetére


*Ropi*
félisten

Én felraktam. ;] :DDD

Ami pozitív, hogy nem fagyasztotta azonnal csíkosra a gépet, mint a béta. Eddig nem volt TDR se. :C (Lekopogós smiley nincs? :DDD )

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#853) Normi™ válasza *Ropi* (#852) üzenetére


Normi™
őstag

Várjuk a további észrevételeidet,eddig nekem sem volt semmi gond,bár desktopon viszonylag ritkán támadt és ma nem játszom,de eddig semmi.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#854) Zodicus válasza Normi™ (#853) üzenetére


Zodicus
senior tag

Eddig nekem is oké. A fifa10 mindíg kihozta, de eddig semmi. BF3 is oké.

(#855) *Ropi* válasza Normi™ (#853) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nekem desktopon is csinálta, azért írtam, hogy ezzel nem. Talán végre egy jó driver. :C

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#856) Normi™


Normi™
őstag

Remélem srácok,nagy kő esne le a szívemről. :)

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#857) Trevize1987 válasza Zodicus (#851) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Az új WHQL a 295.73-as. Ahogy említetted a leírásában én sem találtam TDR javításra utaló dolgot, amit te írtál az a 295.51 Beta. Remélem ettől még rohadtul működik :D

(#858) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Úgynézki ez a driver végre megint normálisan működik minden szempontból. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#859) Zodicus válasza FollowTheORI (#858) üzenetére


Zodicus
senior tag

Valószínű, hogy a topic is behal, de ezt nem is bánom.

(#860) Trevize1987 válasza FollowTheORI (#858) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Most még egész jól megy a gépem, de akkor ha lesz megint TDRem felteszem én is az újat. Várok még pár visszajelzést, de optimista vagyok :)

(#861) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Az új 295.73 WHQL driver-el egyenlőre nincs TDR hibám pedig előtte naponta volt 1-2.

(#862) ЯΞNΞGΔT válasza Trevize1987 (#857) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Ha beleírnák a leírásba azzal elismernék, hogy konkrétan ők a felelősek a hiba miatt - én sem írnám bele a helyükben.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#863) Trevize1987 válasza ЯΞNΞGΔT (#862) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Ez a hiba még el sincs ismerve?

(#864) Zodicus válasza Trevize1987 (#863) üzenetére


Zodicus
senior tag

Hivatalosan nincs :(

(#865) Werkly


Werkly
őstag

Csontrafagyi volt XP és W7 alatt is ugyan de eseménynaplóban semmi! Namármost, hogy ezt a VGA okozta vagy más nem tudom! Mindkét fagyi WMP indításkor jött a 2 oprendszeren! Youtube alatt semmi mert anno ott csinálgatta sűrűbben! Tehát reméljük jó lett a driver!

(#866) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Megkérnék mindenkit aki feltette, hogy véleményt írjon majd 1-2 hét múlva, mert ha már 2 ember akad akinek nem műküdne akkor az nem siker. Bár ha mindenki eltűnik a topikból az remélhetőleg pozitív dolog :D

(#867) *Ropi* válasza Trevize1987 (#866) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nekem eddig hibátlan. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#868) agressiv válasza Trevize1987 (#866) üzenetére


agressiv
addikt

Én annyit tudok mondani, hogy eddig sem volt TDR és most sincs, viszont az SLI nagyon jól mukodik.

Hát még a borz.....

(#869) Werkly


Werkly
őstag

Szerintem hiba van a driverben! Ma is volt 3 csontrafagyás! 2 WMP indításakor egy pedig net közben! Sajnos szerintem nincs orvosság továbbra sem! :(

(#870) agressiv válasza Werkly (#869) üzenetére


agressiv
addikt

Ha ennyiszer csontrafagy, akkor a kártyádban lehet hiba.

Hát még a borz.....

(#871) Werkly válasza agressiv (#870) üzenetére


Werkly
őstag

Tesztelő progik szerint jó! Visszaraktam a régit majd kiderül!

[ Szerkesztve ]

(#872) agressiv válasza Werkly (#871) üzenetére


agressiv
addikt

A mindennapi használatnál nincs jobb teszt.

Hát még a borz.....

(#873) Trevize1987 válasza agressiv (#872) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Hallod e, miért próbálsz mindenkit győzködni, hogy a kártyája rossz? :D Nem kaptál állást az nVidiánál véletlenül? :D Amúgy a driverrel még várok, most egész jól működik a gépem, heti max 2 tdr és BF3azok mint állat, szóval majd ha több pozitiv visszajelzés lesz akkor megkockáztatom. Csak ne én legyek a kivétel akinél teljesen szar :D

(#874) agressiv válasza Trevize1987 (#873) üzenetére


agressiv
addikt

A TDR egy dolog, de ha állandóan teljesen kifagy a gép, akkor ott már más gond is van. Nem melózok az nvidiánál, de szervíznél igen. Nekem két kártyám van mégsincs TDR egyik sem instabil ráadásul szénné is vannak húzva, mégsem döglenek ki, szóval valami hardveres probléma mindenképpen van, ha állandóan kifagy a gép..

Tedd fel az új drivert, nincs szó semmiféle kockázatról, ha nem válik be, akkor rakd vissza a régit.

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#875) Werkly válasza agressiv (#874) üzenetére


Werkly
őstag

Nem állandóan hanem random! Kernel power 41. Régebbi drivernél TDR buborék is volt vagy monitor lekapcsolás. A legújabb pedig csontrafagyást produkált. Mos egy régi visszament majd lesem itt mi lesz! Játék alatt sosem volt gond!

(#876) Normi™


Normi™
őstag

Nekem sajnos most jött ki játék alatt ugyanaz mint az eddigi verziókkal,kifagyott a játék,de még a windowsba vissza tudtam lépni.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#877) Werkly válasza Normi™ (#876) üzenetére


Werkly
őstag

Hibabejegyzés az eseménynaplóban mi volt?
Akkor nem egyedi nekem a dolog! Ennél még a TDR is jobb mert nem fagy csonttá a gép! Kösz, hogy megosztottad!

(#878) *Ropi* válasza Werkly (#877) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez a TDR durvább fajtája: amikor már nem tudja megfogni a fagyást. Nekem is volt bizonyos driverekkel, de ezzel az újjal szerencsére se ez, se TDR. :R

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#879) Normi™ válasza Werkly (#877) üzenetére


Normi™
őstag

Nekem a gép nem fagy ki,csak a játék,a naplóban csak a játék leállását jelzi hibával,semmi driverre utaló jel,ez csak következtetés.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#880) ЯΞNΞGΔT válasza Normi™ (#879) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Nálad valószínű nem is a drájver a hiba oka - vagyis nem konkrétan a TDR jelenség.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#881) Normi™ válasza ЯΞNΞGΔT (#880) üzenetére


Normi™
őstag

Eddig az volt,csakis az...

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#882) agressiv válasza Normi™ (#881) üzenetére


agressiv
addikt

Honnan tudod? Ami nálad van, inkább instabil gépre utal, mint driverre.

Hát még a borz.....

(#883) ProciVettel


ProciVettel
tag

Win7 tisztán felrak, frísitések felrak, Uj WHQL felrak. BF3 menübe állítgatás közbe TDR :C
Driverbe maximum power azóta jó.. :U

(#884) Normi™ válasza agressiv (#882) üzenetére


Normi™
őstag

Ki van tesztelve minden és ha 3 óra játék után dob ki ilyen hibával mint eddig akkor biztos vagyok benne,semmi sem instabil a gépemben az fix.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#885) agressiv válasza Normi™ (#884) üzenetére


agressiv
addikt

Sosem fix, engem is dobált ki játék 3 óra után, majd még egy kis fesszel már nem volt gond....

Hát még a borz.....

(#886) Normi™ válasza agressiv (#885) üzenetére


Normi™
őstag

Engem sikeres 12óra prime mind a három funkciója,50körös Ibt,12óra memtest és 2 óra furmark azért meggyőzött,arról ne is beszéljünk,hogy régebbi driverrel(266.66) abszolút nincs gond.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#887) Bitter_2


Bitter_2
csendes tag

Nálam tökéletesen működik az új whql driver. Minden TDR hiba esély csökkentő beállítást visszaállítottam, Powermizer uninstall. A driver-ben az energiagazdálkodás: Alkalmazkodó.
Semmi TDR.

(#888) Werkly


Werkly
őstag

:) Nálam ezelőtti driverrel TDR van jópárszor IE9 alatt de legalább nem fagy csontra! Ha meglesz az új tápom akkor majd fölteszem az újat mert hátha a mostani a lúdas a csontrafagyásban! De legalább addig ezzel nem kell sz@r@kodni a ki-be kapcsolgatással!

(#889) stfx válasza Werkly (#888) üzenetére


stfx
aktív tag

Par napja kaptam egy TDR-t az uj 295-os whql driverrel, aztan rajottem hogy nemreg nyomtam egy clear cmos-t, es a C6-ot nem kapcsoltam ki a biosba, mint ahogy regebben irtam mar. Megint kikapcsoltam, es azota megint nincs TDR. Sot most meg a C3-at se kapcsoltam ki, es idaig minden jo. Szoval akinek meg mindig TDR-ezik a gepe, az varhat csodadriverre, nem az nvidia hibaja ez, hanem az alaplapok energiamanagmentje. Termeszetesen november ota a clear cmos-ig sosem volt TDR-em.

(#890) ProciVettel válasza stfx (#889) üzenetére


ProciVettel
tag

Azóta is jó a C6 okozza nálad?

(#891) Werkly


Werkly
őstag

Új driverrel másik táppal is csontrafagy a gépem! Vissza a 286-os. Az legalább nem fagy! Majd a következő driver esélyesebb lesz talán! Az, hogy TDR van nem nagy gond számomra. De ez a csontrafagyás egy webes letöltéskor cumi! 99%-nál mondjuk egy film! Marad a régi driver! Szerintem idő kérdése és másnál is gondot okoz az új! Bár ne legyen igazam! :F

(#892) agressiv válasza Werkly (#891) üzenetére


agressiv
addikt

Nem hiszem, hogy driver gond lenne.

Hát még a borz.....

(#893) Werkly válasza agressiv (#892) üzenetére


Werkly
őstag

És had kérdezzem már meg, hogy miért nem? Az imént írtam, hogy régebbivel nem fagy le! Az új viszont odavág mind XP mind Win7 alatt! Tehát részemről driver! De majd lehet valamikor visszamegyek a piros logós céghez aztán akkor nem írok eme topikba! :DDD

(#894) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Na én is feltettem az újat, nálam is durva csontrafagyásokat okoz, semmit
nem javítottak, akinél működik az is előbb utóbb be fog fürdeni vele, ismétlem,
semmit nem javítottak a TDRként ismert probléma kapcsán.

Visszaraktam 290.36ot, eddig ez volt a legjobb driver, ami 90%ban működik.

(#895) Trevize1987 válasza Werkly (#893) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Én is szemezgetek most pár 40k körüli AMD-vel, kezdek kikészülni megint.

(#896) Werkly válasza Trevize1987 (#894) üzenetére


Werkly
őstag

Hát megvárunk még egy hivatalosat aztán majd kiderül! Azért használni tudjuk! 285.62 nálam a nyerő. Kösz, hogy megosztottad! :)

(#897) Werkly


Werkly
őstag

[link]

Na aki akar kísérletezgetni! Bár lehet volt már!
Angol!

(#898) Egon válasza Werkly (#897) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem hiszem, hogy a Physics beállításoknak köze lenne a TDR-hez, sokkal inkább el tudom képzelni, hogy az alaplapi energiatakarékossági funkciók ludasak sokaknál, ahogy itt is írják.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#899) Werkly válasza Egon (#898) üzenetére


Werkly
őstag

Igen nagy valószínűséggel! Csak hát nem mindenkinek "variálható" a BIOS-ban a funkció.

[ Szerkesztve ]

(#900) agressiv


agressiv
addikt

Sokaknak bevált és kettő van aki szerint semmit sem javítottak és csontra is fagy...

Mit gondoltok mégis hol a hiba? Ilyen mértékű döglődés tuti, hogy hardveres eredetű..
Ha a driver lenne szar akkor nálam is lenne TDR és fagyás, de nálam semmilyen driverrel nem fagy és nem is TDR-ezik és ugyanazt a szoftvert használom mint ti. Szerintetek a hardver vagy a szoftver a gond??

Hát még a borz.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.