Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27951) gbors válasza Alogonomus (#27949) üzenetére


gbors
nagyúr

Minden egyes generációváltásnál felmerül ez a probléma, és az utóbbi időben egyedül az 1080 jött a korábbi Ti árában - ez akkor volt, amikor a felső kategóriában egyszereplőssé vált a piac. Úgyhogy nem kell aggódni, nem lesz kategórián belül többtucat százalékos áremelés :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#27952) Alogonomus válasza Yutani (#27950) üzenetére


Alogonomus
őstag

Azért az még elég hosszú idő, mire a megszűnő GPU-gyártás után a gyártók készleteiből is kifogy a nyers GPU, és a piacról még sokkal lassabban fogy el egy termék. Főleg, ha az ára miatt nem is veszik. Amint esetleg az Nvidia bejelenti a 30-as kártyák alacsonyabb árát, mindenki a 30-as kártyákra fog várni, ha egy módja van rá.

(#27953) Dyingsoul válasza Alogonomus (#27952) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Mert te magadból indulsz ki. De nem mindenki tech fórumokon nő fel. A legtöbb ember még mindig bemegy a boltba és leveszi a polcról az árut. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#27954) Yutani válasza Alogonomus (#27952) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az már legyen az NV és a gyártók dolga, hogy szabadulnak meg a beragadt készlettől. Lehet, kiakciózzák őket, aztán csókolom.

#tarcsad

(#27955) Jack@l válasza Alogonomus (#27949) üzenetére


Jack@l
veterán

őőőő, akkor lehetne mondjuk árat csökkenteni készletsöpréshez? Majd jól megsajnálom a kereskedőket...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#27956) Dyingsoul válasza Jack@l (#27955) üzenetére


Dyingsoul
veterán

+1.
Ez a kereskedők problémája. Véletlenül sem a gyártóké, végképp nem a felhasználóké... Bármilyen ötlet/teória erre építve alapjában véve hibás, érzelmeken alakul (Már ha a next gen árazásáról van szó ami egy teljesen új termékvonalnak minősül gyártói szempontból amit a versenypiachoz - pl AMD, konzolok - igazítanak a versenypiac pedig a piacon lévő, gyártás alatt lévő termékekről szól). A 2000-res kártyákat pedig már most sem gyártják...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#27957) Alogonomus válasza Jack@l (#27955) üzenetére


Alogonomus
őstag

Megsajnálni egyáltalán nem kell őket. Nvidia szempontjából lehet gond, hogy a kereskedőben ott marad a tüske, mert kártyánként bukott 1-2 (talán 3) százezer forintot. Ez sem fogja segíteni a csúcs Ampere kártyákat az RDNA2 ellen, amiket viszont az AMD simán a jelenlegi széria fölé tud árazni, mert nem volt az eddigi AMD kártyákon 100+% luxus felár.
Nagyjából hasonló tudású kártyák esetén a kereskedők inkább az AMD kártyáit fogják árulni, mert azokkal nem égették meg magukat.

(#27958) gbors válasza Alogonomus (#27957) üzenetére


gbors
nagyúr

Kétévente kapnak ilyen tüskéket, szerintem már megszokták.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#27959) gejala válasza Alogonomus (#27957) üzenetére


gejala
őstag

"Nagyjából hasonló tudású kártyák esetén a kereskedők inkább az AMD kártyáit fogják árulni, mert azokkal nem égették meg magukat."

Nem, azt fogják árulni, amire kereslet van. És biztos, hogy továbbra is Geforce-t akarnak majd inkább az emberek, mint Radeont. Radeont már régóta csak az ára miatt vesz a vásárlók 90%-a.

[ Szerkesztve ]

(#27960) Alogonomus válasza gbors (#27958) üzenetére


Alogonomus
őstag

Azért a Pascal kártyák nem váltak eladhatatlanná a Turing kártyák megjelenésekor, amiben nagy szerepe volt a Turing kártyák döbbenetes árának. Most viszont az Ampere kártyákat nem adhatják még drágábban (2000-3000 dollárért), így viszont a Turing kártyák ár/érték aránya mindenképpen gyengébb lesz az Ampere kártyákhoz képest. Már csak a 12->8 nm fejlődés miatt is.

(#27961) gbors válasza Alogonomus (#27960) üzenetére


gbors
nagyúr

Miért, ki vett 1080Ti-t 2080 helyett? Vagy 1080-at 2070 helyett?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#27962) Alogonomus válasza gbors (#27961) üzenetére


Alogonomus
őstag

Neveket szeretnél címekkel és személyi számmal? :DD

2019-ben több 1070 és 1080 fogyott, mert perf/price értékük előnyösebb volt az új 2060 és 2070-es Turing kártyáknál. Most is ez a helyzet. Játékra pedig még bőven elegek voltak, csak a sugárkövetésről kellett lemondani velük, ami úgyis csak nagyjából 5 mainstream játékban volt elérhető.

1080Ti egy más tészta, azt eleve a fanatikusok vették, akiknek az ár nem számított, csak az e-peen.

(#27963) -Solt- válasza Alogonomus (#27962) üzenetére


-Solt-
veterán

Az utolsó bekezdést az irigység vagy a szűklátókörűség szülte?

www.smart-bus.hu

(#27964) Motion_Blur válasza Alogonomus (#27962) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"1080Ti egy más tészta, azt eleve a fanatikusok vették, akiknek az ár nem számított, csak az e-peen"

:Y

3 éve vettem az első 1080Ti-met, amit a bányász csúcson 50% haszonnal (300k-ért) adtam el, pedig csak egy ref volt.. aztán végigjártam a létrát 1050, 1060, 1660Ti, 1070Ti, majd újra egy 1080Ti, ami már egy Aorus és nem látom hogy le kéne cserélnem mondjuk egy 2080S-re, 5% + teljesítményért, az árakat mindenki tudja...

Szal 3 éve best buy a Ti, és még egy darabig az is marad :B
140-160k-ért kapsz sok garisat, már tutira bányászmentesen

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#27965) b. válasza Alogonomus (#27962) üzenetére


b.
félisten

semmi értelme ennek amit nyomatsz.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27966) torma1981 válasza Motion_Blur (#27964) üzenetére


torma1981
veterán

1080Ti hol 5% a 2080S-hez képest? Ne mond jár már valótlant. Jó az 12-15%-nak. 4k-ban 15% simán. Ja és marhára lehet pluszban húzni a 2080S-t. Főleg a memóriát. Azért nem mindegy, hogy 5 vagy 15%.

[ Szerkesztve ]

(#27967) Shkiz0 válasza Motion_Blur (#27964) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ami a 2080 mellett szól az a gari.
És én kiadok érte inkább némi felárat, mert 1080Ti már nem nagyon van garisan, és aki bányászott az tudja, hogy hűtés ide vagy oda bármikor beszarhat, és a 1080Ti-t használták ám szép számmal bányába is.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#27968) gbors válasza Alogonomus (#27962) üzenetére


gbors
nagyúr

Igen. Meg valami alátámasztást a "több 1080 fogyott állításra", mert az még úgy is nehezen hihető, hogy kapott egy komolyabb árvágást 2017-ben.
A 2060-at nem véletlen nem hoztam fel. Amit az 1080Ti-ről írtál, az meg finoman szólva is megmosolyogtató. Szerintem ne erőltesd tovább.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#27969) Motion_Blur válasza torma1981 (#27966) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ok, legyen 15%, bár most hogy megnéztem pár friss videót valahol 10-12% körül lehet az igazság.

Ne felejtsük el, hogy nagyon sok tesztben ref 1080 Ti eredmények vannak, ahol a GPU jó esetben 1700 MHz-en tud járni, mivel alul volt tervezve a hűtés, ezt magam is tapasztaltam... Egy custom kártya 1900+ MHz, és könnyedén jár 2G fölött is. Ez a kártya még mindig bika, és best buy a használtpiacon.

Shkiz0: azért az a némi felár 100-120e Ft

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#27970) Alogonomus válasza gbors (#27968) üzenetére


Alogonomus
őstag

Legfeljebb csak annyira lehet megmosolyogtató, mint amennyire az, hogy te a 1080Ti-t akarod beleerőltetni az összehasonlításba.

(#27971) b. válasza Alogonomus (#27962) üzenetére


b.
félisten

azzal azért tisztában vagy ugye , hogy az általad belinkelt teszt használt árakat hoz fel,. mert a GTx 1080 MSRP ára megjelenéskor 599$ volt majd kifutáskor 449$ ,amikorra megjelent az RTX 2060 350 dolláros MSRP árral nagyjából azonos( néhol jobb néhol roszabb) de legalább 1070 Ti teljesítménnyel, szépen alámászott a 449 dolláros kezdő majd 399 dolláros kifutó a GTX 1070Ti nek és az akkor 499 dolláros GTX 1080 nak valamint a 440 dolláros Vega 64 is megvolt neki elég sokszor.
Igazából pont a 2060 és a 2070 voltak a legjobb ajánlatok a Turing szériában a Pascalhoz nézve..

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27972) gbors válasza Alogonomus (#27970) üzenetére


gbors
nagyúr

Az egész onnan indult ki, hogy szerinted a 2080 Ti-nél nem lehet olcsóbb a 3080. No further comment needed.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#27973) Shkiz0 válasza Motion_Blur (#27969) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Rendben van, de vedd figyelembe, hogy nincs valósan ennyi, csak ennyit romlott a forint.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#27974) Dyingsoul válasza Alogonomus (#27962) üzenetére


Dyingsoul
veterán

"1080Ti egy más tészta, azt eleve a fanatikusok vették, akiknek az ár nem számított, csak az e-peen"

Ebben az az érdekes, hogy én Pascal Launch-kor megvettem a 1070 Phoenix-et. 2 év múlva, mielőtt jött a mihaszna Turing sorozat, 3 hónappal a launch előtt eladtam a 1070-et 125-ért és cirka 60 ezret kellett ráfizetnem, hogy 1080 Ti-m legyen. Ez volt 2 éve már. Azóta erről az ex-bányász 1080 Ti-ről játszom, VR-t is ahová pedig kell a kraft. 60k ráfizetéssel... Ahhoz képest egy 2080-as (ami kb 1080 Ti teljesítmény) számomra sokkal drágább upgrade lett volna: 330-340 körül van tehát 205.000-t kellett volna ráfizetni... Azért nem mindegy, hogy 60k vagy 205k kb ugyanazért a teljesítményért szóval szerintem nem én vagyok az egyetlen aki így tett és én sem gondolom magam fanatikusnak amiért 2 év alatt 60k-t elköltöttem a gép upgrade-re.

(#27967) Shkiz0 : Ehhez csak annyit, hogy ha a hűtése be is szarik, azt észre is veszed, nem? FPS csökkenés, mert visszaveszi az órajeleket a hőfok miatt... A Pascalok nagy része alacsony órajelen passzívan is elmennek a hűtőről, úgyhogy elmegy az ventik nélkül is. De azt egész biztosan észreveszed, hogy nem szép 12 fps-el játszani 144 helyett... Ha velem esne meg én cserélnék rajta ventit és utána ugyanúgy használom, mint addig.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#27975) Shkiz0 válasza Dyingsoul (#27974) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Az a baj a gpu "forrassza" ki magát.
Tudom, mert bár én RX570-el bányásztam, de hiába volt megfelelően hűtve sok 1 éves korában már garanciába ment. (MSI RX570-ek voltak)
És amúgy amikor elindult vagy ment stabil volt, de ha leállítottad a gépet, volt hogy csak 15. alkalommal volt hajlandó elindulni.
Viszont megértem, hogy sokan azért vesznek 1080Ti-t mert relatív olcsó a 2080/2080S-hez képest, holott ha RTX-et nem nézzük akkor kb hangyafasznyival gyorsabb csak.
És ugye a forint meg iszonyat mód gyengült az utóbbi időben, így ugye megint csak többet kell kiadni egy 2080S-ért, így inkább bevállalják a 1080Ti-t.
Hozzáteszem azért egy 1080Ti/2070S/2080/2080S 2560x1440-re még sokáig elég lehet, az érkező kártyákat talán azért várják sokan, mert 4K-ban már sokszor kevés a 2080Ti.
Én tartok amúgy tőle, hogy hiába bízik mindenki abba, hogy a konzolok miatt nem lesz elszállt árazás, meg fogjuk szívni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#27976) Dyingsoul válasza Shkiz0 (#27975) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az utolsó mondattal csak egyet tudok érteni...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#27977) gejala válasza Shkiz0 (#27975) üzenetére


gejala
őstag

"Én tartok amúgy tőle, hogy hiába bízik mindenki abba, hogy a konzolok miatt nem lesz elszállt árazás, meg fogjuk szívni."

A dolgok jelenlegi állása szerint ősszel már annak örülni fognak a cégek, ha az emberek új GPU-t/konzolt akarnak majd egyáltalán venni. Amerikában érkezik a második gazdasági összeomlás és ezúttal könnyen lehetnek tömeges vállalati csődök is. A dollár már most szakad és ez még csak a kezdet.

(#27978) Dyingsoul válasza gejala (#27977) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ha ez csak a kezdet, mi lesz a folytatás?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#27979) core i7 válasza gejala (#27977) üzenetére


core i7
addikt

dollár-euró-forint magyar áfa éppen elég ez

[ Szerkesztve ]

(#27980) gejala válasza Dyingsoul (#27978) üzenetére


gejala
őstag

A következő 1,5 évben lehet akár 30-35% dollárgyengülés is összesen.

@core i7:
Ha a dollár még tovább zuhan őszre, azzal simán 10-15%-al olcsóbbak lehetnek az új kártyák forintban.

(#27981) Yutani válasza core i7 (#27979) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nyugodtan lehet dollár x árfolyam + Áfa árakat számolni. Amikor beállnak az árak, működik a formula.

#tarcsad

(#27982) gbors válasza Yutani (#27981) üzenetére


gbors
nagyúr

Amikor beállnak az árak, akkor lehet dollár x árfolyam + féláfával számolni, legalábbis egyes márkáknál :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#27983) Yutani válasza gbors (#27982) üzenetére


Yutani
nagyúr

Jó, de gagyibájtot nem veszünk a hulladék ventilátorok miatt. :DDD

#tarcsad

(#27984) gainwardgs válasza Yutani (#27983) üzenetére


gainwardgs
addikt

Úgy bizony :DD

(#27985) b.


b.
félisten

[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27986) gbors válasza Yutani (#27983) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát nézd, nekem az elmúlt 10 évben 3 Gigabyte kártyám volt. Kettő tökéletes volt, nem nagyon hallottam őket még terhelés alatt sem. A harmadiknak 1.5 év után elkezdett kerregni az egyik ventillátora, garanciában visszakaptam a teljes vételárat. Nem érzem, hogy szörnyen rosszul jártam volna :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#27987) Yutani válasza gbors (#27986) üzenetére


Yutani
nagyúr

Kár engem sem ért, de kártyát venti miatt eddig csak Gigabyte-ból kellett gariztatni. Egy RX 470 és egy RX 570. És emellett mástól is olvastam itt a fórumon, szóval nem egyedi eset vagyok. :N

#tarcsad

(#27988) torma1981 válasza gbors (#27986) üzenetére


torma1981
veterán

Nekem volt 2080 és 2080S-is Gigából. Semmi hangjuk nem volt. Hőfokban vertek az MSI Gaming-re is vagy 5-6 fokot. Az egyik legjobb gyártó.

(#27989) FLATRONW válasza gbors (#27986) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ha jól emlékszem, akkor NV esetén a 900-as szériánál a Gigabyte hozta a legjobb minőséget. A Pascaloknál szembetűnően rosszabb volt a minőség.

(#27990) Dyingsoul válasza gejala (#27980) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az a válság ami itthon van, lassan eléri az USA-t is. :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#27991) Dyingsoul válasza gbors (#27982) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Hmm... A Gigabyte miért tudja annyival olcsóbban adni?
Amúgy nekem anno deszkám volt tőlük és szerettem. Sosem volt vele gond.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#27992) gbors válasza Dyingsoul (#27991) üzenetére


gbors
nagyúr

Nem a Gigabyte adja olcsóbban, hanem a szürkeimportos nagykerek.

Sztem ez a "Gigabyte-nak szarok a ventillátorai" téma leginkább 1-2 gyenge szériának és ezek egyes fórumokon való túlreklámozásának tudható be, sokkal nagyobb a füstje, mint a lángja. De ez már nagyon off.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#27993) Drizzt válasza gbors (#27992) üzenetére


Drizzt
nagyúr

En anno gtx 560, 570 kartyak kozul kellett 4 gigabyte-ot visszavigyek mire vettem inkabb egy Asust, s onnantol minden rendben is volt. Gyakorlatilag egyik sem birta a gyari oc orajelet, artifactolt, nyuszitett, suvitett, minden baja volt.

I am having fun staying poor.

(#27994) b. válasza gbors (#27992) üzenetére


b.
félisten

A Pascaloknál, Pl GTX 1060 volt néhány venti problémás és a kondi cicergés.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27995) Yutani válasza gbors (#27992) üzenetére


Yutani
nagyúr

Remélhetőleg mostanra már nem használja a Gigabyte azokat a ventiket.

#tarcsad

(#27996) Maxxxim válasza gbors (#27992) üzenetére

Arra amúgy mi a magyarázat, hogy pont a Gigával szürkéznek ? Ha már úgyis külföld, meg féláfa, akkor már nem tök mindegy melyik tipus ? :U

[ Szerkesztve ]

(#27997) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Arra leszek nagyon kíváncsi, hogy az NV az új szériában mit fog módosítani/fejleszteni az NVENC blokkon. A Turing ugyanis már hozza az x264 Medium Preset szintjét. Ha még ennél is jobbat csinálnak, mondjuk ami már elérné az x264 Low preset szintjét, akkor gyakorlatilag értelmetlenné válna a CPU alapú enkódolás. :)
Multimédia szempontjából egy egyfajta "interpolátor" fixfunkciós blokknak is örülnék, tehát ami ugye van sok TV-ben is, hogy új képkockákat számol a videók alatt. Tudtommal még soha sehol nem alkalmaztak ilyet PC-ben dedikált hardver szinten, csak szoftver van rá, persze GPU gyorsítással, de egy fixfunkciós blokk nyilván sokkal jobb lenne. Ez most utóbbi részemről csak egy wish thinking volt, én örülnék neki.
Ami viszont szerintem kötelező lenne az az AV1 decoder, az gondolom lesz, legalábbis meglepődnék ha nem lenne. Encode valószínűleg még nem, de az még nem is sürgős, dekóder viszont már most jól jönne, egyre jobban terjed YT-on is.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#27998) janos666 válasza huskydog17 (#27997) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Miért interpoláljon, ha van G-Sync (Compatible) már TV-kre is?
Igazából egy szutyok a legtöbb TV-é is, de a legjobbak is max. tolerálhatóak.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#27999) korcsi válasza janos666 (#27998) üzenetére


korcsi
veterán

Ezen például a VRR önmagában nem segít.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#28000) Abu85 válasza korcsi (#27999) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

De. Pont erre találták ki az egyik módját, ami a frame-ekhez igazítja a frissítést. A Samsung anno csak emiatt építette be a FreeSync-et. Nem igazán a játékosokat célozta vele, de persze nekik is jó volt.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.