Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) Ren Hoek válasza keIdor (#16650) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Pár éve kivittem a Yurival, úgy ahogy volt, max nehézségen.

Nekem még most is a legjobb hangulatú RTS :D

(#16652) core i7 válasza keIdor (#16650) üzenetére


core i7
addikt

A sima Red Alert 2 nem működik win10 alatt?

[ Szerkesztve ]

(#16653) szmörlock007 válasza core i7 (#16652) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Üdv :)

Dehogynem. Az alap és a yuri is tökéletesen fut win10-en. Originről legalábbis eddig nem volt gond vele, még a múltkor adták ajándékba :)

(#16654) regener


regener
veterán

Nvidia moves Fermi to legacy driver support

Ezzel csökkeni fog a driver mérete is? Mert lassan fél gigás egy driver :D (jelenlegi 445MB)
Illetve vajon a Kepler meddig bírja még vajon, olyan ~2év?

A régebbi HW-ektől egy-egy ilyen support dropnál számottevő a felszabaduló erőforrás ami mozgatható egyéb területekre? Mennyire hat ez pozitívan az eddigi tapasztalatok alapján? (Driverek javítására értve, kevesebb bug stb)

[ Szerkesztve ]

(#16655) DudeHUN válasza carl18 (#16646) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Majd amikor jön a következő konzolgeneráció amiben már Zen alapú procik lesznek, akkor már nem csak a grafikában lesznek ugrások.

Gamer for Life

(#16656) core i7 válasza regener (#16654) üzenetére


core i7
addikt

Valószínűleg csökkenni fog a driver mérete

(#16657) b. válasza DudeHUN (#16655) üzenetére


b.
félisten

aham..,.,[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16658) DudeHUN válasza b. (#16657) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Most ennek min köze van ahhoz amit írtam? A jelenlegi konzolokat (és játékokat) a nagyon gyenge CPU hátráltatja. Ezen nagyon is sokat fog segíteni egy Zen magos proci, mert megsokszorozza majd a rendelkezésre álló teljesítményt. Ezt meg végre ki is lehet majd használni, hogy ne csak látványban lépjünk előre.

Gamer for Life

(#16659) Jack@l válasza DudeHUN (#16658) üzenetére


Jack@l
veterán

Két dolog: ez nem amd topic
a konzolokban kis szutyok proci és gpu van és ezután is az lesz(különben akkora méretben felső kategóriás cuccot fél millió alatt nem árulnának). Egy normálisabb gaming PC már sokszor gyorsabb mint a konzolok, az is marad amíg gyártják.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16660) b. válasza DudeHUN (#16658) üzenetére


b.
félisten

Hát az a köze, hogy ugyan ezt hangoztatták a jaguár procikra. Dobhatjuk ki a 980 kártyákat mert felszántja az egészet. Aztán ment a küzdelem a FHD ért meg a 60 FPs ért és kijött már 3 új xbox verzió 2012 óta és 3 új Ps4 verzió.Zen megsokszorozza? ugyan mivel tenné ezt meg elárulnád?Azért mert zen?Itt a korlátot a beépítésre kerülő hardverek ára, fogyasztása és a játékok fejlesztésére rendelkezésre álló idő/ pénz szabja meg . Így is tele vagyunk félkész béta fázisú játékokkal. Koránt sem biztos, hogy AMD lesz továbbra is.Remélem nem, akkor talán előrelépünk, ha NV- IBM lesz újra a konzolokba.
Troll off.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16661) DudeHUN válasza Jack@l (#16659) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Szerintem olvasd el mégegyszer mit írtam és mire reagáltam. Mert megint semmi köze nincs ennek a kommentnek sem ahhoz, amivel carl18 #16646-os hozzászólására reagáltam.

Gamer for Life

(#16662) Abu85 válasza b. (#16660) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Sony nagyon x86/AMD64-en akar maradni, mert nem akarják újrakezdeni a szoftveres munkát. Ez a PS4-nél elég nagy kiadás volt. Szóval vagy AMD vagy Intel lesz. Attól függ, hogy melyikőjük hajlandó egyedi lapkát tervezni nekik, és persze mennyiért.
A Microsoft nem zárja ki az ARM-ot, mert a Windows kódbázisa azt is támogatja. Az IBM az abszolút kizárt. Arra biztos, hogy senki sem akar OS-t és teljes ökoszisztémát portolni. Főleg úgy, hogy a fejlesztők egyre inkább kiszámíthatóságot akarnak konzolon is, vagyis amit írnak egy új gépre, azt egyszerűen vissza szeretnék portolni a régiekre. Ezzel maximalizálják a vásárlóbázist.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16663) DudeHUN válasza b. (#16660) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Nem kell megmagyarázni nekem a konzolokat érintő korlátokat. Ahogy azt sem, hogy IPC-ben és más területeken is mennyivel fejlettebb 1-1 Zen mag a Jaguarokhoz képest.
Tényleg nem akartam offolni, de amikor marhaságokkal köttök bele az emberbe arra csak reagálni fog.

Gamer for Life

(#16664) b. válasza Abu85 (#16662) üzenetére


b.
félisten

persze csak úgy írtam , az IBM Power re utalva ami régen volt. :) ARM Nv kombó jó lenne, lehet , hogy az miatt ( is)nyomatják ennyire őket?
Egyébként ez a portolás már 2 generáció óta nem létezik, azzal azért tisztában vagy, ha a vissza fele kompatibilitásra gondolsz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16665) b. válasza DudeHUN (#16663) üzenetére


b.
félisten

Egy alapvetően szoftveres korlátokkal küzdő hardverben. Mert bármilyen hihetetlen azért van hardveres korlát mert nem sikerült átlépni a szoftveres korlátokon.Értsd nincs low level API, olyan szinten mint kellene, és ehhez képest lett csak gyenge ez a hardver,nincsenek alapjaiból írt Dx 12 motorok, csak pár multimilliomos stúdiónak és nincs pénz fejleszteni mert csillagászati összegekre rúg egy A kategóriás játék előállítása.
Az hogy te azt gondolod, hogy pusztán a Zen mag miatt majd az Xbox One x többszörösét kapod és tele lesznek erőforrással szerintem tévedsz.
Minden szóban forgó gyártó tudna adni ( Intel , NV , AMD is)külön külön ennél gyorsabb hardver most ,de komplex és olcsó megoldást nem sok, ezért van ez .
Maga a Zen mag mint megváltóként emlegetést nem értem, mert egy Xboxba ha csak Zen alapú magot tennél ezekhez a grafikai képességekhez nem lenne megváltás senkinek. Az egész komplex rendszer maga majd képes lesz megtöbbszörözni a dolgokat, de az gondolom megint egy speciális fejlesztés lesz, még ha zen alapú is lesz egy Vega Navi párosítással.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16666) Abu85 válasza b. (#16664) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Én nem hiszem, hogy az IBM-re annyira vágynak a fejlesztők. Azt nagyon utálták régen is. Nem véletlenül történt a váltás. Figyelembe véve, hogy mennyi munkával jár az átállás én ezt eleve kizárnám. Az ARM-nak abból a szempontból van realitása, hogy a Microsoftnak viszonylag kis munka lenne, és azért fejlesztői tapasztalat is van bőven. A Sony nem hiszem, hogy ARM-ra vágyik, mert nekik nem származna belőle túl sok előny. Inkább csak költségekbe vernék magukat.
A megrendeléstől függ, hogy az NV játszik-e. Ha a megrendelő egyedi lapkát kér, akkor biztos, hogy nem vállalják el. Nem rendezkedtek be erre. Még a Nintendonak sem javították ki a Tegra processzorbugját. Ha licencet vásárolnak, akkor azt természetesen tudnak adni, de kérdés, hogy akar-e valaki saját magának tervezni manapság, amikor meg tud bízni olyan cégeket, akik felvállalják ezt a kockázatot.
Attól, hogy binárisan nem kompatibilis, még a portolás lehet egyszerű. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16667) b. válasza Abu85 (#16666) üzenetére


b.
félisten

no érsd már meg a régi időkre utaltam, hogy addig fejlődtek a konzolok igazán, csak egy szólás volt ez az IBM Power a Ps3 ra xbox 360 ra utalva. :DDD :DDD

valószínűnek tartom a Navi-t a PS5 ben.Na részemről off vége :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16669) Jack@l válasza westlake (#16668) üzenetére


Jack@l
veterán

Túl szép hogy igaz legyen... Főleg az a mem sávszél 256 biten.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16670) smc válasza westlake (#16668) üzenetére


smc
addikt

Nem igazán értek a találgatáshoz, de lehet egy nagyobb chip, esetlegesen több és gyorsabb memóriával ugyanannyi árban mint a régi, kisebb?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#16671) KAMELOT válasza Jack@l (#16669) üzenetére


KAMELOT
titán

Miért mi a baj ezzel?! 12nm, GDDR6 memó. Még szép, hogy gyorsabb!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#16672) Dyingsoul válasza westlake (#16668) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Hú na erre befizetek (szó szerint). Persze felesleges találgatni, de mégis szerintetek mennyi lesz az annyi? Szerintem 75-100$-t minimum rádobnak az 1080 founders induló árához képest.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#16673) b. válasza Dyingsoul (#16672) üzenetére


b.
félisten

Állítólag május végére normalizálódni kezdenek erősebben az árak, remélhetőleg mire ideér, addigra talán Ok lesz. Érdemes az aktuális csúcs kártya árához mérni, ha valóban 50 % ot ver az előző xx 80 kártyára. tehát XP árában fog jönni szerintem kezdésnek, vagy jó esetben 1080TI . Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16674) KAMELOT válasza Dyingsoul (#16672) üzenetére


KAMELOT
titán

Szerintem nem dobnak rá semmit. Marad a 700 dolcsi.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#16675) Dyingsoul válasza b. (#16673) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én a Pascal release-kor úgy emlékszem a bejelentési eseményen nem a Ti és XP árához mérték az 1080 árát hanem a 980-éhoz. És egyből mindenki írogatta, hogy a Titan tulajok fel lesznek háborodva és valóban az előző Titan-t drágábban árulták még az 1080 megjelenésem után is.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#16676) b. válasza Dyingsoul (#16675) üzenetére


b.
félisten

MSRP ár az egy dolog.
Ipon-ban az az első 1080 FE 257 K-n kezdett és az MSI GTX 980 akkor 213 K volt, de ezt te is vissza tudod követni az árgrafikonon náluk, kb a legolcsóbb 980TI árában érkezett az 1080. rá pár hónapra már valóban a 980 árában mozgott, de hát a kezdeti őrület mindig drága.
Még az is probléma, hogy ha ez a teljesítmény igaz, akkor konkurencia sajnos hozzá sem fog szagolni, nem lesz árverseny, megint. Még az 1160 is oda fogja verni a Vega 64 karit.
Persze majd meglátjuk, még az is lehet, hogy kacsa az infó.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16677) Interceptor válasza b. (#16676) üzenetére


Interceptor
addikt

Az azért reális nem, hogy az 1160 hozza majd egy mostani 1070-es szintjét?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#16678) b. válasza Interceptor (#16677) üzenetére


b.
félisten

Ha ez a hír igaz ( ha) akkor a szokásos felállás jön. 1170= 1080TI ;1160=1080? :F >1070
Előző/ mostani gennél is 1060 = 980 szint volt, de ezt azért itt fenntartással kezelném, mert elméletileg lesz egy Architektúra váltás, bár a Turing-ról kb semmit nem tudunk, ha az lesz. SOk a ha.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16679) KAMELOT válasza b. (#16678) üzenetére


KAMELOT
titán

Érdekes, hogy az 1080 az nem VOLTA hanem TURING :)
1180 az igen a 1080Ti utódja 3584 CUDA maggal. Lesznek érdekességek, de jó lesz. 1180-ra megéri majd benevezni! Akkor milyen lesz az 1180Ti? Valami butótott TITAN V

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#16680) westlake válasza Dyingsoul (#16672) üzenetére


westlake
félisten

Mindig ugyanannyiba kerülnek az adott modellek.

Play nice!

(#16681) b. válasza KAMELOT (#16679) üzenetére


b.
félisten

Ezt szerintem elég nehéz most még megmondani. ÉN arra tippelek, - ha igaz ez a hír-hogy a Turing a Volta Tensor magok nélküli verziója, és tovább hegyezték játékra.
A Tensor magok által felvett fogyasztást és terület egy részét ráfordítják tranyókra. Elég nagy GPU ról beszélünk, ráadásul azért egy csíkszélesség váltás is van, de a fogyasztás nem csökkent igaz a teljesítmény majd 50 % kal nőtt, ami még durvább perf/ watt teljesítményt mutat így.
Ha igazak azok a pletykák is, hogy lesz xxx5 végződésű kártya is ( mondjuk 1185) és lényegsen magasabb árral,( 1300-1500$) az szerintem tensor magokkal megpakolt professzionális munkára, esetleg DP, bányászat vagy fene tudja is alkalmas gamer kártya lesz.( mint a Titan V).

DE NV mostanában bevett hírzárlatát ismerve , szerintem az is benne van a pakliban, hogy senkinek nem lesz igaza. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16682) Interceptor válasza b. (#16678) üzenetére


Interceptor
addikt

1060 = 980 itt a 6gb-os 1060-ra gondolsz nem?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#16683) Departed válasza Interceptor (#16682) üzenetére


Departed
őstag

Nyilván az új generációban alapból megjelent 6GB-os a lényeges összehasonlítási alap, nem a később megjelent "butított" 3GB-os.

(#16684) Dyingsoul válasza westlake (#16680) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ez nem igaz.

Pascal launch price 32-33. slide.

Maxwell launch árak.

Az egy dolog, hogy behozták a founders edition modelleket és az is generált egyfajta árnövekedést, de az MSRP is nőtt, logikus következtetés, hogy most is fog. A Pascal megjelenésekor nem volt ellenfél. Most nemcsak hogy nem lesz ellenfél, de még a bányászok is meg fogják rohamozni a boltokat.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#16685) t72killer válasza b. (#16673) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez erősen bányafüggő, még mindíg nem akarnak a kriptók igazán összeomlani :(

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#16686) Interceptor válasza t72killer (#16685) üzenetére


Interceptor
addikt

Gondolom nem kevesen vannak azok akik a Dunába a lőnék azokat a programozókat akik ezeket az algoritmusokat írják.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#16687) t72killer válasza Interceptor (#16686) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha Dunába nem is, de átiratnám valami Kolimai ólombányába azokat, akik szándékosan írnak ASIC-ra alkalmatlan algoritmusokat. Szándékos környezetszennyezésért is elő lehetne venni az ilyet...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#16688) b. válasza Interceptor (#16682) üzenetére


b.
félisten

Igen, persze. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16689) Ren Hoek válasza t72killer (#16687) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Az egész kriptó koncepcióval van baj, pont az egyetlen dolog ami biztosítja az előnyét az a legkárosabb.

Minél többen szállnak be, annál nehezebb lesz és annál erősebb bányagépek kellenek.

Én is azt hittem az ASIC milyen jó, legalább nem környezeteszennyező. Dehogynem... hiába hatékony, ha ugyan úgy megveheti a többi bányász is, és pont annyival nehezedik, hogy a rendszer fenntartása semmivel nem lesz hatékonyabb.
Nem a valós átutalási kriptográfiát számolja, hanem egy virtuális f..szméregetés. Akinek nagyobb annak nagyobb az ereje a partiban... és a f...szok mérete és száma csak nő és nő :D Önszabályoz a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#16690) t72killer válasza Ren Hoek (#16689) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jogos. Bár annyi előnye marad az asic-oknak, hogy a VGA-piacról leveszi a terhet.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#16691) UnknownNoob válasza Jack@l (#16669) üzenetére


UnknownNoob
tag

Szerintem realisztikus, tekintve, hogy a sávszélesség 256 biten nem más mint 256 bit

Sávok száma: x (bit)
Egy sávon másodpercenként elhaladó autók száma: y (MHz)
Elhaladó autók száma: x*y (bit / másodperc)

F**ért kell sávszélességnek nevezni, amikor se nem sáv, se nem szélesség, hanem 1 időegység alatt átmenő szimbólumok száma :W

[ Szerkesztve ]

(#16692) Jack@l válasza UnknownNoob (#16691) üzenetére


Jack@l
veterán

Hápedig sáv lesz az, mert annyi drót van bekötve az adatbuszra :D
Várjuk ki azért a végleges terméket, hogy milyen frekin megy egyáltalán az a gddr6 a gyakorlatban.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16693) Reggie0 válasza UnknownNoob (#16691) üzenetére


Reggie0
félisten

Informatikaban a bitratat hivjak savszelssegnek, ami azert elegge kapcsolodik a telkoban/radiozasban hasznalatos frekvencia savszelesseghez, ugyanis adott kodolas es modulacio eseten konstans a szorzo a ketto kozott es innen jott at a kifejezes.
(Emiatt van jelen az a problema, hogy nagyon sokat az igy megadott savszelessege nem az SI giga/mega/kilo szorzokkal gondoljak hasznalni, hanem az informatikaban hasznalt 1024^n-el, de mivel az orajel frekvenciajabol van szarmaztatva az SI prefixumok a helyesek.)

A 256 bit nem lehet savszelesseg, az a szohossz.

A szimbolumrata pedig a bodrata(baud rate), ami szinten nem igaz, mert bitrata(adatatviteli sebesseg) van megadva. Persze sok kodolas eseten 1 baudon 1 bitet kodolnak, de nem minden esetben, lasd modemek, vagy PCI-Expressen 8b/10b vagy 128b/132b kodolas.

[ Szerkesztve ]

(#16694) core i7 válasza Jack@l (#16692) üzenetére


core i7
addikt

memória busz sávszél inkább nem?

(#16695) Jack@l válasza core i7 (#16694) üzenetére


Jack@l
veterán

Annak is van 3 része.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16696) Crytek


Crytek
veterán

Vajon az 1180Ti mikor fog érkezni ha a sima 1180at nyàrra mondják? Idén van rá esély egyáltalán?

Next PC Upgrade: 2022

(#16697) Ren Hoek válasza Crytek (#16696) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ki mennyire tippel 1180-nál, nyárra? HUF

180K?

(#16698) DeckardCain válasza Ren Hoek (#16697) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Inkább 250-280e.. :(

(#16699) t72killer válasza Ren Hoek (#16697) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha ETH/USD tartósabban 200$ alá megy, akkor 600EUR/180eFt, ha 400$ fölött marad, akkor 250+eFt.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#16700) Archttila válasza DeckardCain (#16698) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Tippre 250e, bar en most ebbol korbol kimaradok, de igerem gondolok majd ratok :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.