Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Sirandrish válasza koxx (#1399) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt tudom hogy mik a nagyon faszák, csak azok nem férnek bele a keretbe :B
Azért írtam ezeket, mert ezek még igen :B

Egyébként a fentebb linkelt Tier listát tekintve ELVILEG a Giga Gamingnek és a GW Phantomnak egy kategóriába esik a hűtése pl a Aorussal.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1402) Sirandrish válasza rumkola (#1400) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt a ciripelést nehezen tudom elképzelni hogy milyen lehet, de ha hallanám engem tuti idegelne..
Bár fülesbe gépezek.. :DDD ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1403) rumkola válasza koxx (#1399) üzenetére


rumkola
veterán

Itt most +/-100Mhz és +/- 5 celsiusokról lehet szó. Az igénytelen összeszerelés mit jelent? Nyákra csavarozott batár hűtő műanyag kerettel. Mind ilyen.

(#1404) rumkola válasza Sirandrish (#1402) üzenetére


rumkola
veterán

A zúgó hűtőgéphez lehetne hasonlítani. Engem már nem érdekel, mert idle nem csinálja, játék közben meg 5.1 üvölt az erősítőből.

[ Szerkesztve ]

(#1405) koxx válasza rumkola (#1403) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Inkább +- 10 fok. Nézz meg kézben egy suprimot aztán rájössz mi a difi. A gw nyeklik nyaklik, mozog és tele van kopogós műanyaggal. Gondolom nem véletlen, hogy az MSI pont fél kilóval nehezebb. Arról nem beszélve, hogy a ventik milyen minőséget képviselnek. De mindenki azt vesz amit akar, én csak azt mondom amiket tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#1406) Sirandrish válasza koxx (#1405) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez alapján pedig egyáltalán nem jobb mint mondjuk az iChill X3..
Bár mondom...én nem értek hozzá, csak a fenti videóból informálódok :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1407) Sirandrish válasza rumkola (#1404) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megpróbálok rákeresni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1408) rumkola válasza Sirandrish (#1406) üzenetére


rumkola
veterán

Túl van ez lihegve, mint minden itt a ph-n. :K Innoból a legolcsóbb a 2 slotos, gyenge hűtés. Ichill az már jó.

[ Szerkesztve ]

(#1409) Nite


Nite
őstag

ez a CW tenyleg ennyire szerencse fuggo? nalam az msi gaming z ugy zenelt hogy dijat is kaphatott volna, az asus tuf pedig csendben van, igaz ezek 3070-ek

Paid my dues!

(#1410) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A Gigabyte Gaming és Gaming OC között mi a különbség?
Mármint felépítésileg, hűtésileg több/jobb az OC, vagy csak gyárilag húztak rajta picit és annyi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1411) Gyuri09 válasza Nite (#1409) üzenetére


Gyuri09
tag

Asus TUF nálam is csendben van igaz felzavartam 3050-re nehogy már keveset fogyasszon :DD :)) :C

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#1412) ScomComputer válasza Gyuri09 (#1411) üzenetére


ScomComputer
veterán

Szuper...de ilyen nincs..mert nincs 3050-s lépcső....hehehehe.... :DDD ;]

(#1413) Peace válasza Nite (#1409) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem abszolút szerencse függő. Nem csak megfleelő 4070 Ti modell és táp kombón múlik, hanem máson is. Én ráértem tegnap és tesztelgettem a Gaming X Trio-t 950 mV-on és konstans 120 FPS-el több játékban és abszolút dicséretes az eredmény. Hangfal mellett sem volt hallható már a cw és gépházhoz közel hajolva sem. Atomic Heart-al lenne mondjuk az igazi. Lehet erőt veszek magamon és visszatelepítem majd egyszer......

(#1414) Gyuri09 válasza ScomComputer (#1412) üzenetére


Gyuri09
tag

HW info alatt néztem multkor futott a game alatt a maximális GPU-értéknél írta....

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#1415) ScomComputer válasza Gyuri09 (#1414) üzenetére


ScomComputer
veterán

Akkor valamit nagyon benéztél...mert +15Mhz-s lépcsők vannak....számold ki 3000-től +15Mhz-ként...vagy 3045 vagy 3060 volt az...el kell hagyni a kannás bort, teshow... :DDD :D
De nem most, csak húsvét után...boldog ünnepeket..jöhet egy horror stream... :K :R

[ Szerkesztve ]

(#1416) Gyuri09 válasza ScomComputer (#1415) üzenetére


Gyuri09
tag

tényleg megiszok valamit :D :D 3045 jelenleg...... direkt megnéztem :R na de júniusba megnézzük majd a 4080-at ott pont szabadságon leszek :))

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#1417) BerserkGuts válasza Sirandrish (#1398) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Nekem bevált a sima inno3d X3 :DDD
persze jól hűtött házban használom 66-69 fok körül elvan

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1418) s.Oliv3r válasza Nite (#1409) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Nekem a 1070em corsair cx650-nel hangosabban cw-zett, mint most a tuf 4070ti.. aztán egyszer csak abbahagyta.

Most fsp hydro g 750w-t használok a 4070ti-val... cw-zik, de csak úgy lehet hallani, ha a füles vagy a 2.1 nem megy, és síri csend van a házban.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#1419) Sirandrish válasza BerserkGuts (#1417) üzenetére


Sirandrish
legenda

Inno iChill X3, GW Phantom és Giga Gaming között vacillálok. Durván egy árban vannak..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1420) koxx válasza Sirandrish (#1419) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha nem zavar az rgb-s baszakodas a gigaval akkor azt vennem

(#1421) rumkola válasza Sirandrish (#1419) üzenetére


rumkola
veterán

Giga talán 4 év garira regisztrálható.

(#1422) Sirandrish válasza koxx (#1420) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt hogy érted? Csesztetni kell hogy villogjon? Annál jobb , mert nem vagyok oda a karácsonyi fényekert :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1423) Sirandrish válasza rumkola (#1421) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh, az nem rossz. Hogyan?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1424) koxx válasza Sirandrish (#1422) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Borzalmas a szoftvere, kicsit hekkelni kell, hogy egyáltalán állítani lehessen bármit is.

(#1425) Sirandrish válasza koxx (#1424) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerencsére analfabéta vagyok ilyen téren, és nem is akarok hozzányúlni :D :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1426) s.Oliv3r válasza koxx (#1424) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Na azért az asus aura syncet(armory crate) se hagyjuk ki a témából :D 5 éve frissítgetik. de még mindig egy rakás ... :U

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#1427) pandras83


pandras83
senior tag

Giga, Msi, Zotac 4070 AIB modellek fotói LINK
Bár nagy meglepetés nincs, viszont jó látni a várhatóan 3080 teljesítménnyel érkező dual ventis kártyákat. Fú de várom már a startot, 2018 óta nyúzom az msi 1070-et.

Cyberfuck Patchrunner

(#1428) sixpak válasza s.Oliv3r (#1426) üzenetére


sixpak
nagyúr

Viszont az Asus az egyedüli vga gyártó, melynek termékeit integrálhatod az Icue-ba, ami viszont frankón működik...pont emiatt gondolkodok, hogy Asus-t kellene venni, de egy másik hang a fejembe azt kiábalja, hogy neeeee!! :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1429) koxx válasza s.Oliv3r (#1426) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az MSI rgb-s szoftja is egy raklap qla, ráment úgy 2 órám mire működésre bírtam.

(#1430) Sirandrish válasza koxx (#1429) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor egyik se jó, csak vannak kevésbé szarok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1431) rumkola


rumkola
veterán

UV-ben hol tartotok?

4070 Ti Gainward Phoenix 0.95v@2790Mhz, MEM +1200. 2K 120 FPS lock.

Így nemhogy 285watt, de még a 150wattot sem éri el játékokban (plague, cp 2077, tlou).
Hőfok zárt házban 50-55fok, néha 60, a FAN 60-nál indul be és 1150-en néma.
Coil Whine nagyon durva, de a hangszórók úgyis elnyomják és idővel szerintem elmúlik.
Ez a 4xxx széria durva az előzőhöz képest, a DLSS3 és a Frame Generation elképesztő. Utóbbival simábbnak érződik a 120fps mint nélküle...
Driverben már bekapcsolható fixre mert bírja teljesítményvesztés nélkül:
Alacson késleltetés on, vsync on, DSR 2.25x DL, DSR 33%, nax FPS 120.

Nagyon örülök, hogy az ár és a tesztek nem csábítottak át 7900 sorozatra.

[ Szerkesztve ]

(#1432) ScomComputer válasza rumkola (#1431) üzenetére


ScomComputer
veterán

A Vramot felesleges húzigálni..max 500 és kész..nem hoz semmit...feleslegesen melegszik...nézd meg derbauer yt oldalán,anno csinált egy videót abban benne van, a 192bit-et lehet e kompenzálni valamennyire egy vram oc-val, de nem hozott semmit, +1-3 FPS-t talán.. :)
Mondjuk ha van rá időd és mérsz egyet..vram alapon vs. vram 1200-on arra kíváncsi lennék,meg ugye kiderül igazat mondott e jútyúber.. :D

[ Szerkesztve ]

(#1433) rumkola válasza ScomComputer (#1432) üzenetére


rumkola
veterán

Igazad van tlou-ban 0 fps a különbség (78-78), le is vettem a ram oc-t nullára. :R

[ Szerkesztve ]

(#1434) koxx válasza rumkola (#1431) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Fura, hogy cw-zik, nalam ez a 3. gw kartya es esdig egyik se cicergett. Csak a ventik hangja qrva idegesito.
0.935-on fut most 2700 korul es nagyon max 180W /60fok 45% ventin.

(#1435) rumkola


rumkola
veterán

4070 Ti Gainward Phoenix

Time Spy graphics score:

Alapon: 22803 280watt
UV 0.95@2790: 22090
UV + DLSS 2.25xDL + DSR 33%: 21875 220watt

Marad a legutolsó.

[ Szerkesztve ]

(#1436) rumkola válasza rumkola (#1435) üzenetére


rumkola
veterán

A középső UV 197watt.
Ezek a maximumok.

A scanning system info és a collecting system info pedig elmehet a k édes a*jába, tovább tart mint a teszt. :D

(#1437) rumkola válasza koxx (#1434) üzenetére


rumkola
veterán

A venti 30%-on morog kicsit, de pont ilyen sebességel megy terhelés alatt (1150-1200rpm), Ez van 330K-ért.

(#1438) ScomComputer válasza rumkola (#1436) üzenetére


ScomComputer
veterán

"A scanning system info és a collecting system info pedig elmehet a k édes a*jába, tovább tart mint a teszt. "
Agyf@sz... ez a fos, tényleg miért kell minden bech előtt, futó progi alatt csak nem cserélsz hw-t...idióták... :(((
#1439rumkola..nekem nem demo van de majd megnézem... :D

[ Szerkesztve ]

(#1439) rumkola válasza ScomComputer (#1438) üzenetére


rumkola
veterán

A demot el lehet nyomni töltése közben alt+tab-al, és akkor egyből a bench indul el mire betölt. :)

(#1440) Peace


Peace
nagyúr

Mi a legalacsonyabb UV, amivel sikerült stabil működést összehozni?

(#1441) rumkola válasza Peace (#1440) üzenetére


rumkola
veterán

Az az órajeltől függ. Próbágatni kell.

(#1442) s.Oliv3r válasza sixpak (#1428) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Tudod integrálni igen, de az új corsair software, amiben nem scenes-ek vannak, hanem murals-ok, abban már nem megy. Z390en, és Z790en se ment.:O

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#1443) sixpak válasza s.Oliv3r (#1442) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tehát meg sem jelenik a csatlakoztatott eszközök közt?
Vagy csak nem működik?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1444) ScomComputer


ScomComputer
veterán

"According to NVIDIA, the RTX 4070 should offer the same performance as the RTX 3080, both cards without Frame Generation.".... [link] .. :)

(#1445) Peace válasza ScomComputer (#1444) üzenetére


Peace
nagyúr

Soványka. Akkor nem csoda, hogy 200 dodóval olcsóbb.

(#1446) Sirandrish válasza Peace (#1445) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha meg hozná a 3090 szintjét, akkor a Ti-nak leáldozna :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1447) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!
Most vettem egy ASUS GeForce RTX 4070 Ti TUF 12GB GDDR6X OC-t
Miért csak akkor indul el a vga hűtő,ha elindítom az afterburnert?

(#1448) Shaza


Shaza
senior tag

Illetve miért mutat kép gpu-t?Melyik afterburnert érdemes ehhez a kártyához afterburnert letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#1449) Pakmara válasza Shaza (#1447) üzenetére


Pakmara
őstag

Mert gondolom fan stoppos a kártya. Szvsz a legfrissebbet.

(#1450) arpi6k válasza Shaza (#1447) üzenetére


arpi6k
addikt

Csak megfelelő terhelés eseten kapcsol be a venti, és a terhelésnek megfelelően szabályozza a fordulatot.

Intel & ATI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.