Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) - = Zk = - válasza koxx (#750) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én perpill a bf2042 miatt ápgrédelnék. kb 70-80+ %-on tekeri a procit :DDD
és ha már platformcsere, akkor a 2080Ti is csere.... öregecske 1440p-re "néhol" :U :B

#749ribizly
hmm... erős indok. alátámasztva,, hm :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#752) Peace válasza koxx (#750) üzenetére


Peace
nagyúr

(#753) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Kijött az új driver..ezzel már nem igen müxik jól a ReBar DS remake buhera...a képen OFF-on van így nincs gond(1440P minden maxon+RT,DLSS OFF),ha bekapcsolom akkor itt 120fps is van, de egy idő után(random) elszáll a driver, nvkdll hibával.... :D

[ Szerkesztve ]

(#754) Gyuri09 válasza ScomComputer (#753) üzenetére


Gyuri09
tag

Nagyon tervezem én is megvenni a Game-et de kicsit várok hogy olcsóbb legyen mivel ez csak egy felújítás még mindig……

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#755) Peace válasza Gyuri09 (#754) üzenetére


Peace
nagyúr

EA Play Pro előfizetés 15 Euró. Én is így toltam ki megjelenéskor. ;)

(#756) atom18


atom18
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbiak közül melyik javasolnátok inkább ugyanaz az ár esetén illetve a Giga +1 év gari:
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti 12GB GAMING OC
ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4070 Ti 12GB OC

Esetleg más javaslat? :U

(#757) Peace válasza atom18 (#756) üzenetére


Peace
nagyúr

Én Gigát soha többet! :N Asus TUF állítólag nem rosszul összerakott darab, bár a hűtésének teljesítménye csöppet gyengébb annál, mint amennyire masszívnak kinéz.

(#758) KisBundi válasza Peace (#757) üzenetére


KisBundi
őstag

Jelenleg egy Aorus 4070 Elite van nálam. A hűtése nagyon jó. 65 foktól többet még nem láttam nála és a ventivezérlést kicsit optimalizáljuk, akkor teljesen néma is. CW szinte alig van, csak közelről odahajolva vehető észre, de csak 200fps felett. Sajnos maga a kártya hiába a jó, a szoftveres oldal borzalom. RGB-t 3 nap óta nem tudok rajta állítani, pedig már mindenhogy próbaltam a netes keresgélések alapján. Hihetetlen, hogy egy ekkora cég ilyen hulladék szoftvert tud kiadni. :W

(#759) atom18 válasza Peace (#757) üzenetére


atom18
aktív tag

Hát köszönöm neked is és az alattad szólónak is de így döntsön és vegyen az ember VGA-t :D

(#760) herion válasza KisBundi (#758) üzenetére


herion
tag

2-3 napot én is szoptam mire sikerült az életet lehelni az RGB-be. Nálam csak a GCC-n belüli RGB Fusion-al sikerült...miután letiltottam a bios-ban az Armoury Crate-et. Persze le is kellett törölni, nem volt elég csak tiltani. :DDD
Ebből a szempontból tényleg egy kabaré a Gigabyte szoftverkezelése.

atom18
Másfél hete használom ezt a Gigabyte kártyát. 65°C fölé még nem ment, hangja szinte alig van, cw egyáltalán nincs. Kevésbé VGA igényes játékoknál be sem kapcsol a venti (egyelőre nem piszkáltam bele a gyári venti kezelésbe, mert elég jól optimalizálták).

Who Let The Dogs Out?

(#761) winters123 válasza atom18 (#756) üzenetére


winters123
tag

Én a TUFot venném. Nekem jól jönne a 2 hdmi 2.1 csatlakozó

(#762) KisBundi válasza herion (#760) üzenetére


KisBundi
őstag

Nekem a GCC-re abszolút nem reagált! Fusion 2.0-an nem ismeri fel, de legalább mikor indítom a progit, kikapcsolja a fényeket. Bisosban a Aura ki van kapcsolva és a Armoury is le lett teljesen törölve, de semmire nem reagál. Tényleg jó kártya lenne, de ez így nagyon elkeseritő. Nincs más progi amivel lehetne kezelni a fényeit? :F

(#763) Peace válasza atom18 (#759) üzenetére


Peace
nagyúr

A szívedre hallgass! :DDD Én 7 éve ácsingóztam egy MSI Gaming X Trio karira. Így mikor megláttam szimpatikus áron, egyből rendeltem is. Nem bántam meg!!! Gyönyörű és igényes kártya, masszív fém támasztékkal érkezik. Hangja konkrétan nincs, silent BIOS-al használom. Dead Space 2-3 újrajátszásnál a ventik sem akartak bekapcsolni. :)

(#764) KisBundi válasza Peace (#763) üzenetére


KisBundi
őstag

Nekem is az volt az első kiszemeltem, de amint elindítottam rajta az első tesztem, olyan hangos CW fogadott, amilyet még soha nem hallottam. Kis olvasgatás után rájöttem, hogy most eléggé zenélős kártya a Gaming X sokaknál. :(

(#765) arpi6k válasza atom18 (#756) üzenetére


arpi6k
addikt

Csak hogy fokozzam a káoszt: Én a TUF-ra szavazok. :)

Intel & ATI

(#766) snecy20 válasza atom18 (#756) üzenetére


snecy20
veterán

Az a baj, hogy az Asus Tuf már magasan 400k felett van.. egy Gainward Phantom Reunion-t inkább vennék, ~40k-val olcsóbban.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#767) KisBundi válasza snecy20 (#766) üzenetére


KisBundi
őstag

Pontosan. A TUF nem ad annyival többet mint a GW, sőt. A TUF 1300g körül van a GW pedig 1700g körül és a hűtése is egész jó. Asus-t akkor érné megvenni, ha ROG lenne 40k-val drágább mint a GW, de ez jelenleg inkább 100k. Egyedül a CW amit ki kell fogni, mert az bármelyik kártyánál lehet. :K

(#768) ScomComputer válasza KisBundi (#767) üzenetére


ScomComputer
veterán

Jaja.."ahun a képen e" a GW #753 és OC IS ON...én nem uvézgetek.... :P :DDD
Nagyon jó a GW.. :K
....
#766snecy20...így van drága barátom ?...te ismered a GW-imet közelebbről is,igaz e ?... ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#769) atom18


atom18
aktív tag

Hát köszönöm mindenkinek a segítséget szerintem még gondolkozom rajt pár napot azért voltak javaslatok :D
Peace azt írta a szívedre hallgass ez igaz de pont azért írtam a topikba mert azért adok a többség véleményére is. :)

(#770) PowerBuldog válasza KisBundi (#767) üzenetére


PowerBuldog
veterán

1795g-ot mértem csomagolással együtt még amikor megjött. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#771) KisBundi válasza PowerBuldog (#770) üzenetére


KisBundi
őstag

Mivel nagyon puritán a csomagolás, így a 95% abból a kártya. :)

(#772) PowerBuldog válasza KisBundi (#771) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Csomagolás alatt a zacsit értem amiben van :DDDAz lehet 30-40g is :D

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#773) snecy20 válasza ScomComputer (#768) üzenetére


snecy20
veterán

Voltak Gainward-ok is és Palit-ok is nálam a 900-as nV sorozat óta, mindegyikkel elégedett voltam... :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#774) koxx válasza PowerBuldog (#770) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én a csupasz vga-ra mértem 1800g-ot.

(#775) PowerBuldog válasza koxx (#774) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Simán lehet. Azért a mi otthoni mérlegünk már nem mai gyerek. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#776) ScomComputer válasza PowerBuldog (#775) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez olyan mint mikor adtam fel csomagot..átvevő pont 2.8KG...első értesítés..3.05KG...szállítási értesítő 3.2KG..a sok cimke, milyen nehéz.. :DDD :D

(#777) Peace válasza KisBundi (#764) üzenetére


Peace
nagyúr

Na szerencsére nekem teljesen bekussolt mióta NV driverből 120-ra lett korlátozva. Dead Space 2 menüben és bench-nél volt cicergés rendesen, gondolom 1000 FPS környékén. :DDD

(#778) KisBundi válasza Peace (#777) üzenetére


KisBundi
őstag

Ááááá ez 100fps körül is nagyon hangosan tolja... :(

(#779) Peace válasza KisBundi (#778) üzenetére


Peace
nagyúr

Na az mondjuk úgy gáz. :(

(#780) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Na végre valami jó is,ezt várta már mindenki...köszönjük MS az Isten óvjon benneteket... :D

(#781) herion válasza ScomComputer (#780) üzenetére


herion
tag

Adja az ég, hogy rendesen működjön majd minden hardvernél :R
Főleg azért, mert 5 különböző RGB-s szoftvert használok :D
(meg talán KisBundinak is végre életre kelne az RGB a kártyáján)

Who Let The Dogs Out?

(#782) KisBundi válasza herion (#781) üzenetére


KisBundi
őstag

Annyit sikerült elérni, hogy GCC-ben ha bekapcsolom a snyc-t akkor az a pár effekt működik, de csak az 1 színű verzió. Ahol egyszerre kellene több színt is megjeleníteni, ott sötét. Hihetetlen, hogy ennyire sz@rt tudnak gyártani... :W

(#783) Gyuri09 válasza ScomComputer (#780) üzenetére


Gyuri09
tag

és ez mikor lesz elérhető egyébkent?

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#784) herion válasza KisBundi (#782) üzenetére


herion
tag

Én ha benyomom a sync-et elsötétül a kártya :DDD
Esetleg próbáld meg külön letölteni a Fusion 2.0-át (ha nem tetted volna), hátha. Mondjuk nálam csak GCC-vel ment, magában a Fusion semmit nem csinált.

Who Let The Dogs Out?

(#785) KisBundi válasza herion (#784) üzenetére


KisBundi
őstag

A fusion-tól előszört elsötétült a kártya, majd kékhalálozott a gép. :DDD

(#786) Celithrandi válasza ribizly (#745) üzenetére


Celithrandi
addikt

costum kábel pc be? :) alakul :))

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#787) Peace válasza ScomComputer (#780) üzenetére


Peace
nagyúr

Én még mindig távol tartom magam ettől a 11-estől. Csak a jól bevált 10-es!!! :DD

(#788) PowerBuldog válasza Peace (#787) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én decemberben váltottam. Nekem eddig bejött. Pár dolgot szokni kell, de nincs vele gond.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#789) arpi6k


arpi6k
addikt

Én is most váltottam az új vga beszerelésével. Nagyon bejön. Játékra, szórakozásra rendben van.

Intel & ATI

(#790) Peace válasza PowerBuldog (#788) üzenetére


Peace
nagyúr

Melóban azt használom, de a teljesítéménygondok miatt itthon nem merek váltani. Lehet hogy már régi história és már rég orvosolták, de számomra még mindig tökéletes a 10. Nem hozott semmi olyat a 11-es játék szempontjából, ami indokolttá tenni a váltást.

(#791) PowerBuldog válasza Peace (#790) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem találkoztam teljesítmény gonddal. Az elején még én se váltottam amikor AMD cpu-kkal is gond volt, de már az is javítva lett.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#792) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Jó nagyon ugrott a DLSS DLL verzió...2.5.1-ről...3.1.1-re...
Tessék tölteni próbálni.... [link] :K

(#793) PowerBuldog válasza ScomComputer (#792) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Bocs ha hülye a kérdés : ezzel mit kell csinálni?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#794) ScomComputer válasza PowerBuldog (#793) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ezt jól átsütve kis tojással kell tálalni... :DDD :D :R
Letölt és felülírod fele a játék mappáiban levő ugyanezt a fájlt...sok sok javítást tartalmaz...
pl..itt is írja rumoskólás #7470 :K

(#795) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Itt van info a DLSS-ről [link]

(#796) KisBundi


KisBundi
őstag

Hosszas mérlegelés után úgy döntöttem, hogy a TUF kártyát tartom meg. Igaz, ez volt a legdrágább, de talán ez nyújta a legjobb összképet. Minimális CW van, de észre sem venni. A hűtése is teljesen jó és a szoftveres rész is rendben van. Azért nem a Aorus Elite-t választottam, mert hiába a legjobb a hűtése és CW szinte nincs is, de a szoftveres rész annyira okádék, hogy lerontja az egész kártyát és valahogy hiába próbál prémiumnak tűnni, nem tudok benne annyira bízni mint az Asusban. Az MSI a CW miatt botrány. A GW nem rossz, de se a hűtése nincs olyan jó mint a többinek és hangosabb is, de még így is tűréshatáron belül van. A CW az MSI és TUF között van valahol, de inkább TUF-hoz közel, mert az MSI valami eszméletlen hangos. :)

(#797) ericdrawen74 válasza herion (#784) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

[link] https://pcworld.hu/pcwmaster/a-windows-11-kovetkezo-frissitese-valora-valtja-a-gamerek-regi-almat-322413.html

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#798) - = Zk = - válasza ScomComputer (#792) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez mehet annak is, akié nem támogatja?....
nézem, pl nekem CP2077 alatt 1.0.5.0.es verzió van...
érdemes az általad linkeltet feltenni, vagy maradjak a 2.5.1.nél?!
ezt minden DLSS-t támogató játékba érdemes felülírni? lsd pls egy W3-at is akár

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#799) ScomComputer válasza - = Zk = - (#798) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen.

(#800) tkesy


tkesy
őstag

Sziasztok,

Én is klubtag lettem, egy INNO3D GEFORCE RTX 4070 Ti X3-al, (2 slottos verzió) elég állejtős számomra, még így erős cpu limites környezetben is... :)

Eddig főként 3Dmark--ok alatt néztem, mit tud: minden beállítás default-on, így max 270W-ot láttam eddig MSI AB által mutatva, 2775 MHz környékére boost-olt, s ekkor a gyári hűtés 50% környékén pörög és így 68 fok körül mozog a gpu hőmérséklete, de lehet kap némi alulfeszelet profilt is a jövőben...
2D-ben 33 fok alatt kikapcsolnak a ventik, teljes némaság van, ez nagyon teszik :)
A blackplate elég erős, nem hajlik a kártya, egyetlen dolog lehet zavaró, a coil whine, úgy 125 fps környékén már érzékelhető, 200 fps fölött már hallható, 400 fps körül kezd némileg zavaró lenni, 700 fölött meg már egy folyamatos magas frekvenciás sípolás hallatszik...
Szerencsére 200+ fps főként 3Dmark-ok meg töltőképernyők alatt vannak max, játékok alatt 1440p-ben G-sync-el nem gondolom hogy ez zavaró lesz számomra, főként zárt házban, fejhallgatóval használva... :D

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.