Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) rumkola válasza IzI (#1500) üzenetére


rumkola
veterán

Nincs DLSS3 és frame generation, úgyhogy kb. az AMD azonnal kiesik mint alternatíva.
Ráadásul amit mondasz az 350+ watt. Vicc.

(#1502) IzI válasza rumkola (#1501) üzenetére


IzI
senior tag

Az ilyen mű dolgok nem érdekelnek,az adott felbontásra legyen jó.Pedig már elgondolkoztam Nvidia-an "4070",de jól átgondolva nem ér ennyit,ahogy a Ti se.Már ha tényleg 12gb vram lesz a minimum ajánlott 1440p-re.

(#1503) bagibandi


bagibandi
csendes tag

Sziasztok.
Suprim X
3hete van nálam. MSI 2070S-t váltott. :))
Az esetek 95%ban fejesben játszok de kiváncsi voltam hogy van-e CW.
De nincs...!!! (és mégis van ;] )
1alkalommal tapasztaltam pici CW-t. FC6 elején mikor elindul a cinematic és elszabadul az fps pokol (1200-1600) na akkor volt egy minimális. [kép]

Rablótámadás,kezeket fel! Jobb,ha te mondod,a te hangod mélyebb...!!!

(#1504) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Spoiler, The RTX 4070 is overpriced and boring

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1505) Sirandrish válasza koxx (#1494) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hat tesztek alapján nekem is az jött le :)
TUFon gondolkodtam még, de videóban azt láttam hogy annak a hűtés nem a legjobb, meg az a cicerges vagy mi engem elrejtett nagyon. Remélem ez kussba lesz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1506) v2


v2
senior tag

Sziasztok. Én vr-ban játszom, Főleg szimulátort, ACC, AC, stb. Egy 3070-et cseréltem 4070ti-re. Minden forintot megért. A 650w 80+ táp viszi simán. :C

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1508) Nite válasza n3m3r3 (#1507) üzenetére


Nite
őstag

mindig hasznaltam, irtozatos CW volt pl. MSI Gaming Z 3070-el :(

#1505 Sirandrish: akkor sorba rendelem az Alzarol mindet es elek a 14 napos elallasi jogommal! ;]

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#1509) xtremist válasza n3m3r3 (#1507) üzenetére


xtremist
senior tag

Sajnos én is azt tapasztaltam 3 kártyával is, hogy vsync ellenére volt coil whine. Rtx 3080 asus tuf, rx 6900xt asus tuf, rtx 3070ti zotac trinity.

(#1510) n3m3r3


n3m3r3
tag

Átvezető cinematic bejátszásoknál , vagy milyen szituknál?

(#1511) rumkola válasza n3m3r3 (#1510) üzenetére


rumkola
veterán

3D terhelésen.
[link]

(#1512) Freddy S válasza rumkola (#1511) üzenetére


Freddy S
tag

Nemtudom mit erőltetitek a Gainwardokat, Asus-t vagy Gigabyteot kell venni, ennyi :R .

LGB - Lets go Brandon ugyanazt jelenti mint FJB csak takartabban. FJB pedig F - Csúnya szó, J - Joe, B - kitalálhatod!

(#1513) n3m3r3 válasza rumkola (#1511) üzenetére


n3m3r3
tag

Hány Hz-es a monitorod?

(#1514) koxx válasza ƵøŁĭ (#1504) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

1440p-n lassabb mint a 3080, nem tul acelos :U

(#1515) Nite válasza n3m3r3 (#1510) üzenetére


Nite
őstag

wow-ban jatek kozben, 120 fps felett, attol fuggoen hogy eppen merre nezek a karakterrel ugy valtozik az intenzitasa :DDD

teljesen mindegy hany hz, vsync vagy nem, ha sok fps-t presel ki magabol a kartya koncerteznek a tekercsek

asus tuf eddig a legjobb az osszes kozul, illetve undervolt teljesen eltuntette :K

#1514 koxx: nyers eroben persze, de nem is fogom frame-gen nelkul hasznalni

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#1516) n3m3r3 válasza Nite (#1515) üzenetére


n3m3r3
tag

A régebbi játékokból az új kártyák elképesztő frameket tudnak generálni, mivel nincs kontroll. Erre no support sem hardver, sem szoftver szinten oda-vissza a régi jétékokhoz például. Mivel nincs kontroll, veszi ki a tápból a powert elég rendesen, ami ha instabil, az is generálhat ilyen problémát (amit küldtem link). Viszont a linkem kínál egy esetleges megoldást : "If your monitor refresh rate is at 60 Hz, set a 60 FPS cap in RivaTuner Statistics Server or in your game, if the game supports FPS caps."

(#1517) Nite válasza n3m3r3 (#1516) üzenetére


Nite
őstag

144hz-es a monitorom, nem fogok 60fps-re limitalni! apex legends is gond nelkul megy 144fps-el, visit is a kartya UW nelkul!

Paid my dues!

(#1518) n3m3r3 válasza Nite (#1517) üzenetére


n3m3r3
tag

A 60Hz csak egy példa a leírás szerint , mindenki a saját hardveréhez állítja be, és írja le mit tapasztalt. Nálam is 144 van, szeretek a közelében lenni :)

(#1519) arpi6k válasza Nite (#1515) üzenetére


arpi6k
addikt

Nálam wow-ban 144 HZ-s monitorral, 141 fps driverben belőve, és 0 cw. Asus TUF

Intel & ATI

(#1520) s.Oliv3r válasza arpi6k (#1519) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Jók ezek a tufok :C

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#1521) Nite


Nite
őstag

326K iponon a 4070 TUF :DDD nevetsegesek :D

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#1522) koxx válasza Nite (#1521) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Alzan jobb arak vannak 250-319 kozott. MSI triot be akartam huzni, de 320 k sok erte szvsz.
Igazabol az jott le a tesztekbol, hogy a 4070 az egy 12 gigas 3080.

[ Szerkesztve ]

(#1523) GabeE3e válasza koxx (#1522) üzenetére


GabeE3e
tag

Lényegében igen, jobb fogyasztással és RTX meg a többi AI bullshitnél valamivel jobb teljesítménnyel :)


(#1524) koxx válasza GabeE3e (#1523) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ahogy nezem suprim es strix nem lesz belole vagy csak kesobb.

(#1525) - = Zk = - válasza koxx (#1514) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont ezért kell nekem is a Ti

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1526) Nite válasza koxx (#1522) üzenetére


Nite
őstag

van valami jo kulfoldi lehetoseg? alternate.de nem annyival olcsobb, hogy megerje a draga szallitast :(

Paid my dues!

(#1527) koxx válasza Nite (#1526) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerintem ez esetben nem éri meg. Ha cw-s vagy bármi nyűgje van akkor mit csinálsz? alzánál visszaviszed és 2 nap múlva nálad a pénz.

(#1528) Nite válasza koxx (#1527) üzenetére


Nite
őstag

jogos

Paid my dues!

(#1529) yarsley


yarsley
aktív tag

Szétkapták az új 4070-es kártyákat; amin megakadtam, hogy 8 memory slot van rajta... Nem tudom hogy azért, hogy kompatibilis legyen a 4060-al (8x1GB), vagy esetleg később lesz 16GB-os verzió?
Gamers Nexus, der8auer

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#1530) Nite


Nite
őstag

Palit 4070 GamingPro OC lenne itt az apron 265-ert, milyen ez a gyarto?

4070 Ti-rol mar talaltam tesztet youtube-on, meg vannak elegedve vele es CW sincs allitolag azon a konkret peldanyon :U

Paid my dues!

(#1531) TBT


TBT
addikt

Nvidia Overwatch kupon beváltásában tud nekem valaki segíteni?
RTX 4070 kell hozzá, sajnos nekem csak RTX3080 kártyám van és annál nem fogadja el a kupon kódját, mert nem jó a hardverem hozzá. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1532) gainwardgs válasza Nite (#1530) üzenetére


gainwardgs
addikt

Cw szerencse válogatja meg a tápot :K
Palit/Gainward ugyanaz a gyártó :K
4070ti-ből elég sok gainward coil whine-os, köztük enyém is, de van ahol más táppal csöndben van.
Puding próbája az evés kategória, aztán max nagyon zavar a cw visszaküldöd :K
Én megtartottam mert amilyen mákom van a következő csak rosszabb lenne :K
Uv-t nyomtam neki inkább, sokat segít :K

(#1533) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Be is regiztem a 4 év (+1) gariért.. :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1534) gyantaszuz válasza Nite (#1530) üzenetére


gyantaszuz
tag

Foramaxnál 265 az ASUS Dual, igaz nem OC.
268-ért volt OC is, de azt már nem sikerült elcsípni.

(#1535) Nite válasza gyantaszuz (#1534) üzenetére


Nite
őstag

huh, olyan gagyit sosem vennek :DDD

oc nem szamit, mindenkeppen undervoltolom egy kis underclock-al egyutt! minosegi legyen es csendes, overkill hutessel, tuf, gamingx, stb. kategoria

Paid my dues!

(#1536) Sub-S válasza Nite (#1535) üzenetére


Sub-S
senior tag

Ugyan miért gagyi?

(#1537) gyantaszuz válasza Nite (#1535) üzenetére


gyantaszuz
tag

Nem tunik gagyinak
Guru3D teszt

(#1538) Sirandrish válasza Sub-S (#1536) üzenetére


Sirandrish
legenda

Melt cak 2 ventillátola van :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1539) Nite válasza Sub-S (#1536) üzenetére


Nite
őstag

hutes minosege, hatekonysaga, hutoborda vastagsaga, ventillatorok hangja...

fogalmazok akkor ugy, hogy nem gagyi, hanem beleposzint!

Paid my dues!

(#1540) gyantaszuz válasza Sirandrish (#1538) üzenetére


gyantaszuz
tag

Ja es nincs RGB led. :B

(#1541) Sub-S válasza Nite (#1539) üzenetére


Sub-S
senior tag

Mi alapján ítélted ezen szempontok szerint 'gagyira'? Ránézésre?

(#1542) Nite válasza Sub-S (#1541) üzenetére


Nite
őstag

volt mar nalad egyszerre asus dual es tuf? fokokban es decibelekben merheto a kulonbseg es nyugodtan elhiheted nekem, hogy nem az olcsobb kartya a csendesebb, huvosebb azonos teljesitmenyen!

de en kerek elnezest, azt hittem a minoseg egy fontos szempont!

Paid my dues!

(#1543) Sub-S válasza Nite (#1542) üzenetére


Sub-S
senior tag

Vagyis akkor konkrétan semmi tapasztalatod nincs az említett kártyával kapcsolatban, még csak nem is olvastál utána semmit, korábbi szériák alapján gagyiztad le egyből.
Értem, világos, nincs több kérdés.

(#1544) Nite válasza Sub-S (#1543) üzenetére


Nite
őstag

neked ahhoz utana kell olvasni, hogy megiteld egy adott gyarto adott gpu-ra epulo kulonbozo variansait? nem latod a kepeken, hogy 2x vasatagabb a hutoborda?

azt hiszem nekem is vilagos, igazad, igazatok van! kukaba a strix-ekkel, asus dual-t mindenkinek!!!

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#1545) Pug válasza Nite (#1544) üzenetére


Pug
veterán

Kisse forditva ulsz a lovon...

Attol, hogy egy varians "jobb" nem jelenti automatikusan, hogy a lentebb pozicionalt varians "gagyi".
:R

(#1546) Nite válasza Pug (#1545) üzenetére


Nite
őstag

eppen ezert jo par hozzaszolassal ezelott at is fogalmaztam, de az valahogy mindenkinek elkeruli a figyelmet!

es miert ulnek forditva? mert erosebb kifejezest hasznaltam a kezzel foghato kulonbseg reprezentalasara?

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#1547) Drizzt válasza Nite (#1544) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ne orulj meg! Egyszeru a helyzet. Nagy fogyasztasu kartyakon a Dual tipikusan gagyi. De egy 4070 kis fogyasztasu kartya, arra a jelek es tesztek szerint boven eleg. 4070ti-n ugyanaz a hutes mar megmutatna a hatranyait.

I am having fun staying poor.

(#1548) Sub-S válasza Nite (#1544) üzenetére


Sub-S
senior tag

Mi is volt az egyik tulajdonság - "ventillatorok hangja"
A fent említett pontot én például nem tudom megítélni ránézésre, de örülök hogy neked ez is megy. :)

(#1549) Nite válasza Sub-S (#1548) üzenetére


Nite
őstag

mind a ket tipushoz volt szerecsem a 30-as sorozatbol, tudom milyenek! elolvastam a specifikaciokat, latom, hogy szerenyebb kepessegu ventillatorok vannak az olcsobb valtozatokon, ezt te is megteheted barmikor! ha a rendelkezesre allo informaciokbol te nem tudsz levonni egy kovetkeztetest, csak ugy ha megvasarolod a kartyat, az mar a te dolgod!

de isten orizz, hogy barmirol is megprobljalak meggyozni, vegyetek csak a dual-t, nekem soha nem kellene meg1x, nem is kertem, hogy barmit ajanljatok, foleg azt nem, hogy a paletta aljarol!

velemenyt kertem egy konkret kartyarol, ha ahhoz nincs erdemi hozzafuznivalo, akkor ideje befejezni a beszelgetest!

#1547 Drizzt: volt dual-om, szerintem gagyi! remelem teged nem zavar a szohasznalat!

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#1550) Mans20


Mans20
addikt

Pedig most nem lett rossz a teszt szerint, quiet bios-al nagyon halk. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.