Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#402) Tengri válasza GabeE3e (#399) üzenetére


Tengri
senior tag


Nálam minden megy rendesen...csak nekem nem a 3080-as kell, így ki is pakolom a kosárból.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#403) hun1997 válasza Laraxior (#400) üzenetére


hun1997
csendes tag

Én egy gigabyte gaming oc-val trükközök a kosárban. Csak hát onnantól jön a final boss.

(#404) GabeE3e válasza Tengri (#402) üzenetére


GabeE3e
tag

:D

(#405) Rison77


Rison77
senior tag

Hopp Aqua-nál egy ROG 360-ért köszönjük skip :DDD

(#406) szabeska válasza #98320896 (#401) üzenetére


szabeska
addikt

Van itt MSI GeForce RTX 3080 Gaming X Trio teszt is. Ja, meg más is :C

[ Szerkesztve ]

F1

(#407) boogie84 válasza Tengri (#402) üzenetére


boogie84
veterán

70-re vagy 90-re fáj a fogad? :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#408) Tengri válasza boogie84 (#407) üzenetére


Tengri
senior tag

:B 90-re

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#409) mihellers56


mihellers56
tag

Sikerűlt valakinek?

(#410) Linem válasza sittes79 (#397) üzenetére


Linem
senior tag

Ilyen ez a "gazdasági válság". :DDD :DDD

(#411) MomoSinX válasza Rison77 (#405) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Hol élnek ezek te jó ég. :D

(#412) kzkz válasza Rison77 (#405) üzenetére


kzkz
őstag

Pedig már le is van árazva :DDD

(#413) Darth_Revan válasza Rison77 (#405) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Várható érkezése: Október 01.

(#414) Kaci84


Kaci84
őstag

Amúgy nem lenne egyszerűbb lenyugodni a francba? Késő este már biztos jobban felszabadul az oldal és kényelmesen meg lehet rendelni. Amikor beérkezik a cucc úgyos a mai rendeléseket veszik sorra hogy csomagolják és egyaltalán nem biztos hogy óra szerinti idősorremdbe mennek, lehet ABC szerint vagy országok szerint vagy fene tudja. Biztos nem kapják meg (sokkal) később aki mondjuk 23-kor rendeli meg.

(#415) hun1997 válasza Darth_Revan (#413) üzenetére


hun1997
csendes tag

Nálam 09.21-et ír

(#416) Locutus


Locutus
veterán

amazon.de zotac trinity 723€

(nekem nagy, de hátha valakinek)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#417) Darth_Revan válasza hun1997 (#415) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Lap alján a termékleírásban írják.

(#418) GabeE3e válasza Kaci84 (#414) üzenetére


GabeE3e
tag

Szerintem el fog fogyni a készlet, amúgy meg látják, hogy viszik mint a cukrot előbb utóbb árat fognak emelni, de persze lehet tévedek.

(#419) Laraxior válasza Locutus (#416) üzenetére


Laraxior
titán

This item will be released on September 18, 2020.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#420) hun1997 válasza Darth_Revan (#417) üzenetére


hun1997
csendes tag

Akkor mi értelme a készletinformációnál 21-et írni? O.o

(#421) Tengri válasza MomoSinX (#411) üzenetére


Tengri
senior tag

Egy darabig én nem számolnék itthoni kereskedésben olcsóbban...

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#422) MomoSinX válasza Locutus (#416) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Hazánkba szállítanak? Még sosem amazonoztam..meg mivel EU-n belüli nem kéne vámmal cseszekedni sem gondolom.

(#423) Z.o.l.o. 19


Z.o.l.o. 19
tag

Valaki tudott már bárhonnan is rendelni? 😊😊

"Sose voltál, mindig vagy "

(#424) GabeE3e válasza MomoSinX (#422) üzenetére


GabeE3e
tag

nincs vám, posta van, ami 3-10 ezer forint is lehet, illetve az, hogy ha nem euró számláról fizetsz átváltásnál is egy kicsit leszednek, illetve, ha magyar címre veszed, akkor az ár is változik, mert a végén a 27%-os áfával fog számolni, és nem a feltüntetett 16%-al ami most van Németországban.


Verpackung & Versand:HUF 4.842,77

Wechselkursgarantie Gebühr: HUF 5.264,15

Ezek jönnek rá még rá a Zotacosra, meg a garancia lehet csak ez a 30 nap vagy mennyi, amit vállal az Amazon.
Legalább is nem látok erről további infót.

[ Szerkesztve ]

(#425) Darth_Revan válasza MomoSinX (#422) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Német amazonrol nincs van és áfa.
Viszont arra keszulj hogy amit látsz az a német afa-s ár, a rendelés végén viszont a cím alapján már a 27%-os magyar afa-s ár lesz ami 7-8%-al magasabb (nem emlékszem hogy németeknél 19 vagy 20% áfa van).

(#426) Laraxior


Laraxior
titán

699-ért betettem a kosárba az EVGA-t... mire másodszor eljutottam a kosárig, már 800EUR-t ír rá :DDD
Nesze neked 502 :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#427) szabeska válasza GabeE3e (#424) üzenetére


szabeska
addikt

273-ból jönne ki kb a zotacska...az nem is vészes.

Laraxior: 699+502=800 ;]

[ Szerkesztve ]

F1

(#428) GabeE3e válasza Darth_Revan (#425) üzenetére


GabeE3e
tag

16% most a németeknél 19-ről, ez vmiféle gazdaságélénkítő program része, azt hiszem év végéig.

(#429) Puzzony


Puzzony
kezdő

ASUS TUF 310-ért Aquánál, rendeltem is egyet.
Persze október 1 a várható érkezés, mert balkánisztánba szamárháton jön minden.

[ Szerkesztve ]

(#430) maross


maross
veterán

[link] még egy asus, 310k

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#431) hun1997


hun1997
csendes tag

Én behúztam egy TUF-ot aquaról

(#432) MomoSinX válasza GabeE3e (#424) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Hát nem tudom...286k-ra jönne ki a vége. A garanciáról meg én sem látok nagyon semmit.

(#433) FaTHI


FaTHI
őstag

Guru 3d-n az Asus TUF terhelés alatt 62 fok, a hires neves MSI Trio megy 73 fokoks?! Ez most hogyan is?

(#434) sittes79 válasza FaTHI (#433) üzenetére


sittes79
addikt

Msi soha többet nem veszek egy ventus 2080 van konkrétan nem volt rajta paszta mikor szetszedtem, rakás sz*r, evga vagy asus lesz 3080 ból.

(#435) szabeska válasza Puzzony (#429) üzenetére


szabeska
addikt

Én hétfőt látok.

F1

(#436) MomoSinX


MomoSinX
aktív tag

Na már 3 asus kártya van fent Aquan..úgy tűnik csöpögtetik őket fel csak lassan...szerintem még várok pár órát mielőtt meghúznám az amazonos ravaszt. hátha felraknak valamit 300 alatt.

(#437) Laraxior


Laraxior
titán

Csak Giga Gaming OC maradt a Casekingen... Gratulálok nekik.. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#438) - = Zk = - válasza szabeska (#383) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PH teszt, köszi ink nem.... :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#439) Puzzony válasza szabeska (#435) üzenetére


Puzzony
kezdő

A termékleirás alatt az van hogy "Várható érkezése: Október 01."
Neked legyen igazad, de szerintem bőven Október lesz az.
Egyébként az OC editiont is felrakták belőle, 10 ronggyal többért, annál nincs külön kiemelve.

(#440) Rison77 válasza Puzzony (#439) üzenetére


Rison77
senior tag

De már nem is elérhető, szóval túl nagy mennyiséget nem kaptak belőle. :DDD

(#441) Laraxior


Laraxior
titán

Ehh, megvettem inkább az amazonos Zotacot. Hátha bejön. :DDD :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#442) elite.cs11


elite.cs11
senior tag

Amúgy aki aqua-ról rendelt az kapott rendes visszaigazolást vagy csak az automatizált levelet? (nem fizettem ki előre, majd a boltban)

(#443) Locutus


Locutus
veterán

Zotac Trinity teszt is felkerült [link]

Jó kártya, vennék is amazonról, de baszki, 318mm... ki kéne szedjem a házhűtő ventit, hogy beférjen.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#444) Laraxior válasza Locutus (#443) üzenetére


Laraxior
titán

Dobom is be a házba a collstokkot, nehogy meglepi érjen :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#445) Kaci84 válasza elite.cs11 (#442) üzenetére


Kaci84
őstag

Rendltem és nekem is automata. NE is reménykedj, ha a hatalmas német és angol webáruházaknak nincs, ne gondold, hogy az Aqua szállítja. Persze majd. Meg felteszik nagyobb áron, sokan kifizetik aztán amikor meg olcsóbban kapni már máshol is szívás van. Persze el lehet állni, de sok bolt olyankor kitalálja, hogy egyedi megrendelés volt...

(#446) GabeE3e


GabeE3e
tag

EVGA RTX 3080 XC3 Black Gaming-et 713 euróért sikerült vásárolnom Casekingen.
Sajnos a deviza kártyát elutasította, de a HUF-ossal 258.984Ft-ot vontak le postával együtt.

(#447) maross


maross
veterán

:DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#448) GabeE3e


GabeE3e
tag

Most jött az email NVIDIA-tól, hogy a ref kártya már vásárolható, 1 órával azután, hogy már kiírták nincs készleten, ez a karrier... :))

(#449) MomoSinX válasza GabeE3e (#446) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Grat! Szerintem egész jól megúsztad ár szemszögből.

(#450) Laraxior válasza GabeE3e (#446) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolom ha nekem a kosárban már azt írja, hogy nincs raktáron akkor bukta a dolog?
Mert én még mindig csak addig jutottam, hogy a kosárban volt. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.