Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) arn válasza -=RelakS=- (#850) üzenetére


arn
félisten

a legutobbi amazonos kiszallitas :) persze ez a futarok koklersege, a dobozok jelentos reszet ugy kapom meg, hogy egy oklomnyi lyuk van rajta. pl egy 2-3e euros csomagnal tulcsordul a szivcsakram, es szeretnem a keblemre olelni a harmadik vilag beli felebarataimat, hogy ilyen lelkiismeretesen vegzik a munkajukat.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#852) Cthulhu Dawn válasza arn (#848) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ekozben amazon UK, 1x igy kaptam meg egy tekercs matricat :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#853) Laraxior válasza Cthulhu Dawn (#852) üzenetére


Laraxior
titán

Közben meg megy a nagy környezetkímélés... :DDD
Gondolom ki is volt tömve, vagy 6kg papírral. Legalábbis nálunk úgy megy. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#854) Alvin_ti4200 válasza Laraxior (#844) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem is volt ilyen lapom, de az elődjében (965P-DS3) volt a legnagyobb csúnyaság, amikor az első szériás Core 2 Duo E6300-at az alap 1.86 GHz--ről 3.32 GHz-is nyúztam léghűtéssel (Gigabyte G-Power Pro volt rajta, ha még emlékszik valaki a híres világító kék ventijére) és Achill3us jött át a DDR-500-as Mushkin Redline RAM-okkal, mert az én Hynix D43-as akármilyen DDR-400-as RAM-jaim elfogytak 430 és 440 MHz között :D 3.71 GHz-en (530!!x7) még el tudtunk jutni Windows XP-ig és képernyőfotót is menteni (talán még megvan az ős Core 2 Duo topikban valahol 14 évvel ezelőttről). Nagyon hiányzik ez az időszak, a Q6600-zal is persze bohóckodtam többször, azokat 3.2 GHz-ről kezdtük el tuningolni :)

(#855) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ez milyen rohadt szemétség egy üzlet részéről:
"Az igazi arculcsapást azonban mégis azok kapták, akik egy helyi Micro Center áruház előtt töltöttek két egész napot, hogy egészen biztosan RTX 3080-hoz jussanak, az üzlet azonban nem tette meg azt a szívességet, hogy közölje velük: az üzletben mindössze 11 darab volt készleten."

Teljes cikk itt : [link]

[ Szerkesztve ]

(#856) arn válasza Cthulhu Dawn (#852) üzenetére


arn
félisten

oh ez a masik veglet... olyan is van, hogy egy par euros vmit egy rohadt nagy dobozba raknak. tenyleg nem ertem a logikajukat, de egy ott dolgozo biztos tudna errol tobbet meselni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#857) Laraxior válasza ScomComputer (#855) üzenetére


Laraxior
titán

Ha ez egy kicsit keletebbre van, biztosan felgyújtják a boltot.. ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#858) gainwardgs válasza ScomComputer (#855) üzenetére


gainwardgs
addikt

Így kell ezt, legközelebb nem lesz sor :DDD

Ám birom ezeket emberkéket, mintha túléléshez kéne a 3080.. :U
Biztosra veszem mindegyiknek pentium 3 virít otthon :DD

(#859) TESCO-Zsömle válasza Laraxior (#857) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A microcenter az USA-ban van, "kicsit" keletebbre meg a Csendes-Óceán, ahol nagyon nehéz felgyújtani dolgokat. ;] :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#860) ScomComputer válasza gainwardgs (#858) üzenetére


ScomComputer
veterán

Jaja, még 2 napig ott is laktak....nesze neked covid járvány bammeg... :DDD

(#859) TESCO-Zsömle: annyira nem,mert láttunk mostanában erre példát az USA-ból ,elég gyakran... ;]

[ Szerkesztve ]

(#861) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#854) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Közben rájöttem, hogy ez már DDR2 éra volt, úgyhogy DDR2-1066-os volt az a Mushkin Redline, nekem pedig mezei DDR2-800-as GeiL Value-aim voltak :B A képeket is megtaláltam, de mivel képfeltöltés.hu...már ezer éve a múlté mindegyik :( A hűtő pedig Zalmas CNPS9500LED volt, nem G-Power.

(#862) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Hali,

Eddig nem olvastam a topicot, az megvan már, hogy ebay-en 70 ezer dollárért kelt el a 3080? :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#863) Laraxior válasza BlackSoft (#862) üzenetére


Laraxior
titán

Az sosem kerül kifizetésre.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#864) elite.cs11 válasza BlackSoft (#862) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Trollbot felnyomja az árakat az összes ilyen licitálós RTX 3080-on.
Arról nem hallottam, hogy el is adták ennyiért, csak hogy ennyi volt a licit. De hát nyilván senki nem fogja kifizetni

(#865) Alg válasza TESCO-Zsömle (#859) üzenetére


Alg
veterán

Atlanti...

Amúgy mennyiért lehetett megvenni ezeket a kártyákat? 800EUR? Willhabenen most csak egy Zotacot látok 850-ért...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#866) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Aknek van szabad fel oraja es tud angolul annak itt van a tech jesus konkluzioja a 3080 elerhetosegerol.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#867) warcat válasza BlackSoft (#862) üzenetére


warcat
veterán

Igen, vótmá, és kétlem, hogy bárki fizetett is végül érte.

Ha jól megy a szekér, és targoncával kell pakolni a pénzemet ha utalok valahova, akkor szólok a komornyikomnak vagy a személyi asszisztensnek, hogy nesze itt van 10 000 dollár, keríts egy 3090-et, az apróból meg vegyél valamit magadnak. :)

EA: It's in the crate!

(#868) elite.cs11 válasza Alg (#865) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Olyan 300-360 között mozgott (Aqua). 310 volt az asus TUF aminek a tesztek alapján kellemes meglepetést okozott a hűtése, 360 meg az Asus Rog Strix volt

[ Szerkesztve ]

(#870) -=RelakS=- válasza #98320896 (#869) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A Bentley-s arabnak van komornyikja, aki bekopogtat az nVidia-hoz, hogy kéne egy 3090, de ha nem aranyból van a hűtés, akkor ne is álmodjanak üzletről :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#872) Laja333 válasza sittes79 (#695) üzenetére


Laja333
őstag

Overclockers UK. De gyanítom nem lesz belőle semmi, annak ellenére, hogy a pénzt azért már levonták... Na sebaj, refund.

Még a watch dogs legion promoval rendeltem, ami azt jelenti, hogy elvileg benne voltam az első 1000 vásárlásban.

Viszont fórumon a OCUK emberke (Gibbo) azt mondta, már ők sem tudják, hogy aki Promoval vette, az tényleg kap-e, meg hogy lesz-e megint promó.

Sőt egyelőre azt se tudják kapnak-e az emberek kártyát, és a legtöbb beszállítói jövő hétre ígér INFOT.
Azt írta, aki mondjuk ma rendel kártyát, az az elkövetkezendő pár hétben ne számítson szállításra.

[ Szerkesztve ]

(#873) boogie84 válasza 3L1T3 (#88) üzenetére


boogie84
veterán

Helószia, mi ujság? Lesz ma bemutató? :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#874) FearFmRadio


FearFmRadio
csendes tag

Van itt esetleg olyan aki szlovákiába él? Ott mi a helyzet? Ott vhol lehet kapni 3080?
Motorral át ugranék (az se baj ha 2-300km van)
(nekem nincs bankszámlám így csak kp-ba tudok fizetni)

_A7M3_

(#875) Laraxior válasza boogie84 (#873) üzenetére


Laraxior
titán

;]
Dehogy lesz

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#876) egyedülülő válasza Laraxior (#863) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ha nem lesz kapható 30XX kártya, az árakat is felverik, akkor megint lehet árulni drágábban a 20XX szériás larikat. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#877) Laraxior válasza egyedülülő (#876) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem az is jó lesz, ha jó árban lenne.. neadjisten gratis vizesblokkal :Y :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#878) KRoy19


KRoy19
őstag

Na hát én így a tesztek alapján beleszerettem az ASUS Tuf-ba, szóval inkább őt szeretném a korábban kinézett MSI Ventus helyett.

Sikerült is behúznom egyet az Aquából, remélem október elején tényleg itt lesz.

(#879) sittes79 válasza KRoy19 (#878) üzenetére


sittes79
addikt

Tudod mit huzogass, ami veled egy idős :DDD

(#880) KRoy19 válasza sittes79 (#879) üzenetére


KRoy19
őstag

:DD

(#881) gabor0928 válasza KRoy19 (#878) üzenetére


gabor0928
tag

Nekem még hétfő szerepelt átvételnek. Nagyon remélem hogy nem október lesz belőle...

(#882) elite.cs11 válasza gabor0928 (#881) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Gyanus lenne nekem a hetfo, mindegyik kartyanal azt irta. Szerintem az a default 2 munkanapos dolog miatt irta a hetfot

(#883) gabor0928 válasza elite.cs11 (#882) üzenetére


gabor0928
tag

azt nem értem, akkor miért rakták ki azt a 3 kártyát ha nem volt raktáron?
És miért szedték le őket néhány rendelés után?

(#884) warcat válasza gabor0928 (#883) üzenetére


warcat
veterán

Mert a példányszám valós amit majd kapni fognak és jut nekik nagykerből. Egész Dél-Afrika 100 darab 3080-at kapott (lakosság: 60 millió fő)

EA: It's in the crate!

(#885) gabor0928 válasza warcat (#884) üzenetére


gabor0928
tag

Akkor az azt jelenti hogy a nagykerben már ott a kártya és már le vannak osztva a lapok, hogy melyik kereskedő mennyit kap. Ezekszerint így tartható a hétfői átvétel.

(#886) elite.cs11 válasza gabor0928 (#885) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Meresz feltetelezes az, h a nagykerben mar ott vannak, de ne legyen igazam.
Egy arc tegnap irta itt a forumon, h ismer nagykeres embereket es nem nagyon tudtak semmit

(#887) Mumee válasza gabor0928 (#885) üzenetére


Mumee
őstag

Álom. :DD
Ünnepelj ha október elején megkapod.
Néhány külföldi helyen már novembert rebesgetnek.

[ Szerkesztve ]

(#888) Laraxior


Laraxior
titán

Óriási :DDD :C

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#889) arn


arn
félisten

Ahonnan tegnap rendeltem a zotacot 699ert, most 809ert aruljak harom het varakozasi idovel. Nem lesz ebbol semmi.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#890) gabor0928 válasza Mumee (#887) üzenetére


gabor0928
tag

Előrendelést kellett volna csinálni, nem is értem miért nem volt. Ez alapján világszerte fel lehetett volna mérni az igényeket és elkészülni a rajtra. De lehet hogy ez csak nekem ilyen egyszerű...

(#891) Laraxior válasza arn (#889) üzenetére


Laraxior
titán

Én se számítok az amazontól semmire... Sebaj, legalább megmarad a lóvé :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#892) KRoy19 válasza gabor0928 (#883) üzenetére


KRoy19
őstag

Nem tiszta nekem sem a szitu, mert volt itt valaki aki megkérdezte az Aqua supportot, hogy mikor számíthat a kártyára és azt mondták neki, hogy jövőhét.

Aztán más valakinek meg azt mondták, hogy október eleje.

Mingyá megkérdezem én is tőlük. :DDD

(#893) arn válasza Laraxior (#891) üzenetére


arn
félisten

Tufnal... 769 eur egynel, a tobbinel mar 879. Kisse messze kerultunk az elejen legyen 699 artol. Mar toljak fel az arakat, honapok lesznek, mire ez normalizalodik.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#894) gabor0928 válasza KRoy19 (#892) üzenetére


gabor0928
tag

Kérdezd meg, kiváncsi vagyok mit mondanak...

(#895) gbors válasza gabor0928 (#890) üzenetére


gbors
nagyúr

Csak neked. Nem az a korlat, hogy mennyit gondolnak eladni, hanem az, hogy mennyit tudnak gyartani.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#896) warcat válasza KRoy19 (#892) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem nyugodtan lehet a reménykedést az Asus dátumaira irányozni(amit adtak tegnap amcsiknak) ,hiszen egymással is versenyeznek a gyártók.

24-28 között lehetséges új készlet (logikus is, hogy hozzácsapnak amit tudnak a pár darab szállítandó 3090-hez) de esélyesebb a 28.-i hét.
Ha megnéztétek PC Jesus videóját azért lehet egy kicsit bizakodni, a novemberig leszállítandó mennyiség 5%-10% része fogyott most el.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#897) Laraxior válasza arn (#893) üzenetére


Laraxior
titán

Casekingnél is eltűntek a 699-es árak... Mindkettőből lett 799.
De igazából tökmindegy mennyit írnak rá, ha nincsen.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#898) Mumee


Mumee
őstag

Nvidia bevárja az AMD-t az eladásokkal.
Aztán elindítja a nagyobb VRAM-os variánsokat a mostani kis VRAM-osakat meg kivonja a forgalmazásból. :D:D:D

(#899) Alvin_ti4200 válasza Laraxior (#888) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Imádom, remélem, minden eladó erre a sorsra jut, az eBay UK-en is látok már biztató jeleket :D

Amúgy az is hülye, aki egy RTX 2080 Ti-nél 30-40%-kal gyorsabb kártyáért (amit 1000 fontért lehet kapni zsír újonnan nem blower style coolerrel) kifizet egy rakás pénzt. Még a pocsék value-val rendelkező Titan RTX is 2850 font.

Mumee: az lenne még egy szép baleset :D (meg egy PR katasztrófa).

[ Szerkesztve ]

(#900) Laraxior válasza Alvin_ti4200 (#899) üzenetére


Laraxior
titán

Betettem figyelőbe, azért csak megnézem, hogy hol lesz a vége. ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.