Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) gabor0928 válasza Laraxior (#599) üzenetére


gabor0928
tag

az alap és a boost órajel minden specifikációban egyezik, ezenkívül hogy mit tud tartani, azt ki mondja meg? Vagy overclockra gondolsz, mert az már más tészta.

(#602) Spirit válasza csibuka85 (#573) üzenetére


Spirit
őstag

Részemről a bontatlan termékek és a kiváló garanciáztatás miatt. 2080Ti-t kétszer kellett cseréltetnem OCUK-on, mert 3 nap után hibázni kezdtek terhelés alatt. Levelezés, amire 1 órán belül válasz jött, videót küldtem a hibáról, mondták, hogy küldjem a kártyát. DPD-vel kiküldtem 6k-ért, 3 nap alatt odaért, még aznap letesztelték és fel is adták a csere kártyát, ami 2 napon belül visszaért. Mind a kétszer. Jah és a csere kártya nem azt jelenti, hogy valami javított, eltérő márkájú sz*rt beledobnak a régi dobozába, hanem bontatlan, lematricázott új. Ez csak egy példa.
Vagy ha megrendelsz valamit, akkor hoznak is annyiért. Arról ne is beszéljünk, hogy sokszor még olcsóbb is kicsit, nem hiszem, hogy pl. az MSI Gaming X Trio 305k-nál olcsóbb lesz itthon. (Caseking)

[ Szerkesztve ]

(#603) Cthulhu Dawn válasza gabor0928 (#597) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Komponensek minosegeben lehet kulonbseg, illetve VRM. Plusz Zotac es Gigabyte eseteben referencia kartyak vannak.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#604) gabor0928 válasza Cthulhu Dawn (#603) üzenetére


gabor0928
tag

De ezek már olyan dolgok amiket nép egyszerű gyermeke nem lát...
És ezek a cuccok is átmentek valamiféle stress teszten hogy bírja-e azt ami rá van írva. Hibás példányok pedig bárhol lehetnek. De egy ilyen komponens minőségi infót hol találni a kártyáknál?

(#605) Cthulhu Dawn válasza gabor0928 (#604) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ha csak bele akarod dobni a gepbe es megfeledkezni rola akkor szerintem is tok mindegy melyiket veszed. A kulonbseg kb csak oc-ban, kinezetben, es minimalisan hutesben jon ki. Onnantol meg mar az egyen dolga, hogy megernek e azok +1-200 eurot. En pl MSI-t elvbol nem vennek.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#606) MomoSinX válasza szabeska (#588) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Őszintén már bánom hogy nem csaptam le a 310k s ASUSra... Az amazonos ZOTAC elvileg reggel óta kint volt már...esélyes hogy a rendelések legtöbbjét törölni fogják holnap.....

(#607) gabor0928 válasza Cthulhu Dawn (#605) üzenetére


gabor0928
tag

Nekem mindig MSI-m volt és soha nem volt bajom velük. Nem is húztam őket mert minek?? Sokat nem nyersz vele. Ha már ott tartok, h húzni kell, akkor inkább eladom és veszek másikat.

(#608) torma1981 válasza MomoSinX (#606) üzenetére


torma1981
veterán

310k volt a TUF az Aquaban?

(#609) Hunor27 válasza csibuka85 (#573) üzenetére


Hunor27
csendes tag

A mai árak után meg a kinti árakat nézve itthon a legolcsóbb RTX 3090 650ezer lesz ,kintről a legolcsóbb model 570ezer+posta,itthon el lehet menni egészen 800 ezres árig is majd az egyedi kártyáknál

(#610) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Jól fut új crysis, titan rtx 25 fps :DD [link]

[ Szerkesztve ]

(#611) MomoSinX válasza torma1981 (#608) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Pontosan nem emlékszek de 3 féle ASUS volt fent, az egyik 360, a 2. talán 320-330 körül és egy 310 körül.

(#612) Cthulhu Dawn válasza gabor0928 (#607) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nem a termekeikkel van problemam, hanem a ceggel [link] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#613) gabor0928 válasza torma1981 (#608) üzenetére


gabor0928
tag

Igen annyi volt

(#614) GabeE3e válasza MomoSinX (#606) üzenetére


GabeE3e
tag

Én nem vagyok biztos benne, hogy az Aqua-ban volt egyáltalán 1db is készleten bármelyik kártyából. De ez elég hamar kifog derülni.
Az Amazonos Zotac-al kapcsolatban valószínűleg igazad van.

Amúgy durva, hogy első körben itthon gyakorlatilag elérhetetlen volt a kártya.

Alzánál is úgy nézett ki, hogy lehet majd kapni ma, aztán azóta sincs semmi hír róluk.

[ Szerkesztve ]

(#615) gabor0928 válasza Hunor27 (#609) üzenetére


gabor0928
tag

Kinek éri meg megvenni a 3090-et? minimum 2x annyiba kerül mint a 2080, de teljesítményben közel sincs ennyi többlet.

(#616) syIex válasza csibuka85 (#573) üzenetére


syIex
veterán

600+ lesz valószínűleg.
Egyébként a külföldi rendeléssel semmi gond nincs, ha picit tudod a nyelvet, mert gyártón keresztül könnyen intézhető! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#617) Cthulhu Dawn válasza gabor0928 (#615) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Azoknak megfogja erni akiknek az SLI is megerte az elmult 15 evben :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#618) Hunor27 válasza gabor0928 (#615) üzenetére


Hunor27
csendes tag

Akinek van fölös 5 milliárd a számláján ,ha nekem is lenne leszarnám, vennék 3 db-ot sli-be meg 2-t csak felszögelnék a falra :D

[ Szerkesztve ]

(#619) gabor0928 válasza Cthulhu Dawn (#617) üzenetére


gabor0928
tag

Én egyszer vettem crossfire kártyát, meg utoljára: Még a
ATI Radeon HD 3870 X2-t. aztán meg a játékok ki se tudták használni... Ez manapság se sokkal jobb. De aki megvesz 2db 3090-et, az meg is érdemli!
A a kártya teljesítményén kívül még villanyszámla volt rendkívül figyelemreméltó!!

[ Szerkesztve ]

(#621) Bugfix1984


Bugfix1984
aktív tag

Gainwardot ajánlotok ?
Valakinek van tapasztalata ?

(#622) Albigator válasza gabor0928 (#615) üzenetére


Albigator
őstag

"Kinek éri meg megvenni a 3090-et"

Nem biztos h megéri de mindig vannak és lesznek olyanok akik a maxot akarják, tök mindegy mennyibe kerül.
4K-ra az a kártya még "indokolt is". De persze a 3080-al is el lehet majd lenni ezen a felbontáson.

[ Szerkesztve ]

(#623) Jostee válasza kevike576 (#620) üzenetére


Jostee
tag

15k EUR? :Y

[ Szerkesztve ]

(#624) Albigator válasza Locutus (#594) üzenetére


Albigator
őstag

Nekem az "új" házamnál már szerencsére nincs ilyen probléma, 440 mm-es kártya is beférne. ;]

(#625) Kaci84 válasza gabor0928 (#619) üzenetére


Kaci84
őstag

Azért ez megint nem így van. Most aki olyan játékkal játtszik akkor ott pont elég jól gyorsul a játék és tökre megéri. Ha meg nem támogattja akkor meg semennyire nem éri meg. Itt pont nem lehet átlagot húzni.

(#626) szabeska válasza MomoSinX (#606) üzenetére


szabeska
addikt

Nekem sikerult :C Hátha megjön jövő héten :)

F1

(#627) -=RelakS=- válasza Találtgyerek (#600) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Valahogy így gondolod? :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#628) szabeska válasza Bugfix1984 (#621) üzenetére


szabeska
addikt

Gainward 2080 super glh van nekem még, szép masszív hűtés, max 76 fok, jó cucc :K

[ Szerkesztve ]

F1

(#629) gainwardgs válasza Bugfix1984 (#621) üzenetére


gainwardgs
addikt

Jó lett most is a gainward :K igaz a gyári vrm-nel gyengébb van rajt, 14 fázis helyett 12 :U

[ Szerkesztve ]

(#630) kevike576 válasza Albigator (#624) üzenetére


kevike576
senior tag

talán lesz majd holnap értelmes ár is a kártyához, mert ez nagyon beteg...

(#631) - = Zk = - válasza gainwardgs (#610) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hallood, mennyémá' :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#632) Cthulhu Dawn válasza Jostee (#623) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Na de ingyen szallitas!!!

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#633) bunfi válasza gainwardgs (#629) üzenetére


bunfi
őstag

Megnézném már szétszedve is...

Viszont a TUF-nak abszolút igényes lett a hűtője, teljesen meg is lepődtem rajta.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#634) Rison77


Rison77
senior tag

Azért ezt úgy elbalfaszkodta az nvidia mint egy full kezdő cég... Nem gondoltam volna, hogy tényleg igazak a pletykák. Ráadás az utolsó pillanatig hallgatott mindenki mint a sír, és akkor kiderül, hogy az aqua pár db kártyáján kívül gyakorlatilag semmi nem volt az országban :DDD Gondolom féltek az amd-től, nem tudták ők mikor leplepzik le az új kártyákat, tudták, hogy nem gyártottak le megfelelő készletet még egy startra, de az amd miatt elindították az egészet.. Addig megy a 750-es táp bontatlanul a szekrénybe.. :D

(#635) gainwardgs válasza - = Zk = - (#631) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nvidia rtx 3000series launch: "the rtx 3080 was designed to run games at 4k with max settings"

Crysis remastered:hold my beer ;]

(#636) gainwardgs válasza bunfi (#633) üzenetére


gainwardgs
addikt

Tpu palit rtx 3080 teszt, ott van szétszedve, ugyanaz mint gainward phoenix :K [link]

[ Szerkesztve ]

(#637) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Melyikőtök volt...csak volt az alzánál 2db.... :DDD

(#638) TESCO-Zsömle válasza ScomComputer (#637) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az a szép, hogy mindet vállalkozás vásárolta meg... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#639) ScomComputer válasza TESCO-Zsömle (#638) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem-nem,mindig az írja ha magánszemélyként vásárolsz is,hogy vállalkozás... :K

(#640) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Hogyan húz el ennyire a 10 magos intel :F

(#641) TESCO-Zsömle válasza gainwardgs (#640) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azt sem értem ezen a grafikonon, hogy hogy kerül a processzorok közé videókárttya...

Itt most mi van összevetve mivel? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#642) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#641) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Itt most mi van összevetve mivel? 1 db vga, több féle processzorral...
a válasz, a "kihajcsaje" kérdésre, és ha igen, mennyire...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#643) Laraxior válasza TESCO-Zsömle (#641) üzenetére


Laraxior
titán

Ahol a VGA van írva ott van az alul látható konfig. Mondjuk alatta is ugyanaz van, csak a ramok 3200 helyett, 3600on mennek.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#644) gainwardgs válasza TESCO-Zsömle (#641) üzenetére


gainwardgs
addikt

Közben rájöttem el van cseszve grafikon, ha változtatod felbontást ugyanaz fps érték marad :( epic fail
Már lestem hogyan húz el ennyire a 10900k egy oc-s 9900k-tol

[ Szerkesztve ]

(#645) xerobyte


xerobyte
aktív tag

Te jóóó ég mi ment/megy itt....
20 gigás 3080-asokról van már bármi hír? Együtt az AMD-vel majd novemberben?

(#647) gainwardgs


gainwardgs
addikt

:DDD
During today’s livestream, Crytek benchmarked Crysis Remastered on the PC. In order to measure the game’s performance, Crytek used an AMD Ryzen 7 2700X with 16GB of RAM and an NVIDIA GeForce RTX graphics card. At the 28:36 point, you can hear Crytek’s devs state that the NVIDIA GPU was an RTX2080Ti.
From the looks of it, Crysis Remastered will be a really demanding game. The game ran with an average of 38fps at 1080p on Very High settings on the NVIDIA GeForce RTX2080Ti. Now in case you’re wondering, these Very High settings are NOT the “Can it Run Crysis?” settings. As such, the game can run even worse on NVIDIA’s powerful GPU at 1080p.

(#648) syIex válasza xerobyte (#645) üzenetére


syIex
veterán

Esetleg a 3080 Ti vagy 3080S majd, de én inkább jövőre tenném. A 10GB elég lesz még 1-2 évig szóval annyira nem kell sietniük.. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#649) la_cc válasza xerobyte (#645) üzenetére


la_cc
addikt

Lehet megéri várni... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#650) Mumee


Mumee
őstag

Elég a 10Gb VRAM... :D RTX OFF :

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.