Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) keIdor válasza syIex (#1934) üzenetére


keIdor
titán

Nálam így áll az Aqua-s dolog... [kép]
Osztrákból is van preorder, sajnos még mindig semmi mozgolódás ez ügyben.
Strix szerintem sokára lesz ám, van egy megérzésem...
Abból még review-ek sem kaptak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1952) syIex válasza keIdor (#1951) üzenetére


syIex
veterán

Nekem is ugyan ez van állapotnál. :K
En azért bizakodom, hogy 1-2 héten belül jönni fog.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1953) nexplo válasza Laraxior (#1905) üzenetére


nexplo
őstag

A benn "ragadt" RTX 2*** készletekben lesz majd potenciál. Jó áron ki lehet majd fogni őket csak ki kell várni .Ennyi a titok. Az NV majd küld jóváírást a partnerek felé és onnan zuhanni fog az ár. Ezt kell kivárni annak aki újra akar váltani. Vagy ha tele a zseb akkor megvenni a 3*** szériát :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#1954) sittes79 válasza nexplo (#1953) üzenetére


sittes79
addikt

Múlt héten vett haverom 400 EUr ért 2080ti-t németbe. Jó lesz ez...

(#1955) Laraxior válasza nexplo (#1953) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem jó a 2080Ti is. :K
Figyelem azokat is. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1956) BITBOYS válasza -=RelakS=- (#1950) üzenetére


BITBOYS
addikt

De ennyiért most is el tudja adni, mármint 350-400ért..

(#1955) Laraxior

Én is arra vadászom inkább :K

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1957) Zorel


Zorel
senior tag

Na az enyém megjött végre! Hazaérek teszem fel a teszteket. Tuf 3080

(#1958) BITBOYS válasza Zorel (#1957) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kiemelt hsz-t kérek a posztodra :DDD

mod: merre laksz kedves barátooom :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1959) tupacamaru válasza sittes79 (#1954) üzenetére


tupacamaru
veterán

Honnan vette ha nem titok?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1960) - = Zk = - válasza Laraxior (#1877) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1961) Puzzony válasza Zorel (#1957) üzenetére


Puzzony
kezdő

Honnan volt a rendelés?

(#1962) BlackSoft válasza BITBOYS (#1949) üzenetére


BlackSoft
addikt

Szerintem vagy már meg van, hogy ki fogja megkapni, vagy szimplán ennél is nagyobb dolgok vannak benne, mivel beszállítóról van szó, így gyártói szinten megszabható, hogy mit csinálhatnak a termékkel.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#1963) szabeska válasza BITBOYS (#1958) üzenetére


szabeska
addikt

El is tűnt, nem működik a kártya így nem tud ph-zni ;]

F1

(#1964) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Magyarországról még mindig nem kapni őket.

(#1965) Laraxior válasza tupacamaru (#1959) üzenetére


Laraxior
titán

Látok 500-ért egy Palitot, el lehet érte menni személyesen, csak nekem nem ér meg 500km-t... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1966) nexplo válasza sittes79 (#1954) üzenetére


nexplo
őstag

Gondolom használtat vett ugye? Mert ugye én a bolti újra értettem első körben amit írtam. A nagykerekbe beragadt készletet ki fogják söpörni csak kell hozzá a beszállító jóváírása és dobálják majd.

(#1955) Laraxior
Nekem is 2080TI van. Egy szaros MSI trix OC kis msi afterburnerrel megpiszkálva 60 fok sincs játékban huzamosabb idő alatt sem. Hangtalan és tök jó kari. Mindenre is elég nekem. És pár hónapos. :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#1967) Locutus


Locutus
veterán

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1968) keIdor


keIdor
titán

Végre!

ASUS RTX 3080 STRIX Quick Look

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1969) syIex válasza keIdor (#1968) üzenetére


syIex
veterán

Most akartam linkelni. :DDD
Csak van remény! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1970) Laraxior


Laraxior
titán

Másik csoportban is megérkezett egy TUF verzió :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1971) szabeska válasza Laraxior (#1970) üzenetére


szabeska
addikt

Mondd, hogy Aquás :O :DDD

F1

(#1972) Laraxior válasza szabeska (#1971) üzenetére


Laraxior
titán

Azt nem írta :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1973) Zorel válasza BITBOYS (#1958) üzenetére


Zorel
senior tag

Magyarorszag csak meg uton vagyok haza kocsival. Addig is adok nektek egy kepet!

[ Szerkesztve ]

(#1974) AsakuraDave válasza szabeska (#1971) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ennek az lesz a vége hogy látják hogy nagyon okosan megvették 400ért az iponos tufot es az aqua majd cancelezi vagy aszondja hogy szorri de nálunk is 400 amúgy... :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1975) szabeska válasza Laraxior (#1972) üzenetére


szabeska
addikt

Béna vagyok, nem találom a másik topikot :B

F1

(#1976) Laraxior válasza szabeska (#1975) üzenetére


Laraxior
titán

Nem is csodálom, annyi van, mint égen a csillag

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1977) TESCO-Zsömle válasza AsakuraDave (#1974) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igazából mondhatják amúgy is, mert a nagyker árak is megugrottak rettenet a hiány miatt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1978) syIex válasza Zorel (#1973) üzenetére


syIex
veterán

De melyik üzlet, ha lehet tudni? :U :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1979) Puzzony válasza AsakuraDave (#1974) üzenetére


Puzzony
kezdő

Ha előre kifizette valaki, és úgy cancelezik, aztán utána rögtön felkerül ugyanaz a kártya 100 ezerrel drágábban, akkor abból akkora fogyasztóvédelmi atombomba lenne nekik hogy ihaj csuhaj. Inkább vállalják be az első körös buktát mint a milliárd forintos büntit (hasonló miatt is kapott tavaly Black Fridaynél gigabüntetést az Emag vagy az Alza, nem tudom már melyik).

(#1980) ScomComputer válasza Zorel (#1973) üzenetére


ScomComputer
veterán

Na akkor kezdem a licitet 500K... :DDD
Grat hozzá, és várjuk a teszteket,hőfokok órajelek,stb... :K

(#1981) szabeska válasza Puzzony (#1979) üzenetére


szabeska
addikt

Igen, és írták is megrendelés után valakinek kérdésre válaszolva, hogy ha jön a kártya, az az ár lesz fizetendő, amennyiért a webshopba felkerült/"megrendelődött".

F1

(#1982) Zorel válasza syIex (#1978) üzenetére


Zorel
senior tag

Chs

(#1983) BITBOYS válasza Zorel (#1982) üzenetére


BITBOYS
addikt

Viszont náluk csak kereskedő vásárolhat, magánszemély nem.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1984) AsakuraDave válasza Zorel (#1982) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Innen nem csak mint cég/viszonteladó tudsz vásárolni? :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1985) TESCO-Zsömle válasza Puzzony (#1979) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha kint van az oldalon, hogy az árváltoztatás jogát fenntartják és/vagy az árak csak tájékoztató jellegűek, akkor nem biztos, mert az ugyan igaz, hogy az adott készletet a meghirdetett áron kell eladni, de te egy nem létező készletre licitálsz. Ha az új beszerzést tidják igazolni, hogy drágábban jött (nem lesz nehéz, nagykerárak is ugrottak), akkor vagy elfogadod az új árat, vagy fogod a pénzed és veszed máshol.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1986) Sonja


Sonja
veterán

Review: Palit GeForce RTX 3080 GamingPro OC

Jól hűt, csak hangos(an).

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1987) sittes79 válasza Zorel (#1973) üzenetére


sittes79
addikt

Bmeg szebb mint egy szaf***** pu*ci :D

(#1988) kpal


kpal
veterán

Linus nem gyengén tolja :B RTX 3090 8K Gaming - FIRST in the WORLD

(#1989) hun1997 válasza TESCO-Zsömle (#1985) üzenetére


hun1997
csendes tag

Tudtommal nincs kint ez sem az oldalon. Javíts ki ha esetleg tévedek és atsiklottam fölötte.

(#1990) Zsombors97 válasza Zorel (#1973) üzenetére


Zsombors97
tag

Én a helyedben becsatolnám a biztonsági övet :DD

(#1991) Mosqu!to válasza Laraxior (#1914) üzenetére


Mosqu!to
addikt

afaszom az enyémet is törölték :(((

Pedig azért nem ugráltam eleinte több helyről rendeléssel, mert mondom ez biztos meglesz.. Még jó, hogy nem adtam el a 2080Ti-t.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1992) tbw


tbw
aktív tag

Valakinek van már?

TBW

(#1993) Laraxior válasza tbw (#1992) üzenetére


Laraxior
titán

Igen.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1994) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Amúgy arról van bármi hír, hogy az FE kártyákat milyen gyakorisággal, várhatóan milyen időpontokban töltik?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1995) TESCO-Zsömle válasza hun1997 (#1989) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Elég, ha az ÁSZF-ben benne van. Azt automatikusan* fogadod el vásárláskor. De ezt nektek kell tudni, ti rendeltetek onnan, ahonnan rendeltetek...

* - Értsd: Olvasás nélkül.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1996) -=RelakS=- válasza Mosqu!to (#1991) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ne is mondd. Leet-en ezért nem csaptam le a 300ezres kártyára.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1997) arn válasza Sonja (#1986) üzenetére


arn
félisten

hat ezzel a fentik fole logo giccsel nem csodalom :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#1998) syIex


syIex
veterán

Benézek az Aquaba kiváncsi vagyok személyesen is csak tatognak-e vagy van valami előrelépés... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1999) hun1997 válasza syIex (#1998) üzenetére


hun1997
csendes tag

Megkérhetlek rá hogy akkor kérdezz rá a TUFra is? :D Illetve hogy biztosan megkapjuk e a megrendelt árakon

(#2000) syIex válasza hun1997 (#1999) üzenetére


syIex
veterán

Oksa. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.