Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Spirit válasza t72killer (#250) üzenetére


Spirit
őstag

Persze, hogy nem jut GPU a mi kártyáinkra, ha az FE karikra tolják az összeset, amiből meg 2-3 db kell mindenkinek, mire egy működőképeset sikerül kiküldeni :Ddd

Bezzeg inno3d 2 ventis és zotac mindenhol van. Persze nem itthon.

(#252) t72killer válasza Spirit (#251) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amilyen keveset tolnak ki a gyártópartnerek - főleg az MSI - teljesen el tudom képzelni:(((

(b lehetőség: a partnerek a gyárban komolyan tesztelik a kész karikat, hogy nehogy arcvesztés legyen belőle, a nagy selejtarány miatt meg alig tudnak szállítani)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#253) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt


ÁdiBá

(#255) ÁdiBá válasza NewHope88 (#254) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Tudom, egyik levegő rendszer se éri be azt amivel most is a 1080Ti doromból.
Nyilván ez is megfogja kapni a blokkot a francba, nem érdekel a levegő rajta.
De, mivel hogy nagyon sokat panaszkodtak hogy haláloznak a kártyák ez miatt elnapoltam az átépitést.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#256) hoolla válasza ÁdiBá (#255) üzenetére


hoolla
aktív tag

Itt jópár embernek van már az alapabb kosztümös kártyákból használatban és eddig még senki nem jelentett meghibásodást. Szerintem használd két hétig aztán ha minden ok, mehet rá a blokk. Hamar jelentkeznek az artifactok a hibás kártyáknál.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#257) voodoo98


voodoo98
addikt

Nektek nincsenek fps dropok játékokban 2080 ti-vel? 411.63-as driverrel talán kevésbé, de legutóbbival (416.64) is van.
Nekem már az 1080ti-jal is voltak, amikor 400-as drivert tettem fel. Visszaraktam 391.35-öt és megjavult.
2000-es szériára viszont muszáj vagyok legalább a 411.63-ast feltenni.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#258) t72killer válasza voodoo98 (#257) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

De, nálam 0-án áll az FPS-számláló, és úgy januárig nem számítok rá, hogy javuljon a helyzet :(((

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#260) t72killer válasza NewHope88 (#259) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez mindíg előjön, nekem a gtx970-emben ébredtek fel a tücskök, ha kiléptem a menübe:((

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#261) voodoo98 válasza NewHope88 (#259) üzenetére


voodoo98
addikt

Koszi a valaszt!
De meg lett a problema oka: mivel neha pop-ol az audiom ezert a hdmi audiot nem telepitettem soha az nv driverrel! Meg kb semmit. Csak a drivert.
De kellett volna... :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#262) #16939776 válasza t72killer (#260) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nem egyedi az eset, nekem PC-s karrierem egyik első nagy tanulsága volt, hogy táp és/vagy VGA sípolásánál halkabb hűtést felesleges erőltetni.
Amúgy csak a kék-fehér processzoroknál láttam azt, hogy kis CPU terhelésnél, pl.: a menüben, felgyorsulna a render és rántaná fel az FPS-t 1000-6000-re, amit már hallani is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#263) chris0000


chris0000
őstag

elég nagy szívás lesz ez aki most ilyen kártyát akar venni...elérhetetlen és a már meglévő normálisan működő kártyák árát is emeli...450ről még emelkedett +60-80ezret...már 500fölött van bőven... :U

(#264) hoolla válasza chris0000 (#263) üzenetére


hoolla
aktív tag

Melyik kártyáról beszélsz?

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#265) ÁdiBá válasza NewHope88 (#259) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Neked mennyire megelszik a Dual?

ÁdiBá

(#267) chris0000 válasza hoolla (#264) üzenetére


chris0000
őstag

erről volt egy Asus is...az 530 volt kb.

(#268) hoolla válasza chris0000 (#267) üzenetére


hoolla
aktív tag

Az igen. Nálunk ez 2100 aud. Kb 420k-nak kellene lennie.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#270) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

ASUS Dual kártyákon a ventilátort melyik programmal tudjátok szabályozni?
MSI AB nem képes rá...

ÁdiBá

(#272) ÁdiBá válasza NewHope88 (#271) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Köszönöm! :B
Van értelme állitani?

ÁdiBá

(#274) ÁdiBá válasza NewHope88 (#273) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Szerintem pont annyira elegendő amennyire tervezték a kártyát, ne tuningold lényege ez.
Tegnap játszottam egy keveset már.
Mondjuk belegondolok ezen a kártyán mit művelne a viz, még brutálisabb teljesitménye lehetne, pffu alig várom hogy rákössem a blokkot.

Jelenleg 4 radiátorral hűtőm az i9 7900X et amit delidelve is van, szegény az 50 fokot alig tudja elérni, windows illetve játék alatt ilyen 32-36 fok 4,6 Ghzen.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#276) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Kérdés...
ASUS DUAL RTX 2080 Ti kártyára ez a blokk elvileg megfelelő?
EK-Vector RTX 2080 Ti RGB - Nickel + Plexi [3831109810477]
[link]

ÁdiBá

(#278) hoolla válasza NewHope88 (#269) üzenetére


hoolla
aktív tag

Az elég beteg...

Közben megjött az enyém is. :)

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#280) ÁdiBá válasza hoolla (#278) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Gratula, gyorsan le azt a montsrumot róla, és vizet rá :D

ÁdiBá

(#281) p3l9uph válasza ÁdiBá (#280) üzenetére


p3l9uph
tag

Vegulis miert adtal ki 489et egy vga-ert?keves volt a 1080Ti? Vagy mi motivalt?

(#282) ÁdiBá válasza p3l9uph (#281) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nyilván, hogy gyorsabb rendszerem legyen. Illetve meg kiváncsi vagyok ezekre az új képességekre amit nyújt az RTX.
Nem lesz rossz kártya ez, csak rákell rakni a blokkot.

ÁdiBá

(#283) hoolla válasza NewHope88 (#279) üzenetére


hoolla
aktív tag

:R Amúgy nekem is nagy mákom volt hogy meg tudtam kaparintani. Azóta sincs egy darab sem sehol.

(#280) ÁdiBá Ez elviselné a vizet az tuti. Ezer éve szeretnék épiteni egyet, majd talán a kövi kártyával. Ez a család úgyis tiszavirág életű lesz valószinű. Elirtál valamit az aláirásodban... :)

Játszottam picit az AB-rel.

[ Szerkesztve ]

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#284) ÁdiBá válasza hoolla (#283) üzenetére


ÁdiBá
addikt

RTX igen, nem GTX. :D

ÁdiBá

(#285) voodoo98 válasza ÁdiBá (#284) üzenetére


voodoo98
addikt

Nektek nincsenek fps dropok RTX 2080 ti-vel?
Eleinte elég sok volt, de most már a nagyját sikerült kiírtanom:
- bios update
- új windows 1803-as update-tel (korábban 1809 volt)
- legújabb 416.64-es hotfix driver
- teljes nv drivert felraktam, hdmi audiot (ez segített sokat), de expriencet nem
- 8700k 5.0ghz + 16gb 3600ram CL16
- DDU-val törlöm mindig a drivereket, ha cserélek
- nincs VGA tuning

De még mindig akadnak, főleg BF1-ben. Single jó (nagyon minimális van, korábban is volt ennyi), de multiban azért akad néha. De mintha inkább szerverfüggő lenne, nem értem.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#286) ÁdiBá válasza voodoo98 (#285) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Én is tapasztaltam.
Overwatch alatt nem, de pl TombRaider alatt igen, szerintem simán driver baj van.

ÁdiBá

(#287) voodoo98 válasza ÁdiBá (#286) üzenetére


voodoo98
addikt

Szuper! :((
Koszi! Driver tutti nem a legjobb!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#289) Segal


Segal
veterán

Nagyon nehezen indul ez a szeria:(
Remelhetoleg 1-2 honap mulva helyreall a keszlet is meg a szoftveres gondokat is orvosoljak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#290) hoolla válasza ÁdiBá (#284) üzenetére


hoolla
aktív tag

Ha rádobod az giga oc biosát és megkinálod a vizeddel, szerintem brutál sokat ki fogsz tudni hozni a kártyából
az enyémen van 135+800mhz és igy nyaldossa a 75 fokot már hangos ház és a saját ventikkel. +power limitbe ütközik. De menne ez is még bőven. Érzem. :Y

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#291) Gambito


Gambito
tag

RTX 2080 Ti FTW3

[link]

Nyami :) akarom most!!!!

[ Szerkesztve ]

(#292) Zoli54213 válasza Gambito (#291) üzenetére


Zoli54213
aktív tag

Nekem is most kellene, de még 2080Ti sincs, nemhogy normális választék :/ Pedig jövőhéten venném a 2080Ti-t... :(

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#293) syberia válasza Segal (#289) üzenetére


syberia
veterán

Itt már többről van szó, mint sima szoftveres gubancról. Szerintem a sok garanciába visszaküldött 2080 Ti miatt visszatartják a kártyákat. 2080 és 2070 is érintett valamilyen szinten.

(#292) Zoli54213: Én most tuti nem venném meg, nagyon sok kártya dögrováson van már, és folyamatosan jönnek a rossz hírek.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#294) t72killer válasza syberia (#293) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez a gyanúm nekem is, kb két héttel ezelőtt hirtelen nagyon megugrott az összes 2080 Ti várakozási ideje, és nem azért, mert hirtelen százezrek akartak volna 1200-1500EUR-ért VGA-t fejleszteni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#295) syberia válasza t72killer (#294) üzenetére


syberia
veterán

RTX 2080 Ti tulajok közötti felmérés, 56.25% a meghibásodási arány. :Y

https://howbad.info/

(#296) t72killer válasza syberia (#295) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jól nézem, hogy 4db kivételével ez mind Founders? El tudom képzelni amúgy ténylegesen, hogy az msi/evga/stb nekiállnak élesben tesztelni minden egyes karit mondjuk egy hétig (50-100$ktg/db a reputációjukért??), erreföl a bedurvult várakozási idők.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#297) syberia válasza t72killer (#296) üzenetére


syberia
veterán

Fogalmam sincs hogyan tesztelik, amit eddig olvastam az alapján a FE vezeti a meghibásodási listát, a táblázatban ahol megadták a kártyák szériaszámát, az mind Founders.

https://howbad.info/

(#298) t72killer válasza syberia (#297) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Feltételezem az "eredeti Nvidiából" jóval többet adtak el, mint a 3rd party gyártók karijaiból, ez is befolyásolhatja az eredményeket.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#299) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A sea hawk szállítási határideje egyre inkább kriminális (már Január végét is ír egyik-másik bolt), úgyhogy lemondtam, mire kihozzák, konkrétan kamatozik a pénz :DDD - vagyis :(((.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.