Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 3L1T3


3L1T3
addikt

A szivárogtatások és előzetesek után az NVIDIA vezetője, Jensen Huang a Gamescom (2018.08.21) színpadán bemutatta az új GeForce kártyékat. A GTX helyett érkezett a ray tracing technológiára utaló RTX sorozatnév, ezen belül pedig a kategória új királya, az RTX 2080 Ti. Az új Turing hardverre épülő vas az elvárásoknak megfelelően bivalyerős: 4352 CUDA maggal rendelkezik, ami csak egy kicsit marad el a Quadro RTX 6000-ben működő 4608 magtól. Ugyan a memória itt is 11 GB, és a memüriabusz us 352-bites, mint a GTX 1080 Ti-ben, az új kártyába már GDDR6 RAM-ok kerültek, amelyek már 616 Gbps sávszélességet kínálnak.

GPU kódneve : TU102
Architektúra : Turing
Magórajel : 1350 MHz
GPU Boost órajel : 1545 MHz
CUDA magok száma : 4352
Textúrázók száma : 272
Blending egységek száma : 88
Integer CUDA magok száma : 4352
Tensor magok száma (ALU) : 544 (34816)
Raszter órajelenkénti teljesítménye : 96 pixel
RT mag teljesítménye : 10 Grays/s
Maximális Pixel kitöltési sebesség : 135,9 GPixel/s
Maximális Texel kitöltési sebesség : 420,2 GTexel/s
Elméleti számítási teljesítmény (FP16) : 26,8 TFLOPS
Elméleti számítási teljesítmény (FP32) : 13,4 TFLOPS
Effektív memória-órajel : 14 GHz
Memória típusa : GDDR6
Memóriabusz : 352 bit
Memória-sávszélesség : 616 GB/s
VRAM kapacitása : 11 GB
NVLINK (SLI) támogatás : van (2 kártya)
TDP keret : 250 W
PCI Express tápcsatlakozók : 8+8 tűs
PCI Express csatoló : x16-os PCI Express 3.0

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2) #45997568 válasza 3L1T3 (#1) üzenetére


#45997568
törölt tag

szupi, szolok a fiuknak hogy johetnek :K :R

(#3) #59036672 válasza #45997568 (#2) üzenetére


#59036672
törölt tag

Kösz hupszi!
Még nincs 2080Ti-m de kettéhugyozta! :DDD

(#4) ScomComputer válasza 3L1T3 (#1) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez mi...
:P

(#5) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Pereg a topic! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#6) 3L1T3 válasza sirszevenap (#5) üzenetére


3L1T3
addikt

Azám, mi lesz itt ha végre megérkeznek az országba a Ti kártyák! :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#7) t72killer válasza sirszevenap (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Hú, látom majd szétrepednek a PH-szerverek ettől a tolongástól, biztos a múltkori fennakadást is a ddos-szinten tolongó 2080Ti vásárlótömeg okozta... Azért az már teljesítmény, hogy egy egész hét alatt nem sikerült összeszedni 10db HSZ-t, érdemit meg egyet, a bevezetőt, pedig kint vannak a tesztek és már mindenféle kosztümös karit is lehet(ne) rendelni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) 3L1T3 válasza t72killer (#7) üzenetére


3L1T3
addikt

Én még mindig a kártyámra varok, arrol volt szo hogy a heten megjon hat megse!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#9) t72killer válasza 3L1T3 (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Kemény... Itt nyugatisztánban se tolják túl gyorsan a polcokra a készletet, van, amire 2-3 hetet is kell várni, ha ma rendelnék. A giga minőségi kategória (aorus) meg még fel se tűnt az árlistákon.

Mondhatjuk, hogy az effektív löncs kb karácsonyra lesz meg, addig kb olyan sztori, mint 50 évvel ezelőtt a Trabant-előrendelés.

Amúgy szimpatikus kártya, a Ti tűnik egyedül új teljesítménynek a piacon, a sima 2080 erősen mótvá kategória (sőt, van ahol a 1080Ti elpitscházza). A RT egyelőre kimerül a techdemó-majmolásban, és valszleg nem is lesz több belőle ez alatt a generáció alatt. Igazából azt kéne kitalálni, hogy a tenzor magokat hogy lehet egyéb munkára befogni, ha épp nem egy ékszerbolt WC-jét akarja renderelni az ember 5percenként.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) sirszevenap válasza t72killer (#9) üzenetére


sirszevenap
őstag

Majd jövök, mikor 270-ért dobják plafonba pl a legalja gigákat! :DDD Gaming OC-ra gondolok, 1080Ti-ből nekem most az van. Most nagyon jó vásár télre, mert nem kell mellette begyújtani! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#11) Bandit79 válasza t72killer (#9) üzenetére


Bandit79
aktív tag

[link]
Ebből nem az jön le ,hogy elpicsázza...

és ,akkor még valószínű a driverek hatására nagyobb lesz a szakadék...

[ Szerkesztve ]

(#12) Bandit79 válasza Bandit79 (#11) üzenetére


Bandit79
aktív tag




[ Szerkesztve ]

(#13) t72killer válasza Bandit79 (#12) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Meg van itt még pár, ahol a 2080 semmivel se gyorsabb a 1080Ti-nél.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#14) Bandit79 válasza t72killer (#13) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Végignéztem a tesztet , de úgy kellet keresni a kb 30 grafikonból 1 et ,ahol éppen véletlen megelőzi, valószínű
a játék driver nem az igazi még... azért a legtöbb játéknál kap 10% framet, de még 20 at is néhol pl BF1.
Szóval akárhogy is csűröd csavarod felesleges lehúzni. Van tartalék benne bőven..

(#15) t72killer válasza Bandit79 (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

8gb vram-ban nem hiszem, h túl sok tartalék lenne:F? És valóban igazad van, kevés helyen jobb a 1080Ti, de hány olyan nem vulkan/dx12 cucc van, amiben a 2080 több, mint 10%-ot ver a 1080Ti-re?

Nézzük a melót, itt egy GPU renderteszt például, gyakorlatilag 1080Ti-vel azonos eredménnyel:

Resolve-ban egy picikét tényleg jobb, de ez csak bencsmarkban derül ki (miközben a 2080Ti utcahosszal előrébb jár)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17) sirszevenap válasza Bandit79 (#14) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nyugtasd csak magad. Van ebbe minden, csak éppen nem annyi, hogy leváltsunk egy 1080Ti-t. Ez már több mint valószínű, hogy szoftveresen sem lesz jobb. De ne nekem legyen igazam és töredelmesen fejet hajtok majd.

Bankkártyával? Hát persze!

(#18) Avicularia válasza Bandit79 (#14) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem nem úgy tűnik, hogy sokkal jobb lenne a 2080 mint a 1080 Ti. Ami tesztet belinkeltél az valami vicc.
[link]
[link]
[link]
Max 5-10% a különbség, de némely játéknál annyi se.
Árban viszont a legolcsóbb 2080 amit találtam árgépen az 313.990 ft [link]
A legolcsóbb 1080Ti 241.850 Ft [link]
Én biztos nem cserélném le a meglévő Aorus 1080 Ti-omat egy 2080 ra. A 2080 Ti meg olyan pofátlanul drága, hogy az nem igaz, de majd meglátjuk, hogy megengedheti-e ezt az árat magának az nvidia vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#19) Bandit79 válasza Avicularia (#18) üzenetére


Bandit79
aktív tag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#20) Bandit79 válasza Avicularia (#18) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Várj most fordítva ülsz a lovon.. valaki elkezdte szapulni, erre csak reagáltam,hogy nem olyan rossz az a tesztek szerint.... és belinkeltem amit gyorsan találtam. t72 úgy állította be ,mintha az 1080Ti leverné, én nem kardoskodok, csak amit láttam teszteken. Téged is megértelek, véded a vga-d, amúgy árról nem is beszéltünk csupán a teljesítményről, szóval, hőha...

[ Szerkesztve ]

(#21) t72killer válasza Bandit79 (#20) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Valóban, le nem veri, ebben igazad van. De szignifikánsan (20+%, amit már észre is veszel) kb ugyanolyan ritkán jobb nála, mint amennyiszer gyengébb. Ergo ár/teljesítmény arányban mérföldekkel előrébb vagy egy használt 1080Ti-vel.

Én most vásár előtt állok, elég sok opción gondolkozom, de kb a sima 2080 van a ranglista legalján. A Ti-ről sztem meg lehet győzni, ha meg úgy alakul, hogy spórolni szeretnék, akkor jöhet egy ex-bányász 1080Ti vagy Vega 64.

#22: korrekt, nekemse:R :)). Ha ki tudom köhögni, akkor Ti, ha nem, akkor 1080Ti v Vega (ahova kell, ott a vega jól tolja)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) Bandit79 válasza sirszevenap (#17) üzenetére


Bandit79
aktív tag

értem én ,hogy 1080Ti-d van ,azért nem kell lehúzni már most a 2080-t , ezért linkeltem tesztet. Nekem nem lesz ilyen vga-m csak a félreértések elkerülése végett, szóval nem fanolok valami mellett,csak a jónépet nem kell félrevezetni,mert t72killer kirakott 2 grafikont amit szerintem úgy keresett a többi közül... érted?... :)
Részemről lezárva a téma,mert sajna nem lesz ilyenem...

szoftveresen sem lesz jobb: hát eddig minden új vga javult általában ,ahogyan jöttek az újabb játékok és az újabb driverek hozzá... AMD oldalon is ,mindig itt a PH teszteknél is az volt a fő mondás: majd az új driver meghozza a mannát.. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Bandit79 válasza t72killer (#21) üzenetére


Bandit79
aktív tag

sok sikert az új vga-hoz, Én csak egy 1060-at újítok be,ugyanis nekem elég lesz, nem tudom megvárjam a 20xx megfelelőjét,félek sokat kell várni, ha tudnám hogy megéri....

(#24) t72killer válasza Bandit79 (#23) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Tippre a 2060 átcímkézett 1070 lesz Pascal alapokon, a 1060-nál drágábban de meglássuk:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#25) sirszevenap válasza Bandit79 (#22) üzenetére


sirszevenap
őstag

Remélem az tiszta, hogy váltanék, ha megérné. Én örülnék a legjobban, ha hozott volna valamit a konyhára. Nem vezetjük félre a jó népet, ezek a nyers tények. Mit buzdítsunk akárkit is, hogy 70 ezret fizessen plusszba (új árakat figyelembe véve)15 fps előnyért? Jó jó, legyen 20 fps. ;] Senki nem mondta, hogy gyengébb. De ennyiért jelenleg ne... Ha talál jó áron, persze mehet.

Bankkártyával? Hát persze!

(#26) Avicularia válasza Bandit79 (#20) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem védem a kártyám, ez a 1080 Ti is bányászatból lett és már kitermelte az árát. Mellette itt van 5 db 1070, azok is bányásznak. Ha normálisan hashelne a 2080 Ti és a ára is elfogadható lenne és a ROI nem lenne legalább 5-10 év már mennék is venni pár darabot, de ennyi pénzért marad a boltban részemről. A 1080 Ti meg a gépemben :D

(#27) Bandit79 válasza Avicularia (#26) üzenetére


Bandit79
aktív tag

A leg kiheréltebbet hozzám vághatnád mondjuk egy 1060 árában :)

(#28) Avicularia válasza Bandit79 (#27) üzenetére


Avicularia
veterán

Gondolkodtam rajta, hogy eladom a kártyákat, mert kevesebbet bányászik mint az áram ára, de mivel nekem benne van a közös költségben az áram ára is és annyit használok amennyit akarok nem éri meg felszámolni. Már csak az kell, hogy újra emelkedjen a kriptók ára.

(#29) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

A kosztümös karik közül melyek ajánlottak? Sajna nagyon kevés teszt van, nyák-os, hőkamerás kép meg még annál is kevesebb, kb a 1080ti tesztekből tudok csak kiindulni, h akkoriban ki rakott normális hűtőt a karira:U.

A sea hawk-ról a referencianyák miatt nagyjából lemondtam (ha már víz, akkor normális táp is legyen...), ezek érdekelnek:
- Kfa2, csak ugye kérdéses, h elég hatékony-e az a pici hűtés,
- Msi ventus
- Gainward phoenix golden sample

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#30) 3L1T3 válasza t72killer (#29) üzenetére


3L1T3
addikt

Én egy ROG Strix 1080Ti-ről váltok, viszont egyelőre csak ASUS NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti 11GB DUAL kártyát tudtam szerezni. Péntekre itt van. De ahogy megjönnek a ROG Strix RTX 2080 Ti kártyák akkor arra cserélem majd a DUAL-t.

Elméletileg a DUAL az ref kártya csak a STRIX 2 ventilátoros hűtése van rajta.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#31) t72killer válasza 3L1T3 (#30) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Ha megjön, kérhetnénk majd egy GPU-z-s VRM-hőfokot komoly terhelés alatt?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#32) 3L1T3 válasza t72killer (#31) üzenetére


3L1T3
addikt

Persze

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#33) t72killer válasza 3L1T3 (#32) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Előre is köszi:R Sajnos elég szkeptikus vagyok az asus VRM-hűtésekkel kapcsolatban:(. A normális teszt meg ritkább a fehér orrszarvúnál.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#34) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

"Statt einem Power Target von 260 Watt und einem maximalen Power Limit von 320 Watt, genehmigt das BIOS der KFA2/Galax RTX 2080 Ti OC satte 320 Watt Power Target und unglaublich hohe 380 Watt als maximales Limit." - kár, hogy a pali azonnal lekapta a gyári hűtést, és nem nézte meg mit tud a vaporkamrás cuccos...

Ez viszont beteszi az ajtót a seahawk-nak:(: Rövid cső, alacsony power limit.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#35) t72killer válasza t72killer (#34) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

A Zotac AMP! villant tuningban, viszont a kb 6%-nyi extra teljesítmény 50W extra fogyasztásba kerül.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#36) hoolla


hoolla
aktív tag

Itt az egèsz kontinensen elfogyott az összes Ti, úgy, hogy 26.-án este 11:30 körül kezdtek el szállingózni az első in stock gombok a nagyobb boltokban és 0:07-kor már out of stock volt mindnehol. Az én boltomban az msi 2080ti-re 30! rendelés érkezett ez alatt az idő alatt.
A boltok még annyit sem tudnak, hogy mikor lesz stock megint. Még jó, hogy én a türelmes fajta vagyok.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#37) t72killer válasza hoolla (#36) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Igen, elképesztő, látszik, hogy a nagykerek is panganak az ürességtől.

Azt tudni, hogy mivel szállítják ezeket Kínából? Mert ha hajó, az ugye kb másfél hónap...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#38) 3L1T3 válasza t72killer (#37) üzenetére


3L1T3
addikt

Szerintem repülő, méretéből adódóan.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#39) t72killer válasza 3L1T3 (#38) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Reméljük:R Bár mennyiségre meg kéne egy hajónyi:DDD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#40) hoolla válasza t72killer (#37) üzenetére


hoolla
aktív tag

Én is repülőre tippelnék...

Amúgy baromira tudnám értékelni, hogy ha már jó drága, legalább lenne elég kártya biztositva azoknak akik hajlandóak kilapátolni érte ezt az összeget. :U Ez mindig igy volt a startoknál? Nem emlékszem ilyesmire régről. De lehet, hogy csak nem követtem ennyire figyelemmel a launch-okat.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#41) t72killer válasza hoolla (#40) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Régen nem jött Ti kártya az első körben. Most kénytelenek voltak kiadni, mert a sima 2080 nem lépett új szintre a korábbi csúcskarival (1080Ti) szemben.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#42) hoolla válasza t72killer (#41) üzenetére


hoolla
aktív tag

Nem tudom... szerintem csak nem képesek normális mennyiségű kártyát kitolni, de azért legyen launch, mert miért ne... Azt sem értem, hogy PL az EVGA miért nem tudja kiadni az FTW3-t a többivel? Veszitenek egy csomó vásárlót, akik inkább megveszik más gyártó kártyáit, minthogy várjanak még ki tudja mennyit.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#43) t72killer válasza hoolla (#42) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Igen, jó kérdés, ha már a nagyágyúknál tartunk, a giga se siette el az Aorus kiadását.

Nincs kizárva, hogy a GPU - esetleg vram - gyártás befutását akarták bevárni, nehogy valami korai, bénább steppingű cuccot tegyenek a flagship karikba. Igy kb az MSI trio maradt az egyetlen igazi csúcskari - az is csak bios-hackeléssel.

Látva a 2080Ti antituning természetét, nem lep meg a dolog, 4-6% extra teljesítményért nem hiszem, hogy tolonganának a vásárlók a háromajtós szekrény méretű "tuning"karikért.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#44) hoolla válasza t72killer (#43) üzenetére


hoolla
aktív tag

Az FTW3-nak 150% a power target csúszka vége... Arra azért kiváncsi leszek.

Én az MSI gaming X trio-ra böktem rá most, mert nem akartam két ventiset (nem mintha választhattam volna :) ). Meglátjuk a tuningot.

Azt ne felejtsd, hogy a 4-6% az már extra, a már amúgy is tuningolt kártyákon. Tehát az alaphoz képest, lehetnek akár 15-20%-os ugrások is. És ha már kifizet valaki ennyi pénzt akkor már minden % számit.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#45) t72killer válasza hoolla (#44) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Kérdés, hogy hogy alakul a fogyasztás-frekvencia karakterisztika. Egyelőre ha jól számoltam, 20% fogyasztásnövekedéssel 4-6% extra teljesítményt lehet összseszedni. Azaz egy újabb 20-30% power limit emelés (és persze a hozzá tartozó bika VRM+vízhűtés) max egy újabb 5-6%-ot ad, amitől nemigen fogunk elájulni...

Ez mondjuk szilíciumországban egyáltalán nem meglepő, a jellemzően tuningbajnok xx70 osztály fogyasztása is elszállt, ha emeltük a frekit, viszont nagyon nem mind1, hogy mennyi a kiindulópont. Egy 150W-os alapfogyiról 300W-ra elszálló karit bármelyik normálisabb léghűtő lehűt, de a 300-ról 600W-ra ugrásra nemigen volt eddig precedens. Se a NYÁK se a hűtés-tervezőknek, márpedig egy combos 30% teljesítménynöveléshez valszleg ekkora fogyasztásnövekedés passzolna (ha egyáltalán bírja az ehhez szükséges feszkókat a szilícium)

Ahogy nézem, ebben a generációban reálisan max 10% körüli tuningkapacitás van a teljesítményt nézve.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46) hokuszpk válasza t72killer (#39) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

nemigaz, hogy nem telik par AN-225 berlesre vagy kolcsonkerhetnenek nehany Herkulest, ha az oroszok vonakodnak a szallitasi feladattol.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#47) Liner


Liner
aktív tag

Itt az ideje, hogy eladogassam az 1080 Ti eimet? :(
Egy 1080Ti SLI meddig életképes még? Bár amikor kijött az Origin nagyon megcsömörlöttem... Érthetetlen, hogy miért nem kapott támodatást. Annak a játéknak majd most kezd értelme lenni UHD-ba. Nem értem amikor a Black Flag motorja szinte a legjobban támogatta az SLI-t, akkor ez miért és kinek volt jó..

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#48) t72killer válasza Liner (#47) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

A kérdés ott kezdődik, hogy mennyire életképes az SLI manapság, és a szomorú válasz az, hogy eléggé hit-and-miss a dolog, sokminden egyáltalán nem támogatja:(.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#49) sirszevenap válasza Liner (#47) üzenetére


sirszevenap
őstag

Itt!

;]

Bankkártyával? Hát persze!

(#50) hoolla válasza t72killer (#45) üzenetére


hoolla
aktív tag

Valóban a fogyasztás az elszáll, ami önmagában nem probléma, de azt, ahogy mondtad, le is kell hűteni.
Én meg nem birom a hangos gépet. A procit is inkább visszavettem 4,6-ra, hogy ne pörögjenek nekem a ventik. Az új kártyát sem fogom hallgatni ha hangos. Lehet valóban nem fogja megérni az a pici extra számomra sem.

Meglátjuk...

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.