Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) t72killer válasza NewHope88 (#150) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

;] .

Amúgy a kereskedők is rafináltak, a Zotac mifelénk ahol tényleg kapható, ott drágább, mint a francsetudja meddig várakoztatós helyeken.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#153) t72killer válasza NewHope88 (#152) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hja. "in stock": 1444EUR, "istentudjamikorjön": 1292EUR:W

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#155) t72killer válasza NewHope88 (#154) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az AMP max 300W-os biosától se vagyok elájulva, úgyhogy sztem másféle kari lesz a megoldás. A kfa2 ill giga biosok flashelése pedig az angol fórumok szerint nem teljesen mentes a mellékhatásoktól, úgyhogy inkább eleve egy legalább 330W-ig eleresztett kari kéne.

Egyelőre ilyen a giga gaming OC, MSI seahawk és Trio, Evga XC/Ultra. A gigára és a seahawk-ra "csak" kb 2 hetet kell várni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#157) t72killer válasza NewHope88 (#156) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pont az a kérdés, hogy melyik mennyire tartja a 2000-2100at. Ha pont olyankor bethrottlingol 1800-ra, amikor kraft kéne, az már érzékelhető, 10% körüli mínusz az adott szituban. Tudom, az átlagértékekben ez nem mutatkozik meg, de ami az embert idegesíti, az a minimum-fps.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#159) keIdor válasza NewHope88 (#158) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem is felesleges futni a wattok után, 1800-ra egy sem boostol vissza, 3-5% van a leggyengébb és a legjobb között, mire ezek elfogynak már rég a 4000-es szériára fog figyelni mindenki kb...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#160) Avicularia válasza NewHope88 (#154) üzenetére


Avicularia
veterán

Hogy lehet külföldre rendelni iponból? Direkt megnéztem most és csak Magyarországot tudtam megadni szállítási címnek. Néha jó lenne, ha magyar boltok is szállítanának külföldre.

(#161) t72killer válasza NewHope88 (#158) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#159: köszi:R, még egy mezei ASUS dual sem:F? Mondjuk ezeknél a hangerő is számít.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#162) keIdor válasza t72killer (#161) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem a legjobb egyébként az MSi Gaming Trio-ja, ha nem víz a cél én nem is néznék mást. :R

Nekem még opció volna az Asus Strix, nagyon elégedett vagyok a 1080Ti-nél is vele, de úgy látom az lesz az egyik legdrágább.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#164) sirszevenap válasza keIdor (#162) üzenetére


sirszevenap
őstag

Mint mindig.

Bankkártyával? Hát persze!

(#165) keIdor válasza sirszevenap (#164) üzenetére


keIdor
titán

11 hónapja egy árban volt a többivel, Ausztriában legalábbis. (1080Ti)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#166) t72killer válasza NewHope88 (#163) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Vizzel talan" - Seahawk-ot tudok venni, annyiért, mint bármelyik nem túl sokat várakozós levegőst:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#168) keIdor válasza NewHope88 (#167) üzenetére


keIdor
titán

Én is nézem, itt a csatornája: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#169) t72killer válasza NewHope88 (#167) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#168: köszi:R Angol fórumokon (overclock.net) nézegettem, egy-két tagnak van sea hawk-ja és meg vannak vele elégedve:R Ha 2GHz alá komoly meló alatt se néz be, akkor minden okés. A giga gaming OC-t nézegetem még (Aorus ugye egyelőre a kanyarban sincs), de arról mintha írtak volna már gyengét.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#171) thomasvold


thomasvold
őstag

Alakulgat az ár, most csapjatok le rá :D: Giga RTX 2080 Ti 463 ezer ft. Bár az az egy év gari ott nagyon csúnya.

(#172) t72killer válasza thomasvold (#171) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez valami szürkeimportos/refurb cucc?! Tudtommal van valami EU előírás, hogy az új elektrokütyükre minimum 2év garit kell adni, így bottal se piszkálnám...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#174) thomasvold válasza t72killer (#172) üzenetére


thomasvold
őstag

Kizárt, hogy refurbished egy 2 hete megjelent kártyánál.

(#175) t72killer válasza thomasvold (#174) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor olyan, aminél éltek az elállás jogával?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#177) t72killer válasza NewHope88 (#176) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor áll el az ember, ha a termék nem felelt meg az elvárásoknak, vagy egyenesen garanciális problémák vannak vele. Olyan valószínűtlen ez? Nekem mindenesetre valami gyanús egy közel félmillás hardvernél, hogy ilyen nyesett garit kapott...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#178) Avicularia válasza t72killer (#177) üzenetére


Avicularia
veterán

Svéd media markt is 3 év garit ad rá, meg más boltok is, igaz kapni nem lehet :D
[link]
[link]

(#179) t72killer válasza Avicularia (#178) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha jól érti a guglitranszlétem, hamarosan záporozni fognak nálatok a karik:DD

"100+ st. förväntas att skickas 19.okt.2018 "

A másodiknak linkelt bolt jó nagy lehet felétek, itt többszáz darab 2080Ti-ről van szó, ha jól értelmeztem, mindez egy 10milliós országban:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#180) Avicularia válasza t72killer (#179) üzenetére


Avicularia
veterán

Norvég cég, fizikai boltjuk nincs svédben, talán egy átvevőhely Göteborgban. Van bank is ugyanezzel a cégnévvel, szóval nem kis cég lehet. [link]
Elég korrekt cég, 60 napig ingyen visszaküldheted nekik a holmit ha nem tetszik és visszakapod a lóvét.
Svéd vásárlóerő, kicsit más mint a magyar, bár itt is egymás után csuknak be a számtech boltok, vagy a nagyobb megveszi a kisebbet.

[ Szerkesztve ]

(#181) t72killer válasza Avicularia (#180) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Komoly, akkor valszleg ez a komplett skandináv rendelés, de akkoris szép szám. A német caseking és a brit ocuk számaira lennék kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#182) Liner


Liner
aktív tag

Sziasztok! Lehet benevezek egy 2080Ti-re. A kérdésem tulajdonképp csak az volna, hogy a régi játékokkal, hogy viselkedik.Van még egy két SLI-s elhalasztott projektem. :) Dying Light GTAV-öt már ha jól láttam dícsárte a kolléga... Állítólag a processzorom kevés lesz hozzá. Most ugye SLI vel nyomulok.Ha eladom a 2 karit és ráfizetek azt korán teszem vagy idejében??

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#183) Avicularia válasza t72killer (#181) üzenetére


Avicularia
veterán

Igen, az 5 nordisk országból négyben jelen van a cég, csak Izlandon nem. Mondjuk Németország+Anglia kicsit népesebb mint svéd,dán,norvég és Finnország együttesen.

(#184) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nagyágyúval készül az MSI.

Kérdés persze, hogy az eddigi tuningeredményekhez képset mit lehet még elérni:F?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#185) chris0000


chris0000
őstag

hi.
mi ez a bohóckodás az 1 év! garanciával?esetleg próba gari 463690-ért?

...már váltottak 3 évre...mikor mi... :U

[ Szerkesztve ]

(#186) chris0000 válasza Liner (#182) üzenetére


chris0000
őstag

add el idejében...nem sok értelme lesz az slinek...lesz egy csúcs kártyád ami pont 4K-ra kell igazán!
1080Ti-hez képest kapsz még 42%+t
gondolom nem 1080p-ben használod az Oledet,mert én sem... :U :D üdv.

(#187) t72killer válasza chris0000 (#185) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

És "NINCS RAKTÁRON"- ra is váltottak... Ennyit a raktárkészletről.

#186: ha a kollégának nem gond 1-2 hónap "ebzárlat", SzVSz most még jó áron el lehet adni a 1080Ti-ket. Viszont tuti megzuhan az áruk, ha rendesen kapni majd a 2080Ti-készletet. A mostani hiánygazdaságos 2080Ti árak senkit se tévesszenek meg, ha minden kereskedőnél lesz raktárkészlet, akkor a mostani árösszehasonlítók alsó zónája lesz a target (amilyen áron most várakozásra se nagyon akar előrendelni a kereskedő).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#188) chris0000 válasza t72killer (#187) üzenetére


chris0000
őstag

vki be is foglalta valszeg...ha automatikusan kezeli a rendszerük le is veszi webshopról azonnal így 1db lehetett!
vagy csak szerkesztik és addig nem elérhető...

(#189) t72killer válasza chris0000 (#188) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ma kétszer néztem, délelőtt az egy év garis giga volt az egyetlen 2080Ti kari az oldalon, estére már az sem maradt, egyetlen gyártó egyetlen típusa sincs nekik raktárközelben. Hány darab kerülhetett az országba összesen? 10-20?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#190) Liner válasza chris0000 (#186) üzenetére


Liner
aktív tag

Aha akkor sürgősen eladom Köszi a tippet!

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#191) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Zotac AMP teszt/belsőségek.

A külön VRM fedőlap nekem elég gagyinak tűnik:


Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#192) Srob válasza t72killer (#184) üzenetére


Srob
tag

Puff neki bakker! :Y Még a végén bűnbe esnék :D Lenne itthon nemulass :)

"curiosity killed the cat"

(#193) Liner válasza chris0000 (#186) üzenetére


Liner
aktív tag

Jaja! Köszi már meghirdettem. Mellesleg szerintetek így, hogy nem vagytok érdekeltek mennyi a korrekt egy fél évet használt tip-top Asus 1080TiOC-ért? Ugye 2 és fél év gar még rajta..

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#194) t72killer válasza Liner (#193) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A legjobb tipp, ha körülnézel a hardveraprón, mennyiért megy manapság a kari.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#196) Srob válasza Liner (#193) üzenetére


Srob
tag

Ha 200k alatt adod vevő vagyok rá,legalább a fiamnak nem kell vennem GTX1070-t hasonló áron! :) Az ASUS most ennyi [link]Csak érdekesség képpen.

"curiosity killed the cat"

(#197) Liner válasza NewHope88 (#195) üzenetére


Liner
aktív tag

Hát alapból nem is találtam olyan hirdetést amiben ettől meg akarna valaki szabadulni. Másrészt 285 ért találtam használt bányászkarit-gari nélkül... Ennek az új ára pedig 309 ezer forint. Szóval nem hinném, hogy 2 alatt odaadom bocs.

Ja most ránéztem mégegyszer. Azok a kártyák amik Nekem vannak bőven 300 felett lavíroznak.Hiába veszi meg 240 ért újonnan ha 1 év múlva meg kisül. :)

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#198) t72killer válasza Liner (#197) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Irány a Hardverapró:R. Itt ez szigorúan off-topik.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#199) Liner válasza t72killer (#198) üzenetére


Liner
aktív tag

:R Nem tudtam. Már feltettem Köszi!

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#200) t72killer válasza Liner (#199) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mostmár el lehet kezdeni gondolkodni a konkrét utódon, az már teljesen on-topik:))

Ha kibírsz egy kis szünetet (illetve várni kell a vevőre), akkor lesz itt pár igencsak csinos példány, Evga FTW3, Giga Aorus, MSI Lightning...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.