Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) chris0000


chris0000
őstag

hi.
vki próbálta a 2080Ti-vel a Battlefield V-öt,RT tapasztalatok?thx.üdv.

(#502) syberia


syberia
veterán

RTX 2080 Ti FE Escapes Testing by Dying After 8 Hours

Jó hír, az Nvidia ügyfélszolgálat nagyon udvarias. Több jó hír nincs.

https://howbad.info/

(#503) t72killer válasza syberia (#502) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

1-2 hét, azaz intenzívebb gamer esetében 60-80 óra után bukkan elő a karikból a Pacman. Az okot kéne megtalálni, mert az utólagos QC ezt nem fogja meg.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#504) syberia válasza t72killer (#503) üzenetére


syberia
veterán

Normális esetben a megvásárolt videokártya a rajta lévő QC pass matricához hűen a megfelelően működik. [H]ard|OCP garanciális cserében kapott RTX 2080 Ti kártyája képet sem volt hajlandó adni. Mintha saját magát szándékosan akarná lejáratni a cég, most már olyan érzésem van. :(

(#492) Pujesz68: :W

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#505) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

RTX 2060 a láthatáron? :D
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#506) ÁdiBá válasza IntelKiller7 (#505) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Na vajon ez is kifog égni?

ÁdiBá

(#507) Zoli54213


Zoli54213
aktív tag

A gép lefagy, a kártya kiég. Azt se tudja már mit akar xD :D

[ Szerkesztve ]

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#508) chris0000


chris0000
őstag

én is terveztem,h veszek 2080Ti kártyát,de így annyira elbizonytalanodtam,h hagyom a francba...
semmi kedvem itt görcsölni rajta,h fog-e normálisan működni... :U nem beszélve milyen b@szott drága cucc...

(#509) hoolla válasza chris0000 (#508) üzenetére


hoolla
aktív tag

Ezen nem érdemes görcsölni, max addig amig nincs normális utánpótlás. Cserélik azt kész. Amig voszont működik, (lehet, hogy soha semmi baja nem lesz) addig van egy jó erős kártyád.
Én még ugyan nem értem el azt a bizonyos xx óra játékidőt amikor elkezdenek halni, de eddig én boldog vagyok az Asus-al. Csöndes, 140mhz extra figyel rajta + 800mhz a memorián.
Szerencsére itt már normalizálódik a helyzet. Már vannak kártyák amik vannak stockon napokig sőt már lassan két hete. Tegnap volt Msi minden fajta, még a vizes is. Így ha megadja magát az enyém az sem érdekel. Veszek egy Msi-t aztán a csere vadi újat meg árában eladom.
Minden egyes terméknél amit vásárolunk, ott a lehetőség a meghibásodásra, és a szarakodás a gariztatással. Ne vegyél ref nyákosat, ha ennyire parázol, de hogy ne vegyél egyáltalán, annak én semmi értelmét nem látom. Persze ha csak szimplán nem ér ez a teljesitménytöbblet ennyi extra pénzt, az más kérdés.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#510) t72killer válasza hoolla (#509) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vizes MSI? Hol? Legutóbb amikor néztem (és lemondtam), Január végére igérték:(((

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#511) hoolla válasza t72killer (#510) üzenetére


hoolla
aktív tag

Itt Au-ban. Ne aggodj már itt is kifogytak az Msi-k, de legalább már volt kapható több típus is köztük a Trio és az AIO vizes. A gigák dugig vannak már napok óta köztük az Aorus is. Asus dual-ok, Mindkét Evga... Inno3d néz ki úgy, hogy sosem fogy el. Szerintem otthon is normalizálódik a helyzet lassan. Még egy kis türelem és sok F5.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#512) t72killer válasza hoolla (#511) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez dajcsland, de itt még "jegyre adják", főleg a menőbb msi-ket. A többi gyártó remélhetőleg normalizálódik karácsonyig, de a trio-ra nincs sok esély:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#514) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok,
Megtörtént a paszta csere a gyári EK kicseréltem egy IC Diamond Thermal compoundra.
Azzal nem voltam tisztában, hogy egy olyan mint egy gyurma, majdnem beleőszültem mire felraktam a chipre...

ÁdiBá

(#515) subaruwrc válasza ÁdiBá (#514) üzenetére


subaruwrc
félisten

és megérte legalább ?

(#516) ÁdiBá válasza subaruwrc (#515) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Eddig még úgy látom igen, megérte.
De nem akarok hamar következtetéseket levonni ez miatt. De eddig egy 6 fokot nyertem rajta, jó lenne ha 50 fopk alatt tudnám tartani a kártyát zárt gépházzal kevés ventilátor fordulattal.
Nagyon meleg egy 2080 Ti.

ÁdiBá

(#517) subaruwrc válasza ÁdiBá (#516) üzenetére


subaruwrc
félisten

6 fokért garvesztes ?

(#518) ÁdiBá válasza subaruwrc (#517) üzenetére


ÁdiBá
addikt

6 fokot nyertem az előző EK pasztához képest amit a blokkhoz kaptam.
Gyári Asus Dual mennyire melegedik ?
85-90 fok nekem kb addig felment...
Most 50 fok alatt megtudom fogni a kártyát magasabb órajelen kitolt TDP-vel.
Akkor hányfokot is nyertem?
ASUS féle DUAL egy kalap szar... már bocsánat.

Viszont a procimat is újrapasztáztam, az EK féle pasztával, az nem lett sokkal hűvősebb.
Ott folyékony fém CLU van a mag és a réz kupak között. A kupakot is lecseréltem a processzoron.

Az az egy zavar hogy baromira levegős még a rendszerem, hallom ahogy kurugykol a D5 pumpa, idő kérdése.
Szemét X299 monoblokkban mindig beragad egy buborék, elkezdi nekem a merlin, buktassam oldalra a gépházat...
Ja mondom az 55 kilos sz@rt majd neked buktatom összevissza... :D

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#519) subaruwrc válasza ÁdiBá (#518) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát ezt kérdeztem az előbb

(#520) ÁdiBá válasza subaruwrc (#519) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ja, ok! ;)
Félreértettelek.

ÁdiBá

(#522) subaruwrc válasza #26681856 (#521) üzenetére


subaruwrc
félisten

evga-nál szét lehet szedni a kártyát garancia vesztés nélkül sőt én egy 1070 kapcsán megkérdeztem és a back platet is le lehet venni annak ellenére hogy matricás,a szervizes válasza szerint az csak azért van ott hogy tudatában legyenek hogy már meg volt bontva a kártya
ennek ellenére garozták

viszont msi asus bontása garancia vesztést von maga után tudtommal
gigabyteon nincs matrica

(#524) ÁdiBá válasza subaruwrc (#522) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Javitassal nem is foglalkoznak?

ÁdiBá

(#525) subaruwrc válasza ÁdiBá (#524) üzenetére


subaruwrc
félisten

eddig csak cserét kaptam akár vga akár psu volt a téma

(#526) - = Zk = - válasza subaruwrc (#522) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt jó tudni, most rendeltem/vettem egy EVGA 2080-at...
akkor simán feltolom rá az ACE4 hűtést :C ha becarik, akkor megy a gariba oszt cső...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#527) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

Na hosszú dilemmázás után jövő héten én is csatlakozok a klubhoz... Berendeltem a kártyámat Iponéktól
(ASUS Dual-RTX2080TI-O11G GeForce RTX 2080 Ti 11GB GDDR6 OC PCIE). Aztán majd morzsolom az imákat hogy az enyém ne haljon be... Lehet hogy a beszerelés után még 1-2 hétig nem adom el a 1080 Ti-t hogy legyen tartalék kártyám ha mégis gariztatnom kéne...

[ Szerkesztve ]

(#528) ÁdiBá válasza KillerKollar (#527) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Grat hozzá!
Kelleni fog neki rendesen levegő, jó nagy ház célszerű neki.

ÁdiBá

(#529) KillerKollar válasza ÁdiBá (#528) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Köszi :) CoolerMaster HAF 932-esem van.

(#530) ÁdiBá válasza KillerKollar (#529) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ahhh az birni fogja. :)

ÁdiBá

(#531) ForRedGlory válasza KillerKollar (#527) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miert mellette dontottel? :)

(#532) torma1981


torma1981
veterán

Nekem is sikerült szerezni egy Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti GAMING OC-t 400k-ért.

Emag újracsomagolt. Még nem mentem érte. Remélem nem valami gond miatt küldték vissza.

(#533) KillerKollar válasza ForRedGlory (#531) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Jó árban volt (a többihez képest), elég széles körben elérhető így ha ne adj Isten én is kifogok egy hibás darabot akkor talán kevesebbet kell várnom a cserére, meg a cégnek is elég erős a magyarországi márka képviselte. Plusz nekem nincsenek rossz tapasztalataim az Asus termékekkel, sok volt már a gépemben :)

(#534) - = Zk = - válasza KillerKollar (#529) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jéé, azt hittem csak én lakom HAF 932-ben :Y :R...
igaz, az enyém az AMD Dragon Edition.. benne intel+nVidia :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#535) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

ÁdiBá

(#536) Gambito


Gambito
tag

[link]

Mi a vélemény erről? minimum 750es tápot igényel?:O:O alapvetoen menyit igényel egy 2080 ti?.

(#537) ForRedGlory válasza Gambito (#536) üzenetére


ForRedGlory
félisten

1400 dollar, az tudod mennyi euroban? :D

(#538) Gambito válasza ForRedGlory (#537) üzenetére


Gambito
tag

1250

[ Szerkesztve ]

(#539) subaruwrc válasza Gambito (#536) üzenetére


subaruwrc
félisten

minőségi 550-esről is elfut nem kell pánikolni

(#540) Gambito válasza subaruwrc (#539) üzenetére


Gambito
tag

pedig már majdnem kidobtam a tápomat az ablakon a nyakamra kotozve

(#541) subaruwrc válasza Gambito (#540) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD

(#542) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

Hali!

Rendelt valaki innen Battlefield V-s promócióban RTX kártyát? Most jött meg az enyém de sehol nem találok CD kulcsot... A szállítólevélre rá van ragasztva egy vonalkód és alatta egy hosszú számsor... De az nem CD-Kulcs próbáltam... Ipontól rendeltem a cuccot. Máshol kéne aktiválni?

(#543) ForRedGlory válasza Gambito (#538) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hogy mi?

(#544) KillerKollar válasza KillerKollar (#542) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Közben sikerült... A Geforce Experiencen keresztül kellett aktiválni.
Viszont van egy sztorim ezzel kapcsolatosan :) Felvettem az Origin ügyfélszolgálattal a kapcsolatot Live Chat-en keresztül, hátha ők tudják mégiscsak az Ő játékuk a Battlefield V és részesei ennek a promóciónak... A fiatalember közölte velem hogy tévedek, mert csak ingame content jár a kártyákhoz (sisak,puska skin,stb...)... Mondom haver akkor én át lettem baszva mert nekem a számlára is ráírták hogy ajándék Battlefield V játék ami hagyján... De belinkeltem neki egy rakás külföldi cikket ahol írják hogy igen ingyen BF V-öt adnak az RTX kártyákhoz... de Ő ragaszkodott az igazához... Épp töltöm a cuccot, skinhez képest kicsit sokat foglal... :)

(#545) Segal válasza ForRedGlory (#543) üzenetére


Segal
veterán

Siman atvaltva igaza van de a dollar az ugye netto ar tehat ha azt valtjuk eurora attol meg netto marad. Ha ratesszuk meg a 27%-ot meg egy szep kereskedoi hasznot akkor mar egy csunya otossel kezdodo szam fog kijonni forintban (es az otos utan nem 0 de meg csak nem is 1 lesz:DDD)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#546) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Aki elöbb vásárolt RTX 2080 Ti, mikor még nem járt hozzá BF5 most nem kérhetek hozzá? :D

ÁdiBá

(#547) ForRedGlory válasza Segal (#545) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Persze, hulyen tettem fel a kerdest, mert ugy lett volna ertelme, hogy mire ider az mennyi lesz forintban.

Ami USA-ban XY dollar, az EU-ban kb ugyanannyi euro. Ez lett volna amugy a kerdesem lenyege.

En nem azon porognek, hogy az 1400 dollaros kartyahoz jo-e az 550-es tap, plusz nem is mernem ala tenni. Nehogy mar ezen agyaljon valaki. :D

(#548) ForRedGlory válasza ÁdiBá (#546) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem hallottad? Kettot is adnak, mert az NVIDIA megtisztelve erzi magat a megelolegezett bizalomert. Az amd.com oldalon lehet majd regisztralni a kikuldott kodokat. Hajra. :D

[ Szerkesztve ]

(#549) Segal válasza ÁdiBá (#546) üzenetére


Segal
veterán

Kerni kerhetsz csak kapni nem fogsz:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#550) ForRedGlory válasza ÁdiBá (#535) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kíváncsiságból én is lefuttattam. Fura, hogy nekem több lett, mert a gépem több ponton is egy picit gyengébb. Amúgy jól futna, csak annyira nem izgat a téma. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.