Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Chaser válasza lowzor (#1249) üzenetére


Chaser
titán

Akkor elnezest, rx-nel 7+1 stat van es manual be lehet loni a +1 kivetelevel ami a default 2d
Onnantol nincs boost, ahova belottem vegig ott marad, 590-nel pl utolso 4 statot fix 1500-re raktam, ott is marad
Erre jo gpuz, defaulton pakolja ahova kedve van, feszultseget is, manual fixalva olyan mint a tukor
Azt hittem ez nv-nel is jarhato ab-vel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1252) BerserkGuts válasza 3800+ (#1227) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Húzva van természetesen +150 +999 :DDD

Majd pár év múlva lesz érdekes amikor memória igényesebb játékok jönnek és ott ki fog ütközni a különbség a régi DDR5 vs DDR6 között.

Szerintem majdnem olyan különbség lesz mint az 1060/3GB vs 6GB de csak majdnem mert a memória méret ugyan az viszont a gyorsaság az nem és ez inkább nagyobb felbontásnál fog jól jönni 1440p.
Még szerencse én csak 1080p-ben maradok még legalább 2évet.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1253) lowzor válasza Chaser (#1251) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, vágom az AMD-t.
NV-nél kicsit másabb a helyzet.
Van egy boost órajel, és fölé megy, ha a hőmérséklet, a fesz és a power limit engedi neki.

[ Szerkesztve ]

(#1254) Chaser válasza lowzor (#1253) üzenetére


Chaser
titán

azt hittem ebben egyfomák :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1255) Barell


Barell
senior tag

Gaming X 1660. Fifa 20, ultra, 1080p, 4x msaa 7-800 mhz körül megy a gpu és 47 fok a max, és mindez úgy hogy a ventilátor ugye meg se mozdul. Nagy kedvencem még a Mad Max. Max beállítás, 1080p, 1200mhz-en megy a gpu 55 fok. Szintén full passzívban. Számomra ez nagyon új, imádom a kártyát, soha többet Radeont... :N

(#1256) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Egy kicsit én is megteszteltem a Gainward Ghost 1660 Super-t . A GPU 1995 mhz-en. Memórián nem húztam, így is elég a sávszél szerintem.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1257) arcitec válasza MZsoltee (#1256) üzenetére


arcitec
addikt

Felhúztad a gpu-t? Akkor 2 a tanulság. 1. ) A proc/alaplap/memória egy adott határon belül nem szűk keresztmetszet. Mint ahogy a milyen videót vegyek topikban írták is.(Persze volt aki azt írta szűk lesz, ebből is látszik mennyire résen kell lenni.) Pedig ez az AMD az enyémhez képest +18% -al elvileg többet tud. [link] Egyébként ez az oldal is nagyon jó a már meglévő hardver-hez választandó alkatrészhez: [link] 2. ) Csak kb. majd pontosan 1 fps-el lett több, mint az én konfigurációmban alapon. [link] Ez 138 pont+. Konklúzió szerintem ezért nem érdemes húzni.(Bár ki tudja).

[ Szerkesztve ]

(#1258) arcitec válasza arcitec (#1257) üzenetére


arcitec
addikt

Még egy érdekesség, (számomra főleg), hogy a HD7870-hez képest maga a gép konfigurációs komplex teljesítménye is lépett egy lépcsőt(úgy összességében).
Egyszóval a 1660s széria egy jó ár/érték választás,nem lehet mellé lőni vele... :K

[ Szerkesztve ]

(#1259) lowzor válasza arcitec (#1257) üzenetére


lowzor
veterán

Egy GPU-orientált benchmark-ban még jó, hogy nem az.

(#1260) arcitec válasza lowzor (#1259) üzenetére


arcitec
addikt

Mert tudsz olyat ami komplexebb? Kérlek tedd közzé. :K A gép teljesítményt nem ez a "bench" mérés adta.De egyébként mint kártya, arra a történet igaz és jó nem? Mert, hogy a kártya teljesítmény lett mérve, nem a gépé. Az már csak hab a tortán, hogy kicsit az is jobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#1261) BerserkGuts válasza arcitec (#1257) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ezek a benchek egy kalapsz@rt se érnek.
Szűk keresztmetszet meg van bőven cpu és gpu terén is nem mindegy mit mivel.

A superposition is szintén mint amiket linkeltél egy régi grafikus motor csak arra jó hogy házon belül meccseljenek a gpu-k 1660 vs csak 1660-al.
Ezt a programot csak a gpu érdekli csak ezt teszteli mert 1-2 maggal is ugyan azt az eredményt adja.
Viszont összehasonlításra más kártyákkal pl: rx570 teljesen alkalmatlan eljárt felette az idő mint láthatjuk lejjebb nem egy ligában van az 570 az 1660-al pedig spuperposition-ban egy rx 570 megrántva az = az 1660-al.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1262) Barell válasza BerserkGuts (#1261) üzenetére


Barell
senior tag

"rx570 teljesen alkalmatlan eljárt felette az idő mint láthatjuk lejjebb nem egy ligában van az 570 az 1660-al pedig spuperposition-ban egy rx 570 megrántva az = az 1660-al."

Ezt te honnan vetted? 5-800 pontal többet kap egy 1660 mint rx570-580-590. (1080p extreme)

(#1263) Chaser válasza Barell (#1262) üzenetére


Chaser
titán

itt ez a trend, hogy olyan teszteket bevágnak amiken olyan eredményt látnak amik tetszenek ( :
valaki csinált itt 570-nel 2800 pont körül, és emiatt nem alkalmas összevetni az eredményeket az sp csak típuson belül - ((( : -
az mondjuk igen jó kérdés h jött ki, vagy agyonfeszelte a tesztelő a kártyát, vagy agyonfeszelte, 2500-nél többet emberi feszen lehetetlen belőle kihozni, 2400-2450 körül csináltam vele a legtöbbet, 1400-es gpu-val és 9000-es rammal
tény, hogy nem egy erőbajnok az 570, de nevetségesen olcsón lehet kapni _újan is_ , és uv-val egyáltalán nem kazán :) elég sok játékot gyönyörűen eltol fhd-n

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1264) lowzor válasza BerserkGuts (#1261) üzenetére


lowzor
veterán

Teljesen jó kártya az 570 Full HD-ra. Max 1-2 effektet kikapcsol vele az ember (ami talán a látványon is alig látszódik meg), és máris hibátlan minden játékban.
Ár-érték arányban most nincs nála jobb vétel a piacon.
Alkalmatlannak nevezni azért elég erős. :D

(#1265) Chaser válasza lowzor (#1264) üzenetére


Chaser
titán

amit észrevettem 590 javára, mindent feltoltam ultrára forzán és úgy is megy 60fps-t vígan, vsync miatt a tetejét még nem tudom, 570-nel csak a fele beállítás volt ultra ( : de azt se rángattam, stock 1500 gpu 1250 ellenében, és a több számoló ami 590-ben van
érdekes mód mind az 570, mind az 590 játéktól függően tud passzívan járni, nem a 1660-ak kiváltsága ez sem :)
de azért egy gaming x még a kalapban van ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1266) xAttilax


xAttilax
őstag

na picit játszottam én is (hogy vissza is kanyarodjunk a topik témájához)

Core +120
Mem +930

ez egy Gainward Pegasus ami megjelenés után 75k volt és mostanában inkább csak olcsóbban láttam

Egy nem túl jó házban simán 70C környékén van és mivel 100mm-es venti van így a hangja sincs nagyon.

szerintem megint évekig barátok leszünk :D (előtte lévő r9 380-an 3 évig volt meg)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#1267) BerserkGuts válasza Barell (#1262) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Hát onnan hogy jártam a topicban nézd végig most nekem nincs kedvem megint.

Nem az 570 alkalmatlan hanem a superposition program mielőtt félre értés lesz.

1660 alapon 2800 körül teljesít az rx570 superposition szerint meghúzva 2700 körül

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1268) TJLavin


TJLavin
tag

sziasztok. az miért van hogy alapból a kártya turbo órajele a gpu-z szerint is 1860Mhz de pl elindítom a furmark stresst akkor 2010 mhz-re tolja fel magát. (gaming X 1660) Telepítve van az AB meg a Dragon center de minden alapon van. :)

(#1269) lowzor válasza TJLavin (#1268) üzenetére


lowzor
veterán

Pont pár hsz-el feljebb lett ez kitárgyalva.

(#1270) TJLavin válasza lowzor (#1269) üzenetére


TJLavin
tag

Görgetek de nem találom. :F Lényeg az lenne hogy szeretném ha az az órajel lenne a maximum amit a GPU-z mutat mert így elég nehéz belőni egy fix OC-t.

(#1271) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

Arról van információ, hogy melyik a leghalkabb GTX1660 a piacon?

10 év után teljesen új számítógépet építek, Ryzen 2600, vagy 2700 alapokon, és a "Milyet vegyek?" témában "beültették a bogarat a fülembe", hogy a Sapphire RX570/580, vagy 590 Nitro helyett inkább ilyen VGA-t vegyek.
Mert kevesebbet fogyaszt, és sokkal kevésbé melegszik, mint azok, és még gyorsabb is.

Olvastam azóta sok tesztet, összehasonlítást, de nem egyszerű a döntés.

Ráadásul ezek 80.000 forint körül vannak...

"Aquila non captat muscas."

(#1272) arcitec válasza Piftuka (#1271) üzenetére


arcitec
addikt

Hajrá, még csak itt tartasz? Gainward 1660 S GHOST erről tudok véleményt,csak annyiból tudom,hogy benne van a gépben, mert van a monitoron kép. ;] Játékon sincs semmi hangja. ;)

(#1273) Barell válasza Piftuka (#1271) üzenetére


Barell
senior tag

Felejtsd el az RX5xx szériát! MSI Gaming X, konkrétan passzívban játszok. Új Star Wars megy éppen, mozdulatlan venti, nagyon ritkán eléri a 60 fokot, akkor kapcsol be, de hangja szerintem 5 centiről sincs. Én személy szerint nagyon ajánlom. 77.5k alzáról kuponnal.

(#1274) #68216320 válasza Piftuka (#1271) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nekem MSI 1660TI Gaming X van. Tudatos választás volt a klasz hűtése miatt. Igaz felára van a többihez képest. Viszont nagyon-nagyon halk. Nekem bevált.

(#1275) lowzor válasza TJLavin (#1270) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor leírom újra.
NV GPU Boost technológia - A GPU Z-ben látott boost órajel fölé boostol a hőmérséklet, fesz, power limit függvényében. Ha te órajelet növelsz, akkor annyival magasabbra fog boostolni, viszont továbbra is szabályozni fogja a fent leírt paraméterek alapján.

(#1276) MZsoltee válasza lowzor (#1275) üzenetére


MZsoltee
veterán

A power limitet hogy lehetne kitolni? Csomószor az limitál.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1277) BerserkGuts válasza lowzor (#1264) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:DDD 5700 :K 100.000 körül kuponozva
Ezzel szerintem 5 évig ellehet lenni simán ha hasonlóan alakul a gamer piac mint most.

SZvSZ 2070 teljesítmény szintet aki megveszi annak nem olyan rossz a helyzete évek múlva se ezt viszonyítom az 5 éves 970-hez ebből indultam ki ha megnézem még mindig helyt ál pedig jó régi darab már garancia is a múlté ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1278) lowzor válasza MZsoltee (#1276) üzenetére


lowzor
veterán

Mondjuk Afterburnerrel, ha a kártya BIOS-a is úgy engedi.

(#1279) Sage83 válasza Piftuka (#1271) üzenetére


Sage83
aktív tag

Nekem is msi 1660ti gaming x van, néma csendben teszi a dolgát!! :) ajánlott!! :Y

(#1280) Piftuka válasza arcitec (#1272) üzenetére


Piftuka
veterán

"Hajrá, még csak itt tartasz?"

Nem kell sietnem a vásárlással. :N Hogy most veszem meg, vagy decemberben, az mindegy, mert az árak szignifikánsan nem változnak. (Sőt, lehet, hogy november 29-én lesz valami jó kis Black Friday akció valahol. ;) )

"Aquila non captat muscas."

(#1281) Piftuka


Piftuka
veterán

Köszönöm szépen a választ Mindenkinek! :R

Van még pár kérdésem:

- Azt lehet tudni, hogy az NVidia palettáján jön-e mostanában ki olyan modell, ami ennek a típusnak jelentősen leszoríthatja még az árát mondjuk max. fél éven belül?

- AMD Ryzen alapú rendszerekben nem jelentettek soha stabilitási/kompatibilitási problémát az NVidia driver-ek mostanában?

- Jelenthet bármilyen előnyt, ha az ember MSI alaplapot és MSI GTX kártyát vásárol?

- Az adatlapomon látható tápegységgel és gépben tudom üzemeltetni a kártyát?
(Mivel alkatrészenként vásárolom a gépet, nem is biztosan egy helyről, ha esetleg a VGA-t megveszem most, tudjam tesztelni, használni addig is. A 3 nap - hibás termékre vonatkozó - cseregarancia miatt sem mindegy.)

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#1282) lowzor válasza MZsoltee (#1276) üzenetére


lowzor
veterán

Elvileg +8% power limitet lehet adni a kártyádnak: [link]

(#1283) arcitec válasza Piftuka (#1281) üzenetére


arcitec
addikt

Új gép új táp, min 500W. Az a táp egyébként is határeset, én lecserélném ...(hogy mindenre elég legyen akár később is). Ráadásul ha AMD a cucc - kártya biztosan (ez táp nem lenne elég) - az többet eszik.Pl nálam Gigabayte a lap, a memória Kingmax, Intel a proc, Gainward a videó,(de volt benne Radeon is kifogástalanul.) Mindenből a jót kell összeválogatni..
U.I: Milyen hardware-t vegyek topik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1284) Piftuka válasza arcitec (#1283) üzenetére


Piftuka
veterán

Féreértettél. Természetesen új tápegységet fogok vásárolni. Minden új lesz a gépben, ez a gép megy "nyugdíjba".

Ám mivel alkatrészenként veszem meg az új gépet, ha elsőnek a VGA érkezik meg, akkor azt 3 napon belül le kell tesztelnem, hogy működik-e. Nem várhatom meg vele, míg minden alkatrész itt lesz az új géphez, és abban be tudom üzemelni.

Mert ha és amennyiben hibás a kártya, az derüljön ki 3 napon belül, akkor azonnal cserélik.

"Aquila non captat muscas."

(#1285) arcitec válasza Piftuka (#1284) üzenetére


arcitec
addikt

Net-en rendelve 2 hét az elállás, mindegy, hogy jó vagy hibás .. Én egybe venném, és összerakatva .. ;) Vagy előbb a fő egységet, ház,táp,alaplap,proc,ssd,memória. Ez így működjön egybe .. esetleg akkor már a kártya is bele... Én új komplett gép esetén így szoktam ez a tuti. De TE tudod ...

[ Szerkesztve ]

(#1286) kutga válasza arcitec (#1285) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam egy 400as FSP Hipro hajtott egy Ryzen 2600at RX580 mellett.

Let the Zone take me if I am.

(#1287) Benhill


Benhill
senior tag

Hali.

Én nagyon vájt fülű vagyok, hogyha egy RX480 GamingX után egy Gainward 1660 ghost OC-t, irtó hangosnak találok?! Vagy esetleg valami baj van a ventikkel?

Megvettem, első játék alatt 2300on megy a venti, de szerintem hangos. És most még nincs is az a nagy meleg odakint. Velem van a baj? Viszem is vissza valoszinu

[ Szerkesztve ]

(#1288) arcitec válasza kutga (#1286) üzenetére


arcitec
addikt

Khümm, ha mondod(írod), de akkor ki érti ezeket a táblázatokat meg gyári előírásokat : [link]
Igaz ez "csak" egy adott típus, de ha ilyet vesz? :U

(#1289) lowzor válasza Benhill (#1287) üzenetére


lowzor
veterán

Az a tesztek szerint sem egy túl halk kártya.
Egyéni ventiprofillal talán finomíthatsz rajta kicsit.

(#1290) Barell válasza Benhill (#1287) üzenetére


Barell
senior tag

Vidd vissza és vegyél egy Gaming X-et. :K

(#1291) arcitec válasza lowzor (#1289) üzenetére


arcitec
addikt

No, ezt sem halottam még, nálam semmi hangja játék közben sem,a többi ventit hallani csak.
Ez nyilván való,hiszen most cseréltem Radeonról és az bizony pörgött ha meg volt hajtva.(hangban is). De ahogy most már látom TE vagy itt a pozitív kontroll kommentelő. ;]
(Már elnézést). :B
Benhill : Nálam 1000rpm alapból de ha 2600rpm azt sem hallani. Ha kihallatszik , akkor az lehet nem jó. Hallani kellene.
Barell: Csak az nem 73eft.. ;]
Bár az én gépemben még van mindent együttvéve vagy 8 venti. :B

[ Szerkesztve ]

(#1292) Chaser válasza BerserkGuts (#1267) üzenetére


Chaser
titán

nem lesz annyi, szénné hajtva lesz annyi - amin stabilan nem is megy -
az sp nem szérián belüli összehasonlításra való, bármelyik kártyát össze lehet vetni, úgy láttam elég jó alapnak
1660-at is felránthatod 36-3800 pöttyre ha szétcsapod fesszel h épp csak lefusson az sp, értelmes persze semmi

aki új tápot akar venni ajánlom az evga 450 bt-t, 10k-ért lehet vinni ufóéktól okosan' :)
minőségi kábelezés, super flower belső, zen 2700-et és rx 590-et lazán viszi, akkor is ha defaulton van, játék alatt konnektoros mérővel 250-270w-ot mértem, tehát kevesebbet kér a gép ennél
szélzaja van a ventinek, tehát hangtalan gépbe nem jó - vagy venticsere, gar meg ugrik, én letojom, rendeltem ventit, két szintén új sokkal drágább seasonic táppal lukra futottam, inkább hackelek mint 25-30-ért megint beopjak' valamelyik csoda táppal -

szerk:
mondjuk a szélzaja csak néma gépben tűnik fel, szóval _nekem_ hangos :)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1293) Piftuka válasza arcitec (#1285) üzenetére


Piftuka
veterán

Persze, nyilván ideális egyetlen helyről volna. Még ideálisabb, ha olyan webáruházból tudnám megvenni, amelynek van üzlete is itt.

Ám olyan nincsen, és az sem mindegy, hogy egy ilyen mértékű beruházásnál (szinte mindenből újat kell vennem) egyetlen üzletben a teljes gép mondjuk plusz ~30.000-40.000 forinttal többe jön ki, mint több üzletből rendelve az alkatrészeket.

De hidd el, ha egy mód lesz rá, egyetlen forgalmazónál veszek mindent.

"Aquila non captat muscas."

(#1294) Piftuka válasza arcitec (#1291) üzenetére


Piftuka
veterán

Milyen számítógépházad van?

"Aquila non captat muscas."

(#1295) arcitec válasza Piftuka (#1294) üzenetére


arcitec
addikt

Már hogyne volna: Aqua példul (nálam ez bevált garanciára is).pl Pcx,Ipon ezekkel nincs jó tapasztalatom, egyszerű olcsó szarokkal is szarakodtak. Itt csak olyat amit nem kell visszavinni és olcsó.Az én gépem 2012-es.konfig,de most csak videót cseréltem és még tervezek vele vagy legalább ennyit. Thermaltake egy akkori típusú a ház, de bizton van jobb is.
De házban is már másikat kellene később venni, mert a videó kártya hossza limites. Tehát ilyenekre is érdemes figyelni,mekkora a hely benne a későbbiekre akár.
Hát igen mindennek ára van, én nem szeretek a bizonytalanba kapni,tapasztalat hiányában.(gép összerakása).

[ Szerkesztve ]

(#1296) Chaser válasza Piftuka (#1294) üzenetére


Chaser
titán

menj alzás topikba', nagyon jó áron lehet sok mindent lőni most, garban is nagyon korrektek
bármit visszavittem számoltak le a pénzt egyből, volt olyan amit 3 hét után vittem vissza elállással mert a rendszer engedte, azzal kezdtem tudom h defekt van, ha nem veszik vissza se gond, visszavették
bemondásra cseréltek helyben vga-t
sztem ezt ma egyik kisker sem tudja überelni már

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1297) Piftuka válasza arcitec (#1295) üzenetére


Piftuka
veterán

Az AQUA-tól én soha többé nem vásárolok semmit. A hazai nyitásuktól kezdve törzsvásárló voltam náluk, de a legutóbbi 2 garanciális ügyintézésük minősíthetetlen volt.

A ház típusára azért kérdeztem rá, mert nem mindegy, hogy egy minden oldalról zárt házban üzemel a videokártyád, vagy egy felül, elől, és akár oldalt is nyitott "szellős" házban.

Előbbi nagyon jól el tudja fojtani a zajokat.

"Aquila non captat muscas."

(#1298) Piftuka válasza Chaser (#1296) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszönöm a tippet! Ha Budapesten élnék, nem is sokat gondolkodnék a dolgon.

Nekem az elmúlt 2 évben (miután az AQUA-ról váltottam) a Konzolvilág szerzett nagyon kellemes meglepetést. Etalon a kommunikációjuk, és a hozzáállásuk az ügyintézéshez.

Sokszor rendeltem már, és eddig maximálisan elégedett vagyok. Ráadásul van helyben üzletük. Nagy kár, hogy az általam kinézett hardvereknek kb. a felét nem forgalmazzák.

"Aquila non captat muscas."

(#1299) Chaser válasza Piftuka (#1298) üzenetére


Chaser
titán

25e ft ingyen szállítás, ha garozni kell valamit és kéred, ingyen futár
konzolvilágról tapasztalatom, a őf szervizesük nem tudta h lehet ellenőrizni játék kódot, h aktivált-e vagy sem
illetve be akarta magyarázni, hogy az elállás joga netes rendelésnél de személyes átvétnél nem él
mindezt úgy, h a saját oldalukon lóbetűkkel ott van h akkor is él ( :
aztán persze megoldódott minden, leginkább muris volt :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1300) lowzor válasza arcitec (#1291) üzenetére


lowzor
veterán

Ez full egyéni preferencia, hogy kinek mi a hangos, meg a hangtalan. A tesztekben bizony az van, hogy ennek kártyának a ventijei simán felmennek 2300RPM-re, vagy az fölé. Ez már sehol nem a hangtalan kategória, pláne nem 2db 90mm-es ventivel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.