Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) aginor válasza Baggio04 (#300) üzenetére


aginor
addikt

A Ventusról vannak tesztek, de ha már MSI akkor szerintem a GamingX. A Palit meglepően jófajta, pláne ha figyelembe vesszük az árát és az egyventis kialakítását is. Azt tudnod kell róla, hogy nincs fanstop, terhelés alatt elég halk, de a hűtőjének megvannak a limitációi, ahogy a nyákjának is. Tuningrekordokat nem ezzel fogsz megdönteni, ahogy nem árt hozzá egy jóbban szellőző ház sem. Teljes terhelés alatt több óra után nálam 80fok környékére engedte fel az automatika a kártyát, persze egy egyedi profillal ezen lehet még kicsit faragni, de mivel egyetlen ventilátor van rajta, aminek -ha jól emlékszem- 2800 körül van a legnagyobb fordulata, így csodát nem kell tőle várni. Egyelőre az a véleményem róla, hogy ha az ember a helyén kezeli a típust és nincsenek túlzó elvárásai, akkor elégedett lehet vele. Ha valami érdekel még, akkor kérdezz és megnézem neked ha tudom.

.Ishi.: ha nem felejtem el, este én is lövök egyet. Érdekes lesz, mivel ugyanolyan a processzorunk, és a videokártyánk is. :) Hőmérsékletek, órajelek hogyan alakulnak nálad?

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#302) Dark KillerX válasza .Ishi. (#299) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Nálam a kimaxolt 1660-al ennyi lett

+ Superposition alatt pedig ennyi

:R

(#303) .Ishi. válasza aginor (#301) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

Eddig nem nagyon volt mivel terhelnem a kártyát, mert mostanában főleg alacsonyabb gépigényű játékokkal játszom (pl. Risk of Rain 2, Amid Evil, Rocket League, stb.). Emellett még a frame-capet is be szoktam állítani 75 vagy 90 fps-re.

A Timespy és a Firestrike alatt 72-73 fokra ment fel a kártya, hangosnak számomra nem volt hangos.

Most próbálgattam még kikapcsolt frame-cappel a Risk of Rain 2-ben, és így is maximum 70-71 fokot láttam, 1900 körüli fordulatszámmal. Nézegettem a statisztikákat, ahogy bedurvul az akció, a kártya órajele felmegy 1935Mhz-re, és ezzel egyidőben gyorsabban megindul a hőmérséklet is. Amint a kártya eléri a 70 fokot, az órajel visszamegy 1920Mhz körüli értékre.

Még annyi, hogy a gépházamban (NZXT H400) van elöl két venti, hátul meg egy, viszont a szoba hőmérséklete 26 fok volt. :DDD

Dark KillerX: Az szép! :R

(#304) .Ishi. válasza .Ishi. (#303) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

Még annyi, hogy a techpowerupon csináltak a StormX-ről egy órajel vs hőmérséklet mérést, és nálam eddig hasonlóan viselkedik a kártya. (Játék közben akár amint nincs jobban leterhelve, erősen leveszi az órajelet, és baromi gyorsan csökken a hőmérséklet.)

[ Szerkesztve ]

(#305) .Ishi. válasza Dark KillerX (#302) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

Közben én is lőttem egy Superpositiont:

Igazából a fentebb leírt módon viselkedett a kártya. Amint elérte a 70 fokot, fokozatosan visszavette az órajelet, egészen asszem 1850Mhz-ig. (A maximum 73 fok volt, a hűtő max. 2000-es fordulatszámon pörgött.)

(#306) Dark KillerX válasza .Ishi. (#305) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Szép eredmény , és jó kis kártya a StormX-es Ti. Árban nagyon ott van.

De azért jó látni azt is, hogy ennyi tartalék van a sima 1660-ban.

(#307) aginor válasza Dark KillerX (#306) üzenetére


aginor
addikt

Ha már pélóméregetés, akkor nálam ezt tudja ;) :

Órajel átlag 1935-1950 (jellemzően inkább az előbbi), hőmérséklet 81° egy meleg panelszobában. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#308) .Ishi. válasza Dark KillerX (#306) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

A sima 1660-ban én is meglepődtem, pláne, hogy még OC-vel sem ment 65 fok fölé a kártyád!

aginor: Nálam ez inkább az OCD sajnos. :U Viszont a te kártyád érdekes, talán más a...teljesítmény profilja? (Annyira nem értek a videókártyákhoz.) Tehát neked jobban hagyja felmelegedni a kártyát mielőtt visszavenné az órajelet?

(#309) Dark KillerX válasza .Ishi. (#308) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Igen a benchek alapján azt lehetett látni, hogy a 660 jobban profitál az OC-ből, másfelől viszont a Ti-ot nagyon kimaxolták.

És igen a hűtés brutális, 65 fok felett még nem láttam. És van viszonyítási alapom, előtte a ref 1070 egy kazán volt, még durván alulfeszelve is.

aginor Szép eredmény :R

[ Szerkesztve ]

(#310) Baggio04 válasza aginor (#301) üzenetére


Baggio04
aktív tag

Ventust láttam, de azt nem vennék. Eddig gamingx-em volt rx470-ből, és elméletileg az armoron most ugyanazok a ventik vannak, mint azon volt (valahol olvastam). Nem volt halk load alatt, de együtt tudok vele érni. És armoron van fan stop. Gaming pedig ebből a szériából nem az amit árban kifizetnék. A sima 1660 jelenleg drágább mintha, stormx-et vennék a nagy tesóból. (220 árakat nézve, valószínűleg onnan lesz).
És nem túlzottan sok játék lesz, van hogy hetente egyszer, kivéve ha megfog valami, mint pl az ac odyssey.
A gigabyte-ok vannak még nyolcvanas ársávban jelenleg.

Baggio

(#311) aginor válasza .Ishi. (#308) üzenetére


aginor
addikt

Hááát, az az igazság, hogy kicsit piszkálva van a cucc. Van az Afterburnerben egy automata tuning alkalmazás, félig elrejtve. Azt engedtem rá, hogy egy kicsit hergelje fel a kártyát, de ez közel sem a vége, de nekem elég, nem csesztetem ennél jobban. :B

Dark KillerX: köszönöm, de az aigazsághoz hozzá tartozik, hogy nem teljesen alapon van a cucc.

Baggio04: nem is aventilátor a lényeg a Ventuson, henam a borda, ami jóval gyengébb, mint ami a 470-en volt. Ha olcsón kell a motyó, akkor szerintem most a Palit/Gainward páros nyújtja az egyik legjobb ár/érték arányt a 1660-ak között, miközben a korlátai ellenére korrekt a portéka. Gigabyte-ot próbáltam, a három ventis elvileg jó lenne, de nálam bugzott, így buktával el kellett adnom sajna.. :W

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#312) zzola


zzola
félisten

Üdv!

1660 képes lekezelni a FreeSync monitort HDMI-n?

(#313) aginor válasza zzola (#312) üzenetére


aginor
addikt

Nem, de szerintem más nvidia sem. DP kell hozzá.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#314) zzola válasza aginor (#313) üzenetére


zzola
félisten

Kösz.

(#315) luise178


luise178
tag

szasztok!

nemtom volt-e már szó róla, de nem tudjátok a Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC karina mennyi a max fan rpm-je? csak mert nekem a csatlakozó felőli 65% /kb 2200prm/ felett, a vinyók felőli meg 80%-nál /elkezd olyan hangot adni, mintha beleérne valami a ventibe, de nem ér bele. ez ezért lehet, mert mert több kakaót tol neki a kari, mint amennyit bír, vagy szarok a ventik? normál használat alatt nem megy fel addig a fordulat, csak az expertool-ban tologattam a fordulatot, és ott jött elő.

szerintetek mitől lehet a zaj?

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#316) BalaG


BalaG
aktív tag

Sziasztok! :R

Tervezem, hogy vasarolok egy ilyen kartyat. :DDD
Kerdes, szerintetk melyiket erdemes? mire kell oda figyelni ? :U :U

GIGABYTE (GV-N166TOC-6GD)
GIGABYTE (GV-N166TGAMING OC-6GD)
ASUS (ROG-STRIX-GTX1660TI-O6G-GAMING)
MSI (GTX 1660 Ti GAMING X 6G)
ZOTAC GeForce GTX 1660 Ti AMP

[ Szerkesztve ]

(#317) aginor válasza BalaG (#316) üzenetére


aginor
addikt

Jobban határold be, hogy mi az ami fontos, így nem lehet tanácsot adni. :U

Zotac-ról nem olvastam jókat, így azt semmiképpen nem ajánlom. A felsorolásból egyértelműen a legjobb és egyben irreálisan drága az Asus, utána minőségben és árban is a Gamingx következik. A giga kétventiset én nem ajánlanám saját tapasztalat alapján, a három ventis jó lehet, de elképzelhető hogy kényes a kompatibilitásra így ott is van némi rizikó (ez igaz lehet a kétventisre is). Ha jól szellőzik a házad és nincsenek extra elvárásaid, akkor az MSI Armor és a Palit/Gainward egyventis verziók is jók lehetnek. Utóbbi páros ráadásul lényegében a legolcsóbb típusok közé tartozik.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#318) BalaG válasza aginor (#317) üzenetére


BalaG
aktív tag

köszi :R
Mindenkepp jatekra kene.
RGB nem erdekel , de nem szeretem ha nagyon zugnak a ventik!
Igazabol annyira nem szellos a haz de nincs is 100-fok belul.
Sok hely van benne viszont. ;)
Ár az most "nemszamit" lenyeg hogy minosegi legyen es halk. Na meg eros! :DD
(2 vagy 3 ventisekben jobban bizok)

[ Szerkesztve ]

(#319) .Ishi. válasza BalaG (#318) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

Akkor az MSI Gaming X-el nem fogsz mellé lőni. :R

[ Szerkesztve ]

(#320) aginor válasza BalaG (#318) üzenetére


aginor
addikt

Ha az ár tényleg nem számít, akkor a Strix, vagy a GamingX, a többit felejtsd el szépen. :K

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#321) BalaG válasza aginor (#320) üzenetére


BalaG
aktív tag

Meggyoztetek. :R

Tenyleg ennyi a klunbseg hogy 2 vagy 3 venti?! :U

LINK

[ Szerkesztve ]

(#322) .Ishi. válasza BalaG (#321) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

Nincs összehasonlítandó termék...az árakat gondoltad megmutatni?

(#323) BalaG válasza .Ishi. (#322) üzenetére


BalaG
aktív tag

...igen, hogy kb 6 ezer ft a kulonbseg AQUAnal. :DD

(Bar AMD RX580-nal megszivtam a strixet mert brutal hangos volt a ventije alapon is. de hat... az mar mas tema)

[ Szerkesztve ]

(#324) aginor válasza BalaG (#321) üzenetére


aginor
addikt

Nem, ennyit jelent az Asus márkanév, és a jobb kivitelezés. Amúgy meg, ha jól emlékszem, akkor nagyobb szokott leni a difi, de alapvetően a 1660-aknál, mind az Strix, mind a GamingX jelentősen túl van árazva szerintem.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#325) .Ishi. válasza BalaG (#323) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

Most néztem én is, jelenleg 6-7kval drágább az ASUS Strix, mint az MSI Gaming X (legalábbis a zöld boltban). Szerintem ennyit nem ér, bőven elegendő az utóbbi. Hűvös, halk, megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#326) BalaG válasza .Ishi. (#325) üzenetére


BalaG
aktív tag

Hát jo akkor beprobalok egy MSI-t. :R
Koszi mindekinek majd jelentkezem ha nemjottbe! :))

[ Szerkesztve ]

(#327) aginor válasza BalaG (#326) üzenetére


aginor
addikt

Te jó Isten, most nézem milyen áraik lettek a Ti-knek. :Y

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#328) BalaG válasza aginor (#327) üzenetére


BalaG
aktív tag

Gáz? Sok? keves? :U
Nem vagom en nem nezegettem nvidiat soha ... AMD-rol jovok at 20-ev utan :DDD

(#329) saen válasza BalaG (#328) üzenetére


saen
veterán

Most felmenőben van az ára, most 110-k-ért látom, volt 103k is pár hete.

(#330) aginor válasza BalaG (#328) üzenetére


aginor
addikt

Borzasztó sok. Szerintem.
Mondjuk atekintetben mindegy, mert a pirosaknak meg nincs ide semmijük jelenleg.. :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#331) BalaG válasza aginor (#330) üzenetére


BalaG
aktív tag

értem hát akkor pont rosszkor valtok.... dehat ezeknek az ara mindig szar lesz .. ilyen az info ipar!
aztan kiderul...megeri e X ev utan atternem a zöld oldalra :DD

[ Szerkesztve ]

(#332) detroitrw válasza luise178 (#315) üzenetére


detroitrw
addikt

Ha valamihez hozzáér a venti akkor azt alacsony fordulaton is lehet hallani/érzékelni.
Azt lehetne még "megnézni", hogy alacsony és magas fordulaton érezhető e (kézrátétellel) remegés/rezgés.

2000-es fordulaton minden ilyen kialakítású venti hangos :)

(#333) luise178 válasza detroitrw (#332) üzenetére


luise178
tag

Nem a szélzaj a hangos, hanem a recsegés, mintha csapágyas lenne. És ez a csúnya hang csak 2000 fölött jön elő. Olyan lehet, hogy túlvezérel? Szvsz megy vissza gariba. Csak nem akarok hülyét csinálni magamból... 😉

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#334) aginor válasza BalaG (#331) üzenetére


aginor
addikt

Lassan lényegében csak rosszkor tud az ember váltani, mert drága, ku*va drága és basz**ul ku*va drága opciók vannak az informatikában.. :W

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#335) luise178 válasza detroitrw (#332) üzenetére


luise178
tag

Na majd kitapizom. Csak parázok olyan zaj mellett huzamosan járatni...

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#336) .Ishi. válasza aginor (#334) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

Ne is mondd, én a 1060 6GB után a piros csapatra akartam átváltani, de ott még alternatíva sem volt. :( Viszont elgondolkodtató, hogy három évvel később ugyanannyiért csak egy 1070 szintet kap az ember.

[ Szerkesztve ]

(#337) detroitrw válasza luise178 (#333) üzenetére


detroitrw
addikt

Az általad írt 65%-hoz tartozó 2200-as fordulat valósnak számít (általában ezeknek ~3000-nél van a vége 12v-on)

Ha tényleg beleér valamibe akkor azt érezni fogod, nem csak a ventin hanem a műanyag burkolaton is.
ujjbeggyel finoman tapizd le a venti közepét (nem a lapátot :N ), finom nyomásra lassulni fog. Akár egy kicsit játszhatsz is vele finoman megpróbálni billegtetni van e "lógása" a ventinek.
ill. ha kikapcsolt gépnél a venti kézzel (vagy megfújva) könnyedén megforgatható akkor szvsz nincs problémája

esetleg vedd fel a hangot s töltsd fel valahova :)

(#338) luise178 válasza detroitrw (#337) üzenetére


luise178
tag

Na hali! Megtapiztam, nem remeg, a venti nem billeg, vagy ilyesmi, fújva, "lökve" szépen forog. Már arra is gondoltam, hogy 65%-nál már a termelt "szél" nyomná el a bordától és az terhelné a csapágyat, és az csinálná a bajt... vagy ez hülyeség?

Csináltam Heaven és 3dmark teszteket, max 62%-ig ment fel a fordulat, szal határeset...
Most akkor állítsak be max fordulatot manual, vagy ne vacakoljak és gariztassam? Gariznak ilyet egyáltalán?!? Szerintetek?

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#339) detroitrw válasza luise178 (#338) üzenetére


detroitrw
addikt

mivel rajtad kívül más nem hallotta a hangot, így nehéz bármire válaszolni :N
Azért mondtam hogy töltsd fel a felvett hangot valahova ... lehet az általad furcsának tartott hang amúgy másnak nem az.

Csak e miatt szvsz nem fogják gariztatni mert ez nem befolyásolja a kártya működését, mindenesetre jelezd a bolt felé a panaszod, hogyha később rosszabb lesz pl. venti meghibásodás következik be akkor legyen nyoma, hogy Te szóltál ...
A bolt dönthet úgy hogy küld nekik vissza, de ilyeneket szvsz úgy kezelik, hogy hát ez ilyen a kártyának semmi baja ... és hát ha nem személyesen viszed vissza akkor postaköltség, meg vga nélküli napok ...

ha online vásároltad, s még nem telt le 14 nap akkor elállhatsz a vásárlástól indok nélkül is ;)

(#340) kuzma88


kuzma88
tag

Sziasztok,

Radeon - ról váltanék, de a freesync kompatibilitási listában nem látom a monitorom, csak a TN - es változatát. Kérdés menni fog-e 1660ti - vel és az ASUS MG279Q- val a freesync?

(#341) #13056512 válasza kuzma88 (#340) üzenetére


#13056512
törölt tag

Működni biztosan fog viszont 50-50% hogy lesznek-e képi hibák pl. villogás vagy hibás szín megjelenítés.

(#342) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

A ledel lósz*rt ki lehet kapcsolni a kártyán?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#343) #13056512 válasza JoolsNOS (#342) üzenetére


#13056512
törölt tag

Talán az msi dragon centerrel lehet variálni a világitást vagy simán kihúzod a kábelt ha hozzá férsz ott van a tápcsati mellett fekete.

(#344) aginor válasza luise178 (#338) üzenetére


aginor
addikt

Kicsit sokat görcsölsz ezen és azt várod, hogy más mondja meg mit csinálj, pedig csak Te tudhatod, hogy neked mi a jó. Ha zavar a dolog -márpedig zavar, különben nem pörögnél rajta ennyit- és tudod nélkülözni a kártyát egy ideig, akkor rajta, gariztasd le. Ha viszont valójában nem is zavar, vagy nem akarsz a garival foglalkozni, akkor fogadd el és használd. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#345) ncut válasza JoolsNOS (#342) üzenetére


ncut
csendes tag

Dragon Centerben szedd le a Mystic Light vezérlőt, ott ki tudod kapcsolni a világítást.

Nem jut eszembe semmi vicces.

(#346) luise178 válasza detroitrw (#339) üzenetére


luise178
tag

[ a kért videó ]

hát elég ijesztő, még visszahallgatni is... bocsi a képminőségért, de nem az a lényeg ;)

írtam már a forgalmazónak is, leráztak, hogy ha normális működésnél nem "zajos", akkor nincs gond. azért megkapják ők is a videót, kiváncsi leszek mit mondanak rá... csak mert ha leráznak megint, akkor felesleges elküldeni, csak ülnek rajta 3 hétig, és visszaküldik hogy frankó minden...

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#347) otto1 válasza JoolsNOS (#342) üzenetére


otto1
tag

Legegyszerűbb, ha lehúzod a csatlakozókat a kártyáról.
Ez a Dragon izé nekem nem vált be.
Hála istennek a PCB szélére tették a csatlakozókat pofon egyszerű lehúzni őket.

Nekem is lenne egy kérdésem, kérésem a 1660TI Gaming X tulajokhoz.
Visszavettem Afterburner-ben a power limit-et 80%-ra, így is boost-ol 2010MHz-ig, aztán visszaáll 1950-re és azt tartja.
Kevesebb fesz kér, nem pörög nagyon a ventilátor, alacsonyabb a max hőfok (67C).
Maradhat így? Esetleg próbáljátok már ki, hogy nektek van-e valami hiba.

[ Szerkesztve ]

(#348) detroitrw válasza luise178 (#346) üzenetére


detroitrw
addikt

(#349) luise178 válasza detroitrw (#348) üzenetére


luise178
tag

na most próba

[link]

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#350) detroitrw válasza luise178 (#349) üzenetére


detroitrw
addikt

nem flex-et vettél? :DDD
szvsz a venti saját kábele (vagy a led-é, bár azt kétlem) beleér a ventilapátba, valszeg a nagy légáramlat miatt egy picit megmozgatja/remegteti azt (ezért nem állandó a súrlódás)

vga kikap a gépből és a venti felöli oldalról kicsit megnyomkodod az ott lévő kábeleket (valszeg piros, fekete)
nem törékeny a kábel

és valszeg csak az egyiknél ér bele (feltéve ha több ventis :DDD )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.