Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-03 08:23:58

LOGOUT.hu

Modst3R fórumtársunk részletes cikke: [link]
2016 májusában az nVidia bemutatta a(z) GeForce GTX-1080 és GTX-1070-es újgenerációs termékét, ami már a Pascal architektúrára épül. A GP104-es maggal van dolgunk, ami fölfogható a GP102 kistestvérének, erre épül majd a Quadro P5000-es termékük is.
A teljes GP104 2560 CUDA maggal rendelkezik, azonban ennyi csak a GTX-1080-ban aktív, a GTX-1070-nek 1920 aktív egységgel kell gazdálkodnia. A lapka mérete: 314 mm², TSMC gyártja 16nm FF+ -on.
Figyelem! Ezek az órajelek csak a Founder's Edition-re vonatkoznak, ettől a különböző gyártói, ún. custom kártyák eltérnek, a fogyasztás szintén eltérhet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) TTomax válasza gurubefree (#17350) üzenetére


TTomax
nagyúr

Minek a 1060ra SLI támogatás?Hogy annyit tudjon mint egy 1070OC ha megy az SLI,cserébe drágábban itt-ott nem is támogatva?A hagyományos AFRes gpu megoldást meg az uj apik ölték meg.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17352) gurubefree válasza TTomax (#17351) üzenetére


gurubefree
senior tag

Eleg visszafogott vagy ha ugy gondolod , hogy a gtx1060 SLI csak egy gtx1070 oc teljesitmenyet hozna . Egyetlen okbol nincs SLI tamogatas a gtx1060-hoz mert az rx480-hoz kellett arazni . SLI tamogatassal ennyert nem tudjak adni mert megolne a gtx1070 eladasat . Ha meg dragabb lenne az SLI support miatt akkor meg eladhatatlan lenne az rx480 alacsony arfekvese es teljesitmenye miatt .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17353) hackeeeee válasza gurubefree (#17352) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem nem ölné meg, főként ha azt nézzük, hogy az új címek (DX12) alatt lényegében nincs multigpu támogat. Sem CF, sem SLI.. Ennek tudatában pedig, hiába lenne lehet, hogy erősebb az 1060 SLI, mint az 1070, lehet, hogy nem fogyna sokkal jobban.

Arról nem beszélve, hogy 6 vs 8GB vram.. ami köztudott, hogy a mai játékok esetén nem elhanyagolható tényező.

Nekem volt CF-em, végigszenvedtem épp eléggé.. Filóztam Én is annó, hogy esetleg 480 CF, 980ti/1070 SLI.. de nem, annak tudatában, hogy több helyről is az jött, hogy szépen háttérbe szorul a multigpu támogatás, inkább nem.. Persze ez lehet, hogy majd változni fog..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17354) gurubefree válasza hackeeeee (#17353) üzenetére


gurubefree
senior tag

A gtx1060 hozza a gtx980 teljesitmenyet . gtx980 SLI 25% gyorsabb a gtx1070-nel .
Az teny , hogy dx12 alatt nincs vagy szereny a multi-gpu tamogatas . De nagyon sokan meg mindig w7 -et hasznalnak talan ezert is docogos meg .
Vram .... Olcson sikerult beszereznem egy 28" 4k kijelzot igy ki tudtam probalni a gtx1080-at . A felet nem hasznalta a 8GB-nak 4K alatt ..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17355) abridabri válasza hackeeeee (#17353) üzenetére


abridabri
veterán

"az új címek (DX12) alatt lényegében nincs multigpu támogat"
Azert ez nem igy van. Melyik jatekra gondoltal ?
Ezek uj dx12 jatekok es mukodik az SLI :
Division / Rise of TR/ Deus Ex Mankind/ Far Cry Primal /Witcher3/ BF1

(#17356) hackeeeee válasza abridabri (#17355) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

BF1, Gears4, Horizon 3, pl.

Hát, a BF1 alatt megy valami, de ott sem úgy megy, mint kéne. Mondjuk tény, hogy a játék minősége a gond.

Arról nem tudok nyilatkozni, hogy Vulkan alatt, hogy áll a multiGPU.

gurubefree: Nálam pl. Rise of TR alatt (tény, hogy kicsit több vram-ot eszik a játék, főként DX12-ben, mint kéne) de átlagosan 6,5-7GB vram fogy 1440p-ben. COD-ok, BF1 alatt szintén.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17357) gurubefree válasza hackeeeee (#17356) üzenetére


gurubefree
senior tag


A lathato beallitasok mellett Fallout 4 ( Palit Super JetStream GTX1080 ) A teljes kepet nem tudtam feltolteni mert 18MB .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17358) hackeeeee válasza gurubefree (#17357) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudok képet prezentálni, mert nem vagyok otthon.

TR, benchmark, fullmax (vagyis nem, mert csak SMAA), DX12, max vram használat 7GB felett. Ha játszom, akkor sem nagyon megy 5.5-6GB alá. Gears 4 átlagosan 4.5-5GB körül van, szintén 1440p-ben. A COD-ok szintén 6-7GB-t megesznek, simán, nagyjából az Advanced Warfare óta.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17359) Rasiel válasza Ragnar_ (#17338) üzenetére


Rasiel
senior tag

Én is, de az AC BF-ben nem tesz hozzá látványban semmi pluszt, emellett meg bugos, erőforrásigényes benne. Nem vesztesz vele semmit, ha kikapcsolod és így nem is lesz gondod a játékkal.
Watch Dogs első részére gondolsz? Mert, ha jól emlékszem, akkor a legújabb patch-el nekem már nem volt problémám vele.

[ Szerkesztve ]

(#17360) raskolnikoff válasza Rasiel (#17359) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Az nekem is beszaggat elég szépen.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#17361) Ragnar_ válasza Rasiel (#17359) üzenetére


Ragnar_
addikt

WatchDogs1-et próbáltam csak (olyan játékokat ahová a 760 anno kevés volt). Kipróbáltam még néhány játékot, és játékfüggő a mikrolagg. Doom Vulkannal kb. nem nagyon néz be 100 FPS alá , és nem is mikrolaggol, fastsynccel tearing sincs, meg inputlag se mint vsyncnél (cserébe nem annyira smooth, mint vsynccel). Skyrim SE, BF4, Witcher3, Paragon se mikrolaggol. Meg azért WatchDogs1,FarCry3 nem mai címek már

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#17362) Rasiel válasza raskolnikoff (#17360) üzenetére


Rasiel
senior tag

Anno, mikor megjelent a WD1, sokan panaszkodtak rá, hogy relative komoly konfigokon is szaggat, ami főként autóvezetésnél fordult elő. Az ok az ún. deferred context, amiről PH!-n is írtak páran. 6/12-es i7-el már nem volt problémája a legtöbb felhasználónak. :)

(#17361) Ragnar_: Far Cry-ból csak a 4-et próbáltam, mióta megvan a 1070-em. Azzal nem volt semmi bajom, de lehet, hogy majd a harmadik részére is ránézek kíváncsiságból. Egyébként utóbbi nekem jobban be is jött összességében. :K

(#17363) raskolnikoff válasza Rasiel (#17362) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Jaja, az autózásnál! Vegyen a bánat i7-et miatta.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#17364) Ragnar_ válasza raskolnikoff (#17363) üzenetére


Ragnar_
addikt

Én is úgy vagyok vele, hogy megvárom a következő procigenerációt, aztán akkor csere (remélem azért lesz még DDR3 támogatás az új generációban)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#17365) VTom válasza abridabri (#17355) üzenetére


VTom
veterán

Amiket felsoroltál, azok közül a Division, RoTR, Far Cry Primal, Witcher 3 DX11-re fejlesztett játékok.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17366) KAMELOT válasza Ragnar_ (#17364) üzenetére


KAMELOT
titán

Már nem sűrűn. Ddr4 ramok talán mèg olcsóbbak azzal jobban jársz.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#17367) Rasiel válasza raskolnikoff (#17363) üzenetére


Rasiel
senior tag

Ha majd veszek, akkor én sem a WD1 miatt fogok. :N

(#17368) raskolnikoff válasza Rasiel (#17367) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hát ja. Én is dolgozom PS meg audio progikkal de nekem bőségesen elég az i5 (ráadásul nekem 2400 van) sebessége.
És asszem ha bármikor is update lesz akkor is elég lesz az i5. Jelenleg kiszolgál bármit, és még fog is évekig...

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#17369) Laraxior válasza raskolnikoff (#17368) üzenetére


Laraxior
titán

Játékokra viszont kevés a 4 mag.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17370) raskolnikoff válasza Laraxior (#17369) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én nem érzem annak :) Nekem teljesen elég. Majd ha nem lesz, ki tudja... akkor úgyis update lesz a vége.
Bár szerintem Intel is majd lép ezügyben, ha nem volna elég. Mármint i5 vonalon.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#17371) kapcs-R válasza Laraxior (#17369) üzenetére


kapcs-R
tag

Hozzátenném, hogy szerintem nem a 4 mag, hanem a 4 szál a kevés.

[ Szerkesztve ]

(#17372) Rasiel válasza raskolnikoff (#17368) üzenetére


Rasiel
senior tag

Vannak olyan játékok, ahol jól tud jönni egy újabb generációs i7, főleg, ha van egy felsőkategóriás kártyád. Mondom ezt úgy, hogy jelenleg nekem is hasonló i5 van, mint neked a 1070 mellett. Ha játékokról van szó, legtöbb esetben elég egy újabb gen. i5. Ha valaki hosszabb távra tervez és van rá keret, akkor i7-ben érdemes gondolkodni. :K

(#17373) abridabri válasza Rasiel (#17372) üzenetére


abridabri
veterán

" Ha valaki hosszabb távra tervez és van rá keret, akkor i7-ben érdemes gondolkodni"
Januarban jon az uj AMD proci 6mag-12 szal / 8mag-16szal, en inkabb abba fektetnek ,ha mar hosszutav.
infok

(#17374) szabog4


szabog4
aktív tag

http://hardverapro.hu/apro/gigabyte_geforce_gtx_1070_windforce_oc_8gb_gddr5_256bit/

Jó vétel lenne ez (személyesen eltudok menni érte.) vagy inkább várjak egy másik gyártó kártyájára? (Pl. MSI) ...netán inkább 1080?
3D-s modellezésre lenne használva 70%-ban, a többi adobe termékcsalád és játék.

Nem tudom megéri-e kifizetni azt az árkülönbséget, ami az 1070 és a 80 között van valamint nem elhanyagolandó a fenti linken lévő kártya ára...vagy tévedek? :F
1080ba több a Cuda core, ami tudtommal a nekem nagyon jól jön és fontos is.

Segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#17375) Laraxior válasza abridabri (#17373) üzenetére


Laraxior
titán

Valamit nagyon villantania kell az AMDnek, hogy váltásra adjam a fejem. ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17376) Patrick válasza kapcs-R (#17371) üzenetére


Patrick
addikt

Ez így van.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#17377) Patrick válasza Laraxior (#17375) üzenetére


Patrick
addikt

Ahhoz nagyon nagyot kéne mutatnia, a 4460-asommal elvagyok már egy ideje... :) És most mellé a 1070, nagyon pöpec minden FHD-ban. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#17378) makoss válasza Rasiel (#17372) üzenetére


makoss
addikt

Én is 1070-ben gondolkodom és i7 3770K-hoz lenne ami 4 mag 8 szálas. :K

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#17379) keIdor válasza abridabri (#17355) üzenetére


keIdor
titán

Amiket felsoroltál, a fele DX11.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17380) imi123 válasza makoss (#17378) üzenetére


imi123
őstag

Tökéletes párosítás.Én is azzal tolom.

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#17381) salvation


salvation
aktív tag

Intel is fog villanatani majd 7700 meg 7700k :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#17382) Ragnar_ válasza KAMELOT (#17366) üzenetére


Ragnar_
addikt

Lehet, de a 16Gbot akkor is meg kell venni belőle.. vagy esetleg akkor már egybe eladni a jelenlegi lap+proci+memória kombót.. abból talán az új lap+a memória kijönne..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#17383) Ragnar_ válasza salvation (#17381) üzenetére


Ragnar_
addikt

Azt írták a Kabylake olyan +10-15% lesz teljesítményben a jelenlegi Skylakehez képest magasabb turbo orajelekkel, Zenre azt mondták, hogy kb. 90% körülire meg fogja közelíteni a jelenlegi Skylake-ket, de gondolom akkor az ára is olyan lesz.. Nagyobb teljesítménybeli ugrás szerintem a 10 nm gyártásra való átálláskor lesz majd. Azért remélhetőleg 1070 elég lesz még egy ideig FHD-re, meg VR-re, főleg, hogy VR még nem is nagyon van gyakorlatilag.. (Közben olvasom a linken azt írják, hogy a legdrágább modell jobb fogyasztással i7 6850 teljesítmény 500$ - ért, ami kb. a fele az intel procinak. (De azért elég magas így is) Mindenesetre jó, hogy lesz alternatívája az intelnek, mint anno jó néhány évvel ezelőtt az Athlon idejében.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#17384) keIdor válasza Ragnar_ (#17383) üzenetére


keIdor
titán

Azonos órajelen nincs 1% különbség a 6700K és a 7700K között, már vannak tesztek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17385) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Ha valaki vett mostanában 1070-es kártyát és van Asrock Z77 Extreme 4 alaplapja, az milyen beállítást csinált az alaplapon? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#17386) Jack@l válasza makoss (#17385) üzenetére


Jack@l
veterán

Csak tippelni tudok, semmilyet? :) (bios default)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#17387) salvation válasza keIdor (#17384) üzenetére


salvation
aktív tag

És nem azonos órajelen? 4-4.2 vs 4.2 -4.5 :DDD Amúgy 3. generációs 3770k -ról érdemes 6. generációra váltani 6700k vagy 7700 k -ra GTX 1080 -nál? :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#17388) TTomax válasza gurubefree (#17352) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jó embernek meséled el,mit tudhat egy 980SLI. :) Az igazság meg az,hogy az idei játékok felében nincs támogatás,jövöre meg még ennyi se lesz,nincs köze a 480nak a 1060 nem létezö sli hidjához,a 1060at igy is olcsóbb gyártani.A 1060SLI egyébként meg a jobb1080 árába kerül,és ha választani kell egyértelmü,hogy mindenki a 1080 fogja.Az nVidia egyébként is látványosan farol ki az SLI támogatás mögül,ugyanis az uj apikban már a játék készitöinek kell a multiGPUról gondoskodni.Mivel mâr egy minöségi konzol port készitése problémát jelent,gondolhatod mennyire fognak törödni majd éppen az SLIvel.... a 3D sorsára jut nem is olyan soká.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17389) raskolnikoff válasza Rasiel (#17372) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én inkább megelégszem egyelőre (hosszú távon is) azzal hogy elfut ahogy elfut. Azért hogy 1-1 játékot egyszer végigvigyek, nem fektetnék bele i7be meg az összes többi dologba ami vele együtt jár. Nagyon sok keret kéne hozzá... (csak 100 a proci, és akkor még a többi is).
Amikor meg muszáj lesz akkor meg úgyis lesz update, de akkor inkább legyen addig -10 FPS. Játszhatatlan játék egyelőre nincs a láthatáron :))

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#17390) makoss válasza Jack@l (#17386) üzenetére


makoss
addikt

És az mit takar?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#17391) Siszibatya válasza salvation (#17387) üzenetére


Siszibatya
tag

Szia ! :D

Ez a videó talán segít és választ ad bár nem 1080as karival van a teszt. Akinek van konkrét tapasztlata ezzel a proci+ kártya kombóval biztos ad neked választ. :)

https://www.youtube.com/watch?v=VDo-j00vUtw

A videó szerint van különbség de játékfüggő és azon belül jelenetfüggő. Van ahol sok különség van és van olyan is ahol azonos az érték - Nekem ez jött le belőle Egyébként a minimum fps a lényeg és az legyen elég magas.

Szerintem húzd a procidat fel kb 4.4GHzre , de csak ha elég erős a procihűtőd. Meglátod , hogy mennyit változik és elég e neked az adott fps. Msi Afterburner progi megmutatja a különbséget. Amelyik játék engedi a progi használatát ott meg tudod nézni .

Amennyiben váltanál skylake rendszerre az mindenképpen plussz költség , neked kell eldönteni megéri vagy nem . Újonnan én nem venném a 6700k procit csak garanciális használtat (kb 80-85k) .
Ugyanígy alaplap+memória. Sokat lehet vele fogni .

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Tamás

(#17392) gurubefree válasza TTomax (#17388) üzenetére


gurubefree
senior tag

Mi vagy te ?? Valami guru aki latja mi lesz 6 , 10 honap mulva ??? Mond mar meg nekem mennyi dx12 jatek van a piacon ebben a pillanatban es azt is tedd hozza , hogy ezekbol a jatekokbol melyik jon konzolrol !!! Talan 1-2 kivetelevel az osszes .... azt is hozzatennem , hogy meg mindig sokan nem hasznalnak w10-et igy esetunkben a dx12 nem mervado .

gtx1060-at olcsobb gyartani ?? Akkor miert dragabb mint az rx480 ami koztudottan dx12-ben es magasabb felbontason ( 1440p ) nem marad el vagy jobb mint a gtx1060 ? Arrol nem is beszelve , hogy a rx480-nal ott a cf lehetoseg ami egy cod eseten 2/3 aron hoz jobb teljesitmenyt mint a gtx1080 . ( bar az teny , hogy tobbet fogyaszt )

a gtx980 sli-vel kapcsolatban

Gtx 1070 vs GTX 980 SLI

Nem kivanok vitat nyitni ..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17393) TTomax válasza gurubefree (#17392) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem az a lényeg mennyi van,hanem hogy egyre több lesz.Hovatovább,már a DX11es játékok sem kapják meg az SLI támogatást.Nekem nem kell linkelgetned mit tud egy 980SLI,lapozz vissza a 980topicban megtalálod az eredményeimet,most is SLIm van,majd ha hazaérek összeirom hol nem megy,szép hosszu lista lesz.SLIt csak és akkor épitünk,ha a célzott teljesitmény környékén nincs egy gpus vga.Most már lekinkább akkor se.Hogy miért drágább egy 1060?Azért mert viszik ennyiért is,vagy te nem olvastad az utolsó negyedéves nV jelentést ahol minden eddiginél magyobb profit marginnal zárt az nV egy szükülö piacon?A 480CFbe ugye beleszámoltad a drágább tápot is,meg az fps droppokat is?

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17394) gurubefree válasza TTomax (#17393) üzenetére


gurubefree
senior tag

mondta barki is , hogy minden jatek tamogatja az SLI-t ??? Nem .... mint emlitettem nem kivanok vitat nyitni . Annyit meg azert hozzafuznek , hogy tobb dx12 jatek erkezesevel jon az SLI support is . Lehet szamodra hihetetlennek tunik de sok felhasznalo nem csak egy kijelzot hasznal ( es ezek a setup-ok igenylik a multi-gpu-t ) Miert zarkozna el egy gyarto a multi-gpu tamogatasatol ha azzal tobb termeket ad el ?

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17395) TTomax válasza gurubefree (#17394) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azért mert a gyártó nem tudja tovább szavatolni a megfelelö müködést,ugyanis gyakorlatilag nem sok hatása lesz rá.Ez egyedül a játékkészitök feladata lesz a jövöben,akik viszont nem igazán érdekeltek,tekintve a pár százalékos multiGPU piaci részesedést.A kiadói nyomásra ez lesz az elsö amit eldobnak.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17396) gurubefree válasza TTomax (#17395) üzenetére


gurubefree
senior tag

Ez igy igaz ... de azt se felejds el , hogy gyarto oldalrol hatalmas mennyisegu penz vandorol a game developer fel lobby szinten . Mint emlitettem nem erdeke a gyartonak , hogy elhagyja a multi-gpu supportot a jatekkeszito ! Mindegy ... az ido ugyis igazolja ezt vagy azt . Csak ki kell varni :)

Arrol nem is beszelve , hogy az erkezo magas kepfrissitesu 4K-s kijelzok nem single gup-hoz lesznek szabva!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17397) KAMELOT válasza TTomax (#17388) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez úgy van ahogy leírtad. Sli sajnos már nem sokat èr. 1 gput érdemes venni abból is erősebben ès az olcsóbbat. :)

gurubefree: 4k-hoz pont jó a TX vagy meg kell várni a 1080ti-t. Elfelejtetted írni legtöbb embernek mèg fhd kijelzője van. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#17398) hackeeeee válasza gurubefree (#17392) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Esetükben a DX12-es játékok alapból nem mérvadók, mert használni sem tudják.. Pl. Gears 4, Horizon 3.

Véleményem szubjektív...

(#17399) gurubefree válasza KAMELOT (#17397) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nekem is csak teszt miatt volt a 4k-s kijelzo ... mint emlitettem korabban felesleges . Ha mar emlitetted a Ti-t ... talan meleglesz egy stabil 60 4k-n . De mi lesz ha Q2 2017 elerhetoek lesznek a +75hz-es 4K-s kijelzok ? Nem lesz ( persze a Ti X majd heroin aron ) ami ki tudna hasznalni ezeket a paneleket es sok ember [premium arat fog fizetni a 60 frame 60hz fosert ! Ezert gondolom ( bizok benne ) ugy , hogy van a multi-gpu-nak letjogosultsaga . ( de amig a jatekkeszitok a szemuket a konzol piacon tartjak ez eleg nehezkes )

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17400) Jack@l válasza gurubefree (#17399) üzenetére


Jack@l
veterán

Addigra már itt lesz az uj gen is hbm-el

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.