Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-03 08:23:58

LOGOUT.hu

Modst3R fórumtársunk részletes cikke: [link]
2016 májusában az nVidia bemutatta a(z) GeForce GTX-1080 és GTX-1070-es újgenerációs termékét, ami már a Pascal architektúrára épül. A GP104-es maggal van dolgunk, ami fölfogható a GP102 kistestvérének, erre épül majd a Quadro P5000-es termékük is.
A teljes GP104 2560 CUDA maggal rendelkezik, azonban ennyi csak a GTX-1080-ban aktív, a GTX-1070-nek 1920 aktív egységgel kell gazdálkodnia. A lapka mérete: 314 mm², TSMC gyártja 16nm FF+ -on.
Figyelem! Ezek az órajelek csak a Founder's Edition-re vonatkoznak, ettől a különböző gyártói, ún. custom kártyák eltérnek, a fogyasztás szintén eltérhet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) FollowTheORI válasza demmer123 (#17500) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

73-74 fok elfogadható, szóval ezért nem kell aggódnod.

Amugysem ezzel a hőfokkal voltak bajok, hanem a VRM-el.
Esetleg ha tudsz szerezz olyan thermal padokat, amit az EVGA küldözget és tedd rá a kártyára.
Ennél többet nem tehetsz.

De amugy nem kell semmit csinálnod, főleg ha nincs gond más vele.

Amugy elég hülye ház elrendezés, de hát ez adott szóval ez van... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#17502) Modst3R válasza demmer123 (#17500) üzenetére


Modst3R
senior tag

Kész csoda hogy még nem robbant fel! :DDD

Viccen kivül, 80 fokig semmi baja nem lesz, az emlitett melegedést ráadásul nem mérhető területeken tapasztalták. Lézeres hőmérőpisztoly (6-7k) vrm és környékét érdemes mérni. Ha 80+, akk thermal pad. Evga euról meg tudod igényelni... :R

Bár nem tudom minek írtam le, mikor a cikkbe le van írva ami be van linkelve a topic leírásba. Tudjuk már megtalálni és rákattintani!

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#17503) pyxystyx válasza demmer123 (#17500) üzenetére


pyxystyx
tag

Próbálj olyan ventiprofilt beállítani, ahol 50 fok felett 48- 50 %- ig engeded a ventit. Nálam így még nem hallatszik ki a házból, és nem megy 65 fölé a GPU.
A VRM is 70 körül alakul.

[ Szerkesztve ]

(#17504) sixpak


sixpak
nagyúr

Fél óra Heaven utáni hőfok, ez a max.

És az eredmény:

És a ventiprofil:

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#17505) rottenbull válasza xPraetoriaNx (#17488) üzenetére


rottenbull
senior tag

A ket kerdese kozul egyik sem volt az, hogy milyen konfig kell egy 1070 ala .
Azt kerdezte, hogy keves e a konfig , amire a valasz az igen es a majd meglatod kozott mozgott, illetve a mit fejlesszen, hogy turhetoen fusson nehany fps, amire a DDR3 ram vasarlastol a teljes konfig vasarlasig terjedtek a valaszok megintcsak. A terve az volt, hogy vesz 1070-et, amit szemely szerint csak tamogatni tudok. Erre jott viszont az, hogy ebbe a konfigba az minek ? Na ez az agyfasz valasz. Azert, mert azt akar. Szerintem ez egyertelmu. Miert ne vegye meg ? Van vmi erved azon kivul, hogy nem tokeletesen balanszolt a rendszere vele, es mashova kerul a bottleneck ? Lehet valami baja a kartyanak ? Utban lesz a fejleszteshez ?
Barmelyik alkatresszel inkompatibilis ? Szerintem a valasz egyontetu nem. Ha az a ket lehetosege van, hogy vesz uj kartyat, vagy egy teljes gepet, akkor az uj kartya vasarlasa elso lepeskent logikai bukfenc ? Nem az.
Mukodni fog azokkal az alkatreszekkel, amik majd talan beszerelesre kerulnek ? Igen.
Hol itt a gond ? Miert nem nyujt segitseget az, aki mas logika szerint megy ? Nem ertem a kirohanasod.
Oszinten, arrol a retekbanya 1GB-s karirol, amin kinozza magat a gyereke, a 1070 ugy fog erzodni, mintha a jovobol kuldtek volna. Ezen a gepen egy uj univerzum fog elotte megnyilni. Ami max utban lesz az a keves ram, hogy oszinte legyek. A 30 FPS sokkal pazarabb, mint az, hogy fel sem tud valamit installalni.

[ Szerkesztve ]

(#17506) gurubefree


gurubefree
senior tag

mibol adodhat az alacsony gpu terheltseg jatek alatt ? ( gtx1080 fallout 4 )

gpu 27%
cpu 33%

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17507) TTomax válasza gurubefree (#17506) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vsync

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17508) gurubefree válasza TTomax (#17507) üzenetére


gurubefree
senior tag

kizart ..... 35-45 frame kozott ugral . kiprobaltam g-sync-el es a nelkul is es ugyan az a problema

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17509) Ragnar_ válasza HUNgabus (#17499) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ezeknél a címeknél ha jól rémlik a 6Gb ram se tényező, de ha az egyik 2Gb os modult cseréled 4-esre akkor már meg is van a 8Gb.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#17510) Ragnar_ válasza gurubefree (#17508) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nekem egyszer SC2 csinálta 25 FPS-el futott, nálam az volt a baj, hogy proci takarékon ment.. Alaplapi tuning progit feltelepítve, energy saving profilt beállítva megszűnt.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#17511) Rasiel válasza gurubefree (#17508) üzenetére


Rasiel
senior tag

Ha NVIDIA Vezérlőpultban az energiagazdálkodási beállítást "Maximális terjesítmény előnyben részesítés"-ére állítod, illetve a Windows Vezérlőpult ugyanezen menüpontjában a "Teljesítménycentrikus" sémát jelölöd be, akkor változik valamelyest a helyzet?

(#17512) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Megjött a német EVGA-tól a hűtőpad mod, kár, hogy így 1 hónap után már nincs rá szükség...

Ha valakit érdekel, írjon.

gottagofast

(#17513) s4hu|SyD^ válasza msgt.fubar (#17512) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Amúgy engem az érdekelne, hogy ha megsérted a kártyát mikor felrakod akkor cserélik garanciába és küldenek helyette termálpadosat vagy vállalják, hogy felteszik neked ha elküldöd a kártyát? EVGA jófejség ide vagy oda, de azért ez az ő balhéjuk és elvárják, hogy te rakd fel. Még ha csak opció is. Nyilván nem egy agyműtét. Plusz te fizesd a szállításokat.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17514) gurubefree válasza Rasiel (#17511) üzenetére


gurubefree
senior tag

Beallitottam "Prefer maximum performance"

Ugyan az az eredmeny .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17515) Rasiel válasza gurubefree (#17514) üzenetére


Rasiel
senior tag

A másikat, amit írtam, azzal is tégy egy próbát! :K
Az egész játék végig ilyen problémás vagy csak ezen a részen?

(#17516) FLATRONW válasza gurubefree (#17514) üzenetére


FLATRONW
őstag

Az egyik CPU mag valószínűleg 100 százalékon teker, a többi pedig csak néhány százalékos terhelést kap ilyenkor.

(#17517) gurubefree válasza Rasiel (#17515) üzenetére


gurubefree
senior tag

Problema megszuntetve .. ( bar eleg erdekes es meg mindig nem ertem miert csinalja azt amit )

Szoval .... Ha a jatekot nVidia GeForce experiance-on belul modositom ( beallitasok performance -quality , nem optimalizacio ) akkor problema nelkulk fut a jatek . GPU 100%-on teker !!

Ha barmilyen valtoztatast csinalok a jatek menujeben ( barmit , egyszeru valtoztatas mint 16x AA leveszem 8x AA-ra ) borul a bili .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17518) s4hu|SyD^ válasza gurubefree (#17517) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Lehet sérült valamilyen beállítási fájl. Gondolom a játékot nem tetted újra? Vagy options.ini vagy mi van annál a játéknál nem töröltél?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17519) gurubefree válasza s4hu|SyD^ (#17518) üzenetére


gurubefree
senior tag

Steamen van igy honapokkal ezeleott lett telepitve

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17520) Puma K válasza gurubefree (#17506) üzenetére


Puma K
veterán

Nem az a gond, hogy elején tartasz a játknak és még nincs az egész teljes pálya betöltve?
Csak egy kisebb terület amin belül tudsz mozogni.

Vidd tovább a játékot és nézd meg.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17521) s4hu|SyD^ válasza Puma K (#17520) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Azért ez általában pont úgy van, hogy minél kisebb a terület, látómező annál nagyobb az fps. Nem látom az összefüggést a logikádban. :DDD

Steam-en lehet fájlellenőrzést csinálni, ha korrupt a fájl javítja. Valamint lehet, hogy pont az Experience túrkált bele a fájlokba. Google-éztad a problémád? Dobott ki valamit?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17522) Puma K válasza s4hu|SyD^ (#17521) üzenetére


Puma K
veterán

Olvasd el az eredeti hozzászólást amire válaszoltam.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17523) s4hu|SyD^ válasza Puma K (#17520) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Látom, bocsi.

@gurubefree: Olyat is írtak még, hogy NV panel-ban állítsd át a Maximum pre-rendered frames-et 1-re ne pedig a 3D applikáció határozza meg. Szintén NV panel-ban mondták azt, hogy nézegesd a V-sync beállításokat. Próbálgasd ki. Amúgy az egyik tanács volt a Geforce Experience is.

Fallout 4 fórumon találtam ezeket meg NV fórumon.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17524) Ragnar_ válasza gurubefree (#17514) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nekem 1300 MHzen ment a proci, szóval nálad úgy tűnik nem az volt a gond, csak a hibajelenség volt hasonló..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#17525) Venyera7


Venyera7
senior tag

Megèrkezett az EVGA-tól a thermal pad, más is kapott már?

[ Szerkesztve ]

(#17526) Venyera7 válasza Venyera7 (#17525) üzenetére


Venyera7
senior tag


Illetve ez a paszta mehet vagy mx4 rakjak a gpura?

(#17527) blu79 válasza Venyera7 (#17526) üzenetére


blu79
addikt

Szia, nem tudom ez milyen paszta de én MX4-et raknék rá... az tuti jó :K

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#17528) VTom válasza Rasiel (#17494) üzenetére


VTom
veterán

Neked nem a beállítások miatt van bottleneck a GTA-ban, hanem a felbontás meg a v-sync miatt. Tegyél rá 1440p DSR-t, meg 4xMSAA-t, mindjárt dolgozik eleget a GPU.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17529) #16729600 válasza Venyera7 (#17525) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én is várom ezt a nyomorult ragacsot, de nem jött még meg. :N A pasztán én is gondolkozom majd, hátha valami spécit adnak, ami ráver az mx4-re. :)

(#17530) salvation válasza blu79 (#17527) üzenetére


salvation
aktív tag

Vagy GELID -et :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#17531) nak0n


nak0n
aktív tag

Hali! Jelenleg ugye egy watch dogs 2-t adnak egy 1070 mellé. Várható esetleg a későbbiekben, hogy ezt majd lecserélik aktuális új játékmegjelenésekre (pl. GR wildlands), vagy egy kártyához csak egyféle promóció szokott lenni?

(#17532) JoolsNOS válasza VTom (#17528) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Meg lesz 40 fps. :U

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#17533) PhilBrick válasza nak0n (#17531) üzenetére


PhilBrick
őstag

Volt már GoW promo is 1070-el, szóval lehet majd más is. De biztosra nem venném a Ghost Recont.

(#17534) s4hu|SyD^ válasza PhilBrick (#17533) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem graf karival GoW4, SSD-vel meg Watch Dogs 2. :)
RAM mellé adhatnának Ghost Recon-t akkor beruháznék a 32 gigára. Elfér.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17535) demmer123 válasza Venyera7 (#17526) üzenetére


demmer123
őstag

Szia.Hogy történik a szállítás kézbesítés nálad hogy történt?Előző nap értesítenek e-mailbe vagy telefon sms-be?Mert nem vagyok itthon mindig.

Hivatalos evga weboldalán ennyi van írva Please allow 1-2 weeks for delivery.

[ Szerkesztve ]

(#17536) qantum válasza nak0n (#17531) üzenetére


qantum
senior tag

Már a WD2 is fogyóban van, nehezen sikerült kiharcolnom (IPON) , és az ár is emelkedett.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#17537) Rasiel válasza VTom (#17528) üzenetére


Rasiel
senior tag

Tisztában vagyok vele. :K 1440p DSR, 2xMSAA-val már mindenhol fullon megy a GPU. Viszont így a teljesítmény is esik, ami a füves területeken észlelhető főként. De ugyanezt az állapotot 1080p, 8xMSAA-val is el tudom érni.
Ha V-Sync-et kikapcsolom, akkor látszik igazán, hogy fullHD, 4xMSAA-val már nem mindenhol megy csövön a GPU.

(#17532) JoolsNOS: Vagy néhol annyi se. ;]

(#17538) VTom válasza Rasiel (#17537) üzenetére


VTom
veterán

Persze, nyilván az egyensúlyt meg kell találni, szvsz a 4xMSAA is felesleges, én 2x-nél magasabbat nem szoktam használni.
Velem is sokat vitatkoztak itt a fórumon anno, mikor fullHD-re i5 mellé vettem 980Ti-t, és panaszkodtam, hogy Division-ben CPU bottleneck-em van. :K

GTA-ra és 1070-re visszatérve, én anni a 980Ti-vel 1440p DSR-rel játszottam, és pár doglot lejjebb vettem, szerintem a 1070-nel ugyanígy tudnál játszani, és talán csökkenne a CPU gát is. 1440p DSR + FXAA pl. nagyon szeretik egymást.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17539) Venyera7 válasza demmer123 (#17535) üzenetére


Venyera7
senior tag

Postaládàban talàltam, semmi èrtesítést nem kaptam... :N

(#17540) Devilstudio válasza Venyera7 (#17539) üzenetére


Devilstudio
tag

Az király mert nekem nem szerepel a postaládán a nevem. De csak oda dobja a postás ha már a cím rajta van.
Jelzem ha megjött.
Aztán jöhet a bro aki felpakolja. Utána meg teszt.

[ Szerkesztve ]

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#17541) Rasiel válasza VTom (#17538) üzenetére


Rasiel
senior tag

Ez az élsimítás dolog megint csak játékfüggő. GTA V-ben pl. egyik sem ad olyan eredményt, amely minden tekintetben kielégítő lenne. 1440p-ben DSR-el egyébként az a baj, hogy nem látom azt, hogy komolyabbat dobna látvány tekintetében, ezért sem használom. FXAA valamelyest elmossa az éleket, mint, ahogy azt teszi a legtöbb játékban, ez sem annyira megfelelő. 1080p, 8xMSAA-val tapasztalataim szerint jobb eredményt lehet elérni, mint az előbbi DSR opcióval. Egyébként Grass Quality-t Very High-ra levéve számomra így is teljesen megfelelő a sebesség.
(Nemrég néztem pl. a Half-Life 2-öt, amelynél ugyancsak jobb eredményt értem el 1080p, 8xMSAA-val, mint 2160p DSR-el.)

Csak a Division-ben vetted észre, hogy az i5 visszafogja a gépedet vagy más játékban is? Én amúgy nem panaszkodom, GTA V-öt leszámítva nincs problémám így a sebességgel, de még ennél a játéknál is erősen idézőjeles a probléma szó. A többi játéknál pedig V-Sync 60 FPS-el sokkal inkább a GPU a limitáló tényező olyan beállításokkal, amellyel én játszom.

[ Szerkesztve ]

(#17542) VTom válasza Rasiel (#17541) üzenetére


VTom
veterán

Igen, teljesen igazad van, az élsimítás kérdés egyébként is szubjektív, mindenkinek más tetszik.

Division és GTA V volt CPU limites, más nem. De elég gyorsan váltottam akkor i7-re ;)

Véleményem szerint a 1070 kaliberű kártyák mellé fullHD-re már kell az i7, 3. generációtól felfele. Tudom, hogy sokan enm osztják ezt, de én így tapasztaltam.

Egyébként az Inno3D két ventis 1080-asáról nincs valakinek tapasztalata? Egyetlen tesztet találtam róla a neten, az annyira nem dícsérte meg, de egy személyes tapasztalatnak örülnék.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17543) demmer123


demmer123
őstag

Megjött a postás most hozta a Thermal Padot.

De ez milyen paszta?Ez nem ragasztó a hővezető lapok alá?Mert ez van rá írva High Thermal/Thermal Grease

[link]

(#17544) TTomax válasza demmer123 (#17543) üzenetére


TTomax
nagyúr

Gpura való,a hövezetö alá nem kell semmi!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17545) gurubefree válasza VTom (#17542) üzenetére


gurubefree
senior tag

nem hiaba nem osztjak a velemenyed . mivel minimalis a kulonbseg az arhoz kepest ( sot az esetek tobbsegeben nincs is kulonbseg igy ha valakinek csak jatekra kell gep az i7 felesleges ! )

i3 6100 vs Core i5 6600K vs Core i7 6700K

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17546) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

megszületett volna a döntés családilag, szerintem sikerült okos kompromisszumot kötni ár/érték/sebesség arányban, hála nektek, köszönöm

xxx.arukereso.hu/videokartya-c3142/fn:termekek-osszehasonlitasa:gigabyte-geforce-gtx-1070-g1-gaming-8gb-gddr5-256bit-pcie-gv-n1070g1-gaming-8gd-p340612312,gainward-geforce-gtx-1070-phoenix-gs-8gb-gddr5-256bit-pcie-426018336-3682-p340612304,palit-geforce-gtx-1070-super-jetstream-8gb-gddr5-256bit-pcie-ne51070s15p2-1041j-p341692076,msi-geforce-gtx-1070-8gb-gddr5-256bit-pcie-gtx-1070-armor-8g-oc-p340558626/

ezek lennének a kiszemelt kártyák, sokan dicsértétek a Gainwardot hogy az egyik leghalkabb és jól összerakott kártya, eddig csak asus volt meg gigabyte, remélem beválik ez is

vagy tud vki jobbat? hasonló árban ? ( 150 ezer körül )

nem annyira a teljesítmény, inkább a megbízhatóság és üzemi zaj ami mérvadó, tuningolni nem akarjuk,

(#17547) gurubefree válasza HUNgabus (#17546) üzenetére


gurubefree
senior tag

Palit JetStream , Zotac AMP ( meg az extreme is belefer a 150 ezerbe )

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#17548) Siszibatya válasza HUNgabus (#17473) üzenetére


Siszibatya
tag

Szia ! :)

Szerintem nyugodtan vedd meg a 1070es kártyát , a 3év garanciaidőt nézd , hogy megadja a bolt. Gainward, Msi, Zotac / 5év ha beregszitrálod / , EVGA . Fontos dolog ,hogy mérd le hogy befér e a házba a kártya. Zotac AMP Extreme változat azhiszem 2,5 slotot foglal el .

- A házból kifelé fújó változatok ( mókuskerekes) is jók a vélemények szerint. Néhány fokkal melegebb talán mint a többi de még mindig határértéken belül van. Ezekhez nem biztos , hogy szükséges a bios frissítés nem volt velük túlmelegedési probléma. Egyéni ventiprofil itt is jól jöhet ha szükségesnek érzed.
Sokat fog dobni a játékélményen a kártya az biztos. :D

Érdemes hozzá saját ventiprofilt is csinálni . Biosát is érdemes frissíteni a kártyának ha nem a legfrissebb van hozzá. A program a gpu-z ,amivel meg tudod nézni a memória fajtáját a kártyán.

Van aki kitámasztja ezeket a kártyákat a meghajlás miatt van nekik súlyuk .
Házilag 2db hátsó takarólemez összecsavarozásával plusz kis gumi ütközővel láttam megoldotta egy fórumtárs. - ötletes és nem kerül semmibe :)

Memóriából lehet elég lessz 6giga is , de ha lecserélnéd szerintem 1db 8gigás modul is vagy 2x4giga teljesen jó . Egy , kettő és három csatornás memória mód között mekkora különbség van játékoknál nem tudom. Lehetséges , hogy nem számottevő a dolog.

Amennyiben van rá lehetőséged eladod vagy beszámítattod a 3x2gigát.

Teljesen új gépre szerintem ráérsz összegyűjteni és ajánlám a garanciális használt terméket is . Lehet vele spórolni .

Tápegységedre írtad hogy régi , lehetséges érdemes lenne lecserélni ha van rá keret 550-650W-os gold minősítésű darab elég kell hogy legyen. Azt hogy fix kábeles vagy moduláris legyen neked kell eldönteni és a márkáját is. Szerintem érdemes olyat nézni amire 5év garancia van.

Gépházból ajánlanék néhány márkát Cooler Master, NZXT Source 530 vagy ha kisebb is elég s340 amibe dvd iró hely nincs, Fractal Design. Nézd meg ezeknek a gyártóknak az oldalát és megtalálod a neked valót . Használtan is ki lehet fogni nagyon jókat. Természetesen más gyártó is van ezeken kívül amiből választani lehet .

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Tamás

(#17549) qantum válasza HUNgabus (#17546) üzenetére


qantum
senior tag

Szia! Van egy részletes teszt, én emiatt választottam az MSI-t.
(van ahol adnak hozzá WD2 játékot)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#17550) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ma nem sikerült a WD2 kódomat beaktiválni, de ahogy nézem technikai probléma áll fenn náluk. (Ubisoft)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.