Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6448) DonMedve válasza KillHates (#6446) üzenetére


DonMedve
addikt

Sziasztok!
KillHates:Miért égtél volna be???? :F Mindenhol azt olvasni mekkora überállat egy kártya,a 4870-el együtt.Azt,hogy én hülye vok hozzá,az egy másik dolog.Akivel elbizniszeltem,az pl. nagy ati fan örült neki mint majom a farkának! :F Neki meg pl. az NVIDIA nem jön be!Izlések és pofonok...!(Főleg a pofonok különbözőek) :K
Laraxior: vagy valaki!Olvasgattam itt,hogy rángatjátok széjjel a procót,meg a többi cuccot!Mondjátok már el,hogy az a 24/7 az mi,és miért olyan jó az? :F DRAM:FSB arány??És,hogy kell azt belőni?A procódat majdnem a duplájára rángattad,a mem,hogy birja?Gondolom nem alamuszi Kingmax van alatta,de akkor is...!Kicsit megrángatnám én is az enyém de,hogy tom belőni,hogy azért birja is?Mondjuk ahogy eddig próbálgattam a mem az akadályom,bár 800-ról az is ment 1152-n!De,hogy jól összedolgozzanak!Nem tudom érthető e!Valaki okitson ki! :R :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.