Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4741) Beowulf_78 válasza _core (#4733) üzenetére


Beowulf_78
addikt

"Ugylatszik nalad van meg mit finomitani a rendszerednel, hogy hatekonyabban mukodjon a szellozes."

Most erre mit mondjak? :F Megint példálozzak, hogy nekem is 57 fok körül van idle "40% auto" ventivel? Persze nekem a házban van a táp. :U Szóval ez egy kicsit merész kijelentés volt tőled, mert úgy tünik nálam több minden fűt jobban a házban mint nálad....az idle értékeink ettől függetlenül fokra azonosak. Szóval a léghűtésemről ennyit. :B ;) Ha 2 magos procim, és 1-2db vinyóm lenne még alacsonyabb értékeket mérnék mint az idle 57 fok... :U
Tehát ha még az idle hőfokjaink is stimmelnek továbbra sem értem, hogy lehetséges az általam lentebb kifogásolt különbség. Felesleges minden hsz-edben linkelni az eredményt, mert bármennyiszer linkeled a véleményemen nem változtat, nekem továbbra is "X-akta" marad. :U

ui: Azt még nem is említettem hogy légszállításban a 8db ventim közül bármelyik "bekebelezi" a tieidet. Tehát még ez a része sem indokolt nálad, hogy jobb a légszállítás. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.