Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5551) szucsinka válasza szucsinka (#5550) üzenetére


szucsinka
őstag

most azt irja az everest 0%venti 62 fok gpu na mivan ezkö csinánije

(#5552) TTomax válasza Laraxior (#5530) üzenetére


TTomax
nagyúr

na gépben már :)Nagyon nagyon meggyőző most hirtelen 670/1140-re húztam a 3.6Ghz-es Yorki mellé... 18900 3DM06,amúgy nagyon csendes egyáltalán nem meleg...nagyon elégedett vagyok eddig nagyon meggyőző... a HX520 meg simán viszi powerplay is megy...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5553) Laraxior válasza szucsinka (#5550) üzenetére


Laraxior
titán

Mindegyik driverrel működik. Ha húzod akkor is visszaveszi :K

TTomax: megszoktam hogy vizezve van,és úgy minden kártya 55 fok alatt maradt 3Dbe is. kicsit melegnek érzem ezt a dobozt,de majd később megoldom :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5554) TTomax válasza Laraxior (#5553) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem alapon 45fok...de jó házam van... 2db 12-es Xigmatek tolja alá a friss levegőt...
Az aláírásomat javítani kellene :B

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5555) Laraxior


Laraxior
titán

Valahogy a ventivezérlést kellene megoldani,hogy 2Dben maradjon csendben,aztán meg a hőfokonként emelje a venti fordulatszámát. Valahol olvastam hogyan kell megcsinálni,csak nem tudom hogy hol :W
Valami ilyesmit képzeltem el:
2D:40%
low power 3D:40% (ezt úgysem használja...)
performance 3D:
60fok:70%
65fok:80%
70fok:90%
75fok:100%
ezt ha meg tudnám csinálni jó lenne,és akkor ne kellene kínlódnom hogy mindig süvít a venti,hanem akkor amikor kell :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5556) pisti88+ válasza Laraxior (#5555) üzenetére


pisti88+
senior tag

Beo tudja a karibiosban hogykell a ventivezérlést ilyen dinamikussá tenni beszélj vele! :K :R

Pisti -(*_*)-™

(#5557) biggamer válasza biggamer (#5489) üzenetére


biggamer
veterán

Hááát a csodálatos képről. :U

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5558) pisti88+ válasza biggamer (#5557) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jaaaaaaa, hogy gondoltad csinálljak egy kóbor Print screent? :D Vagy konkrétan gamből nyomjak egy pillanatfotót? :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#5559) biggamer válasza pisti88+ (#5558) üzenetére


biggamer
veterán

Ha lehet akkor konkrétan. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5560) Laraxior válasza biggamer (#5559) üzenetére


Laraxior
titán

be lehet állítani olyanra mint a Crysisban az ultra high mod config :K de nekem nem jön be,kicsit sötétebb..de legalább nem lassul tőle :C

Majd én is pumpálok fel FullHD-s very high 16xQ-s képeket.... :Y

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5561) biggamer válasza Laraxior (#5560) üzenetére


biggamer
veterán

:C :C :C

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5562) szucsinka


szucsinka
őstag

feltoltam 630/1350/2100ra a 260ast
crysisbe 73fokos az okés?

(#5563) pisti88+ válasza szucsinka (#5562) üzenetére


pisti88+
senior tag

Állíts bátran a venti sebességén ugy 60%ra!!! Ugy frankon hüvös leszz!!! :C :R

Pisti -(*_*)-™

(#5564) Laraxior válasza szucsinka (#5562) üzenetére


Laraxior
titán

Persze...nekem is max 74-76 fokos,pedig kissé meg van rángatva ;] igaz a venti 80%on pumpálja a szelet.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5565) Lauda


Lauda
félisten

A 260/280-al milyen kompromisszumokat kell kötni warheadban 1280-ban?

(#5566) Laraxior válasza Lauda (#5565) üzenetére


Laraxior
titán

semmilyet :C

Crysis topikban csináltunk páran tesztet.
1280x1024 high noAA: átlag:70FPS
szerintem meggyőző :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5567) Lauda válasza Laraxior (#5566) üzenetére


Lauda
félisten

Az bizony! :C

(#5568) gr.bence válasza Laraxior (#5566) üzenetére


gr.bence
aktív tag

és 1680x1050-ben very high minden szűrő bekapcsolva...........

remélem ott sem kell kompromisszumokat kötni:D

(#5569) Laraxior válasza gr.bence (#5568) üzenetére


Laraxior
titán

az majd a következő generációs videokártyákon.
Nálam sem megy annyira hogy játszható legyen....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5570) TTomax


TTomax
nagyúr

itt is publikálom első próbám :)

[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5571) szucsinka válasza Laraxior (#5569) üzenetére


szucsinka
őstag

az a gáz hogy nem tudom mér de nem áll vissza a kártya alapra 2D-ben ha tuningolom
hm?

(#5572) pisti88+ válasza biggamer (#5559) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ittvan pár kép a Crysis Warheadből:
1280*1024, high beállítás, 8*Q, xFx gtx 260xxx
kép1
kép2
kép3
Az első kép azért van elmosódva mert épp felkapott az uccsó nagy alien, és éppen széttrancsíroztam a plazmaputkával :B :U
A 3. képen pedig érdemes megfigyelni a talajt, csak kicsit van kidolgozva :DD

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5573) pisti88+ válasza szucsinka (#5571) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ugyan úgy visszaáll ha a gyárin megy vagy ha tuningolva megy tök mind1!!!! :R

Pisti -(*_*)-™

(#5574) Laraxior válasza szucsinka (#5571) üzenetére


Laraxior
titán

everesttel nézd az órajeleket? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5575) szucsinka válasza pisti88+ (#5573) üzenetére


szucsinka
őstag

háát nem tudom ...az everest szreint se meg a rivatuner szerint se mindkettö tuningolt értéket mutat asztalon... :U

[ Szerkesztve ]

(#5576) pisti88+ válasza szucsinka (#5575) üzenetére


pisti88+
senior tag

Gpu-z,-vel is lehet nézni a sensor fülnél! :R

Pisti -(*_*)-™

(#5577) szucsinka válasza pisti88+ (#5576) üzenetére


szucsinka
őstag

ugyan az

(#5578) gr.bence


gr.bence
aktív tag

azt nem mondjátok komolyan hogy a gtx 280 nemtudja 1680x1050 -es felbontásba fullon vinni a crysis meg az uj részét?

(#5579) pisti88+ válasza szucsinka (#5577) üzenetére


pisti88+
senior tag

Egyálltalán nem áll vissza? egyszer belőtted neki az értékeket és azon megy? :F Ha igen szerintem eszközölj egy resatrtot akkor a kari biosában meghatározott órajeleken kell indulnia a cuccnak! :R
gr.bence: konfigföggő, de szerintem vinnie kell max nem 50fps-el hanem 30-al( bár a 16*Q nagyon killer tud lenni)

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5580) szucsinka válasza pisti88+ (#5579) üzenetére


szucsinka
őstag

igen restartoltam ok ugy indult alaporajelen de
ha rivatunerrel tuningolom ismét nem áll vissza ,vagy jázék után se áll vissza 2D-és üzemmodra

(#5581) pisti88+ válasza szucsinka (#5580) üzenetére


pisti88+
senior tag

Driver verzió?

Pisti -(*_*)-™

(#5582) gr.bence válasza pisti88+ (#5579) üzenetére


gr.bence
aktív tag

köszi az infot

utánna néztem itt a kis link a videohoz ITT

1920x1200 DX10-ben very high és 30FPS átlag

nekem ez jó mert én csak 1680x1050-ben nyomnám

(#5583) Laraxior válasza gr.bence (#5582) üzenetére


Laraxior
titán

ezt ki mondta neked hogy 30 az átlag?.... hülyeség. 20 ha megvan örülhetsz :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5584) Laraxior válasza szucsinka (#5575) üzenetére


Laraxior
titán

olvass vissza... leírtam mi a helyzet az everesttel... :((( :W

A GPU-Z nem ér semmit itt. csak a riva tuner mutatja hogy mikor ugrik vissza az órajel. :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5585) pisti88+ válasza gr.bence (#5582) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ez a videó szép, és jó de kicsit eltér mi rendszereinktől, a lap a proci, és az a raidben menő raptorpáros mind mind hozzádob, és ettől megy talán ott ugy az a cucc!!!! :R

Pisti -(*_*)-™

(#5586) szucsinka válasza Laraxior (#5584) üzenetére


szucsinka
őstag

de nem csak everest szerint nem ok.. rivatuner monitor szerint se ugrik vissza 630/1350/2100 az szerint is!
op:vista ultimate nem zavar be?

[ Szerkesztve ]

(#5587) pisti88+ válasza Laraxior (#5584) üzenetére


pisti88+
senior tag

"A GPU-Z nem ér semmit ..."
Hogyne érne ugyan ugy méri a hőmérsékleteket, és azt is hogy éppen hány mhz-en megy a kari! :R

Pisti -(*_*)-™

(#5588) Laraxior válasza szucsinka (#5586) üzenetére


Laraxior
titán

leírom még egyszer:
Indítsd újra a géped!
Nézz rá riva tuner monitor ablakára anélkül hogy megnyitnád az everestet. Háttérben futhat,ha együtt indul a windowszal,azzal nincsen baj.
Mihelyst megnézed a GPU ablakot az everestben,feldobja az órajelet performance3D-be és nem veszi vissza,csak a következő restartnál.
FullHD felbontású filmnél is 3Dben megy.
GPU-Z 2.0.6meg csak a szenzor fülnél mutatja...,de van újabb is az már hátha...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5589) Laraxior válasza pisti88+ (#5587) üzenetére


Laraxior
titán

tudom..Nálad minden más...és a GTX 260 XXX is erősebb mint az enyém.. all right :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5590) pisti88+ válasza Laraxior (#5589) üzenetére


pisti88+
senior tag

:F

Pisti -(*_*)-™

(#5591) Mans20 válasza Laraxior (#5538) üzenetére


Mans20
addikt

Elárulod hogy neked hogy jött szét?mert én kicsavaroztam olyan kisfejü csillagcsavarhúzóval és utána hiába akartam kettészedni nem jött szét,jobban meg nem mertem már feszíteni.

(#5592) Lauda


Lauda
félisten

Nemtom ti hogy vagytok vele, de nekem ezek a 30-35 fps-ek is kevesek az élvezetes játékhoz (crysisekről beszélek). Akkor okés, ha legalább 40-60 között mászkál az fps. Ez alatt lassabb az egész, a fordulások, minden.

(#5593) szucsinka válasza Laraxior (#5588) üzenetére


szucsinka
őstag

köszi az infot :R
csak rivatunerrel lehet huzni a karit-?

(#5594) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Sziasztok!

Látom nagyon szenvedtek az orajel visszavétellel. Erre felbuzdulva negativ tuningot csináltam:[link]. És müködik. Ha stabil marad még le veszem 150/80 -ra. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5595) pisti88+ válasza G Bedtime St (#5594) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ilyenről sem hallottam még, szerintem te vagy az első a topikban aki ilyet csinál :DDD :DDD :R

Pisti -(*_*)-™

(#5596) Laraxior válasza Mans20 (#5591) üzenetére


Laraxior
titán

bátran... a GPU olyan nagy felületű hogy a paszta teljesen hozzátapasztja. Én is rángattam,de semmi..kicsit el kell fordítani :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5597) Mans20 válasza Laraxior (#5596) üzenetére


Mans20
addikt

Nekem gigabyte gtx260 van és én a magon valami rágószerú izét láttam de lehet hogy paszta az is nem tudom,holnap majd megnézem megint aztán jöhet a crowbar :))

(#5598) Laraxior


Laraxior
titán

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Ennyire elég a GTX280 AMP! verziója :Y nem sok,de cserébe szép.... és azért nah,valljuk be fullHDben örülhettem hogy elndult és megmozdult a játék :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5599) pisti88+ válasza Laraxior (#5598) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szép képek grat :C :C :C :C :Y :R

Pisti -(*_*)-™

(#5600) keIdor válasza Laraxior (#5598) üzenetére


keIdor
titán

Jól látom, hogy 10 meg 20 FPS-ekkel megy? :F Ez 1920×1080, vagy 1920×1200? Jövő héten nekem is jön a Full HD monitor, és reménykedtem, hogy HD4870 elég lesz még 2008-ra, de látom esélytelen, ha GTX-280 OC se elég már... :Y Atyám mibe vágtam én bele... :(

Már látom a jövőmet... írom a privit Gianninak, vagy Banditnak, mert rendelem a HD4870 X2-t.:D

Egyébként szép képek, grat! :C

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.