Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5701) ImI87


ImI87
őstag

#5674 pisti88+: na majd próbálgatom, meg kell találni a jól élvezhető sebesség és a szép grafika közötti kompromisszumot....... :U

#5676 szucsinka: ez a 730 nem a vége, 750-en is jó volt, de nem erőltetem, mert 750-en fánk közben megjelent 1-2 pötty...... :((( és nem meleg a kari, fasza rivatuneres ventiszabályzással megoldottam, és Crysis alatt max 71fokot láttam

Laraxior: nyomulok majd én is a 3dmark06-ban, de megvárom a keddet, mert akkor jön a quad procim, az egy kicsit dob a bontokon ;] :B így E8400 4gigán és a gtx260 700/1400/2400-on lett 17.200pont, remélem az új procival és vga maxon talán meglesz a 18.000 pont, azt már berakom a listába. tudsz adni linket, hogy milyen screen kell, és hova kell feltenni az adatokat? (illetve melyik is ez a topik pontosan?) :F :R

[ Szerkesztve ]

(#5702) Bagira01


Bagira01
veterán

Van itt olyan aki hd4870-ről váltott gtx 260-ra??

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#5703) ImI87 válasza Bagira01 (#5702) üzenetére


ImI87
őstag

igen, én, és hálát adok a jóistennek, hogy megtettem! :C :C :C

(#5704) Laraxior válasza ImI87 (#5701) üzenetére


Laraxior
titán

20742

húzz bele.. :DDD én azért kérnék egy screent,mert kétmagossal jobban ki lehet hajtani akártyát, a quadot nem tudom 4.4re tolni :O :R csak az SM2.0 és a HDR pontok érdekelnek... :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5705) ImI87 válasza Laraxior (#5704) üzenetére


ImI87
őstag

OK, most el kell mennem, 11 felé teszek fel képet............ ;)

(#5706) Beowulf_78 válasza Rusher (#5667) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ekkora különbség nem lehet a pasztától, ne is akarj meggyőzni mert nem hiszem. ;) Valósan 4-5 fok... főleg 2 jófajta paszta között még annyi sincs a különbség. Főleg úgy hogy az AS-5 az egyik legjobb, persze az MX-2 még jobb. Polírtól szokott ennyit javulni a hőmérséklet mint nálad, nem egy pasztázástól. :U Mondom ezt úgy hogy az elmúlt 1 évben volt vagy 6-7 procicserém, és nem mindig MX2 és AS-5 pasztát használtam. :U

A tesztekről meg annyit egyik üti a másikat, és akkor lehet gondolkodni...melyik fake, melyik nem. :F :( Az utsó tesztnél u.a a teljesítménye a Noctua-nak mint az AS-5-nek. Az első kettőben pedig veri a Noctua az MX2-öt, ami jóval jobb (saját tapasztalat) mint az AS-5. :W

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5707) Beowulf_78 válasza Mans20 (#5669) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem arra tervezték hogy a júzer 1/2 évente újrapasztázza.Arra tervezték hogy 1x összerakják aztán kb. ennyi. Ha szar valami úgyse szedik szét, egyből cserélik. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5708) biggamer válasza Laraxior (#5704) üzenetére


biggamer
veterán

Heló, először is grat. :R
Másodjára, el tudnád küldeni nekem Privátban a háttérképedet ?
Megköszönném nagyon. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5709) laragirl83 válasza Laraxior (#5704) üzenetére


laragirl83
őstag

Ha nagyon megcibálnám VGA-t (olyan 700/1500/2500MHz környékére, és procit is 4GHzen hajtanám, szvsz 17k körül meglenne 3dmark06 ... :)
Így nyugi járatban is majdnem 16k :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#5710) GreatGodzi


GreatGodzi
tag

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mennyire hangos egy GTX260 2D-ben és 3D-ben?
Lehetőleg olyan, aki erre oda szokott figyelni, és amúgy halk gépe van... :)
Ja, és mennyi tuningot szoktak bírni?

[ Szerkesztve ]

(#5711) strebacom


strebacom
senior tag

Légyszi erre valaki:[link]
:O :R

(#5712) Henk válasza strebacom (#5711) üzenetére


Henk
veterán

Ha ez megnyugtat nekem soha nem veszi vissza,folyamatosan a 3d órajeleken megy. :F

(#5713) laragirl83 válasza Henk (#5712) üzenetére


laragirl83
őstag

Nálam tökéletesen működik, 2D, low 3D és performance 3D mód is... :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#5714) strebacom válasza laragirl83 (#5713) üzenetére


strebacom
senior tag

És figyelted már hogy milyen progiknál kapcs fel....??

Henk: az meg hogyan lehet, mi az oka, amúgy ezt mi kapcsolja a driver vagy a bios???

:R :R

(#5715) gr.bence


gr.bence
aktív tag

sziasztok véleményeteket szeretném kikérni

ilyen konfigot akarok összerakni jó-e igy vagy sem

Q9550 2.8Ghz
2x2Gb kit 800Mhz (geil)
500Gb vinyo
gigabyte alaplap DS3L
Zotac GTX 280 AMP Edition 1G
700w chieftech táp

ha valaki kitudja egészíteni vagy valami kérem irja meg

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#5716) TTomax válasza gr.bence (#5715) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem kell 700W-os táp, a memoria meg 1066-os legyen...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5717) DEJVID válasza biggamer (#5708) üzenetére


DEJVID
őstag

húú ilyennek én is nagyon örülnék 1680asba :B

(#5718) Laraxior válasza biggamer (#5708) üzenetére


Laraxior
titán

:K :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5719) pisti88+ válasza Laraxior (#5718) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szép eredmény fater ;) :Y :R

Pisti -(*_*)-™

(#5720) TTomax


TTomax
nagyúr

Pfff....ez a Crysis warhead....1680X1050 2XAA 40-60fps... a kari 670 /1440/1200-on a proci 3.6ghz-en... sima nagyon minta a vaj...viszont az erdőben láttam villogó bokrokat,várjuk
Csinálok képeket :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5721) Rusher válasza Beowulf_78 (#5706) üzenetére


Rusher
őstag

Ekkora különbség nem lehet a pasztától, ne is akarj meggyőzni mert nem hiszem Most meg akarsz hazudtolni? :) Én is használtam egy s mást és én tapasztaltam ezt pedig én azt hittem, hogy az AS5 milyen jó nekem és meglepődtem nagyon én is....többnyire egyhangúak a tesztek ha még 20 cikket megnézek ott is és igen jól szerepel a Noctua....biztos nem fake az összes, de persze én is azt mondom, hogy a saját tapasztalat ér a legtöbbet :K Először én is olvasgattam, hogy ez milyen jó és mondom kipróbálom, de biztos nem lesz jobb az AS5-nél...aztán vettem belőle és igen meglepődtem.....csak pozitívat tudnék mondani róla....amúgy a saját procimat is átpasztáztam(8200) ~kb. 1 hónapja és ez volt korábban[link] most a Tjmax 100 tehát -5°C, ezt meg pont ma teszteltem a 4GB ram miatt[link] még ha + 5°C-al több volt mondjuk akkor aszobába akkor is simán megvan az 5°C különbség..........mind1 én csak Noctua-t vagy MX-2 használnék semmi mást téma lezárva ;)

strebacom Pont ma használtam én is és nálam is 3D órajelekre kapcsolt és csak akkor vette vissza amikor bezártam a programot...azt nemtom miért :)

[ Szerkesztve ]

(#5722) biggamer válasza Laraxior (#5718) üzenetére


biggamer
veterán

Nagyon köszi, megkaptam. :R :R :R

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5723) Henk válasza strebacom (#5714) üzenetére


Henk
veterán

Biztos nem a driver mert kipróbáltam 4 különbözővel is és mindig ezt csinálja.Szerintem bios sz@r,de nem is érdekel már.

(#5724) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ide is beirom azért...Szrintetek 280gtx vagy 9800gx2?

(#5725) gr.bence válasza B-L-A-C-K (#5724) üzenetére


gr.bence
aktív tag

egyértelmű hogy GTX 280

szerintem

(#5726) gr.bence válasza TTomax (#5716) üzenetére


gr.bence
aktív tag

akkor mekkora tápot vegyek ennek a konfignak ami elég neki meg nem is fingja ki a lelkét 2hónap után??

amugy a konfig milyen közepes, erős, nagyonerős

[ Szerkesztve ]

(#5727) jilian válasza P00By (#5687) üzenetére


jilian
addikt

Baszki!!! :Y :Y Remélem minden!!!! :K :C

ENNYIRE átfutottatok EZ fölött??

Lehet égis csak lesz Jézuska!!??!! :R

[B]Nvidia GeForce GTX 350 (Q4 2008) GT300-GPU 55nm PCI-E2.0 2GB GDDR5 512-bit[/B]

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#5728) TTomax válasza gr.bence (#5726) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem egy HX520 nagyon nagyon lazán elviszi...moduláris... halk...nagyon jó táp.... ajánlom figyelmedbe...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5729) Laraxior


Laraxior
titán

itt is van róla szó :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5730) DEJVID válasza jilian (#5727) üzenetére


DEJVID
őstag

Hát ha ez tényleg kijönne, akkor áprilisban, a szülinapomon lehet, hogy meglepném magam vele :))

(#5731) Laraxior válasza DEJVID (#5730) üzenetére


Laraxior
titán

mihelyst kijön meglepem magam vele..akkor nem lesz sli :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5732) DEJVID válasza Laraxior (#5731) üzenetére


DEJVID
őstag

hogymondod? :U :DDD

(#5733) strebacom válasza Rusher (#5721) üzenetére


strebacom
senior tag

Köszi!!! :R :R

Henk: biost nem lehet csrélni rajta??? :F

[ Szerkesztve ]

(#5734) pisti88+ válasza Laraxior (#5729) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szép cucc lesz majd egyszer... :C :R

Pisti -(*_*)-™

(#5735) Bagira01 válasza Laraxior (#5731) üzenetére


Bagira01
veterán

De elvetemült itt valaki :D Én annak is örülők h kb 1-2 hónap tartós s3 után végre lesz normális vga-m :C

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#5736) Beowulf_78 válasza jilian (#5727) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Sztem fake. Semmi mást nem ad ki a google, csak ezt. :U És persze semmi több infó. Kizárt hogy ebből bármi is legyen idén. Szóval...kérlek olyan dolgokat linkelgess, aminek van valóságalapja, annál mindenképpen több, mint hogy egy fórumon pár idióta erről diskuráljon. :W :(

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5737) Beowulf_78 válasza Rusher (#5721) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ámen! ;] De lehet Bmen is... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5738) TTomax válasza Laraxior (#5731) üzenetére


TTomax
nagyúr

:DDD nagyon keményen tolod :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5739) Henk válasza strebacom (#5733) üzenetére


Henk
veterán

De biztos csak nem értek hozzá,lekukázni meg nem akarom.Lehet megkéne kérdeznem,hogy ez garanciális probléma e. :U

(#5740) jilian válasza Henk (#5739) üzenetére


jilian
addikt

:D
...bizti csak félsz, h cserélned kell majd... :P :P

(#5741) keIdor válasza jilian (#5727) üzenetére


keIdor
titán

Nyár elején már láttam ezt, fake. 480SP 55nm-en soha nem lesz meg 576mm2-n... legalább 700-800mm2 lenne, és ekkora magot kétlem, hogy le lehetne gyártani, meg az ára is 100$ körűl lenne/db, sőt több!

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5742) szucsinka


szucsinka
őstag

itt van egy pár kryzis háborúfej háttér:[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5743) biggamer válasza szucsinka (#5742) üzenetére


biggamer
veterán

:C :C :C

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5744) szucsinka


szucsinka
őstag

valaki kérdezte ......
nekem tökéletesen müxik a 177.41wqhl-es driver a 2d meg a low power is
akár hogy rángatom rivával ;)

[ Szerkesztve ]

(#5745) TTomax válasza szucsinka (#5744) üzenetére


TTomax
nagyúr

nekem is hibátlan...
figyelgetem a kártyát 680/1440-en warhead több órás játék 71 fok,viszont én azt nem tudom,hogy mikor hajlandó a venti beindulni rajta,mert 700-at forgott akkor is,meg alapon is...okay,felhúzom rivával 50%-ra,de azért mégiscsak kíváncsi lennék ...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5746) Beowulf_78 válasza szucsinka (#5742) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Jó hogy megtaláltad! :C :C :R

Mindenki:

Végigjátszottam nehéz fokozatban! Királyságos volt. :C Zseniális ez a játék! Nem volt napi szinten túl sok időm tolni...de deltában is végigcsinálom. Lehet kishitű voltam, és eleve abban kellett volna kezdenem. Voltak részek ahol szívtam, de voltak ahol a nehéz fokozathoz képest könnyű volt. Deltában kíváncsi leszek mennyire lesz egyenletes a nehézség. Érdekes volt feeling-ben, mert itt az űrlények és az űrlényes pályák nagyon bejöttek, míg az első rész űrlényei amellett hogy butuskák és sablonos mozgásúak voltak, ebben inteligensek, és agresszívek. Kicsit a katonák inteligenciáját is továbbfejleszthették volna. Néha azt éreztem mintha ők kicsit "butultak" volna az űrlényekkel ellentétben. De ezt a minimális kritikát leszámítva hibátlan volt! :C Jó hogy megvan eredetibe! :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5747) Beowulf_78 válasza TTomax (#5745) üzenetére


Beowulf_78
addikt

A gyári bios-ban beállított értékek szarok... :( :( Át köll írni. :K Nekem 66 fok környékén kezd gyorsulni a venti. 72 fok magasságában kb. 70-75% forog. Nem is melegszik tovább.
A gyári érték 100 fok felett kapcsol 100% fordulatra. Én ezt átállítottam 78 fok környékére. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5748) TTomax válasza Beowulf_78 (#5747) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na azt nekem meg kell tanulni... de ha már BIOS-t buzerálok akkor lehet adni egy plussz feszt is? :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5749) Beowulf_78 válasza TTomax (#5748) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Lehet adni neki de nem ajánlom. 1,12V-ről 1,18-ra. Csak is performance 3D módban szabad ezt beállítani. Lehet lecsekkolom mennyi + mhz-et jelent, sztem nem sokat. Amit bír a GPU azt 1,18V-vel is bírja. Amennyivel meg esetleg tovább bírná, nem éri meg a plusz feszt. Bár arra azért kíváncsi lennék miért tették bele a BIOS-ba a nagyobbik fesz értéket. Egyenlőre rejtély. Mert mindegyik 260, és 280 1,12V-t kap.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5750) keIdor válasza Beowulf_78 (#5749) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem gyári OC miatt van annyi.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.