Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4201) Pipó válasza boogie84 (#4200) üzenetére


Pipó
őstag

Nekem meg minden menjen flottul, ahogy szeretném. 2D-ben pedig alacsony órajelet és fogyasztást szeretnék.

Xp alatt -most úgy tűnik- ha jobb klikk után a frissítésre kattintok, akkor észreveszi magát és visszaáll. Úgy emlékszem vista64 alatt ezzel sem ment.

[ Szerkesztve ]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#4202) gbors válasza Pipó (#4201) üzenetére


gbors
nagyúr

próbáltál másik drivert feltenni?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4203) boogie84 válasza Pipó (#4201) üzenetére


boogie84
veterán

jogos

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4204) Pipó válasza gbors (#4202) üzenetére


Pipó
őstag

Nem próbáltam, de nem sokára már az jön. Ez a legújabb whql driver, végre sikerült Vistán a nekem megfelelő felbontáshoz tartozó Hz értéket is belőni (korábban az csak az omegával ment), nem akartam rögtön leszedni. Ha valakinek tuti jól működik ez az órajel váltás, megírhatná melyik drivert használja. THX (Egyébként kártya bios hiba nem lehet?)

Szerk: bár a bios gondnak ellentmond, hogy a két oprendszer alatt nem teljesen egyforma a viselkedése. Vistán a net alatt mindig fullon megy.

[ Szerkesztve ]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#4205) _core válasza schwartz (#4165) üzenetére


_core
aktív tag

Call of Juarez DirectX 10 Benchmark mereseim GTX260-as kartyaval alap (~575/1246/999) es tuning (700/1500/1200) bealitasokkal.Driver 177.83 es a processzor E6750@3.8GHz-en. (Bocs, hogy beirkalom ezeket megint de a kereso segitsegevel igy gyorsabban hozzalehet jutni az infokhoz)

1280x1024 0MSAA: alap + tuning
1280x1024 4xMSAA: alap + tuning
1680x1050 0MSAA: alap + tuning
1680x1050 4xMSAA: alap + tuning
1920x1200 0MSAA: alap + tuning
1920x1200 4xMSAA : alap + tuning

(#4206) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

sziasztok! holnap gyarapitom a gt200 tábort. a palitrol mi a véleményetek? Esetleg van valakinek?

(#4207) _core válasza G Bedtime St (#4192) üzenetére


_core
aktív tag

Igen zart hazban van a vga-m.A jol szellozesrol azert gondoskodok a magam modjan mint az alairasomban lathato is-> href.hu/x/4qaw

(#4208) G Bedtime St válasza pzske (#4173) üzenetére


G Bedtime St
tag

szia látom te is a palitot választottad. megkérdezhetem az árát? nekem már volt dolgom palittal 66gt. gond nem volt vele. nem tudom azota változott-e mint gyártó.

(#4209) pzske válasza G Bedtime St (#4208) üzenetére


pzske
aktív tag

Még nem vettem meg mert erősen gondolkodom , de szerintem ugyan olyan mint a többi kari mert általában ezek mind referencia karik. Te nem tudom honnan vennéd , de gondolom itt az apróhírdesek között találtad te is .

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#4210) G Bedtime St válasza pzske (#4209) üzenetére


G Bedtime St
tag

igen jol gondolod! akkor egyértelmü az ára :)
látom te is 88gts-röl akarsz váltani. botrány milyen áron lehet eladni.

(#4211) G Bedtime St válasza _core (#4207) üzenetére


G Bedtime St
tag

Grat! föleg a procihütö. nekem sajna gagyi házam van, a saját oldalát még nem is látta

(#4212) Henk


Henk
veterán

Na beléptem a klubba egy gtx260-al.Sok mindent még nem tudok mondani tegnap este raktam a gépbe.Elsőre jó nagy meg jó nehéz. :D
Melegedési gondjaim szerintem nem lesznek vele,láttam páran írtak itt extrem hőfokokat.Idle 55 fok alap 40%-os ventivel.Egy mark-ot futtattam ott sem ment 70 fok fölé,de ott is még 40%-on ment a venti.Majd lesz időm gameban is kipróbálom mit mutat.

(#4213) Sárpac válasza Henk (#4212) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Gratula!:) :C

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4214) Mans20 válasza boogie84 (#4200) üzenetére


Mans20
addikt

Neked nem mindegy hogy mikor jelenik meg a 55nm ha 2hónap múlva akarsz venni gépet?Majd úgy is kijőn aztán megtudjuk milyen.Sokkal jobb úgyse lesz mint a 65nm szerintem.

(#4215) boogie84 válasza Mans20 (#4214) üzenetére


boogie84
veterán

nem látok a jövőbe,ki tudja h erősebb lesz e vagy sem, lehet h csak kevésbé melegszik a csíkszélesség miatt!gépvétel dátuma az 55nmesek árcéduláinak a beállása, és ha igaz akkor szeptemberben jönnek is... minél hamarabb meg akarom venni a gépet, bár lehet h igazad van ,mert a legelső játék csak október végén jön hivatalosan. remélem azért október elején közepén már látom valahol... ennek ellenére szívesen kipróbálnám a crysis-t úgyis h hasra essek a játék szépségétől :D ja igen a warhead ;)
jó hosszú egyszóval nemmindegy :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4216) Mans20 válasza boogie84 (#4215) üzenetére


Mans20
addikt

Legelső játék?szerintem a stalker lesz ami leghamarabb megjelenik,persze kinek mi.Mondjuk
ez már más téma.

,meg a 55nm nek majd biztos emelik az órajelét,ezért szerintem kb ugyan annyi lesz a hőfoka mint most 65nm en ezen az órajelen,de lehet hülyén gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#4217) Pipó válasza Pipó (#4204) üzenetére


Pipó
őstag

Úgy néz ki, a legújabb vista 64 driver nem jó a 280-as energiagazdálkodásához. Felraktam az Nv oldalán lévő júniusi whql-t, azzal már oké. Lehet ezért nincs kint még náluk a legújabb. XP-n csak újra kellett raknom a legújabbat, azzal megjavult.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#4218) biggamer válasza Mans20 (#4216) üzenetére


biggamer
veterán

[link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4219) Henk válasza Pipó (#4217) üzenetére


Henk
veterán

Nekem sem történik semmi,2d ugyanannyi az órajel mint 3d.Nem kéne visszavennie?
Xp-t használok,177.79 driver.

(#4220) Henk válasza Pipó (#4217) üzenetére


Henk
veterán

Sorry,2x ment el. :(

[ Szerkesztve ]

(#4221) csutkaa


csutkaa
senior tag

hy

szeretnék egy gtx 260-t venni elbírja egy Thermaltake 500W-os táp?
configom az aláírásomban látható :)

(#4222) Baga1983 válasza csutkaa (#4221) üzenetére


Baga1983
senior tag

Nekem a 450-es csifi is elviszi!

(#4223) schwartz válasza Baga1983 (#4222) üzenetére


schwartz
addikt

Az a Thermaltake minosegi tapnak szamit?

If he dies, he dies.

(#4224) csutkaa válasza schwartz (#4223) üzenetére


csutkaa
senior tag

sztem annak :)

ilyen

(#4225) Hando


Hando
tag

Hali!
Érdeklődnék hogy másnak is szarakszik a legujjabb nvidia driver 177.83-s mert felraktam és nekem azóta minden játék kifagy a windows azt a hibát irja hogy : a videókártya illesztőprogramja leált. többször is ujra telepítettem és mindig ez van aztán vissza raktam a 177.41-s mert azzal nem csinál ilyeneket jah meg a 177.79-s nél is fagynak a játékok amugy vista64 bit és gtx 280-ról fent/bent!

[ Szerkesztve ]

(#4226) _core válasza Hando (#4225) üzenetére


_core
aktív tag

Amiota kijott a 177.83 azota azt hasznalom de nalam ilyen hibak eddig nem voltak .Elotte 177.79 volt de azzal sem volt semmi gondom.(Vista 32 bit)

[ Szerkesztve ]

(#4227) _core válasza Hando (#4225) üzenetére


_core
aktív tag

Driver 177.89 - Open GL 3.0 Meg nem probaltam, mert nem vagyok gepkozelben.

(#4228) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Sziasztok!

Sikerült egy gtx260-hoz hozzájutnom. A vga tökéletesen mükszik tesztprogik alapján a hömérséglet terhelve 70-83 fok. Viszont ha a kártya hátulját megfogom szinte éget! Ez probléma? Esetleg valaki tud valami megoldást? A venti szabályzás megfelelöen mükszik, ahogy terhelést kap szépen kezd felpörögni.

(#4229) Sárpac válasza G Bedtime St (#4228) üzenetére


Sárpac
nagyúr

50C felett akármihez is érsz égető érzést fogsz érezni.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4230) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

Rövidesen vennék egy GTX260 karit, valami jó húzott verziót (ASUS TOP, XFX XXX)

Az lenne a kérdésem, hogy 1920*1200 felbontáson (24" wide), max beállításokkal, szűrők nélkül (mert azokra ilyen felbontáson úgy sincs szükség) mit lehet elvárni a kártyától ? :F Egy E8400 lenen alatta, 4,2 GHZ-en hajtva.

Néztem több tesztet, de elég ellentmondásos dolgok vannak.
Szóval az újabb játékoknál (mondjik Crysis-t nem számítva) az adott feltételekkel tudja biztosatni az akadásmentes, jól élvezhető játékot?

Ha nem, akkor mik azok a Game-ek ahol visszább kellene venni?

Köszi :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#4231) viktor82


viktor82
őstag

Sziasztok,úgy néz ki ,hogy hétfőtől ujra nvidia klubba lépek egy 280-as gtx-el viszont lenne egy kérdésem ,pontosan milyen hosszú a 280-as mert aggódok ,hogy nem fog elférni a házamban ami egy soprano!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#4232) Sárpac válasza viktor82 (#4231) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nocsak nocsak visszatérsz a sötét oldalra?:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4233) Firestormhun válasza viktor82 (#4231) üzenetére


Firestormhun
senior tag

27cm hosszú és az elejétől a végéig dupla slotnyi helyet foglal, szóval néhány alaplapnál előfordulhat hogy fedésbe kerülnek csatlakozók.

...

(#4234) schwartz válasza _core (#4205) üzenetére


schwartz
addikt

Megegyszer kosz. ;)
HD4850-el nekem is vannak COJ tesztjeim, csak nem tudom, ha belinkelem ide nem lesz-e baj belole... :)

If he dies, he dies.

(#4235) Firestormhun válasza schwartz (#4234) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Nyugodtan tegyed. Engem érdekel mindenféle összehasonlítás. :)

...

(#4236) Beowulf_78 válasza schwartz (#4234) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Én is bizonytalan vagyok mi legyen a 3870 X2 utódja...kb. jövő hét végéig kell döntenem. :U Szóval nem az a lényeg hogy melyik topikba mit teszel, hanem hogy ebbe a zűrzavarba, amit köszönhetünk a sok valótlan tesztnek, tisztán lássunk. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#4237) Pipó


Pipó
őstag

A GPU-Z 0.27-es verziójában két gpu hőmérsékletet ír ki egymás alatt. Miért van ez, melyik a valós? Nem lehet ezzel a progival tálcára tenni óra mellé a hőmérsékletet?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#4238) viktor82 válasza Sárpac (#4232) üzenetére


viktor82
őstag

Igen visszatérek jó áron hozzájutottam egy gtx-hez!És azért jobb mint a 4870-es remélem!!! :B

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#4239) viktor82 válasza Firestormhun (#4233) üzenetére


viktor82
őstag

A 8800as ultra azt tudom,hogy nem fér el ,de ha minden igaz az 28 cm!Meg is mérem a távolságot az alaplaptól nem félek P5Q deluxe és a 4870-es is dupla slot-os! :R

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#4240) Henk


Henk
veterán

Akinek gtx260 van annak működik ez az órajel visszavétel meg a venti vezérlés?Nekem 40%-on megy mindig.Hány foknál kezdi emelni egyáltalán?Ja és milyen drivert használtok hozzá?

(#4241) nygma válasza viktor82 (#4231) üzenetére


nygma
addikt

Ha láttál már téglát,akkor tudod is a választ. :DDD

(#4242) viktor82 válasza nygma (#4241) üzenetére


viktor82
őstag

Igen láttam és úgy néz ki nem fér el csak 26,5 cm-er szabad helyem van, nem tudom itt mindenkinek bigtower-e van? :F :W

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#4243) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok megint :)
Csak 1 pár hülye kérdés had tegyek fel mivel lecsusztam 1 260 gtx-t a 280-ra meg nincs money. A GT200-nak a 55nm -es verziói mikor kerülhetnek idehaza a boltokba és szerintetek árban meddig fog esni ? A másik , hogy van valami info mi jön a GT200 után és mikor ?

Köszi

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#4244) nygma válasza viktor82 (#4242) üzenetére


nygma
addikt

Nekem 9800 GX2 elfért egy XG Viper II házban.

Azon kívűl komplett vizhűtés volt az alaplapon és a procin.

(#4245) nygma válasza pzske (#4243) üzenetére


nygma
addikt

Szerintem vegyél most egy 9800 GX2-őt.

50k-ért kapsz már használtan... ;)

(#4246) Pipó válasza Henk (#4240) üzenetére


Pipó
őstag

Nekem a nagyobb testvére van, de a minimum nálam is a 40% (720 körüli fordulattal). Ilyenkor van visszavéve 300/100-ra. Rájöttem, hogy itt a visszavétel nem olyan gyors, mint mikor valami utils programmal visszavesz 2D-re válta, itt (gondolom mivel áramköröket kapcsol le a bios) el kell telnie egy kis időnek (kb fél perc) Vista 64-en a 177.41-et használom, mert szerintem a 83-as alatt a visszavétel sokszor nem történt meg.

Néha ezen is figyelem, hogy indokolatlanul vált fel 602-re, de legtöbbször kis idő múlva először 400-ra (low 3D), majd 300-ra veszi vissza magát.

A GPU-Z-t le lehet úgy tálcára tenni, hogy mutassa a hőmérséklet/órajel értéket, vagy csak az a kis kártya motívum látható mindig?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#4247) boogie84 válasza Sárpac (#4229) üzenetére


boogie84
veterán

60 fölött,bocsi, azt hiszem az az amit már nem tudsz hosszabb ideig megfogni. ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4248) G Bedtime St válasza Henk (#4240) üzenetére


G Bedtime St
tag

szia! nekem müködik ugy ahogy Pipóforumtárs irta. 40%-rol indul és a szörös fánkal sikerült felpörgetni 85%-ra. ekkor 84fokos volt a gpu. a driver 177.41_geforce_winxp_32bit_english_whql

(#4249) G Bedtime St válasza Sárpac (#4229) üzenetére


G Bedtime St
tag

Igen! ebben teljesen igazad van! 50-60fok már forronak érzed. de a kezdeti para + munkámbol adodoan sokat nyulkálok melg helyen igy azthittem az máz tényleg forró.

(#4250) boogie84 válasza nygma (#4245) üzenetére


boogie84
veterán

használtan tudod ki venne vga-t még ha garis akkor is.... ki tudja meddig húzta előtte...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.